Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Победителите в XII-тите Годишни награди на BULGARIAN PROPERTIES

2019-12-16


На празнична церемония в гр. София по време на коледното парти на компанията BULGARIAN PROPERTIES връчи XII-тите си Годишни награди за постигнати най-добри резултати и особени заслуги в работата.


Представяме ви победителите за 2019 г.!

НАЙ-ГОЛЯМ ОБЕМ ПРОДАЖБИ И ЗНАЧИМ РАСТЕЖ

В тази категория победителите са:

• За "Най-голям брой продажби" и най-голям ръст в обема на продажбите победител е Централен офис София


• Отличие за "Най-голям брой продажби на ваканционно ново строителство" получи офис Боровец за успешната реализация на втората фаза на комплекс Боровец Гардънс


• С приза "Най-голям ръст на продажбите в страната" бяха удостоени oфис Варна

и oфис Стара Загора съответно на първо и второ място


НАЙ-СКЪПИ ПРОДАЖБИ

В тази категория победителите също са няколко:

• Награда за "Най-скъпа продажба на 2019 г." получиха Стойчо Бугов и Росен Станков от централен офис София за продажбата на къща в кв. Симеоново

• Отличието за "Най-скъпа продажба на апартамент" за 2019 г. получи управителя и собственик на BULGARIAN PROPERTIES Михаил Чобанов

• Приз за "Най-скъпа продажба" в сегмента на търговските имоти получи Цветан Кемеров за продажбата на офис сграда в София


• "Най-скъпа продажба на ваканционен имот" реализира Димитър Вълканов за продажба на апартамент на първа линия в Созопол


БРОКЕР НА ГОДИНАТА

• Голямата награда "Брокер на годината" за 2019 г. получиха Росен Станков и Иван Крумов от Централен офис, София за зашеметяващите резултати, които постигнаха в продажбите на нашите ексклузивни комплекси Modera Residence и Park View Residence.


Джулия Тодорова зае второ място в класацията "Брокер на годината" за големия обем продажби в комплексите AMur Residence и Vitosha View.

Емилия Емилова стана носител на бронза в тази категория с трето място. Тя получи това отличие за удвояване на продажбите си през 2019 г. и за отличните резултати в продажбата на комплекс Царица Йоанна в Люлин 2, както и на други обекти ново строителство.

• За "Най-добър нов брокер" беше обявен Даниел Тонев за множество успешни сделки, както и за изключителни постижения при продажбата на луксозен имот на знаменитост.


СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

Награди за специални постижения и особени заслуги през годината получиха:

• Йовко Николов за цялостна подкрепа на продажбения процес и особен принос в обслужването на този голям обем продажби.

и

• Георги Ангелов от Роботик за "Най-успешна иновация" по повод на пускането на изцяло обновения уебсайт на BULGARIAN PROPERTIES.

НАГРАДИ ЗА КОМПЛЕКСИ И СГРАДИ НА ГОДИНАТА

• Призът "Най-продаван комплекс" получи Park View Residence в кв. Банишора, 80% от който успяхме да разпродадем само за 11 месеца!

• Второ място за "Най-продаван комплекс" е Модера Резидънс в кв. Витоша, който е миналогодишният носител на първо място в тази категория който е пред завършване с оставащи 35 налични апартамента.

• На трето място се нареди AMur Residence на ул. Мур, който доказа, че кв. Манастирски ливади е на топ място по предпочитания на купувачите като централен южен район.

• Специална награда за "Най-успешна реализация" връчихме на любимия ни комплекс Vitosha View, който освен емблема на развитието на кв. Кръстова вада се превърна в истинска легенда.


Честито на всички наградени!

Желаем на всички наши колеги, партньори и клиенти щастлива и още по-успешна 2020 година!

Весели празници!





  Още новини

Сподели
Ново строителство в Бургас - вашият нов дом е тук!
Новото строителство в Пловдив е хит за поредна година и повече от половината от закупените жилища са в нови сгради. Вижте нашите топ оферти и направете своя избор още сега!

Отлични цени и много предложения БЕЗ КОМИСИОННА от купувача!
Вижте още
☀️ Собствен дом на морето за следващото лято! Изберете сега 👇
Наслаждавайте се на незабравими преживявания в собствен имот край морето в любимия ви български морски курорт! При нас ще намерите разнообразни предложения за всеки вкус и бюджет. Осигурете си място за почивка и отдих още сега! Вижте нашите топ предложения!
Вижте още

Още Новини

последни новини
Сгради А, Б и В на Central Park вече са с Акт 16!

На 23 октомври 2025 г. три от сградите на модерния жилищен комплекс Central Park – сгради А, Б и В, официално получиха Разрешение за ползване (Акт 16).

Това е ключов етап в развитието на проекта и потвърждение за високото качество, прецизността и професионализма, с които той се реализира.

С получаването на АKT 16, сградите вече са напълно завършени и готови да посрещ...

23 Октомври, 2025
Медиите за нас
Полина Стойкова на REAL ESTATE BUSINESS FORUM: Жилищният пазар в София се успокоява под натиска на високите цени

Пазарът на недвижими имоти в големите градове у нас е по-спокоен, отколкото се очакваше, само месеци преди присъединяването на България към еврозоната. Еуфорията и покупките „на килограм“ останаха в първото полугодие, до решението за приемане на страната ни в еврозоната. Това коментира Полина Стойкова, изпълнителен директор и съсобственик на агенцията за недвижими имоти Bulgarian Properties, по вр...

22 Октомври, 2025
Фирмени
Полина Стойкова за Dir.bg: Имотният пазар в България навлиза в нов етап

След няколко поредни години на бурен ръст и недостиг на предлагане, имотният пазар в България навлиза в нов етап – белязан от по-високи цени, по-внимателни купувачи и нарастващ чуждестранен интерес.

Решението за приемането на България в еврозоната от 1 януари 2026 г. внесе първоначална еуфория, но и доведе до рязко поскъпване на имотите, което охлади активността през второто полуго...

17 Октомври, 2025
последни новини
Сделките с имоти в София надхвърлиха 9 хил. през лятото за първи път от 2007 г.

София отбелязва поредно силно тримесечие за сделките с имоти, като те преминават прага от 9000 за третото тримесечие за първи път от 2007 г. насам, сочи справка на Investor.bg в данните на Агенцията по вписванията.

Между юли и септември вписаните сделки с имоти нарастват във всички шест най-големи области в страната, а също и на национално ниво. Спад на сделките на годишна база е от...

07 Октомври, 2025

Изпратете запитване