Стефан Моллов
Старши брокер
Стефан Моллов е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES от 2018 г. и има почти 10-годишен опит като консултант в сферата на недвижимите имоти.
Завършил е магистратура по Право в Югозападния университет „Неофит Рилски“ през 2015 г., което му дава солидна юридическа подготовка и задълбочени познания за правните аспекти на сделките с имоти.
Стефан е изключително прецизен и ориентиран към детайлите, а дългогодишният му опит му позволява да навигира уверено дори най-сложните казуси на пазара. В работата си с клиенти залага на коректност, спокойствие и професионализъм, изграждайки доверие и устойчиви партньорства.
Като част от офис Пловдив, Стефан успешно съдейства на купувачи и продавачи в един от най-динамичните и перспективни пазари в страната.
Контакти
Делови център Европа, ул. „Петко Каравелов” 26, ет. 4, офис 20, Пловдив
Изпратете имейл на Стефан Моллов
Наем
Заведение под наем в кв. Коматево, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Ъглово помещение с лице на улица, два входа и готовност за кухня или food delivery дейност
Предлагаме под наем търговско помещение със статут на заведение, разположено в кв. Коматево, гр. Пловдив. Имотът е с площ от 85 кв.м и се намира на ъгъл, с лице към улица, което осигурява добра видимост, лесен достъп и отлични условия за развиване на различен тип
Продажба
Двуетажна къща в Капана – сърцето на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Самостоятелен имот с отлична локация, лице на оживена улица и висок инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба самостоятелна двуетажна къща, разположена в емблематичния квартал Капана, в централната част на Пловдив. Локацията е една от най-желаните в града – динамична, артистична и с постоянен поток от хора, което прави имота изключително подходящ както за живеене,
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Просторен тристаен апартамент с впечатляваща тераса и гледка към Родопите, разположен на последен етаж в нова сграда с очакван Акт 16 на 30.05.2026 г. – отлична възможност за покупка на модерен дом с дългосрочна стойност.
Жилището е ситуирано на четвърти (последен) етаж, което
231 900 €(453 556,98 лв.)
(1 680 €/м2) (3 286,64 лв./м2)Площ: 138.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Имот за инвестиция в гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Индустриална зона - Север"
Земя с лица на път в район Северен
Предлагаме на вашето внимание земя с площ 5,797 кв.м. в район Северен, с удобен достъп до Гребен канал, река Марица, Пловдивски университет, парк Отдих и култура, както и други възлови части на града.
Имотът е част от земеделска зона категория 4, НТП Овощна градина.
• Ток -
Продажба
Промишлена сграда с голям парцел в с. Белозем
Близо до гр. Пловдив , с. Белозем
Бивша мелница с отлична локация и потенциал за производствена или складова дейност
Предлагаме за продажба промишлен имот с производствена сграда и просторен двор, разположен в с. Белозем, само на около 30 км източно от Пловдив. Имотът е със статут УПИ и се намира на стратегическо място с удобен достъп до основни транспортни връзки.
Сградата е използвана като
Наем
Двустаен апартамент в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Обзаведено жилище в малка тухлена кооперация в гр. Пловдив
Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Кючук Париж в Пловдив. Имотът се намира в малка тухлена кооперация с шест етажа и поддържана жилищна среда, която предлага спокойствие и комфорт за ежедневието.
Апартаментът е с обща площ от 56
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(8,93 €/м2) (17,46 лв./м2)Площ: 56.00 м2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Поземлен имот – земеделска земя в землището на с. Скутаре
Близо до гр. Пловдив , с. Скутаре
Нива с удобна локация в динамично развиващ се район край Пловдив
Предлагаме за продажба поземлен имот със статут на земеделска земя – нива, разположен в землището на село Скутаре, община Марица, област Пловдив, в местност „Чаирите“. Районът се намира в непосредствена близост до град Пловдив и е сред предпочитаните зони за земеделска дейност и
Наем
За частни лица
Промишлено помещение под наем във Войводиново, Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Войводиново
Индустриална база с ТИР достъп и пълна документация за производство
Предлагаме под наем индустриален имот, разположен в района на с. Войводиново, община Пловдив, само на около 8 км от центъра на града и в непосредствена близост до автомагистрала „Тракия“. Локацията осигурява удобен достъп без необходимост от винетка и наличие на градски
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)(без ДДС)
Площ: 320 м2 Двор: 1 224 м2
Тип на имота:
Промишлена сграда
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Парцел в регулация за продажба в гр. Перущица
гр. Перущица
Парцел с отлични показатели в спокоен район
Парцел в регулация с отлични показатели за вилно застрояване, подходящ както за изграждане на самостоятелна къща, така и за инвестиционен проект.
Основен парцел – УПИ 1000 кв. м. – 35 000 евро
• НТП - За вилна сграда
• Възможност за застрояване - до 400 кв. м. РЗП
•
Продажба
Парцел с отличен потенциал във вилна зона на Перущица
гр. Перущица
Земя с панорамна гледка към Пловдив за строеж на мечтания дом с живописна локация
Предлагаме за продажба поземлен имот, разположен във вилната зона на м. „Панов връх“ край гр. Перущица – уникално място с панорамна гледка към Пловдив и изключително чиста околна среда, в близост до тракийска могила.
Имотът е частна собственост, със статут на земеделска земя –
Продажба
Парцел в регулация до Гребния канал
гр. Пловдив , кв. "Марица Север"
Имот с отличен потенциал в близост до парк „Отдих и култура“
Предлагаме за продажба 1/2 идеална част, равняваща се на 6225 кв. м. от парцел в регулация, ситуиран до Гребния канал и парк „Отдих и култура“ в Пловдив.
Имотът е с отличен потенциал за развитие на бизнес и се радва на уникална локация. Ток, вода и канализация има в
554 000 €(1 083 529,82 лв.)
(89 €/м2) (174,06 лв./м2)Площ: 6 225.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Две модерни бутикови сгради в кв. Захарна Фабрика
гр. Пловдив , кв. "Захарна фабрика"
Висок клас двустайни и тристайни апартаменти на бул. България близо до Пловдивски университет
Представяме на вашето внимание ограничен брой двустайни и тристайни апартаменти в две модерни бутикови 6-етажни сгради с изключително комуникативна локация, в близост до спирка на градски транспорт, училище, магазини, Пловдивски университет, УМБАЛ Пловдив, реката, стадион
от 82 350 €(от 161 062,60 лв.)
(1 012 - 1 208 €/м2)(1 979,30 - 2 362,64 лв./м2)Площ: 68.19 - 125.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Южен, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Модерен апартамент с югоизточно изложение в нова сграда от 2025 г.
Представяме ви стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на Пловдив – кв. Южен. Имотът се намира на втори етаж от шест в нова жилищна сграда с модерна визия и висок клас изпълнение, въведена в
133 400 €(260 907,72 лв.)
(1 827 €/м2) (3 574,08 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Земеделска земя с отличен логистичен потенциал в с. Катуница
Близо до гр. Пловдив , с. Катуница
Имот в местност „Мандрата“ със стратегическа локация до Пловдив и летището
Предлагаме за продажба поземлен имот в землището на с. Катуница, община Садово, област Пловдив, местност „Мандрата“. Имотът е с площ 4 219 кв.м, четвърта категория земеделска земя, начин на трайно ползване – нива.
Парцелът разполага с голямо лице на широк баластриран път,
Продажба
Обзаведен етаж от къща в кв. Прослав
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Просторен имот близо до училище, хранителни магазини, парк, детска градина и автобусна спирка
Предлагаме ви етаж от къща в хубав квартал на Пловдив. Градът е известен с богатото си историческо и културно наследство и модерно развитие. Къщата се намира близо до училище, хранителни магазини, парк, детска градина, автобусна спирка. Бързи и удобни връзки до всички точки на
Продажба
Тристаен апартамент в нова сграда в строеж в кв. Съдийски
гр. Пловдив , кв. "Съдийски"
Жилище с две спални, източно и южно изложение и отлична инвестиционна перспектива
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в нова жилищна сграда в един от най-предпочитаните райони на Пловдив – кв. Съдийски. Локацията е изключително комуникативна, с бърз достъп до централната част на града, учебни заведения, паркове, магазини и основни пътни артерии. Районът
184 500 €(360 850,64 лв.)
(1 963 €/м2) (3 838,84 лв./м2)Площ: 94.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Двустаен апартамент в нова сграда в строеж в кв. Съдийски
гр. Пловдив , кв. "Съдийски"
Западно изложение, модерна визия и силен инвестиционен потенциал
Представяме ви двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Пловдив – кв. Съдийски. Локацията предлага бърз и удобен достъп до централната част на града, ключови булеварди, учебни заведения,
142 560 €(278 823,12 лв.)
(1 980 €/м2) (3 872,54 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Парцел за строителство на 10 км от центъра на Пловдив
Близо до с. Марково , с. Марково
Парцел в регулация в красив зелен район близо до Пловдив
Отличен парцел в регулация само на 10 км от центъра на Пловдив, в квартал с много нови къщи, с целогодишно живеещи, които са предпочели спокойствието на селото в комбинация с бързия и лесен достъп до всички градски удобства. Придвижването до града е бързо и удобно, а
562 500 €(1 100 154,38 лв.)
(103 €/м2) (201,46 лв./м2)Площ: 5 461.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Двустайни апартаменти в нова модерна сграда в кв. Коматево
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Висок клас строителство с отлична локация до парк и възлова улица в южната част на Пловдив
Предлагаме двустайни апартаменти в нова, модерна и представителна жилищна сграда, разположена в предпочитаната югозападна част на Пловдив – квартал Коматево. Локацията съчетава спокойствието на добре оформена жилищна среда с бърз и удобен достъп до централната градска част,
от 85 500 €(от 167 223,47 лв.)
(1 017 - 1 377 €/м2)(1 989,08 - 2 693,18 лв./м2)Площ: 75.19 - 84.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Просторен тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към река в отличен комплекс
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Напълно обзаведено жилище в Пловдив с високи тавани и нисък процент общи части
Изключително светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в предпочитания жилищен комплекс „Марица Гардънс“ – среда, която съчетава спокойствие, зеленина и комфорта на модерния градски живот. Имотът се отличава с високи тавани, нисък процент общи части и панорамна тераса с
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 206 €/м2) (4 314,33 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
За частни лица
Тристаен апартамент до Медициски университет и мол Марково Тепе
гр. Пловдив , кв. "Център"
Уютен и функционален апартамент с прекрасна локация и гледка към хълм Бунарджика
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент с площ 98 кв.м., разположен на 5/7 етаж в модерна сграда в сърцето на Пловдив, в един от най-удобните и комуникативни райони на града. Апартаментът е с изцяло западно изложение и предлага много естествена светлина през целия ден.
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9,18 €/м2) (17,96 лв./м2)Площ: 98.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
-8%
За частни лица
Магазин под наем в идеалния център на Пловдив – до Античния театър и Главната улица
гр. Пловдив , кв. "Център"
Напълно обновен търговски обект с отлично разположение и постоянен човекопоток
Предлагаме под наем магазин с изключително представителна локация – в самото сърце на Пловдив, в непосредствена близост до Античния театър и Главната пешеходна улица.
Имотът е напълно обновен, с обща площ от 85 кв.м, разпределена на две нива:
• партерно ниво – 35 кв.м,
850 €/месец920 €1 662,46 лв./месец1 799,36 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 85.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
УПИ за жилищно строителство с лице на два пътя в с. Цалапица
Близо до гр. Пловдив , с. Цалапица
Отлична локация до ново строителство и напълно изградени комуникации
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ), предназначен за жилищно строителство, разположен в местност „Зелен пояс“ в с. Цалапица, община Родопи, област Пловдив.
Имотът е с площ 1807 кв.м и се намира в район с активно ново строителство, в непосредствена близост до
65 000 €(127 128,95 лв.)
(36 €/м2) (70,35 лв./м2)Площ: 1 807.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с югозападно изложение в кв. „Прослав“, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Жилище с две тераси и допълнително помещение на по-малко от километър от Гребна база
Тристаен апартамент в квартал Прослав, разположен в началото на района, в едни от първите панелни пететажни блокове, построени през 1976 г. Локацията е спокойна и същевременно удобна – с лесен достъп от Пещерско шосе, на по-малко от километър от Гребната база, в близост до
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
Магазин под наем в топ центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Помещение за офис, фитнес, шоурум на централен и оживен булевард с добра видимост
Чудесно предложение за наем на партерно помещение, подходящо за магазин, банков офис, шоурум, фризьорски салон, фитнес, заведение и др. Имотът е разположен на супер централен и оживен булевард с голяма видимост, в топ центъра на град Пловдив, на бул. Цар Борис III Обединител.
Продажба
Земеделска земя близо до град Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Гълъбово
Поземлен имот в община Куклен
Представяме на вашето внимание парцел земеделска земя в селски район в Родопите, община Куклен, едва на 14 км от втория по големина град в страната - Пловдив. В селото са разположени автобусна спирка, смесен магазин, параклис, Дом за възрастни хора, други ежедневни
Продажба
Просторен парцел с постройки и лице на път – отлична инвестиция на 7 км от Асеновград
Близо до гр. Пловдив , с. Боянци
Имот с голям потенциал за стопанска, производствена или складова дейност, само на минути с кола от Пловдив
Предлагаме за продажба атрактивен имот в село Боянци, община Асеновград, област Пловдив — с площ от 8670 кв.м, подходящ за различни видове стопанска или производствена дейност.
Парцелът е с лице на път и разполага с ток, вода и канализация. В имота има изградени седем
286 110 €(559 582,52 лв.)
(33 €/м2) (64,54 лв./м2)Площ: 8 670.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Едностаен апартамент до Гребната база в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Компактен и функционален имот в бързо развиващ се район с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме едностаен апартамент в модерна жилищна сграда на бул. Пещерско шосе, в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Пловдив – кв. Христо Смирненски. Локацията съчетава удобен градски живот с близост до зелени зони и ключови удобства, сред които
82 870 €(162 079,63 лв.)
(1 389 €/м2) (2 716,72 лв./м2)Площ: 59.66 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Парцел с проект за къща в кв. Младежки хълм
гр. Пловдив , кв. "Младежки Хълм"
Инвестиционен парцел с проект и разрешено строителство
Парцел в регулация с отличен инвестиционен потенциал, разположен в един от най-престижните и предпочитани райони на Пловдив – кв. Младежки хълм, в подножието на емблематичния Бунарджика. Локацията съчетава тишина, зеленина и панорамна гледка към града, като същевременно предлага
457 000 €(893 814,31 лв.)
(2 059 €/м2) (4 026,19 лв./м2)Площ: 222.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Нови еднофамилни къщи с панорамна гледка в с. Белащица
Близо до гр. Пловдив , с. Белащица
Модерни двуетажни къщи качествено строителство с двор до гр. Пловдив
Представяме ви новостроящи се еднофамилни къщи, разположени в едно от предпочитаните села в близост до Пловдив – с. Белащица. Локацията предлага спокойствие, чист въздух и впечатляваща панорамна гледка към града, като същевременно осигурява бърз и удобен достъп по асфалтов път.