Стефан Абанозов
Регионален мениджър
Стефан е добре познатото лице на BULGARIAN PROPERTIES в района на ски курорта Боровец и околните населени места.
Стефан Абанозов е наш регионален мениджър, основен брокер и координатор в района на Боровец. Благодарение на него разполагаме с богато портфолио от атрактивни оферти от топ курорта Боровец, което привлича все по-голям интерес от купувачите и превръща района в един от най-бързо растящите пазари на ваканционни и селски имоти.
Последователен и активен в постигането на целите на компанията и своите лични цели.
Стефан е носител на множество фирмени отличия, сред които "Брокер на годината" 2022 г. и "Най-скъпа продажба на имот" за 2023 г.

През предходните години Стефан също става носител на множество награди в Годишните награди на BULGARIAN PROPERTIES, сред които са Брокер на годината, Най-голям ръст на продажбите и Най-скъпа продажба на ваканционен имот.
Благодарение на неговите усилия и умения в продажбите, както и с цялостната подкрепа на екипа на компанията, Стефан успя да извоюва титлите Най-продаван ваканционен комплекс за предлаганите от него комплекси Euphoria Club & Spa Resort, Borovets Hills и Borovets Gardens 2.

Продажба
Уникален инвестиционен имот в сърцето на Природен парк Витоша
гр. София , кв. "в.з.Бояна"
Високопланински комплекс с целогодишен достъп, развит бизнес модел и изключителен потенциал
Днешното ни предложение включва изключително рядък недвижим имот, разположен в сърцето на Природен парк Витоша, на 1 850 м надморска височина, сред борова гора, тишина и впечатляващи панорамни гледки. Имотът съчетава автентична природна среда с целогодишен и лесен достъп от София
Продажба
Лукс
Rila Vista/Рила Виста - модерен еко комплекс в сърцето на Рила
Близо до к.к. Боровец , с. Говедарци
Енергийно ефективни домове близо до Боровец и Мальовица
Модерен еко комплекс в сърцето на Рила, съчетаващ природа, комфорт и иновативни технологии.
Комплексът е разположени близо до Боровец и Мальовица, а домове осигуряват уют, стил и хармония с природата – идеални както за отдих така и за целогодишно обитаване.
Комплексът
Продажба
Двустаен апартамент в Еуфория Клуб Хотел и Ризорт / Euphoria Club Hotel & Resort
к.к. Боровец
Жилище в модерен комплекс с всички удобства в Боровец
Прекрасна възможност да станете собственик на ваканционен имот сред боровите гори на Рила планина в прекрасния ски курорт Боровец, разположен само на около 72 км от столицата (един час път с кола). Апартаментът е готов за нанасяне и е част от модерния затворен комплекс „Еуфория
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 643 €/м2) (3 213,55 лв./м2)Площ: 70.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Пасивна къща, американски тип на 28 км от ски курорт Боровец
Близо до гр. Костенец , с. Горна Василица
Къща с две спални, дворно място и прекрасни гледки
Предлагаме за покупка пасивна къща, американски тип на 28 км от ски курорт Боровец. Имотът се намира в с. Горна Василица, в планински район между Средна гора и Рила, на 65 километра югоизточно от София и на около 3 км северно от град Костенец.
Къщата е с РЗП 110 кв. м. и
Продажба
изгодно
Двустаен апартамент в целогодишен комплекс Голф Клуб Ибър / Golf Club Ibar
гр. Долна баня
Обзаведен имот в спокоен район до ски и СПА курорти
Напълно обзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Голф Клуб Ибър. Комплексът се намира в полите на Рила планина до Долна баня, на 18 км от ски курорта Боровец, 70 км от столицата София и 80 км от Пловдив. Ибър е първото в Югоизточна Европа голф игрище по дизайн на Стив
49 000 €(95 835,67 лв.)
(746 €/м2) (1 458,69 лв./м2)Площ: 65.70 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Ски лифт на 50 м
Двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Комфортно обзаведен апартамент с красива гледка до ски лифта
Готов за нанасяне двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец, близо до ски лифта в популярния планински курорт (50 м). Имотът е отлична инвестиция за отдаване под наем. Таксата поддръжка е 14 Евро на м2.
Апартаментът (обща площ – 83.3 кв.м., чиста площ –
208 250 €(407 301,60 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 83.30 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-8%
Парцел на 350 метра от брега на язовир Искър
Близо до гр. София , с. Яз. Искър
УПИ на главния път София - Самоков
УПИ на в землището на с. Долни Пасарел на 350 метра от брега на язовир Искър. Районът на язовира е популярна дестинация за хора от София и околните населени места, които търсят място за активна почивка или за приятни дейности на открито - водни и ски спортове, разходки с лодка,
179 995 €195 000 €352 039,62 лв.381 386,85 лв.
(88 €/м2) (171,89 лв./м2)Площ: 2 048.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Преустроен тристаен апартамент с панорамна гледка в гр. Ихтиман
гр. Ихтиман , с. Мирово
Светъл и функционален дом с южно изложение, две тераси и отлична локация
Предлагаме за продажба уютен и функционално преустроен тристаен апартамент, разположен в панелен блок в гр. Ихтиман. Жилището се намира на 8-ми последен етаж и впечатлява с прекрасно южно изложение, много естествена светлина и откриваща се панорамна гледка към града и
69 995 €(136 898,32 лв.)
(1 075 €/м2) (2 102,25 лв./м2)Площ: 65.12 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Парцел с проект за 8 панорамни студиа в полите на планината
Близо до к.к. Боровец , с. Горна Василица
Триетажна масивна сграда (бивше училище) сред живописно красива природа
Представяме за продажба голям парцел с площ 6893 кв.м. с триетажна масивна сграда (бивше училище, строено през 1951 година) с РЗП от 873 кв.м. Имотът е разположен в живописен район и включва 8 изискани ваканционни студиа, проектирани да отговарят на най-високите стандарти за
Продажба
ново
Гoлям поземлен имот до град Костенец
Близо до к.к. Боровец , с. Очуша
Просторен имот за инвестиция с планинска панорама
Представяме за продажба голям поземлен имот от 3 съседни парцела (24 852 кв.м.). Имотите попадат в рекреационна устройствена зона за курорт с допълващи дейности – Ок и Ов – вилни зони с преобладаващо ниско застрояване. Малкото и спокойно населено място се намира на на 593 метра
153 387 €(299 998,90 лв.)
(6,17 €/м2) (12,07 лв./м2)Площ: 24 852.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Земеделска земя между град Долна Баня и вилна зона Св. Спас
Близо до гр. Долна баня , с. Свети Спас
Голям поземлен имот с прекрасна панорама към Рила планина
Просторен поземлен имот с площ от 1439 кв.м. с живописна локация между град Долна Баня и вилна зона Св. Спас, с прекрасна панорама към Рила. Имотът се намира на 60 метра от реновирания път към вилната зона.
Град Долна баня е разположен в живописната Долнобанска котловина,
Продажба
ново
Урегулиран поземлен имот на изхода на Долна баня посока Боровец
Близо до к.к. Боровец , гр. Долна баня
Голям парцел с прекрасна панорама към Рила
Урегулиран поземлен имот на изхода на Долна баня в посока Боровец, с прекрасна панорама към Рила. Предназначение на територията Урбанизирана, за ниско застрояване до 10 метра. Градът е разположен в живописната Долнобанска котловина, край десния бряг на река Марица. На юг е
121 840 €(238 298,33 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 6 092.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Парцел с бунгало между Самоков и Боровец в м. Бельова Черква
Близо до к.к. Боровец , м. Бельова Черква
Имот с потенциал за вила или инвестиция
Представяме за продажба атрактивен имот, разположен в предпочитаната вилна местност Бельова Черква, в близост до Самоков и само на минути от Боровец – един от водещите планински курорти в България.
Локацията съчетава тишина, чист въздух и природа с изключително удобен достъп
141 900 €(277 532,28 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 946.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Регулиран парцел за застрояване до гр. Самоков
Близо до гр. Самоков , с. Драгушиново
Живописен парцел в северната част на с. Драгушиново
Парцелът е с обща площ 1302 кв.м и се намира в северната част на село Драгушиново, само на 2 км от гр. Самоков, което позволява имотът да бъде разглеждан и като част от градската зона. Имотът е в регулация, предназначен за ниско жилищно застрояване с допустима височина до 10
Продажба
Парцели за инвестиция до Боровец
Близо до гр. Долна баня , с. Свети Спас
Парцели за семейни къщи с живописна локация
Разположена във вилната зона на Св. Спас в покрайнините на Боровец, тази група от 11 изключителни самостоятелни имота ще предложи така търсената комбинация от уединение и лесен достъп до динамиката на града.
На 800 м над морското равнище, в подножието на Рила, парцелите имат
Продажба
Инвестиционен парцел за ваканционно селище
Близо до гр. Долна баня , с. Свети Спас
Парцел на 20 км от ски-курорта Боровец и на 25 км от Самоков
Инвестиционен имот парцелиран на 14 части. Подходящ за изграждане на ваканционно селище. Селото се намира на 20 км от ски-курорта Боровец и на 25 км от Самоков.
Имотът попадат в рекреационна зона за курортни дейности със следните параментри:
• Плътност 30%
• Етажност -
554 040 €(1 083 608,05 лв.)
(45 €/м2) (88,01 лв./м2)Площ: 12 312.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Два съседни парцела между Самоков и Боровец
гр. Самоков
Парцел за инвестиция в местност Бельова църква
Предлагаме за продажба голям поземлен имот на пътя между Самоков и Боровец, местност Бельова църква, с удобен достъп до градски удобства и модерни ски съоръжения.
Парцелите са два с площ 5306 кв. м. Имотите са съседни и попадат в зона за строеж на обществено обслужващи
449 995 €(880 113,72 лв.)
(85 €/м2) (165,87 лв./м2)Площ: 5 306.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Пакетна оферта - ресторант и двустаен апартамент в комплекс „Боров Рид“
Близо до к.к. Боровец , с. Маджаре
Готов бизнес и жилище в подножието на Рила, близо до Боровец
Представяме за продажба атрактивно пакетно предложение от два имота в затворения комплекс „Боров Рид“, разположен в живописното село Маджаре – в сърцето на Рила планина, само на 14 км от Боровец и на 11 км от Самоков.
Комплексът предлага спокойствие, чист въздух и целогодишен
Продажба
Голям инвестиционен парцел до голф клуб край Долна баня
гр. Долна баня , м. Яйкъна
Три съседни имота с потенциал за развитие в подножието на Рила
Представяме за продажба инвестиционен поземлен имот, състоящ се от три съседни парцела с обща площ от 15 191 кв.м, разположени в местност „Яйкъна“, в землището на Долна баня.
Имотите са с правилна форма и равнинен терен, което ги прави подходящи за реализиране на различни
227 865 €(445 665,20 лв.)
(15 €/м2) (29,34 лв./м2)Площ: 15 191.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Урегулиран парцел на 20 км от Боровец
Близо до гр. Долна баня , с. Свети Спас
Имот с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот в село на 20 км от ски-курорта Боровец и на 25 км от Самоков. Равен и слънчев парцел, разположен 80 км южно от столицата – София.
Голям парцел на 100м от пътя свързващ Село Свети Спас и град Долна Баня. Ток и вода до пътя.
За
Продажба
Инвестиционен парцел до летището на Долна баня
гр. Долна баня
Земя с потенциал за регулация в развиваща се индустриална зона
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ от 4838 кв. м (4.84 дка), разположен в местност Кв. 119 – Герена, в землището на гр. Долна баня, Софийска област – район с доказан инвестиционен интерес и активно развитие.
Имотът е със статут земеделска земя – ливада, категория 7, с
75 000 €(146 687,25 лв.)
(16 €/м2) (30,32 лв./м2)Площ: 4 838.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Ремонтирана къща с двор до центъра на село Елешница
Близо до гр. София , с. Елешница
Слънчева двуетажна къща с външна изолация, нови настилки, инсталации и покрив близо до София
Имаме удоволствието да представим за продажба реновирана двуетажна къща (94 кв.м.) с двор (440 кв.м.), разположена до центъра на село Елешница и църквата, на ъгъл към две улици, на 200 м от рекичката, която минава през селото, само на 25 км от столицата София и на 10 км от гр.
Продажба
Работещ хотел с ресторант в центъра на Сапарева баня
гр. Сапарева баня
Готов бизнес с целогодишен потенциал в СПА курорт
Предлагаме за продажба модерен и напълно оборудван семеен хотел с ресторант, разположен в централната част на гр. Сапарева баня – един от най-популярните СПА курорти в България, известен с най-горещите минерални извори в Европа.
Имотът представлява отлична инвестиционна
Продажба
Урегулиран парцел на 100 м от асфалтиран път до гр. Костенец
Близо до к.к. Боровец , гр. Костенец
Имот, подходящ за жилищно строителство
Предлагаме за продажба урегулиран парцел с площ 13 397 кв.м. на 100 м от пътя, свързващ село Костенец и град Костенец. Ток и вода до пътя. В близост до имота има водоем за спортен риболов.
Има одобрен ПУП със следните застроителни параметри:
Плътност - 30
Кинт -
267 940 €(524 045,09 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 13 397.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Поземлен имот с инвестиционен потенциал в гр. Долна баня
гр. Долна баня , гр. Самоков
Земеделска земя с възможност за смяна на предназначението в район с минерални извори
Търсите парцел с перспектива за развитие в район с природни дадености и стратегическа локация? Представяме ви поземлен имот в гр. Долна баня, местност „Яйкъна“ – зона с нарастващ интерес и потенциал за бъдещо застрояване.
Имотът е с площ от 5006 кв.м, със статут на земеделска
Продажба
Земя с потенциал между Долна Баня и Костенец
гр. Долна баня , гр. Костенец
Поземлен имот с площ от 1 609 кв.м. с възможност за промяна на предназначението. Имотът е с правилна правоъгълна форма. Панорамни гледки към Рила и Ихтиманска средна Гора. На 100м от асфалтов път и в близост до Голф Клуб Ибър.
Град Долна баня е разположен в Долнобанската
Продажба
Парцел, подходящ за ваканционно селище, хотел, къща за гости
Близо до к.к. Боровец , с. Говедарци
Парцел в регулация на изхода на с. Говедарци в посока Мальовица
Голям парцел в регулация в село Говедарци, с гледка към околностите, на изхода на селото в посока Мальовица. Намира се на 12 км до автогара Самоков, на 17 км от популярния ски курорт Боровец, на 65 км от летище София.
Парцелът е с площ 3 573 кв.м., попада в устройствена зона –
Продажба
Двуетажна къща в центъра на с. Габровица, общ. Белово
Близо до гр. Пазарджик , с. Габровица
Масивен имот с двор и потенциал за уютен дом или инвестиция сред природата
Двуетажна масивна къща в самия център на с. Габровица, разположена в район с красива природа и удобен достъп до големи градове. Имотът е отличен избор както за постоянно живеене, така и за вила и ваканционен дом.
Къщата е с разгъната застроена площ от 120 кв. м., разпределена
Продажба
Прекрасен инвестиционен парцел с панорама в местност Курт Дере, близо до Долна баня
гр. Долна баня
Парцел с отличен потенциал за развитие и бърз достъп до магистрала и природни забележителности
Представяме ви два съседни имота, разположени в местност Курт Дере, в близост до гр. Долна баня, община Долна баня, област София. Тези имоти с площ от 7006 кв. м. са с отличен потенциал и предлагат чудесни възможности за инвестиция и развитие.
Характеристики на имотите:
63 054 €(123 322,90 лв.)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 7 006.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
Двустаен апартамент под наем във вилно селище Боров Рид / Pine Ridge
Близо до к.к. Боровец , с. Маджаре
Уютен планински дом с южно изложение сред борови гори, на минути от Боровец
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен във вилно селище Боров Рид / Pine Ridge в китното село Маджаре – място, което съчетава чист въздух, спокойствие и лесен достъп до водещи ски дестинации.
Имотът е с обща площ 69.92 кв. м. (58.71 кв. м. чиста
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(4,29 €/м2) (8,39 лв./м2)Площ: 69.92 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец