- страница 124
ТЪРСИ

Продажба
Реновирана къща на 17 км от плажовете на Приморско
Близо до гр. Приморско
Триетажна къща в странджанското село Ново Паничарево
Предлагаме за продажба триетажна къща (180 кв.м.) с двор (700 кв.м.) в полите на Странджа планина, на 17 км от плажовете на Приморско и на 30 км от гр. Бургас.
Къщата се състои от:
• Първи етаж - просторна дневна с хол, трапезария и камина, кухня, веранда, санитарен възел и килер с дрешник;
• Втори етаж - три просторни и светли спални с две бани със санитарен възел и вани;
• Трети етаж - за довършване, проектиран е за хол с преходна спалня, санитарен възел и балкон.
Къщата е

Продажба
Апартамент с две спални в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Каварна
Отличен обзаведен апартамент в престижен голф комплекс
Лайтхаус Голф Резорт & СПА е един от най-новите проекти по красивото ни крайбрежие, разположен в близост до гр. Балчик. Насладата от девствената природа, невероятната морска гледка и голямото разнообразие от спортни и възстановителни удобства със сигурност ще превърне комплекса в най-желаното място за ваканция, дори и за най-претенциозния турист.
Разположен на 35 км от Международното летище в гр. Варна, Лайтхаус Голф Резорт & СПА е заобиколен от непокътната природа, спиращи дъха изгреви над
95 000 € 185 803.85 лв.
(896 €/м2) (1 752.87 лв./м2)Площ: 106.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент

Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна

Продажба
-71%
Парцел с лице на международен път Е 85
Близо до гр. Велико Търново
Тир- паркинг и мотел на цената на един апартамент
УПИ, отредено за тир-паркинг и мотел, с готов архитектурен проект и разрешение за строеж, ток, вода, лице 80 м. на международен път Е 79 между Велико Търново и Габрово, изключително атрактивен след решението за построяване на тунела под Шипка и готовия пътен възел преди Габрово за връзката с тунела. Особено актуален след приемането на пакет “Мобилност“ на ЕС, за осигуряване на почивка и охрана на тирове и товари.
180 000 €52 000 € 352 049.40 лв.101 703.16 лв.
(7.22 €/м2) (14.13 лв./м2)Площ: 7 200.00 м2
Тип на имота:
Земя

Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново

Продажба
Масивна къща с красив чардак недалеч от гр. Горна Оряховица
Близо до гр. Велико Търново
Двуетажна къща с автентична архитектура в спокойно село
Представяме на Вашето внимание исторически значим имот в спокойно село, недалеч от гр. Горна Оряховица. Къщата е била дом на историческата личност Петър Михов Витанов-Комитата, като е съхранена архитектурно-композиционната идея на старата къща, върху основите на която е построена нова жилищна сграда (1994 г.) със земетръсоустойчива стоманобетонна конструкция.
Разпределението на къщата е следното:
• Първи етаж - антре, което води до стая/музей, две спални и баня с тоалетна.
Външни дървени

Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Четиристаен апартамент в комплекс Естебан / Esteban в кв. Аурелия
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Последен наличен изискан ваканционен апартамент с обзавеждане в работещ комплекс близо до плажа
"Естебан" / Esteban е елегантен и модерен ваканционен комплекс, разположен на 300 м. от плажа (5 мин пеша). Той е част от приятна и тиха местност между Равда и Несебър, като отстои на 5 км от Слънчев Бряг. Комплексът се характеризира с приятна за окото архитектура, а предлаганите ваканционни апартаменти осигуряват висок стандарт на почивка и живот.
Комплекс "Естебан" се радва на отлично развита инфраструктура и е предназначен за целогодишно ползване, като осигурява множество услуги и
366 500 € 716 811.70 лв.
(1 600 €/м2) (3 129.09 лв./м2)Площ: 229.08 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент

Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг

Продажба
-10%
Земя с панорама към Рила и долината на р. Марица
Близо до гр. Костенец
Имот близо до СПА и ски курорти
Панорамен парцел в землището на с. Горна Василица. Имотът в момента е земеделска земя, но може да бъде преотреден.
Село Горна Василица се намира в планински район между Средна гора и Рила, на около 6 км северно от град Костенец, около 3 км северно от курорта Момин проход, и на 65 километра югоизточно от София. До селото има редовен автобусен транспорт, няколко пъти дневно от град Костенец.
Разположено е на надморска височина от 700 метра.
Климатът в района е умерено-континентален.
77 860 €70 074 € 152 280.92 лв.137 052.83 лв.
(9.00 €/м2) (17.60 лв./м2)Площ: 7 786.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя

Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец

Продажба
-17%
Парцел в местност Боровец-ЮГ, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Боровец - юг"
Урегулиран парцел с възможност за жилищно строителство
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация в м-ст Боровец-юг. Местността е предпочитана поради спокойствието си, морската панорама, близостта до плажа и лесната комуникация с град Варна.
Имотът е с площ 1 224 кв.м. и е правоъгълен, с лице на път 65 метра. Терена има нужда от почистване. Имотът е последен и след него е гористата част на местността.
Намира се на 1 200 метра от главния път. В съседство има къщи с постоянно живеещи и комуникациите за в близост.
Районът има ежедневни
30 000 €25 000 € 58 674.90 лв.48 895.75 лв.
(20 €/м2) (39.95 лв./м2)Площ: 1 224.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация

Красен Захариев
Брокер, Варна

Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Обзаведено жилище с хубава гледка на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от брега на морето, като е разположен на склона на хълм. От там се разкриват прекрасни гледки към залива на Варна и към самия град, които са особено пленителни вечер, когато светят хилядите светлини на града. Плажът тук е
165 000 € 322 711.95 лв.
(842 €/м2) (1 646.49 лв./м2)Площ: 196.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент

Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна

Наем
Помещение под наем с лице към централен булевард в гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Имот с топ локация в центъра на града
Помещение под наем с отлична локация в красивия и добре развит морски град Бургас. Имотът е част от добре поддържана сграда от 2008 г., намираща се на централна улица в града. Имотът се предлага с бонус един месец без плащане на наем за ремонт на помещението.
Помещението се намира на партер, заема едно ниво и площ от 192.8 кв.м. Разполага с големи витрини, лице към бул. Демокрация. Има два самостоятелни входа и високи тавани.
Имотът е завършен с:
• PVC дограма
• Подове с
2 500 € /месец 4 889.58 лв. /месец(без ДДС)
(13 €/м2) (25.36 лв./м2)Площ: 192.80 м2
Тип на имота:
Заведение

Павел Раванов
Старши брокер, Бургас

Продажба
Инвестиционен имот в близост до Узана
Близо до гр. Габрово
Предлагаме ви интересен инвестиционен имот в Габровския балкан, в непосредствена близост до Узана.
Представлява земеделска земя с общ размер малко над 35 декара, на открито и огрявано място, с невероятна гледки към планината и язовир „Христо Смирненски“.
Имотът се намира в планинска местност близо до село Зелено дърво.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да

Наем
Лукс
Луксозно обзаведен апартамент с две спални на знаковия бул. Витоша
гр. София , кв. "Център"
Слънчев и просторен имот в топ центъра на столицата на метри от НДК
Безупречно обзаведен апартамент под наем в столицата. Дом с характер и индивидуалност, който отговаря дори на най-взискателния вкус. Жилището е част от масивна, санирана, тухлена сграда с добре поддържани общи части, видеонаблюдение, 2 асансьора и контрол на достъпа, разположена на бул. Витоша, на метри от НДК, метростанция, магазини, заведения и всички градски удобства.
Рядка възможност да наемете имот в сърцето на столицата, на знаковия булевард Витоша.
Апартаментът се намира на трети
1 900 € /месец 3 716.08 лв. /месец
(12 €/м2) (23.23 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент

Иван Каменов
Брокер, София

Продажба
Земеделска земя в района на гр. Нови Искър
гр. Нови Искър
Два просторни парцела земя в Столична община до Околовръстен път
Представяме за продажба два парцела земеделска земя в квартал Гниляне, в югозападната част на град Нови Искър. Градът е разположен на бреговете на река Искър, в близост до Околовръстен път. В района са открити минерални извори.
Освен описания ПИ 2000 кв.м. със статут на земеделска земя, ливада, категория 6, който се намира в местността Долна лака, за продажба се предлага и ПИ 2299 кв.м. със статут на земеделска земя, нива 3 категория, находящ се в местността Враняка с цена 34485 евро.
Нови

Продажба
Голям парцел за изграждане на складова база или логистичен център
гр. Костинброд , местност Въжегръм
Парцел на 1 км от разклона за с. Драговищица
Равен терен, на 1 км от разклона на с. Драговищица. Поради изключителното местоположение, комуникативната локация и близостта до столицата имотът предлага много възможности за развитие. Има 100 метра лице на Републикански път II-81, отлична видимост и правилна форма 200/100 м. През част от него минава високо напрежение. Подходящ е за изграждане на складова база или логистичен център.
Вид територия - земеделска, категория 5.
Костинброд е град в Западна България, Софийска област, построен

Продажба
Голям парцел земеделска земя в Костинброд
гр. Костинброд
Парцел за инвестиция с правилна форма и лице на Републикански път
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на голям парцел земеделска земя в местност Батковското на град Костинброд, на 350 метра от разклона за с. Драговищица. Имотът се характеризира с отлична комуникативност, с лице от 70 метра на Републикански път II-81. Има отличен потенциал за успешна реализация на редица инвестиционни проекти.
Парцелът е равен с площ 14.997 дка. Има правилна форма, 220/70 м. Представлява земеделска територия, категория 5.
Костинброд е град в Западна България,
232 000 € 453 752.56 лв.
(15 €/м2) (30.26 лв./м2)Площ: 14 997.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция

Даниел Тонев
Старши брокер, София

Продажба
Парцел за инвестиции до завод Кока Кола в гр. Костинброд
гр. Костинброд , Завод Кока-Кола
Парцел с правилна форма на 1 км до бул. Европейски път
Предлагаме за продажба атрактивен парцел земя, подходящ за инвестиции, с комуникативна локация на 100 м до завод Кока Кола в местност Градище на град Костинброд, на 1 км от бул. Европейски път.
Парцелът с площ 4000 кв.м. има правилна форма. Равен терен, 40/100 метра, земеделска земя, категория 4, НТП Нива.
Костинброд е град в Западна България, Софийска област, построен в Софийската котловина, в близост до градовете София (19 км в северозападна посока), Божурище (10 км) и Сливница.
82 500 € 161 355.98 лв.
(21 €/м2) (40.34 лв./м2)Площ: 4 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция

Даниел Тонев
Старши брокер, София

Продажба
Ексклузивно
Равен парцел на пътя свързващ Околовръстен път със село Мрамор
Близо до гр. София , Околовръстен път
Парцел в район с изградени складови бази и логистични центрове
Равен парцел с лице около 70 метра на ул. Васил Левски, свързващ Околовръстен път на София и село Мрамор. В района вече има много изградени складови бази и логистични центрове. Частично попада в зона Смф-2. Предимно в околоградския район и в части от София с изисквания за ограничаване натоварването на средата.
Вид територия - земеделска, НТП нива. Парцелът е с площ 11 334 кв. м.
Петдесет процента от озеленената площ е с висока, дървесна растителност със следните показатели:
• Плътност-
455 000 € 889 902.65 лв.
(40 €/м2) (78.52 лв./м2)Площ: 11 334.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция

Даниел Тонев
Старши брокер, София

Продажба
-2%
За частни лица
Етаж от къща в Стария Несебър
гр. Несебър , кв. "Стар град"
Имот с 3 спални, двор, барбекю зона и лятна кухня в гр. Несебър
Предлагаме на вашето внимание етаж от къща с двор и тавански етаж в гр. Несебър, близо до църква „Света Параскева“, ресторанти, магазини с удобен достъп до плажа. Плажът е на около 350 м. Прекрасен имот с отличен потенциал. Уникалното разположение на място, където се срещат планински и морски въздух.
Жилището е с площ 110 кв. м. разпределена между:
• коридор
• хол с кухненски бокс
• три спални
• три бани
• три тераси
Етажът е в добро състояние и се продава с наличното обзавеждане.
275 000 €269 000 € 537 853.25 лв.526 118.27 лв.
(2 445 €/м2) (4 782.89 лв./м2)Площ: 110.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща

Мая Гоева
Брокер, Слънчев бряг

Продажба
За частни лица
Плаж на 700 м
Панорамен парцел с гледка море парцел в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Имот на панорамния хълм в Бяла – Глико
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ 759 кв.м. Имотът е разположен на панорамния хълм в Бяла – Глико (над геоложкия феномен Белите скали в град Бяла). До него вече са изградени малки комплекси и къщи, а на 50 метра се намира Гръцкият квартал в Бяла.
Парцелът е с южно изложение, денивелация. Граничи с електричество, водоснабдяване и канализация.
Пешеходно разстояние до плажа: 700 метра, до магазини в квартала 500 метра.
Параметри на застрояване:
30% плътност
кинт:

Продажба
6 къщи за инвестиция за отдаване под наем на 23 км от София
Близо до гр. София
Имоти в общ двор близо до гр. Елин Пелин
Предлагаме на вашето внимание 6 къщи за инвестиция за отдаване под наем на асфалтов път, в с. Григорево, Софийска област.
Основната къща е с разпределение: коридор, баня с тоалетна, всекидневна с кухня, 2спални. Три от къщите са с всекидневна с кухня, спалня и баня с тоалетна, а останалите две само със спалня и тоалетна.
Имотите са свързани към централен водопровод, разполагат с отделни партиди за ток.
Селото е разположено на 23 км източно от столицата София, на 3 км от град Елин

Продажба
Земеделска земя на 10 км от центъра на Пловдив
Близо до гр. Пловдив
Земя категория 4 в с. Марково
Земеделска земя само на 10 км от центъра на Пловдив. Имотът се намира в село Марково, м.Керемедчилница. В селото има много нови къщи с целогодишно живеещи, които са предпочели спокойствието на селото в комбинация с бързия и лесен достъп до всички градски удобства. Придвижването до града е бързо и удобно, а заобикалящата природа е чиста без да лишава от удобствата на модерната инфраструктура.
Парцелът е с площ 2723 кв. м. вид територия - земеделска, категория 4, НТП Лозе.
Селото е голямо,
103 474 € 202 377.55 лв.
(38 €/м2) (74.32 лв./м2)Площ: 2 723.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция

Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив