Апартаменти под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
-25%
Ексклузивно
Плаж на 200 м
Обзаведен апартамент с две спални и хубава тераса до Морската градина
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище след ремонт близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“
Предлагаме четиристаен, обзаведен апартамент, след основен ремонт до Морската градина, близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ и на 200 метра от плажа. Жилището е част от добре поддържана сграда на 5 етажа (1970 г.) без асансьор.
600 €/месец800 €1 173,50 лв./месец1 564,66 лв.
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Обзаведен двустаен апартамент след ремонт в кв. Слатина
гр. София , кв. "Слатина"
Стилен и уютен апартамент с комфортна и спокойна жилищна среда и панорамни гледки
Предлагаме на вашето внимание стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в нова сграда с контролиран достъп и отлично поддържани общи части в зеления и предпочитан квартал Слатина. Локацията е изключително удобна – в близост до Висшето транспортно училище, други учебни
620 €/месец(1 212,61 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,83 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент под наем до площад Хелзинки
гр. София , кв. "Лозенец"
Стилен и просторен имот в кв. Лозенец
Предлагаме под наем луксозен и стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен на тиха улица в един от най-предпочитаните квартали на гр. София – кв. Лозенец, в непосредствена близост до площад Хелзинки и на минути от Метростанция Европейски съюз и Южен парк.
Жилището се
950 €/месец(1 858,04 лв./месец)
(9,69 €/м2) (18,96 лв./м2)Площ: 98.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
Просторен апартамент на Колхозен Пазар във Варна
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Комуникативно многостайно жилище близо до Катедралата и Колхозен пазар
Южен четиристаен апартамент с прекрасен изглед към Аспаруховия мост и с комуникативна локация във Варна, близо до центъра на града, на 5-6 минути от Катедралата, до супермаркет, главна автобусна спирка в двете посоки на града, медицински център, полицейски участък, бул. Христо
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(4,18 €/м2) (8,18 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ски лифт на 300 м
Просторно студио под наем в Мария Антоанета/Maria Antoaneta
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно оборудвано студио на метри от ски лифта в Банско
Обзаведено студио в прекрасния апарт-хотел „Мария Антоанета резидънс“, разположен в живописната местност на ски курорт Банско – Страгите, в подножието на планината и в близост до първата станция на кабинковия лифт. Потопете се в хармонията на планинската идилия и красота, в
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(9,19 €/м2) (17,97 лв./м2)Площ: 48.98 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Наем
Плаж на 200 м
Луксозен тристаен апартамент под наем с морска панорама и безплатен гараж в кв. Чайка, Варна
гр. Варна , кв. "Чайка"
Нов, стилно обзаведен апартамент в луксозна сграда до Морската градина и плажа
Предлагаме под наем луксозен тристаен апартамент в една от най-желаните зони на Варна – кв. Чайка, в нова престижна сграда, построена през 2024 г.
Жилището е с площ от 87 кв.м., разположено на 5-ти етаж, с изцяло южно изложение и впечатляваща морска гледка. Разпределението
1 700 €/месец(3 324,91 лв./месец)
(17 €/м2) (33,25 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Апартамент с две подземни паркоместа в цената в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведен тристаен апартамент под наем до МБАЛ "Св. София"
Предлагаме под наем просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в квартал Манастирски ливади в гр. София. Районът е с удобен достъп до основни пътни артерии, търговски обекти и градски удобства.
Жилището е с площ от 105 кв.м и се намира на 8-ми етаж в тухлена
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(7,86 €/м2) (15,37 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Панорамен апартамент с подземно паркомясто в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно тристайно жилище с чисто нови мебели и уреди до бул. Черни връх
Предлагаме за продажба стилен тристаен апартамент, разположен на бул. „Черни връх“ в София, в непосредствена близост до ресторант „Зингара“. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до супермаркети Фантастико и Лидъл, магазин Зора, Околовръстен път и ключови точки в града,
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(14 €/м2) (27,94 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
-15%
ОТДАДЕН
Обзаведено студио под наем до магазин Макао в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда в тих и зелен район на гр. Варна
Предлагаме под наем модерно и напълно обзаведено студио, разположено в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на Варна – кв. Виница. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Макао, Конна база, бул. „Цар Борис III-ти“, тенис кортове и разнообразни търговски
299 €/месец350 €584,79 лв./месец684,54 лв.
(6,64 €/м2) (13 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ски лифт на 800 м
Комфортен двустаен апартамент в популярния квартал „Грамадето“
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Едноспален апартамент с панорамни гледки в Банско
Представяме ви комфортен двустаен апартамент под наем в популярния квартал „Грамадето“ в Банско – само на 800 метра от началната станция на Кабинковия лифт. Имотът е чудесен избор за всички, които търсят баланса между активната почивка в планината и уютната атмосфера.
Свободен
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,60 €/м2) (12,92 лв./м2)Площ: 53.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
-6%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент под наем в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Построен е на брега на морето в курортния комплекс „Чайка“, в близост до плаж Кабакум, до Варненския Свободен
800 €/месец850 €1 564,66 лв./месец1 662,46 лв.
(12 €/м2) (24,07 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Южен апартамент с две спални под наем до Медицински университет в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в поддържана сграда до два университета и училище
Обзаведен апартамент в сграда с добре поддържани общи части и асансьор. Имотът се намира близо до Медицински университет, Икономически университет, училище „Васил Априлов“, спирка на градски транспорт, магазини. Локацията предлага добра комуникативност и лесен автомобилен достъп,
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
Плаж на 700 м
Обзаведен двустаен апартамент в центъра на Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Апартамент под наем в поддържан комплекс с контролиран достъп
Модерен и слънчев апартамент, разположен в централната част на курорта Слънчев бряг, в поддържан комплекс с контролиран достъп. Жилището се намира на първи партерен етаж и разполага със собствена веранда от 15 кв. м., която създава усещане за уют и е прекрасно място за отдих през
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(8,62 €/м2) (16,86 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Партер
ОТДАДЕН
Луксозен апартамент с впечатляваща покривна тераса под наем в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Дизайнерски обзаведен южен апартамент с панорамни гледки към Витоша и града
Представяме ви изключителен луксозен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните и предпочитани квартали на София – Драгалевци, в подножието на Витоша. Имотът впечатлява с простор, светлина, внимание към детайла и внушителна тераса, която го отличава като рядко
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(6,31 €/м2) (12,34 лв./м2)Площ: 237.78 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
Ски лифт на 9 км
Студио в полите на Пирин и Рила планина
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Едностаен апартамент в комплекс с паркинг и външен плувен басейн
Предлагаме ви отлично обзаведено студио, разположено в живописен планински район между величествените Пирин и Рила, идеално за бягство от градския шум или като уютен ваканционен дом. Имотът съчетава модерни удобства със спокойствието и свежия въздух на природата, като създава
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,45 €/м2) (10,66 лв./м2)Площ: 45.85 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Луксозно южно студио в топ центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Компактен модерен апартамент до Галерия Графити и Икономически университет
Предлагаме под наем едностаен апартамент в идеалния център на морската столица – Варна, до Графити бар, Градска художествена галерия, Севастопол, бул. 8-ми Приморски полк, бул. Княз Борис 1-ви, Икономически университет, хотел Черно море, Морската градина, магазини, заведения и
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 36.00 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент в комплекс със СПА център
гр. Банско
Оборудван едноспален апартамент до планината с тераса
Предлагаме за продажба оборудван двустаен апартамент в затворен комплекс, разположен в непосредствена близост до планинска местност. Имотът е отличен избор за хора, които търсят тишина, спокойствие, уют и красива панорамна среда, подходяща както за лично ползване, така и за
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(7,47 €/м2) (14,62 лв./м2)Площ: 53.52 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ексклузивно За частни лица
Апартамент близо до Южен парк и 73 средно училище „Владислав Граматик“ в кв. Гоце Делчев
гр. София , кв. "Гоце Делчев"
Двустайно жилище с топ локация до детска градина, училище и парк
Представяме на вашето внимание двустаен апартамент под наем разположен в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Гоце Делчев. Имотът се намира в непосредствена близост до 73 средно училище „Владислав Граматик“. На метри от жилището се намират удобни спирки на редовен
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Тристаен апартамент в района на Медицински университет – Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент на пешеходна разстояние от идеалния център на града
Представяме на вашето внимание просторен и функционален тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните локации на град Варна – в непосредствена близост до Медицинския университет. Имотът е част от завършена през 2016 г. сграда с отлично поддържани общи
715 €/месец(1 398,42 лв./месец)
(7,53 €/м2) (14,72 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-12%
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент до Икономически университет-Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Отлично жилище в района на Червен площад с морска гледка
Предлагаме под наем готов за нанасяне тристаен апартамент с комуникативна централна локация до бул. Цар Освободител, ВИНС, Червен площад, Младежки дом Орбита, галерии, музеи, магазини, кафенета и ресторанти, главна спирка на редовния градски транспорт за връзка с разнообразие от
570 €/месец650 €1 114,82 лв./месец1 271,29 лв.
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с паркомясто в жилищна сграда
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Изцяло оборудван апартамент в близост до лифта
Просторен, светъл и напълно обзаведен апартамент с югозападно изложение в жилищна сграда в гр. Банско. Апартаментът се отдава дългосрочно, намира се в близост до ски съоръженията и Пирин Планина. Предлага спокойствие, тишина и комфорт .
Жилището е разположено на втори етаж с
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,93 €/м2) (13,56 лв./м2)Площ: 64.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Двустаен апартамент след основен ремонт с тераса
гр. София , кв. "Банишора"
Напълно обзаведено жилище, готово за нанасяне, на висок първи етаж
Предлагаме Ви уютен и функционално обзаведен двустаен апартамент, преминал основен ремонт и готов за незабавно нанасяне. Жилището е разположено на висок първи етаж, което осигурява удобство и комфорт, като същевременно запазва усещането за сигурност и уединение.
Апартаментът
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Комфортно източно студио между Банско и село Баня
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Обзаведено студио с идеална локация, съчетаваща планина и топли минерални басейни
Днешното ни предложение включва напълно обзаведено и оборудвано студио с източно изложение в сграда "Александър", намираща се на еднакво разстояние от ски пистите в Банско и топлите минерални басейни в село Баня. Офертата включва възможност за паркиране на общ паркинг и ползване
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(7,41 €/м2) (14,50 лв./м2)Площ: 33.73 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Плаж на 2 км
ОТДАДЕН
Обзаведено студио в района на Колхозен пазар, Варна
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Компактно жилище на партер, на 10 минути пеша от Катедралата
Предлагаме под наем напълно обзаведено студио, разположено в района на Колхозен пазар в Варна. Имотът се намира на около 10 минути пеша от Катедралата Успение Богородично, което осигурява бърз достъп до централната част на града, магазини, спирки на градски транспорт и множество
260 €/месец(508,52 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 26.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в кв. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Комуникативен имот до възлови булеварди и градски удобства
Предлагаме под наем комфортно обзаведен двустаен апартамент, разположен в нова тухлена сграда (2025) в район с отлична комуникация и бърз достъп до основни пътни артерии на столицата. Имотът се намира в близост до бул. Ботевградско шосе, с удобен достъп до транспорт, магазини,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(8,44 €/м2) (16,51 лв./м2)Площ: 77.00 м2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерно обзаведено студио под наем близо до центъра на Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Курортен имот на 10 минути пеша от плажа
Предлагаме под наем модерно обзаведено студио за летния сезон, разположено в тих и спокоен район на Слънчев бряг. Имотът се намира в добре поддържан комплекс с контрол на достъпа, басейн и възможност за паркиране, което осигурява спокойствие и удобство за обитателите.
Студиото
Наем
За частни лица
Лукс
Плаж на 1.2 км
Двустаен луксозно обзаведен апартамент под наем в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с отлична локация до Морската градина
Предлагаме под наем елегантно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Чайка. Районът е известен със своята зелена среда, близостта до морето и удобния достъп до централната част на града.
Жилището се намира на 6-ти етаж в
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(11 €/м2) (21,89 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Витанов
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
Плаж на 700 м
Напълно оборудван мезонет под наем за летния сезон в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Предлагаме за наемане мезонет с една спалня за летния сезон – от април до края на септември, разположен в спокойната и тиха част на к.к. Слънчев бряг, само на около 700 метра от плажната ивица. Имотът е част от добре поддържан комплекс, който предлага приятна атмосфера за почивка
Наем
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка в комплекс на първа линия в м. Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс
Предлагаме под наем изключително стилен и напълно обзаведен четиристаен апартамент с невероятна фронтална морска гледка, разположен в луксозен комплекс на първа линия в местност Кабакум – един от най-предпочитаните райони в близост до Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 180.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Слънчев двустаен апартамент ново строителство в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Луксозно обзаведен апартамент с удобна връзка с бул. Симеоновско шосе
Разгледайте нашето ново предложение за наем на луксозен, слънчев и стилен двустаен апартамент, разположен в нова сграда с отлично подържани общи части, контрол на достъпа, собствен ограден двор, на тиха и спокойна улица в кв. Витоша, заобиколен от разнообразие от ежедневни
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София