Имоти ново строителство в София и цялата страна - страница 3
За частни лица
Плаж на 50 м
Нови апартаменти на 50 м от плажа в Ахелой с очакван Акт 16 това лято
гр. Ахелой , к.к. Слънчев бряг
Сграда без такса поддръжка и отлична перспектива за лично ползване или инвестиция
Представяме ви възможност да притежавате дом само на 50 метра от морето – в новострояща се жилищна сграда в гр. Ахелой, район, който съчетава тишина, чист въздух и усещане за пространство. Тук крайбрежието е запазило своя естествен характер – без масивни хотелски комплекси и без
от 57 600 €(от 112 655,81 лв.)
(831 - 910 €/м2)(1 625,29 - 1 779,81 лв./м2)Площ: 63.33 - 81.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Комплекс „Диаманд“ – нов стандарт за градски живот в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Модерна сграда с впечатляваща архитектура и отлична локация на границата между кв. Възраждане и кв. Братя Миладинови
Представяме ви жилищен комплекс „Диаманд“ – съвременен проект, който задава нов стандарт за живот в Бургас, разположен в изключително комуникативна зона – на границата между кварталите „Възраждане“ и „Братя Миладинови“. Локацията съчетава спокойствието с динамиката на града и
от 105 065 €(от 205 489,28 лв.)
(1 800 - 2 430 €/м2)(3 520,49 - 4 752,67 лв./м2)Площ: 43.24 - 113.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен комплекс в жк Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Модерни апартаменти с отлична локация и инвестиционен потенциал в района на бившия битак
Представяме Ви нов жилищен проект, разположен в динамично развиващия се ж.к. Меден рудник в Бургас, в района на бившия битак. Локацията е изключително комуникативна, с директен достъп до основни транспортни артерии и удобства от първа необходимост.
Проектът се намира на
от 64 454 €(от 126 061,07 лв.)
(721 - 1 000 €/м2)(1 410,15 - 1 955,83 лв./м2)Площ: 64.45 - 177.36 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Модерни жилища в един от най-предпочитаните райони на гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Широк избор от апартаменти - от уютни едностайни до просторни многостайни в кв. Тракия
Модерени жилища в един от най-предпочитаните райони на града.
Голям избор от квадратури. От уютни едностайни до просторни многостайни жилища.
При плащане до Акт 14 клиентът получава отстъпка 5%, при плащане до 30.12.2026 г., клиентът получава 10% отстъпка от
от 62 376 €(от 121 996,85 лв.)
(878 - 1 664 €/м2)(1 717,22 - 3 254,50 лв./м2)Площ: 45.53 - 261.32 м2
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Висок клас строителство до Аквапарк Санкт Петербург в кв. Кършияка
Нова жилищна сграда висок клас строителство в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства. Дата на завършване -
от 137 373 €(от 268 678,23 лв.)
(1 201 - 2 134 €/м2)(2 348,95 - 4 173,74 лв./м2)Площ: 83.38 - 396.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Бутиков жилищен комплекс в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Функционални и просторни апартаменти висок клас строителство сред зеленина до детска градина, с лесен достъп до възлови булеварди
Имаме удоволствието да представим за продажба функционални и просторни апартаменти, 2-ст., 3-ст., 4 стайни с модерни разпределения, съобразени с нуждите на съвременния дом. Бутиковият жилищен комплекс е разположен сред зеленина и тишина, съчетавайки удобства с уютна парковa
от 225 000 €(от 440 061,75 лв.)
(2 608 - 4 275 €/м2)(5 100,80 - 8 361,17 лв./м2)Площ: 82.20 - 202.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Б"
Просторни апартаменти с функционални разпределения, качествено строителство
Изберете своя нов дом в модерна жилищна сграда, комбинация от удобство, комфорт и стил, с отлична локация в Меден рудник - в най-развитата и предпочитана част на квартала, на крачка от магазин Jysk, както и множество училища, детски градини и паркове. Районът е тих и спокоен, с
от 43 843 €(от 85 749,45 лв.)
(950 - 980 €/м2)(1 858,04 - 1 916,71 лв./м2)Площ: 46.15 - 92.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Atea View - луксозна сграда с безкрайна морска панорама до високи скали и зелени хълмове
гр. Каварна
Лукс и уединение на първа линия до морето в едно от най-живописните места на Българското Черноморие
Станете собствени на впечатляващ крайбрежен имот с директна морска панорама!
Лукс и уединение – на метри от водата и с усещане за абсолютна свобода.
Представяме изключителна сграда, разположена само на 10 метра от морето и на 50 метра от плажа, в една от най-живописните и
от 128 920 €(от 252 145,60 лв.)
(1 863 - 2 000 €/м2)(3 643,71 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 64.46 - 145.25 м2
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Апартаменти, гаражи и паркоместа с комуникативна локация в Пловдив
Нов жилищен проект в кв. Гагарин, в близост до парк „Рибница“, супермаркет „Кауфланд“, МБАЛ „Св. Иван Рилски“, до училища и детски градини и ключовите булеварди „България“ и „Васил Левски“ в Пловдив.
Отлична сграда, чието завършване и планирано за началото на 2027
от 106 500 €(от 208 295,90 лв.)
(1 303 - 1 669 €/м2)(2 548,45 - 3 264,28 лв./м2)Площ: 71.12 - 203.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Нов комплекс с апартаменти в кв. Беломорски
гр. Пловдив , кв. "Беломорски"
Две малки сгради в тих район с модерно строителство
Апартаменти в жилищен проект от две 4-етажни сгради със стартиращо строителство. Очакван Акт 16 - 30.12.2026г. Комплексът се намира в кв. Беломорски с бърз и лесен достъп до центъра на Пловдив. Районът предлага отлична инфраструктура.
Имотът включва две 4-етажните жилищни
от 67 300 €(от 131 627,36 лв.)
(822 - 2 028 €/м2)(1 607,69 - 3 966,42 лв./м2)Площ: 48.54 - 146.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Двустайни и тристайни апартаменти в зеления кв. Беломорски
гр. Пловдив , кв. "Беломорски"
Четириетажни сгради на тихо място в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство
Двустайни и тристайни апартаменти в жилищен проект, стартиращо строителство в края на януари, 2025 година. Очакван Акт 16 - 30.10.2026г. Имотът се намира в най-зеления квартал на Пловдив – Беломорски, на втора линия - на тихо място в бързоразвиващ се район с ново, модерно
от 66 400 €(от 129 867,11 лв.)
(830 - 1 359 €/м2)(1 623,34 - 2 657,97 лв./м2)Площ: 69.83 - 113.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
изгодно
Функционални апартаменти в кв. Меден рудник-зона А
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Модерна жилищна сграда с магазини, подземен паркинг, иновативна детска площадка, дъбова горичка
Новострояща се жилищна сграда с 13 етажа и комуникативна локация в кв. Меден рудник-зона А, близо до супермаркети Кауфланд, Била, Лидъл и други магазини, бензиностанция, училища, поща, полицейски участък, МБАЛ Бургасмед, редица други ежедневни удобства и услуги, с бърз достъп до
от 46 350 €(от 90 652,72 лв.)
(1 053 - 1 073 €/м2)(2 059,49 - 2 098,61 лв./м2)Площ: 43.18 - 102.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Христо Смирненски с акт 14
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
9-етажна сграда с разнообразни по разпределение и изложение двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти
Апартаменти е нова, жилищна сграда с отлична локация в гр. Пловдив. Модерна, стилна визия с красиво аранжиран вътрешен двор. Концепцията е вдъхновена от стремежа за създаване на комфортна и балансирана градска среда. Изисканата му елегантност, лукс и високото ниво на изпълнение
от 110 400 €(от 215 923,63 лв.)
(1 546 - 1 607 €/м2)(3 023,71 - 3 143,02 лв./м2)Площ: 68.89 - 138.25 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се сграда в центъра на гр. Приморско
гр. Приморско
Последно студио на 500 м от плажа
Представяме на вашето внимание последно студио в четириетажна жилищна сграда в процес на строителство, на 500 м от плажа в гр. Приморско, в близост до ресторанти, магазини, къщи за гости, други градски удобства. Очакван Акт 16 - 11.2026.
Сградата се състои от един тристаен, 8
от 60 000 €(от 117 349,80 лв.)
(862 €/м2) (1 685,58 лв./м2)Площ: 69.62 - 69.62 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен проект в к-с Меден рудник, зона Д
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Модерен комплекс с отличен инвестиционен потенциал до бул. „Захари Стоянов“
Представяме Ви нов съвременен жилищен и търговски проект, разположен в зона Д на к-с Меден рудник – една от най-бързо развиващите се части на Бургас. Локацията е стратегическа – на метри от бул. „Захари Стоянов“, с бърз достъп до всички ключови точки на града и удобна
от 53 800 €(от 105 223,65 лв.)
(720 - 1 163 €/м2)(1 408,20 - 2 274,63 лв./м2)Площ: 47.76 - 205.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2.2 км
Нов жилищен проект в ж.к. Меден рудник – зона В, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Модерна сграда с отлични разпределения, до нов спортен комплекс и с бърз достъп до центъра и морето
Представяме ви нов жилищен проект в ж.к. Меден рудник – зона В, който съчетава съвременна архитектура, функционални разпределения и отлично местоположение – перфектен избор както за собствен дом, така и за инвестиция с потенциал за покачване на стойността. Проектът предлага
от 52 000 €(от 101 703,16 лв.)
(1 031 - 1 169 €/м2)(2 016,46 - 2 286,37 лв./м2)Площ: 44.50 - 96.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с магазини, гаражи и подземен паркинг в кв. Гагарин
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Модерни апартаменти, съчетаващи удобство и уют, близо до центъра на Пловдив
Възползвайте се от удобството и уюта на модерния нов дом, като разгледате нашата оферта за жилищен комплекса, разположен на бул. Северен в кв. Гагарин, близо до центъра на града, до супермаркет Била, магазин Mr. Bricolage, KFC, Mc.Donalds, учебни заведения, спирки на редовния
от 105 773 €(от 206 874,01 лв.)
(841 - 1 261 €/м2)(1 644,85 - 2 466,30 лв./м2)Площ: 125.75 - 155.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Промо
Модерен комплекс с 4 блока съчетаващ удобство и уют, близо до центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Жилища с 1, 2, 3 спални и студиа в нов комплекс на бул. Северен в кв. Гагарин
Твоят дом те очаква в комплекс, който се отличава с модерна архитектура, просторни апартаменти, осигуряващи комфорт и високо качество на живот.
Ако сте мечтали да живеете на комуникативно място с модерна инфраструктура, до всички удобства тогава определено трябва да
от 56 351 €(от 110 212,98 лв.)
(988 - 1 508 €/м2)(1 932,36 - 2 949,39 лв./м2)Площ: 47.79 - 237.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Модерен жилищен проект в кв. Красна поляна 2
гр. София , кв. "Красна поляна 2"
Функционални жилища с 2 спални и бърз достъп до НБУ и центъра на София
Имаме удоволствието да преставим на вашето внимание нов мащабен проект с просторни жилища с 2 спални в по-периферните, но населени квартали - район Красна поляна. Локацията предлага оптимална близост до новата метростанция Овча Купел, което улеснява придвижването до някои основни
от 166 100 €(от 324 863,36 лв.)
(2 089 - 2 256 €/м2)(4 085,73 - 4 412,35 лв./м2)Площ: 77.26 - 101.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Трапезица Резидънс - нов жилищен комплекс с прекрасни гледки в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Студиа, жилища с 1, 2 или 3 спални с лесен достъп до централните части на Бургас
Трапезица Резидънс – новаторски проект със смесено предназначение, който задава висок стандарт на съвременното градско строителство в Бургас. Това е топ локация и отлична възможност за покупка на жилище в комплекс, който съчетава модерна архитектура, функционалност и
от 81 504 €(от 159 407,97 лв.)
(1 650 - 2 837 €/м2)(3 227,12 - 5 548,69 лв./м2)Площ: 42.89 - 138.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Жилищен проект с 2 сгради в търсения кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с оптимално разпределение в район с удобен достъп до бул. „Цариградско шосе“
Представяме ви нов жилищен проект включващ 2 сгради в кв. Дружба 2, гр. София. Качествено строителство, функционални жилища и отлично местоположение в един от най-предпочитаните квартали в източната част на столицата. Районът предлага удобен достъп до центъра на града, летището,
от 91 897 €(от 179 734,91 лв.)
(1 820 - 1 985 €/м2)(3 559,61 - 3 882,32 лв./м2)Площ: 50.50 - 76.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нов комплекс от две сгради на бул. Президент Линкълн
гр. София , кв. "Овча купел 1"
Жилища с отлични разпределения близо до метростанция, детска градина и всички удобства
Съвременно градско жилище, обединяващо качествено строителство, просторни и светли помещения, приятни гледки, удобна локация с бърз достъп до метро. Кварталът е добре уреден, на 6 км от идеалния център на София, в близост до планината, с чист въздух и обновяваща се инфраструктура
от 216 078 €(от 422 611,83 лв.)
(2 100 €/м2) (4 107,41 лв./м2)Площ: 102.89 - 118.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова сграда до Лидъл в Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Жилища с удобна локация, качествено ново строителство
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в новострояща се сграда в кв. Овча купел 2, на пешеходно разстояние от множество ежедневни удобства и услуги, включително бул. Президент Линкълн, супермаркет Лидъл, супермаркет Била, медицински център Доверие, спирка на автобус 102, 11,
от 192 093 €(от 375 701,25 лв.)
(1 925 - 1 949 €/м2)(3 764,97 - 3 811,91 лв./м2)Площ: 98.56 - 100.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Piccadilly Residence — Новото лице на градския лукс и модерен живот
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Топ проект с впечатляваща визия, високо качество и стратегическа локация
Piccadilly Residence – когато домът е повече от място за живеене.
Един от най-мащабните и амбициозни жилищни проекти в града, създаден да зададе нов стандарт за комфорт, стил и качество на живот. Това е модерен комплекс от ново поколение, който съчетава градска елегантност,
от 126 900 €(от 248 194,83 лв.)
(1 799 - 16 344 €/м2)(3 518,54 - 31 966,09 лв./м2)Площ: 15.48 - 225.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Модерен жилищен комплекс в сърцето на града – комфорт, сигурност и стил без компромиси
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Светли и просторни апартаменти с 1, 2 или 3 спални на комуникативно място в Бургас
Иновативен жилищен комплекс от ново поколение, който съчетава висок стандарт на строителство, престижна централна локация и интелигентни архитектурни решения, отговарящи на нуждите на съвременния човек. Това не е просто жилище – това е нова концепция за градски живот, където
от 123 708 €(от 241 951,82 лв.)
(1 700 - 2 839 €/м2)(3 324,91 - 5 552,60 лв./м2)Площ: 68.01 - 134.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 250 м
Новострояща се сграда в гр. Черноморец
гр. Черноморец
Нови студиа и двустайни апартаменти с предпочитана локация на 250 м от плажа
Изберете своя нов дом за ваканционно или целогодишно ползване в изтънчена бутикова сграда, целяща да осигури максимален комфорт, пълноценна почивка и усещане за уют през всички сезони. Сградата е разположена до малкия плаж, очароващ със своята гледка към о-в „Свети Иван“ и вилна
от 116 694 €(от 228 233,63 лв.)
(1 800 - 2 600 €/м2)(3 520,49 - 5 085,16 лв./м2)Площ: 59.14 - 134.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Бутикова сграда до НСА – последни апартаменти на промоционални цени
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен проект с вече заселени собственици в кв. Малинова долина
В кв. Малинова долина, на метри от Национална спортна академия, се предлага бутикова жилищна сграда с ограничен брой апартаменти, съчетаваща модерна визия, висок клас изпълнение и спокойна жилищна среда.
Локацията е една от най-предпочитаните в южните части на София, с бърз
от 157 920 €(от 308 864,67 лв.)
(2 708 - 3 478 €/м2)(5 296,39 - 6 802,38 лв./м2)Площ: 45.40 - 75.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Нова сграда с Aкт 16 в гр. Поморие
гр. Поморие
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти на първа линия близо до МБАЛ Поморие и центъра на града
Изберете своя нов дом на брега на морето в гр. Поморие. Имаме отлично предложение за вас – двустайни и тристайни апартаменти в жилищна сграда с гаражи в етап на строителство на 10 метра от морето, 400 метра от МБАЛ Поморие и непосредствена близост до централната част на града,
от 76 000 €(от 148 643,08 лв.)
(1 830 - 2 151 €/м2)(3 579,17 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 38.53 - 94.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 600 м
Апартаменти с гледка към морето в новострояща се сграда в Созопол
гр. Созопол
Завършени „до ключ“ жилища в близост до плаж Хармани
Представяме ви модерна жилищна сграда в един от най-бързоразвиващите се райони на Созопол – местност Мисаря. Локацията предлага удобство и спокойствие, като същевременно се намира само на 5 минути пешеходно разстояние от красивия плаж Хармани. Созопол ще ви плени със своите уютни
от 57 600 €(от 112 655,81 лв.)
(1 151 - 1 300 €/м2)(2 251,16 - 2 542,58 лв./м2)Площ: 47.98 - 58.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Бутикова сграда на първа линия в Приморско
гр. Приморско , плаж ММЦ Приморско
Последно студио в нова сграда на пясъчните дюни в Приморско
Бутикова сграда на 50 метра от плажа, панорамна гледка и енергийна ефективност от ново поколение!
Представяме ви малка сграда, разположена на изключително привлекателна локация – само на 50 метра от един от най-чистите и красиви плажове на Южното Черноморие – плаж ММЦ –
от 85 000 €(от 166 245,55 лв.)
(1 319 €/м2) (2 580,65 лв./м2)Площ: 64.42 - 64.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас