Продажба на жилища в София - страница 2
ново
Двустаен апартамент с класическо разпределение в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Жилище с таванско помещение и гледки към града и планината
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 72 кв.м, разположен в квартал Банишора, гр. София. Имотът се намира в сграда, построена през 1985 г., и представлява практично решение както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът впечатлява с просторно и
185 000 €(361 828,55 лв.)
(2 561 €/м2) (5 008,70 лв./м2)Площ: 72.24 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
изгодно
Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк
гр. София , кв. "Свобода"
Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
Просторен двустаен апартамент с отлична локация и впечатляващ потенциал за преобразяване, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на София – кв. „Свобода“, непосредствено до входа на Северен парк.
Имотът се намира на 6-ти, последен етаж в добре поддържана сграда с
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 934 €/м2) (3 782,32 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 6
Лукс
Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
Отлично предложение за просторен семеен дом с три спални във „Витоша Вю” / Vitosha View на тиха и спокойна улица, пряка на бул. "Черни Връх". Сградата е разположена на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на
429 000 €(839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2) (5 119,60 лв./м2)Площ: 163.89 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
-4%
ново
Обзаведен тристаен апартамент сред зеленина и спокойствие в Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Горна баня"
Просторно и стилно жилище с две спални и отлична локация в кв. Горна баня, в подножието на Витоша
Елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence, в един от най-чистите и предпочитани райони на столицата – Горна баня. Имотът съчетава комфорт, спокойствие, модерна среда и отлична локация в полите на
287 000 €298 500 €561 323,21 лв.583 815,26 лв.
(2 518 €/м2) (4 923,89 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-4%
ново
Тристаен апартамент в комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Овча купел"
Стилно обзаведен имот сред зеленина и спокойствие в подножието на Витоша
Предлагаме на вашето внимание елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните затворени комплекси в столицата – Diplomatic Club Gloria Palace Residence. Имотът съчетава спокойствие, комфорт, модерна среда и отлична локация в подножието на
287 000 €298 500 €561 323,21 лв.583 815,26 лв.
(2 518 €/м2) (4 923,89 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Тристаен апартамент с панорамни гледки и гараж на висок етаж в София
гр. София , кв. "Банишора"
Светло жилище с Акт 16 и функционално разпределение
Представяме Ви нов тристаен апартамент, разположен на висок 15-ти етаж в модерна жилищна сграда с разрешение за ползване от 23.10.2025 г. Имотът впечатлява със светлина, простор и красиви гледки към града.
Жилището е с чиста площ от 81.93 кв.м и обща площ 96.28 кв.м,
295 000 €(576 969,85 лв.)
(3 064 €/м2) (5 992,62 лв./м2)Площ: 96.28 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент във Vitosha View с паркомясто и склад в София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с гледка към детска площадка в кв. Кръстова вада
Търсите нов апартамент в една от най-предпочитаните южни части на София? Представяме Ви тристаен апартамент в комплекс Vitosha View – съвременна жилищна среда с отлична локация и високо качество на строителството.
Жилището е разположено на пети етаж от шестетажна сграда пред
348 460 €(681 528,52 лв.)
(3 389 €/м2) (6 628,37 лв./м2)Площ: 102.82 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Просторен двустаен апартамент с двор в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот с отлично изложение, в нова сграда с елегантна архитектура
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с двор и паркомясто, разположен в нова сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и модерни зони на София. Имотът съчетава съвременен дизайн, качество на строителството и удобство, превръщайки се в отличен
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 224 €/м2) (4 350,37 лв./м2)Площ: 74.63 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с гледка към парк „Въртопо“ и Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл тристаен апартамент с два балкона и отлично изложение
Предлагаме модерен и функционален апартамент в нова бутикова сграда в кв. Малинова долина – едно от най-динамично развиващите се места в София, предпочитано заради добрата инфраструктура, спокойната среда и близостта до природата.
Сграда с модерна визия и висок
238 000 €(465 487,54 лв.)
(2 422 €/м2) (4 737,79 лв./м2)Площ: 98.25 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с изложение Изток–Запад и огромен хол
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с 2 спални, 2 бани, 2 балкона и голям хол
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с отлично изложение и функционално разпределение, разположен в нова жилищна сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и предпочитани зони на София. Имотът е идеален за семейно жилище или инвестиция,
286 000 €(559 367,38 лв.)
(2 447 €/м2) (4 786,65 лв./м2)Площ: 116.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Ремонтиран тристаен апартамент в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с отлична локация до метростанция и ул. Пиротска
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на изключително комуникативно място в сърцето на столицата – на кръстовището на ул. „Пиротска“ и ул. „Софроний Врачански“. Имотът се намира само на 3 минути пеша от метростанция Опълченска и на 5
312 995 €(612 165,01 лв.)
(3 235 €/м2) (6 326,63 лв./м2)Площ: 96.76 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ексклузивно
Студио с Акт 14 в комплекс AMur Gardens
Близо до гр. София , гр. Костинброд
Новопостроено жилище в модерен комплекс до BILLA парк, гр. Костинброд
Представяме ви студио в нов модерен жилищен комплекс в гр. Костинброд, разположен на отлична локация непосредствено до BILLA парк – съчетание от градски удобства, зелена среда и спокойствие, само на около 15 км от София.
Жилището е с обща площ 44.67 кв.м (37.48 кв.м чиста площ
84 873 €(165 997,16 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 44.67 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Слънчев двустаен апартамент в кв. Младост 4 до хипермаркет Kaufland
гр. София , кв. "Младост 4"
Модерно жилище с отлична локация, функционално разпределение и висок клас строителство
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в кв. Младост 4, отличаваща се с впечатляваща архитектура, модерни технологии и прецизно изпълнение. Локацията е една от най-търсените в района – в непосредствена близост до Kaufland, Technopolis, Sport Depot, с бърз достъп до
174 569 €(341 427,29 лв.)
(2 520 €/м2) (4 928,93 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство в ж.к. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Жилище с югозападно изложение до метро и бизнес парк в София
Представяме за продажба двустаен апартамент в нов модерен жилищен проект в ж.к. Младост 4.
Жилището е разположено на последен 10-ти етаж и предлага впечатляващи гледки и отлична осветеност благодарение на югозападното изложение. С обща площ от 69.27 кв.м (59.09 кв.м чиста
179 857 €(351 769,72 лв.)
(2 596 €/м2) (5 078,24 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно градско жилище в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II
Отличен двустаен апартамент с Акт 16 в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II с комуникативна локация до бул. Черни връх, в близост до планината, планирана метростанция от разширението на линия 2, учебни заведения и детски градини, здравни заведения, магазини и ресторанти,
296 000 €(578 925,68 лв.)
(3 709 €/м2) (7 254,71 лв./м2)Площ: 79.80 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Жилище в комуникативен централен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на ул. „Одрин“ в София – изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“.
Локацията осигурява бърз достъп до централната градска
301 500 €(589 682,75 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,23 лв./м2)Площ: 115.96 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Югоизточен апартамент с една спалня в жк. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Напълно обзаведен двустаен апартамент близо до метростанция Красно село и бул. Цар Борис III
Aртистично обзаведен уютен двустаен апартамент в жк. Лагера, близо до метростанция Красно село и други удобни спирки на редовния градски транспорт, бул. Цар Борис III, училище, супермаркети и др.
Добре поддържаният апартамент (обща площ - 64.00 кв.м., чиста площ - 57 кв.м.
255 000 €(498 736,65 лв.)
(3 984 €/м2) (7 792,76 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Слънчев мезонет с 3 спални и панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Просторен имот без довършителни работи в сграда с Акт 16 на ул. „Филип Кутев“
Предлагаме за продажба слънчев и просторен мезонет с три спални, разположен на 10-ти етаж в модерна сграда с Акт 16 от 2023 г., на ул. „Филип Кутев“ в района на Хладилника / Витоша, в частта, позната като „белия квартал“. Локацията е изключително атрактивна, в непосредствена
619 000 €(1 210 658,77 лв.)
(2 881 €/м2) (5 634,64 лв./м2)Площ: 214.86 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Елегантна жилищна сграда в централен столичен район
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Функционални двустайни и тристайни апартаменти до ключ висок клас строителство с удобни транспортни връзки
Представяме ви елегантна и функционална жилищна сграда, създадена да осигури качествена среда на живот, с модерна архитектура и отлично градско местоположение. Проектът предлага двустайни и тристайни апартаменти до ключ, надземно и подземно паркиране на две нива.
Сградата е
от 202 800 €(от 396 642,32 лв.)
(2 322 - 2 675 €/м2)(4 541,44 - 5 231,85 лв./м2)Площ: 78.71 - 131.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент в луксозен комплекс до парк „Възраждане“
гр. София , кв. "Сердика"
Имот с отлична локация и висок инвестиционен потенциал в София
Представяме ви съвременен тристаен апартамент, разположен в елегантен затворен комплекс в кв. Сердика. Локацията съчетава удобството на градската среда с близостта до зелени пространства като Парк Възраждане и Аквапарк Възраждане, както и отлична свързаност чрез Метростанция
299 961 €(586 672,72 лв.)
(2 648 €/м2) (5 179,42 лв./м2)Площ: 113.27 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Павлово
гр. София , кв. "Павлово"
Жилище с инвестиционен потенциал в сграда без асансьор в София
Представяме за продажба двустаен апартамент, разположен в предпочитания столичен квартал Павлово. Районът съчетава спокойствие, зеленина и бърз достъп до центъра на София.
Имотът е с площ от 50 кв.м и се намира на последен, седми етаж в панелна сграда, като е важно да се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Луксозен четиристаен апартамент с панорамна тераса в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторно жилище с 3 спални и гледка към Витоша на минути от Paradise Center
Представяме за продажба изключително просторен и светъл четиристаен апартамент с три спални, разположен в кв. Кръстова вада - една от най-предпочитаните и модерни зони на София.
Локацията е безспорно едно от най-силните предимства на имота, на тиха улица в непосредствена
490 000 €(958 356,70 лв.)
(2 535 €/м2) (4 957,36 лв./м2)Площ: 193.32 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент в луксозен комплекс в широкия център на София
гр. София , кв. "Сердика"
Модерно жилище пред Акт 15 до Парк Възраждане
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в нов луксозен комплекс в широкия център на София – на тиха улица, с бърз достъп до всички ключови точки на града.
Локацията е изключително комуникативна, като на пешеходно разстояние се намират Парк Възраждане, Mall of
194 000 €(379 431,02 лв.)
(2 760 €/м2) (5 398,85 лв./м2)Площ: 70.28 м2 Етаж: 16
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент в луксозен затворен комплекс до парк „Възраждане“
гр. София , кв. "Сердика"
Модерен семеен дом с отлична локация, комфорт и висока инвестиционна стойност
Модерен дом със стил, пространство и усещане за баланс в столицата
Представяме ви изключителна възможност да притежавате съвременен тристаен апартамент, разположен в елегантен затворен комплекс в кв. Сердика – район, който все по-уверено се утвърждава като предпочитано място
284 602 €(556 633,13 лв.)
(2 513 €/м2) (4 914,21 лв./м2)Площ: 113.27 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозна сграда от най-висок клас с отлична локация в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Жилища в нова сграда с 24-часова охрана, консиерж, видеонаблюдение и контролиран достъп
Високо качество, завладяваща визия и блясък, светли помещения и спиращи дъха гледки - перфектният нов дом в столицата! Домът на светлината, качеството без компромис и сбъднатите мечти.
Изберете дом в жилищната сграда с модерна архитектурна визия залагаща на класическите
от 349 229 €(от 683 032,56 лв.)
(5 640 - 6 840 €/м2)(11 030,88 - 13 377,88 лв./м2)Площ: 61.92 - 189.93 м2
гр. София , кв. "Полигона"
Изискана сграда с богато озеленяване, детска площадка, фитнес до The Mall и Мегапарк
Имаме удоволствието да представим за продажба луксозни апартаменти в жилищна сграда с фитнес и богато озеленяване с предвидени кътове за почивка, детска площадка в един от новоразвиващите се елитни квартали на гр. София, в непосредствена близост до THE MALL, ЕТС, МЕГАПАРК и СОФИЯ
от 235 359 €(от 460 322,19 лв.)
(2 166 - 4 245 €/м2)(4 236,33 - 8 302,50 лв./м2)Площ: 60.44 - 310.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент с югоизточно изложение в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нов дом в престижен комплекс с озеленена среда и панорамни гледки
Предлагаме за продажба изключително функционален двустаен апартамент с обща площ 67.79 кв.м, разположен в един от най-перспективните и динамично развиващи се райони на София – кв. Малинова долина. Имотът е с предпочитано югоизточно изложение, което осигурява изобилие от
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 139 €/м2) (4 183,44 лв./м2)Площ: 67.79 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-6%
За частни лица
Южен двустаен апартамент с две тераси в ж.к. Люлин 8
гр. София , кв. "Люлин 8"
Светъл, топъл и функционален дом с отлична поддръжка на сградата и потенциал за модерно обновяване
Изцяло южен двустаен апартамент в ж.к. Люлин 8, разположен на 4-ти етаж от 8 в панелна сграда от 1985 г., с добре поддържани общи части и подобрения през последните години. Имотът е с чиста площ от 65 кв. м. (без включени тераси) и впечатлява с функционално разпределение и
149 900 €160 000 €293 178,92 лв.312 932,80 лв.
(2 306 €/м2) (4 510,44 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
,