Стефан Абанозов
Регионален мениджър
Стефан е добре познатото лице на BULGARIAN PROPERTIES в района на ски курорта Боровец и околните населени места.
Стефан Абанозов е наш регионален мениджър, основен брокер и координатор в района на Боровец. Благодарение на него разполагаме с богато портфолио от атрактивни оферти от топ курорта Боровец, което привлича все по-голям интерес от купувачите и превръща района в един от най-бързо растящите пазари на ваканционни и селски имоти.
Последователен и активен в постигането на целите на компанията и своите лични цели.
Стефан е носител на множество фирмени отличия, сред които "Брокер на годината" 2022 г. и "Най-скъпа продажба на имот" за 2023 г.

През предходните години Стефан също става носител на множество награди в Годишните награди на BULGARIAN PROPERTIES, сред които са Брокер на годината, Най-голям ръст на продажбите и Най-скъпа продажба на ваканционен имот.
Благодарение на неговите усилия и умения в продажбите, както и с цялостната подкрепа на екипа на компанията, Стефан успя да извоюва титлите Най-продаван ваканционен комплекс за предлаганите от него комплекси Euphoria Club & Spa Resort, Borovets Hills и Borovets Gardens 2.

Продажба
Тристаен апартамент с функционално разпределение в гр. Правец
гр. Правец
Просторно жилище с удобна локация и отлична среда за живеене в кв. Север
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в тих и добре уреден район на гр. Правец – кв. Север. Имотът се отличава с удобно и практично разпределение, подходящо както за семейство, така и за хора, търсещи повече пространство и комфорт.
Жилището е с обща
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 671 €/м2) (3 268 лв./м2)Площ: 74.81 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-12%
Регулиран парцел за инвестиция на входа на гр. Самоков
гр. Самоков
Голям УПИ с отличен ваканционен потенц
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ 8 401 кв.м., разположен на входа на гр. Самоков, в посока популярните планински села Говедарци и Бели Искър, в подножието на величествената Рила планина.
Локацията е стратегическа и перспективна,
565 000 €640 000 €1 105 043,95 лв.1 251 731,20 лв.
(67 €/м2) (131,54 лв./м2)Площ: 8 401.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
УПИ с инвестиционен потенциал в село Долни Пасарел
с. Долни Пасарел , гр. София
Атрактивен парцел за жилищно строителство с панорамни гледки и отлична достъпност
Предлагаме урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ 882 кв.м, разположен в живописното село Долни Пасарел – предпочитана локация за хора, търсещи спокойствие, чист въздух и бърза връзка със столицата. Имотът е изключително подходящ за строителство на модерна еднофамилна къща или
176 400 €(345 008,41 лв.)
(200 €/м2) (391,17 лв./м2)Площ: 882.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-50%
Земеделска земя на входа на с. Шипочане, до Самоков
Близо до к.к. Боровец , с. Шипочане
Живописен парцел с отлична локация на пътя Самоков-Ихтиман, с инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба земеделска земя с НТП „ливада“, разположена в началото на с. Шипочане, на пътя Самоков – Ихтиман. Имотът е с площ от 1222 кв.м и се отличава с удобен достъп, спокойна среда и стратегическо местоположение, до планина, язовир, ски и СПА курорти.
Село
12 220 €24 460 €23 900,24 лв.47 839,60 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 1 222.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Регулиран парцел с панорамна гледка в район Княжево
гр. София , кв. "Княжево"
УПИ с идеен проект за две жилищни сгради със спокойна локация
Представяме на вашето внимание УПИ с площ 1208 кв.м., разположен в кв. Княжево, на изхода на гр. София в посока Владая. Офертата включва идеен проект за строежа на две жилищни сгради. Княжево е спокоен и зелен квартал, който предлага комфортен начин на живот, съчетан с удобен
250 000 €(488 957,50 лв.)
(207 €/м2) (404,77 лв./м2)Площ: 1 208.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Парцел в регулация на 28 км от София
с. Храбърско
Парцел, подходящ за инвестиция, разположен в с. Храбърско
Представяме на вашето внимание отлична възможност за инвестиция в недвижим имот, разположен в близост до София, само на 28 км от столицата, в с. Храбърско.
Днешното ни предложение включва 4 парцела в регулация, които може да бъдат закупени поотделно или заедно.
Четирите
108 054 €(211 335,25 лв.)
(18 €/м2) (35,20 лв./м2)Площ: 6 003.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Къща в село Маджаре, близо до Боровец
Близо до к.к. Боровец , с. Маджаре
Къща в красиво планинско село, близо до ски писти
Предлагаме на вашето внимание къща с площ 185 кв.м. в село Манджаре, близо до ски курорта Боровец.
Имотът разполага със сутерен с антре, лятна кухня, баня с тоалетна, трапезария с кухненски бокс, килер, спалня. Подът на този етаж е плоча, стени са с дървена облицовка, тапети,
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Инвестиционно портфолио от 4 хотела в Паничище, Рила планина
Близо до гр. Сапарева баня , с. Паничище
Готов бизнес с мащаб, отлична локация и целогодишен туристически поток
Представяме изключителна възможност за придобиване на портфолио от 4 действащи хотела, разположени в курорт Паничище, в подножието на Рила планина. Локацията е стратегическа, на 11 км от Сапарева баня и само на 70 км от София, с директен достъп до Седемте рилски езера, ски писти
Продажба
Студио в комплекс Феста Чамкория Форест Резиденс
к.к. Боровец
Уютно жилище до ключ с Акт 16 и прекрасна гледка към борова гора
Предлагаме за продажба уютен студио апартамент с Акт 16 от 30.09.2023 г., разположен на 4-ти етаж от общо 7 в напълно завършен и целогодишно функциониращ комплекс Festa Chamkoria Forest Residence в сърцето на Боровец.
Имотът е с обща площ от 59.00 кв.м (чиста площ 42.45 кв.м +
68 145 €(133 280,04 лв.)
(1 155 €/м2) (2 258,98 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Къща с двор в подножието на Рила близо до Боровец
Близо до гр. Самоков , с. Клисура
Имот с хубава гледка и потенциал за ваканционен дом
Къща с двор в живописното село Клисура, разположено в една от най-красивите и ниски части на Рила планина. Районът е известен със своята спокойна атмосфера, чист въздух и впечатляващи гледки към планината, което го прави отличен избор както за ваканционен имот, така и за
Продажба
Парцел в регулация с идеен проект за вилно селище от 15 къщи
гр. Долна баня
Парцел с прекрасна панорама към Рила на 300 м. от асфалтов път
Парцел в регулация в гр. Долна Баня с прекрасна панорама към планината. Живописната природа в околността привлича туристите с мек планински климат, чист въздух, наличие на топли минерални извори, отлични условия за ски и голф спортове и прекрасни предпоставки за целогодишна
51 849 €(101 407,83 лв.)
(4,50 €/м2) (8,80 лв./м2)Площ: 11 522.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Панорамен парцел земеделска земя на изхода на гр. Самоков
гр. Самоков
Равен парцел с инвестиционен потенциал на втора линия от Ихтиманско шосе
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на равен парцел земеделска земя, намиращ се на изхода на гр. Самоков, на втора линия от Ихтиманско шосе. Градът разполага с ежедневни удобства и услуги, необходими институции, места за отдих и развлечения. Намира се в Софийска област
60 320 €(117 975,67 лв.)
(30 €/м2) (58,29 лв./м2)Площ: 2 024.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Поземлен имот за продажба в с. Рельово, община Самоков
Близо до к.к. Боровец , с. Рельово
Просторен парцел сред природата, подходящ за инвестиция
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ 5001 кв.м, разположен в землището на с. Рельово, община Самоков, област Софийска област, в местността „Калиница“. Имотът е със статут на земеделска земя, категория 8, с начин на трайно ползване ливада.
Намира се в землището на с.
Продажба
Парцел с панорамна гледка към Рила в с. Очуша
Близо до гр. Костенец , с. Очуша
Просторен парцел за инвестиция на южен склон с удобен достъп до ски курорт Боровец
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ 6353 кв.м, разположен в землището на Очуша, община Костенец, местност Бачище.
Имотът е със статут земеделска земя – нива, категория 6. Парцелът има 10 върха и е с южно изложение и лека денивелация, което осигурява отлични условия за
17 500 €(34 227,03 лв.)(без ДДС)
(2,75 €/м2) (5,39 лв./м2)Площ: 6 353.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Земеделска земя с отличен инвестиционен потенциал до АМ „Тракия“
Близо до гр. София , с. Мирово
17.5 дка ливади със стратегическа локация между София и Пловдив
Предлагаме за продажба шест поземлени имота – ливади V категория, разположени в землището на село Мирово, община Ихтиман, местност „Драгонови ливади“. Имотите са ситуирани в една кадастрална местност и са с обща площ от 17 550 кв.м (17.55 дка).
Парцелите са със статут на
Продажба
изгодно
Напълно обзаведен ваканционен дом сред иглолистните гори на Рила - комплекс „Магнолия“
Близо до гр. Сапарева баня , с. Паничище
Просторен апартамент с две спални в ски курорт Паничище
Просторен ваканционен апартамент с две спални, разположен в живописния ски курорт Паничище, на самата граница на Национален парк Рила. Имотът е част от затворения комплекс „Магнолия“, разположен сред красиви иглолистни гори и предлагащ спокойствие, чист планински въздух и
89 000 €(174 068,87 лв.)
(846 €/м2) (1 654,96 лв./м2)Площ: 105.18 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Панорамен парцел с лице на асфалтов път и гледка към Рила
Близо до к.к. Боровец , местност Дарговица
Просторен имот сред природа, подходящ за вила или ваканционен дом
Предлагаме за продажба поземлен имот, разположен в местността Дарговица – район с красива природа, чист въздух и спокойна планинска атмосфера. Имотът се отличава с южен склон с лека денивелация, което осигурява отлична слънчева експозиция и впечатляваща панорама към планина
19 500 €(38 138,69 лв.)(без ДДС)
(2,29 €/м2) (4,49 лв./м2)Площ: 8 503.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Голям парцел за инвестиция с красива панорама към Рила
Близо до гр. Долна баня , с. Свети Спас
Земеделска земя между СПА курорт Долна Баня и вилна зона Св. Спас
Представяме за продажба поземлен имот с площ от 1439 кв.м., разположен между СПА куррот Долна Баня и Св. Спас (на 100 метра от реновирания път към вилната зона), с прекрасна панорама към Рила планина.
Вилна зона Св. Спас е разположена на 4 км южно от град Долна баня, в
14 390 €(28 144,39 лв.)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 1 439.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Парцел близо до регулация в гр. Костинброд – местност Лишков връх
гр. Костинброд
Земеделска земя с отлична локация и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба поземлен имот, разположен в местност „Лишков връх“, в землището на гр. Костинброд, област София. Имотът се намира само на около 85 метра от регулацията на града, което го прави изключително перспективен за бъдещо развитие и инвестиция. Формата на имота е
Продажба
Промишлен имот до Порше-България в полите на Лозен планина
с. Лозен
Поземлен имот в промишлена зона в близост до София
Предлагаме за продажба атрактивен поземлен имот с площ от 1 583 кв.м. до Порше-България, Резиденшъл парк Лозен и Южната дъга в полите на Лозен планина. Селото е част от Столична община, на 15 км източно от София, по автомагистрала Тракия. На север граничи с Казичане, на изток със
205 790 €(402 490,26 лв.)
(130 €/м2) (254,26 лв./м2)Площ: 1 583.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Инвестиционен парцел за продажба в Нови Хан
с. Нови хан , гр. София
Просторен парцел в живописния район на Копанита
Просторен парцел в живописния район на Копанита, сгушена между зелени хълмове и граничеща с регулацията на вилната зона Умни Дол. Имотът се отличава с впечатляващите си размери, като предлага две лица с дължина съответно 39 метра и 103 метра. Електричество и водоснабдяване са в
396 000 €(774 508,68 лв.)
(80 €/м2) (156,47 лв./м2)Площ: 4 950.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Две еднофамилни къщи на груб строеж с двор в СПА курорт Костенец
Близо до к.к. Боровец , гр. Костенец
Имот с лятна кухня, барбекю, масивна ограда, панорамни гледки, до минерални басейни
Представяме на вашето внимание две еднофамилни къщи на груб строеж с общо РЗП от 186 кв.м. и двор от 1770 кв.м. в живописния район на с.Костенец, вили Костенец, в подножието на Рила планина, сред зеленина и спиращи дъха панорамни гледки. Намира се в непосредствена близост до
Продажба
Къща за продажба в гр. Костенец
гр. Костенец
Къща с 4 стаи и дворно място в гр. Костенец
Къща с площ от 166 кв. м., разположена в тих и спокоен район в гр. Костенец. Къщата предлага възможности за уютно семейно жилище или възможност за преобразуване в чудесна ваканционна вила.
Описание на имота:
• Къщата е изградена с гредоред и разполага със следното
Продажба
Панорамен парцел в с. Очуша, м. „Голяма нива над пътя“
Близо до к.к. Боровец , с. Очуша
Земеделска земя с южно изложение и впечатляваща гледка към Рила и Боровец
Предлагаме за продажба земеделски имот в с. Очуша, местност „Голяма нива над пътя“, разположен в живописен планински район с изключителна панорама към Рила, ски пистите на Боровец и връх Мусала.
Имотът е със следните параметри:
• Вид собственост: частна
• Вид територия:
Продажба
Имот с голям потенциал и отлична локация в гр. Долна баня
гр. Долна баня
Земеделска земя с отлична локация и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба поземлен имот, разположен в местност „Селището“ на гр. Долна баня – район с нарастващ интерес и стратегическо местоположение между планина, минерални извори и удобна транспортна свързаност.
Имотът е със следните характеристики:
• Вид територия -
Продажба
Многофункционален бизнес имот във Вакарел
с. Вакарел , гр. София
Промишлен имот с бърз и удобен достъп до АМ „Тракия
Предлагаме за продажба изключително функционален бизнес/промишлен имот в с. Вакарел, само на 30–35 км от София, с бърз и удобен достъп до АМ „Тракия“. Локацията е стратегическа за логистика, производство или настаняване на персонал, като съчетава спокойна среда и отлична
Продажба
изгодно
ПРОДАДЕН
Студио в комплекс Golf Club Ibar
гр. Долна баня , к.к. Боровец
Ваканционен имот в подножието на Рила
Предлагаме за продажба студио в целогодишно функциониращия комплекс „Golf Club Ibar“, разположен в живописния район до гр. Долна баня, в полите на Рила планина. Комплексът съчетава спокойствие, чист планински въздух и възможности за активен отдих – голф, ски и минерални
24 000 €(46 939,92 лв.)
(688 €/м2) (1 346,14 лв./м2)Площ: 34.87 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Поземлен имот между Долна Баня и вилна зона Св. Спас
гр. Долна баня
Парцел с прекрасна панорама към Рила на 100 м. от реновирания път към вилната зона
Поземлен имот между гр. Долна Баня и вилна зона Св.Спас. Намира се на 100 метра от реновирания път към вилната зона. От имота се разкрива прекрасна панорама към Рила. Вилната зона Св. Спас е разположена на 4 км. южно от Долна баня, в източната част на Рила, в подпланинския пояс
25 370 €(49 619,41 лв.)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 2 537.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Две къщи с лятна кухня в живописен район на 5 км от Самоков
Близо до к.к. Боровец , с. Шипочане
Две къщи с двор разположени в тих и спокоен район
Предлагаме за покупка две къщи разположени в с. Шипочане. Селото се намира на 10 км. от язовир Искър, на 15 км. от Боровец, в близост до минералните басейни на Долна баня, Белчин бани, Сапарева баня, Костенец. Селото е встрани от главния път, на тихо и спокойно място, но
Продажба
Просторна къща с двор и допълнителна постройка на 15 км от София
с. Нови хан , в.з. Побит Камък
Къща в зона за целогодишно живеене преди в.з. Побит камък
Къща в зона за целогодишно живеене преди в.з. Побит камък. Лесен достъп от магистралата. Парцелът е 1425 кв. м., терасиран с изградени масивни подпорни стени.В долната му част минава малка рекичка. Разполага със собствен водоизточник от сонда, два броя сондажи + кладенец.