- страница 142
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ПРОДАДЕН
Oбзаведена самостоятелна къща с поддържан двор в град Мъглиж
гр. Мъглиж , гр. Стара Загора
Имот в живописно подбалканско градче, готов за обитаване
Представяме на Вашето внимание характерна за района къща с добре поддържан двор разположени в живописното подбалканско градче Мъглиж. Не пропускайте този имот даващ добра възможност да се насладите на предимствата на живота в самостоятелна къща заобиколена от хубава
Продажба
-10%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Новопостроен двустаен апартамент в сграда с Акт 16
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент с панорамна гледка и удобен достъп до Околовръстен път и Симеоновско шосе
Представяме Ви нов двустаен апартамент, разположен в предпочитан и добре развит район, в новопостроена тухлена сграда с Акт 16 от 2025 г. Имотът съчетава модерно строителство, функционално разпределение и отлична локация с бърза връзка към основни пътни артерии, което го прави
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,40 лв./м2)Площ: 52.53 м2 Етаж: 5
Близо до с. Стоб , с. Стоб
Къща с хубав двор в живописно село в Западна България
Предлагаме за продажба уютна и изцяло ремонтирана къща, разположена на главна улица в живописното село Стоб, с бърз и удобен достъп през цялата година. Имотът е напълно обзаведен и готов за нанасяне, което го прави отличен избор както за постоянно живеене, така и за ваканционен
Продажба
-12%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент на две нива в стилния комплекс Модера Резидънс/Modera Residence
Предлагаме за продажба стилно студио на две нива, разположено в престижния затворен комплекс Модера Резидънс/Modera Residence, в кв. Витоша, в близост до ключовия бул. Симеоновско шосе. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(3 165 €/м2) (6 189,34 лв./м2)Площ: 36.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 200 м
ПРОДАДЕН
Прекрасен двустаен апартамент с морска гледка в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Светло и просторно жилище до плажа в Слънчев бряг
Открийте своята ваканционна мечта в този изискан двустаен апартамент, разположен само на 200 метра от плажа в Слънчев бряг, близо до Kiki Beach. Съчетавайки съвременен комфорт и привлекателна локация, този апартамент предлага перфектната среда за отдих и релакс.
Основни
107 000 €(209 273,81 лв.)
(1 274 €/м2) (2 491,35 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент с голяма тераса в близост до Гребна база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Жилище с отлична локация и уютна атмосфера в Пловдив
Напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в малка бутикова кооперация с модерна визия, на спокойно място в непосредствена близост до Гребна база, с лесен достъп както от бул. „6-ти септември“, така и от бул. „Пещерско шосе“.
Апартаментът е с площ 61.00 м2 (чиста площ
123 000 €(240 567,09 лв.)
(2 016 €/м2) (3 943,72 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ПРОДАДЕН
Равен парцел за жилищно строителство в зона с ниско застрояване
гр. София , кв. "Орландовци"
Имот с отлични параметри за жилищно застрояване
Предлагаме за продажба много хубав, равен парцел с площ 943 кв.м, разположен в жилищна зона с преобладаващо нискоетажно застрояване. Имотът е изключително подходящ както за еднофамилна къща, така и за малка жилищна сграда, благодарение на добрите устройствено-планови показатели и
120 000 €(234 699,60 лв.)(без ДДС)
(127 €/м2) (248,89 лв./м2)Площ: 943.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Просторен имот с 5 дка двор близо до гр. Стражица
Близо до гр. Стражица , с. Кавлак
Къща на асфалтирана улица в малко и тихо село сред живописна природа
Представяме на вашето внимание компактна къща (80 кв.м.) с голям двор от 5 дка и прекрасна гледка към планината и поляни в живописното село Кавлак, разположено на 11 км от град Антоново на северозапад, на 19 км от град Стражица на югоизток и на 43 км от град Велико Търново.
Наем
Лукс
Плаж на 400 м
ОТДАДЕН
Луксозно студио под наем с морска гледка в к.к. Чайка с паркомясто
гр. Варна , кв. "Чайка"
Модерен дом в нов комплекс с басейн, СПА зона и гарантирано спокойствие и паркомясто в цената
Предлагаме под наем просторно и стилно обзаведено студио с площ от 63 кв. м., разположено на трети етаж в модерна сграда ново строителство в елитния к.к. Чайка. Жилището е идеално решение за един или двама души, които търсят комфорт, спокойствие и морска гледка в престижна
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Инвестиционен парцел с панорамна гледка към Витоша във в.з. „Елата“
с. Железница , в.з. Елата
Равен ограден имот с кладенец и ток на граница
Предлагаме ви атрактивен инвестиционен парцел с площ 597 кв.м, разположен в престижната вилна зона „Елата“, местност Тупанкови кошари в с. Железница. Районът е обичан заради чистия въздух, спокойствието и близостта до София, като предлага идеален баланс между природа,
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Партерен ваканционен имот с морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Разгледайте нашето предложения за изцяло обзаведен студио апартамент на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на
49 800 €(97 400,33 лв.)
(816 €/м2) (1 595,16 лв./м2)Площ: 61.06 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Парцел с асфалтов достъп на брега на река в сърцето на Балкана
Близо до гр. Габрово , с. Угорелец
Регулиран парцел в живописното село Угорелец
Предлагаме за продажба регулиран парцел в живописното село Угорелец, разположено в сърцето на Балкана – място, което впечатлява с чист въздух, тишина и прекрасна природна среда.
Имотът е с площ от 827 кв. м. и има правилна правоъгълна форма, което го прави изключително удобен
Продажба
ПРОДАДЕН
Двуетажна къща за довършване в село с минерална вода
Близо до гр. Велико Търново , с. Обединение
Селски имот с голям двор на асфалтов път в Дунавската равнина близо до гр. Полски Тръмбеш
Представяме ви имот в комуникативното село Обединение с извор на минерална вода, разположено в Средната Дунавската равнина, на 10 км запад-югозападно от град Полски Тръмбеш по пътя за град Павликени, 30 км северозападно от град Велико Търново и 33 км юг-югоизточно от град Свищов.
Продажба
изгодно
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Партерен имот с директен достъп до басейна и градините на комплекса
Представяме за продажба готов за ползване двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort с прекрасна гледка към вътрешния двор с басейн и към морето. Отлична локация, на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера.
Апартаментът се
70 000 €(136 908,10 лв.)
(745 €/м2) (1 456,47 лв./м2)Площ: 94.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Светъл двустаен апартамент до Метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Двустаен апартамент, завършен до ключ, с Aкт 16
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за нанасяне, в столичния квартал Хаджи Димитър, със стратегическа локация, на 420 метра до метростанция и магазин Билла, бензиностанция, моста Чавдар, разнообразие от квартални магазини, аптеки,
179 000 €(350 093,57 лв.)
(2 834 €/м2) (5 542,96 лв./м2)Площ: 63.16 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Модерен двустаен апартамент близо до метростанция Дружба
гр. София , кв. "Дружба 2"
Луксозно обзаведен имот в нова представителна сграда в кв. Дружба 2
Луксозен, стилен и просторен двустаен апартамент, разположен в нова и представителна сграда (2022) с контрол на достъпа, жива охрана, видеонаблюдение, просторни и луксозни общи части, 4 асансьора, с комуникативна локация в кв. Дружба 2, обезпечена от разнообразен транспорт – на
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(9,38 €/м2) (18,34 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Ремонтирана къща с нов покрив в края на живописно село между Пловдив и Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , с. Верен
Селска къща с добре поддържан двор в полите на планина Средна гора
Очарователна къща, кацнала на хълм в края на живописното село Верен разположено в полите на планина Средна гора, на почти еднакво разстояние от областните центрове Пловдив - 50 км., и Стара Загора - 55 км., и на само 10 км. от близкото градче Брезово. Отлична възможност да се
Продажба
ПРОДАДЕН
Имот с равен двор и кирпичена къща в добре развито село близо до Свищов
Близо до гр. Свищов , с. Морава
Имот близо до главния път София - Плевен - Русе
Представяме ви имот, разположен в комуникативното и добре устроено село Морава, само на 30 км от гр. Свищов. Селото е част от централната Дунавска равнина и предлага удобен достъп до главния път София – Плевен – Русе, което го прави отлична локация както за постоянно живеене,
Продажба
За частни лица
Лукс
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в сграда с Акт 16 до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Красно село"
Модерно, светло и функционално жилище с отлично разпределение и възможност за подземно паркомясто
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в нов, престижен затворен комплекс с Акт 16, разположен само на 50 метра от метростанция „Красно село“ и пазара. Локацията е изключително удобна и предпочитана — с отличен достъп до обществения транспорт, магазини, училища, парк и
318 000 €(621 953,94 лв.)
(2 450 €/м2) (4 790,89 лв./м2)Площ: 129.82 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Нова редова еднофамилна къща с гараж и Акт 16 в кв. Симеоново
гр. София , кв. "Симеоново"
Съвършен баланс между природа и градски комфорт
Нова редова еднофамилна къща в един от най-спокойните и зелени квартали на София – Симеоново.
Имотът се намира на изключително тихо и озеленено място и е част от елегантен комплекс от шест къщи, всяка със собствен двор и идеални части от земята. Къщата е строена за лично
Продажба
ПРОДАДЕН
Каменна къща в село между Пловдив и Стара Загора и близо до връзка с магистрала Тракия
Близо до гр. Стара Загора , с. Спасово
Къща в село разположено в хълмист район сред красива природа
Представяме на вашето внимание едноетажна къща (95 кв. м.) в едно с двор с площ от 2550 кв. м. и с лице на две улици. Имотът е разположен в края на хълмисто село близо до град Чирпан (7 км) и връзка с магистрала “Тракия”, на 45 км. от гр. Стара Загора, и на 56 км. от гр. Пловдив.
Продажба
ПРОДАДЕН
Прекрасна семейна къща с каменна стопанска постройка в с. Божурец
Близо до гр. Добрич , с. Божурец
Превъзходно и живописно местоположение близо до голф курорти и плажове
Подарете си перфектната комбинация от комфорт, удобство и спокойствиеот на селото в тази красиво поддържана двуетажна къща (204 кв.м.), разположена в просторна, оградена и поддържана градина от 840 кв.м. Къщата е построена през 2022 г. с модерен дизайн и качествени довършителни
Наем
ОТДАДЕН
Модерен апартамент с две спални и отлична локация във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в нова сграда до хотел „Черно море“
Модерен тристаен апартамент с отлична локация – само на няколко крачки от хотел „Черно море“ и входа на Морската градина във Варна. Жилището се намира в нова, луксозна сграда (2021 г.) в топ центъра на града, с контролиран достъп и асансьор, и предлага изключителен комфорт, стил
766 €/месец(1 498,17 лв./месец)
(7,66 €/м2) (14,98 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 10 км
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио готово за живеене
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Студио в комплекс с ниска такса поддръжка до Банско с Акт 16
Време е да сбъднете мечтата си за собствен дом в планината!
Предлагаме за продажба компактно и практично студио с площ 38.07 кв. м., разположено на 4-ти етаж в модерния комплекс Silver Mountain. Жилището е с южно изложение, което гарантира светлина и уют през целия ден, и е
44 000 €(86 056,52 лв.)
(1 156 €/м2) (2 260,48 лв./м2)Площ: 38.07 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в топ центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с бизнес потенциал в Старата столица на България
Предлагаме ви едностаен апартамент с отделна кухня и уникална локация в топ центъра на красивия град Велико Търново.
Апартаментът (обща площ - 82.33 кв.м., чиста площ – 66.5 кв.м. плюс общи части - 15.83 кв.м.) е разположен на трети жилищен етаж в сграда без асансьор и се
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 275 €/м2) (2 494,38 лв./м2)Площ: 82.33 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Уникален панорамен апартамент с просторна тераса в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Тристаен апартамент с голяма тераса и обзавеждане
Представяме на Вашето внимание просторен и артистичен апартамент на две нива, с две големи панорамни тераси с джакузи в малка сграда без такса поддръжка, тип затворен комплекс в морския град Бяла, област Варна. Сградата се отличава със средиземноморска архитектура, луксозни общи
135 000 €(264 037,05 лв.)
(622 €/м2) (1 216,76 лв./м2)Площ: 217.00 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно обзаведено жилище близо до България Мол и магазин Джъмбо
Разгледайте този чисто нов двустаен апартамент, който очаква своите първи наематели. Имотът се намира в един от търсените южни квартали на София - Манастирски ливади, в близост до бул. България и ул. Тодор Каблешков, България Мол, магазин Джъмбо, супермаркет Billa, с лесен достъп
660 €/месец(1 290,85 лв./месец)
(11 €/м2) (20,82 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-11%
За частни лица
Плаж на 12 км
ПРОДАДЕН
Просторна едноетажна къща с басейн – само на 12 км от плажа в Шкорпиловци
Близо до гр. Бяла (Варна) , с. Юнец
Модерен имот до Варна – отлична архитектура, голям двор и уют за целогодишно живеене
Предлагаме за продажба новопостроена едноетажна къща с басейн, разположена в спокойно и живописно село, само на 12 км от плажовете на Шкорпиловци и Бяла и на 40 км от град Варна. Имотът предлага перфектен баланс между модерен комфорт, природа и близост до морето.
Къщата е с
Продажба
ПРОДАДЕН
Регулиран парцел във в.з. Врана-Лозен, Триъгълника
гр. София , кв. "в.з.Врана - Лозен"
Равен парцел с правоъгълна форма и бърз достъп до Цариградско шосе, градски транспорт и Околовръстен път
Представяме за продажба равен регулиран парцел с правоъгълна форма, заобиколен от нови къщи, на тиха и спокойна улица във в.з. Врана-Лозен, Триъгълника, до магазин Пежо на бул. Цариградско шосе, административни сгради, магазини, шоуруми и др., с бърз достъп до градски транспорт и
125 000 €(244 478,75 лв.)
(313 €/м2) (611,20 лв./м2)Площ: 400.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Плаж на 1.5 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Комфорт, стил и спокойствие в модерен затворен комплекс
Предлагаме под наем напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Комплексът се отличава с контролиран достъп, богато озеленени зони, алеи за разходка, детска площадка и уютни кътове за
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (20,59 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна