Продажба на апартаменти ново строителство в София - страница 4
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Търсите жилище в един от най-престижните южни райони на столицата, в подножието на планината? Имаме отлично предложение за вас в кв. Бояна! Последен четиристаен апартамент в район с предимно нови, ниско-етажни сгради с добре оформени дворни пространства.
В непосредствена
от 498 500 €(от 974 981,26 лв.)
(2 299 €/м2) (4 496,52 лв./м2)Площ: 216.83 - 216.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Жилищна сграда в Малинова долина близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Слънчеви апартаменти в оформяща се приятна жилищна зона с Акт 15. Последни двустайни апартаменти!
Представяме на вашето внимание последни двустайни апартаменти в нова сграда с Акт 15 и модерна визия в бързоразвиващия се кв. Малинова долина, проектирана с два входа - вход „А“ и вход „Б“, които се състоят от шест надземни етажа и един подземен етаж, с красиво аранжиран вътрешен
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 - 67.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти с 2 спални в сграда до ул. Г. С. Раковски
гр. София , кв. "Център"
Нова сграда стартирало строителство близо до центъра на столицата
Представяме ви нова сграда стартирало строителството с ограничен избор от нови двустайни и тристайни апартаменти. Качествен жилищен проект в най-спокойната част на центъра само на 10 минути от метростанция и на 20 минути пеша от Храм-паметника "Свети Александър Невски". Идеални
от 260 000 €(от 508 515,80 лв.)
(2 145 €/м2) (4 195,33 лв./м2)Площ: 121.21 - 121.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда до метростанция Сливница
гр. София , кв. "Люлин 8"
Качествени градски жилища с комуникативна локация в кв. Люлин 8
Новострояща се жилищна сграда, разположена в северозападната част на София, в ж.к. Люлин 8 – микрорайон от един от най-големите и добре развити жилищни комплекси в столицата. Локацията осигурява отлична свързаност с ключови пътни артерии като бул. „Сливница“, бул. „Пенчо
от 155 000 €(от 303 153,65 лв.)
(2 012 - 2 151 €/м2)(3 935,13 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 77.04 - 103.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 и комуникативна локация в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Последни тристайни жилища до възлови булеварди, учебни заведения, парк, държавни институции
Нова жилищна сграда с Акт 16 в кв. Овча купел, между ул. Любляна, бул. Овча купел, бул. Цар Борис III, Околовръстен път, в близост до фитнес, държавни институции като НАП-офис Витоша, Държавен фонд земеделие, Агенция по геодезия, картография и кадастър, както и супермаркет
от 277 931 €(от 543 585,79 лв.)
(2 690 - 4 772 €/м2)(5 261,18 - 9 333,22 лв./м2)Площ: 103.32 - 270.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Луксозна и модерна жилищна сграда в м-т Гърдова глава
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Апартаменти на тихо и спокойно място с чист въздух
Изключителна възможност да притежавате нов дом в този престижен столичен район!
Жилищна сграда разположена в най-хубавата част на местност Гърдова глава, на 250 метра от околовръстния път и бул.“Цар Борис ІІІ“. В околностите има училище, детска градина, хипермаркети Фантастико
от 146 158 €(от 285 860,20 лв.)
(2 310 - 2 814 €/м2)(4 517,97 - 5 503,71 лв./м2)Площ: 58.41 - 153.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Комфортни жилища до Национална гимназия за древни езици и култури и бул. Сливница
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в нов жилищен проект в кв. Модерно предградие, близо до храм Свети Мина, Национална гимназия за древни езици и култури, бул. Сливница, други градски удобства и услуги, на 1.2 км от метростанция Сливница. Очакван Акт 16 – юли, 2027
от 134 800 €(от 263 645,88 лв.)
(1 440 - 1 707 €/м2)(2 816,40 - 3 338,60 лв./м2)Площ: 78.95 - 117.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Последен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Манастирски ливади - запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище до ключ с лесен достъп до възлови булеварди в столицата
Жилище в нова сграда с Акт 16 от 10.11.2023г. в кв. Манастирски ливади. Малка сграда на пет етажа, само с 8 апартамента, без асансьор. Кварталът успява да съчетае близост до Витоша с лесен достъп до централните части и всички удобства на София. Отличен избор както за живеене така
от 329 000 €(от 643 468,07 лв.)
(2 861 €/м2) (5 595,37 лв./м2)Площ: 115.00 - 115.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 16 между кв. Дианабад и Студентски град
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти близо до Студентски парк, бул. Г. М. Димитров, университети и метро
Представяме на вашето внимание нова бутикова шестетажна жилищна сграда с Акт 16, надземен и подземен паркинг на границата между Дианабад и Студентски град, с пешеходна близост до метростанция Г.М.Димитров, супермаркет Фантастико, аптека, парк Студентски, детски градини, Висше
от 265 000 €(от 518 294,95 лв.)(без ДДС)
(2 505 - 2 970 €/м2)(4 899,35 - 5 808,82 лв./м2)Площ: 89.22 - 219.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Компактна жилищна сграда в кв. Манастирски Ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортни и стилни апартаменти, подземни гаражи, паркоместа в престижен столичен район
Подарете си луксозен живот в непосредствена близост до природата и само на минути от центъра на София. Вашият нов дом в. Манастирски Ливади – Изток ви очаква. Представяме ви компактна жилищна сграда на 4 етажа, близо до Софийския околовръстен път - изключителен проект, предлагащ
от 134 021 €(от 262 122,29 лв.)(без ДДС)
(2 147 - 2 618 €/м2)(4 199,17 - 5 120,36 лв./м2)Площ: 54.56 - 118.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда във в.з. Американски колеж – лукс и висок стандарт
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустайни, тристайни апартаменти и мезонети в малка луксозна сграда в един от най-престижните квартали на София
Представяме ви елитна жилищна сграда, съчетаваща стилна архитектура, безкомпромисно качество и неподвластен на времето стил. Бутиковият проект е създаден с внимание към всеки детайл и изпълнен с най-висок клас материали и технологии, осигуряващи комфорт, сигурност и
от 218 000 €(от 426 370,94 лв.)(без ДДС)
(1 466 - 2 718 €/м2)(2 867,25 - 5 315,95 лв./м2)Площ: 85.52 - 319.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Комплекс VMV Residence/ВМВ Резидънс до Ловен парк
гр. София , кв. "Дианабад"
Последни жилища с гледки към Витоша и вътрешен двор в кв. Дианабад
Предлагаме на вашето внимание VMV Residence - апартаменти в завършена сграда с топ локация в столичния кв. Дианабад с Акт 16 от 2022 г.
Комплексът се намира в един от най-търсените за инвестиция райони на столицата. Радва се на местоположение на тиха улица до ул. „Никола
от 692 343 €(от 1 354 105,21 лв.)
(2 580 €/м2) (5 046,04 лв./м2)Площ: 268.35 - 321.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 16 до бул. Черни връх
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в луксозен комплекс с отлична локация до „Квартал фууд парк“ в Кръстова вада
Последен тристаен апартамент с югоизточно изложение, в който ще намерите уют, хармония, красота, спокойствие, сигурност, пространство и не на последно място - усещането, че живеете в изискана и луксозна периферия на града, докато в действителност Вие сте в сърцето му, на едно от
361 270 €(706 582,70 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 138.95 м2
Тип на имота:
Тристайни апартаменти
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с фитнес и СПА в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Последен мезонет с 3 спални в елитен комплекс с Акт 16 в район с ново нискоетажно строителство и много зеленина
Луксозен затворен комплекс с общо РЗП от 25 000 кв.м. с класическа архитектура, изключително качество, високо ниво на сигурност, тишина, спокойствие, както и модерни удобства - фитнес, спа център, детски площадки, красиви градини и изцяло достъпен, обезопасен и озеленен покрив и
от 460 542 €(от 900 741,86 лв.)
(1 724 €/м2) (3 372,30 лв./м2)Площ: 267.10 - 267.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Жилищно-административна сграда в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Модерна сграда в процес на строителство до бул. Цар Борис III
Представяме на вашето внимание ограничен брой офиси, двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се сграда в един от търсените южни квартали на столицата - кв. Бъкстон. В района са осигурени всички съвременни удобства, като в съседство се намират учебни заведения, възловия
от 187 350 €(от 366 424,75 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,78 лв./м2)Площ: 85.16 - 92.71 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Малка сграда със само 16 апартамента и удобен излаз на бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустайни и тристайни апартаменти в нова сграда изпълнена с висок клас материали в кв. Малинова долина
Просторен, функционален и качествен дом, който е изцяло ориентиран към нуждите и очакванията за комфорт и сигурност на модерния човек в столицата.
Нова сграда с добра локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски
от 165 000 €(от 322 711,95 лв.)
(2 654 - 2 660 €/м2)(5 190,77 - 5 202,51 лв./м2)Площ: 62.16 - 96.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти в сграда с Акт 15 на 800 метра от НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина