spa i uelnes tsentrove в Варна за продажба и под наем - страница 3
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти в модерна нова сграда
Представяме за продажба различни типове апартаменти в новострояща се 7-етажна сграда с Акт 16 и модерна архитектура в кв. Виница, с приятни озеленено околоблоково пространство.
Проектирани са едностайни, двустайни и тристайни жилища с панорамни прозорци и просторни стаи. Има
от 97 000 €(от 189 715,51 лв.)
(798 - 852 €/м2)(1 560,75 - 1 666,37 лв./м2)Площ: 113.89 - 161.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-7%
Земеделска земя в района на Галата, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Парцел близо до главен път, подходящ за строеж на къща и търговска постройка
Земеделска земя в местност Мимишона, кв. Галата, едва на 30 м от главния път. Имотът е подходящ за строителство на жилища или с търговска цел, на 9 км от Варненски залив и на 10 км от автомагистрала Черно море.
Парцелът е един декар и представлява пета регулация земя – лозе.
65 000 €70 000 €127 128,95 лв.136 908,10 лв.
(65 €/м2) (127,13 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-25%
Ексклузивно
Плаж на 200 м
Обзаведен апартамент с две спални и хубава тераса до Морската градина
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище след ремонт близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“
Предлагаме четиристаен, обзаведен апартамент, след основен ремонт до Морската градина, близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ и на 200 метра от плажа. Жилището е част от добре поддържана сграда на 5 етажа (1970 г.) без асансьор.
600 €/месец800 €1 173,50 лв./месец1 564,66 лв.
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент на тиха улица в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в сграда от 2016 г. с отлична локация в гр. Варна
Предлагаме двустаен апартамент в кв. Виница. Жилището е част от добре поддържана сграда от 2016 г. с асансьор, разположена на тиха и спокойна улица. Паркирането е свободно.
Имотът се намира на партерен етаж с площ 45.90 кв. м. Представлява входно антре, голям хол с кухненски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(1 786 €/м2) (3 494,08 лв./м2)Площ: 45.90 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-27%
Офис в луксозна сграда на бул. Владислав Варненчик
гр. Варна , кв. "Център"
Просторен офис с две подземни паркоместа и централна локация до Макдоналдс във Варна
Предлагаме под наем офис в луксозна бизнес сграда с централна локация на бул. Владислав Варненчик до Макдоналдс. Офертата включва и две подземни паркоместа срещу допълнително заплащане.
Офисът се намира на 3/4 етаж в сграда с асансьор и представлява 150 кв.м. чиста площ,
1 100 €/месец1 500 €2 151,41 лв./месец2 933,75 лв.
(7,33 €/м2) (14,34 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-6%
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент с гледка море и басейн в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведено жилище в популярен затворен комплекс в гр. Варна
Предлагаме за продажба двустаен обзаведен апартамент с прекрасна морска гледка, разположен в затворен комплекс в кв. Аспарухово, гр. Варна – район, който съчетава спокойствие, зеленина и близост до морето.
Жилището е с площ от 90 кв.м и се намира на 4-ти етаж от 7 в сграда с
190 000 €202 340 €371 607,70 лв.395 742,64 лв.
(2 111 €/м2) (4 128,97 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
Новопостроено студио до магазин Макао в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в тих и живописен район в морската столица Варна
Готов за нанасяне едностаен апартамент до магазин Макао на тихо и спокойно място в кв. Виница, близо до Конна база, бул. Цар Борис III-ти, други магазини, тенис кортове, с удобен достъп до морски курорт Св. Св. Константин и Елена.
Апартаментът (45 кв.м.) се намира на трети
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 889 €/м2) (3 694,35 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
Просторен апартамент на Колхозен Пазар във Варна
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Комуникативно многостайно жилище близо до Катедралата и Колхозен пазар
Южен четиристаен апартамент с прекрасен изглед към Аспаруховия мост и с комуникативна локация във Варна, близо до центъра на града, на 5-6 минути от Катедралата, до супермаркет, главна автобусна спирка в двете посоки на града, медицински център, полицейски участък, бул. Христо
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(4,18 €/м2) (8,18 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 2.5 км
Двуетажна къща с просторен двор и допълнителна постройка в м-ст Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведена къща, с превъзходна локация, на минути с кола до златист плаж
Имаме удоволствието да ви представим стилно обзаведена и напълно оборудвана двуетажна къща, разположена в една от най-предпочитаните и зелени зони край Варна – м-ст Ален Мак, само на 5 минути с кола до златистите плажове на Черно море и 15 минути до центъра на града. Имотът е
Наем
Плаж на 200 м
Луксозен тристаен апартамент под наем с морска панорама и безплатен гараж в кв. Чайка, Варна
гр. Варна , кв. "Чайка"
Нов, стилно обзаведен апартамент в луксозна сграда до Морската градина и плажа
Предлагаме под наем луксозен тристаен апартамент в една от най-желаните зони на Варна – кв. Чайка, в нова престижна сграда, построена през 2024 г.
Жилището е с площ от 87 кв.м., разположено на 5-ти етаж, с изцяло южно изложение и впечатляваща морска гледка. Разпределението
1 700 €/месец(3 324,91 лв./месец)
(17 €/м2) (33,25 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 5 м
Обзаведен имот на първа линия до собствен плаж в к. к. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Двустаен апартамент с прекрасна гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
Ваканционен дом на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Двустаен апартамент (2016 година) в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства.
256 900 €(502 452,73 лв.)
(2 662 €/м2) (5 206,76 лв./м2)Площ: 96.50 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-14%
Лукс
Плаж на 3 км
Луксозно реновиран тристаен апартамент в Балчик
гр. Балчик , гр. Варна
Изцяло обзаведен и готов за нанасяне дом с дизайнерски мебели
Предлагаме за продажба изцяло реновиран тристаен апартамент с площ 76 кв.м, разположен в най-комуникативната част на Балчик – квартал Балик. Имотът е отличен избор за тези, които търсят уютен и готов за нанасяне дом в престижен район на морския град.
Апартаментът е ситуиран на
124 000 €145 000 €242 522,92 лв.283 595,35 лв.
(1 632 €/м2) (3 191,09 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Имот на 2 нива на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание тристаен мезонет на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
210 000 €(410 724,30 лв.)
(1 265 €/м2) (2 474,24 лв./м2)Площ: 166.00 м2 Етаж: 8,9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Пентхаус с гледка към морето на плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с три спални в комплекс Ла Мер / La Mer на първа линия близо до к.к. Златни пясъци
Просторен пентхаус на две нива с 3 спални и тераса с прекрасна морска панорама в луксозния затворен комплекс Ла Мер / La Mer, разположена на самия морски бряг, до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чистия крайградски район на Варна - „Чайка“, в близост до плаж
980 000 €(1 916 713,40 лв.)
(1 585 €/м2) (3 100,37 лв./м2)Площ: 618.22 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Луксозен тристаен апартамент с морска панорама и гараж в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Отлично обзаведено жилище в нов комплекс с много удобства
Представяме ви луксозен тристаен апартамент за продажба в един от най-желаните райони на гр. Варна – кв. Чайка, разположен в нова престижна сграда, завършена през 2024 г. Сградата впечатлява с модерна архитектура, висок стандарт на строителство и отлично поддържани общи части –
499 000 €(975 959,17 лв.)
(4 990 €/м2) (9 759,59 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 400 м
Луксозен апартамент с морска панорама в местност Кабакум
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Двустаен апартамент до ключ в затворен комплекс с басейни и СПА зона, на 400 м от плажа в к.к. Чайка
Представяме Ви двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка към морето, разположен в модерна сграда от затворен тип в местност Кабакум, в курортната зона Чайка. Локацията съчетава спокойствие, чист въздух и непосредствена близост до плажа – само на 400 метра пешеходно
325 000 €(635 644,75 лв.)
(2 997 €/м2) (5 862,26 лв./м2)Площ: 108.43 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-3%
За частни лица
Лукс
Плаж на 3 км
Нова къща с четири спални и двор в централната част на кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Къща в един от най-предпочитаните варненски квартали
Предлагаме Ви за продажба модерна къща ново строителство, разположена в централната част на един от най-предпочитаните варненски квартали – Виница. Имотът съчетава просторно и функционално вътрешно разпределение, висококачествено строителство и добре планиран двор, което го
Продажба
Лукс
Имот на 2 нива със самостоятелен вход в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Мезонет с 2 спални, възможност да се обособи трета и морска гледа
Голям апартамент на две нива с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене,
392 000 €393 000 €766 685,36 лв.768 641,19 лв.
(2 001 €/м2) (3 912,86 лв./м2)Площ: 195.94 м2 Партер
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 1 км
Хостел под наем в м-ст Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Хостел с 36 легла, ресторант и градина близо до Южния плаж
Предлагаме на вашето внимание хостел под наем в местност Евксиноград с обща площ от 500 кв.м. Имот на 3 етажа с ресторант, градина и паркинг на пешеходно разстояние от плажа. Прекрасно местоположение сред зеленина и тишина, в близост до крайбрежния път Варна-Златни пясъци и
Продажба
За частни лица
Етаж от къща в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Жилищен имот в сграда-паметник на културата
Предлагаме на вашето внимание етаж от къща с площ на парцела на цялата къща 232 кв.м. в сграда-архитектурен паметник в центъра на Варна и предлагания имот за продажба - 3-етаж : 103, 32 кв.м.Имотът се намира в идеалният центъра на града, между баня Гъбата и хотел Черно море, в
Наем
-6%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент под наем в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Построен е на брега на морето в курортния комплекс „Чайка“, в близост до плаж Кабакум, до Варненския Свободен
800 €/месец850 €1 564,66 лв./месец1 662,46 лв.
(12 €/м2) (24,07 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Южен апартамент с две спални под наем до Медицински университет в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в поддържана сграда до два университета и училище
Обзаведен апартамент в сграда с добре поддържани общи части и асансьор. Имотът се намира близо до Медицински университет, Икономически университет, училище „Васил Априлов“, спирка на градски транспорт, магазини. Локацията предлага добра комуникативност и лесен автомобилен достъп,
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Сграда в местност Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Сграда с 3 апартамента, двор, мазета, паркомясто и гараж
Представяме ви изключително атрактивен имот — новопостроена, бутикова сграда с три самостоятелни апартамента, разположена в един от най-престижните и озеленени райони на гр. Варна — местност „Траката“. Имотът съчетава уединение, качество и отлична локация — само на минути от
Продажба
-3%
Плаж на 4 км
Нова двуетажна къща в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нова двуетажна къща с използвани най-нови технологии за енергийна ефективност и нескриваема морска панорама
Предлагаме за продажба двуетажна къща в жк. Виница, близо до възловата ул. Цар Борис III, на 4 км от плажа. Изложението на къщата е южно, с нескриваема морска панорама.
Имотът е с обща разгъната площ от 174 кв. м., намиращ се в парцел от 410 кв.м. Къщата се състои от:
•
Продажба
Плаж на 4 км
Новопостроен тристаен апартамент с Акт 15 в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторно жилище със спокойна и зелена локация в морската столица
Предлагаме за продажба апартамент с две спални в новострояща се сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово. Очакван Акт 16 - средата на 2026 година. Кварталът е разположен близо до морето и предлага красиви гледки към Варненския залив. Предлага много зелени площи и паркове, което го прави
139 000 €(271 860,37 лв.)
(1 301 €/м2) (2 543,60 лв./м2)Площ: 106.88 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Обзаведен апартамент с три спални в района на Гранд Мол Варна
гр. Варна , кв. "Гранд Мол"
Жилище в добре поддържана сграда на комуникативно място до ежедневни удобства
Предлагаме за продажба просторен апартамент в добре поддържана сграда в района на Гранд Мол Варна. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 083 €/м2) (4 074,65 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 600 м
Обзаведен едностаен апартамент в комплекс затворен тип в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Едностайно жилище на 50 метра от магазин Лидл и на 600 метра от плажа
Открийте перфектния баланс между лукс и удобство с този прекрасно обзаведен едностаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс само на 50 метра от магазин Лидл в курортния комплекс Свети Константин и Елена. Този модерен дом е идеален за тези, които търсят стил и
155 000 €(303 153,65 лв.)
(3 159 €/м2) (6 177,98 лв./м2)Площ: 49.07 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-9%
За частни лица
Дизайнерски двустаен апартамент в центъра на кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозен слънчев апартамент до магазин Макао, автобусна спирка, детска градина и училище
Представяме на вашето внимание дизайнерски завършен, изключителен светъл, изцяло източен двустаен апартамент в идеален център на ж-к Виница, срещу магазин Макао, на 1 минута от спирка, до детска градина и училище, на 5 минути с кола до комплекс Св. Константин и Елена и плажната
155 000 €171 000 €303 153,65 лв.334 446,93 лв.
(2 153 €/м2) (4 210,47 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Етаж от къща с дворно място в кв. Трошево
гр. Варна , кв. "Трошево"
Поддържан имот в близост до детска градина, училище, хипермаркети и автобусна спирка
Представяме ви очарователно жилище, разположено в сърцето на квартал Трошево, гр. Варна! Този етаж от къща е идеален както за семейства, така и за тези, които търсят тих и спокоен дом. Този поддържан имот се намира в близост до популярни удобства, включително детска градина,
162 000 €(316 844,46 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Луксозно южно студио в топ центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Компактен модерен апартамент до Галерия Графити и Икономически университет
Предлагаме под наем едностаен апартамент в идеалния център на морската столица – Варна, до Графити бар, Градска художествена галерия, Севастопол, бул. 8-ми Приморски полк, бул. Княз Борис 1-ви, Икономически университет, хотел Черно море, Морската градина, магазини, заведения и
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 36.00 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна