Тристайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 21
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Нов комплекс до плаж Кабакум - комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Жилища в комплекс с много удобства и отлична локация във Варна
Животът на морето, който заслужавате. Съвременен дом комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт!
Добре дошли в модерен жилищен комплекс, който олицетворява съвременния стил, елегантната архитектура и удобството на крайбрежния живот. Разположен само на няколко минути от
от 64 455 €(от 126 063,02 лв.)
(1 691 - 2 095 €/м2)(3 307,31 - 4 097,46 лв./м2)Площ: 36.75 - 77.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Стилна сграда близо до плаж Кабакум - живот с усещане за свобода и сигурност
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Апартаменти в нов комплекс с много удобства и отлична локация
Ново ниво на живот само на крачки от най-красивите плажове на Варна!
Представяме ви модерен двусекционен жилищен комплекс от висок клас, част от престижен проект от осем комплекса. Разположен на втора линия от морето, в непосредствена близост до известните плажове Кабакум и
от 81 982 €(от 160 342,86 лв.)
(1 819 - 2 426 €/м2)(3 557,65 - 4 744,84 лв./м2)Площ: 42.50 - 78.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 400 м
Просторен апартамент с панорамна гледка в с. Стойките
Близо до к.к. Пампорово , с. Стойките
Цял втори етаж от жилищна сграда в махала „Глуховска“
Представяме ви изключително предложение за покупка – светъл и уютен апартамент, разположен на целия втори етаж от триетажна жилищна сграда в живописното село Стойките, махала „Глуховска“. Имотът се намира в тих и зелен район, заобиколен от чист въздух, природа и традиционна
65 000 €(127 128,95 лв.)
(677 €/м2) (1 324,26 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
-7%
Tристаен апартамент с мазе и таванско помещение в град Перник
гр. Перник , кв. "Изток"
Тухлен апартамент с две спални в кв. Изток
Представяме ви тристаен тухлен апартамент за продажба в един от предпочитаните квартали на град Перник – кв. Изток. Жилището се намира на четвърти (последен) етаж в масивна сграда от 70-те години, предлагаща здраво строителство и функционално разпределение.
С площ от 71 кв. м,
90 000 €97 000 €176 024,70 лв.189 715,51 лв.
(1 268 €/м2) (2 479,22 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Етаж от къща с отделен вход в село близо до гр. Благоевград
Близо до гр. Благоевград , с. Изгрев
Напълно обновен имот с потенциал за целогодишно живеене или ваканционен дом
Предлагаме за продажба просторен, напълно ремонтиран етаж от къща, разположен в китното село само на няколко километра от Благоевград. Локацията съчетава удобството на близостта до града с тишината и чистия въздух на планински район, което прави имота изключително подходящ както
Продажба
-26%
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Нови апартаменти в малка сграда до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилища с отлична локация – в близост до плажа и пешеходната зона на град Обзор
Апартаменти в нова сграда, в непосредствена близост до плажа на гр. Обзор, градския парк, търговските улици и само на 100 метра от морския бряг. Сградата се състои от шест жилищни етажа с общо 22 апартамента от които студио, двустайни и тристайни.
Насладете се на летния си
58 100 €79 000 €113 633,72 лв.154 510,57 лв.
(716 €/м2) (1 401,16 лв./м2)Площ: 81.10 - 81.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда във в.з. Американски колеж – лукс и висок стандарт
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустайни, тристайни апартаменти и мезонети в малка луксозна сграда в един от най-престижните квартали на София
Представяме ви елитна жилищна сграда, съчетаваща стилна архитектура, безкомпромисно качество и неподвластен на времето стил. Бутиковият проект е създаден с внимание към всеки детайл и изпълнен с най-висок клас материали и технологии, осигуряващи комфорт, сигурност и
от 218 000 €(от 426 370,94 лв.)(без ДДС)
(1 466 - 2 718 €/м2)(2 867,25 - 5 315,95 лв./м2)Площ: 85.52 - 319.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 400 м
Два етажа от къща в гр. Приморско
гр. Приморско
Три отделни апартамента с двор на 400 м от плажа
Представяме на вашето внимание три самостоятелни апартаменти, разположени на два етажа от 4-етажна къща в гр. Приморско, едва на 400 м от плажа.
Площта от 270 кв.м. се разпределя между:
• Етаж 3 - два двустайни апартамента, завършени по БДС.
• Етаж 4 - тристаен апартамент,
Продажба
Слъчнев апартамент с две спални в спокоен квартал на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Запад"
Тристаен апартамент на среден етаж в кв. Запад
Представяме ви тристаен апартамент за продажба в един от най-предпочитаните квартали на Благоевград – кв. „Запад“, отличаващ се с отлично изградена инфраструктура, спокойна жилищна среда и удобна локация.
Имотът е с площ 89 кв. м. разпределена както следва:
• Просторен
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 101 €/м2) (2 153,61 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Етаж от къща в красивия български град Трявна
гр. Трявна
Жилище с две спални и комуникативна локация до детска градина, магазини, транспорт
Представяме на вашето внимание втори етаж от двуетажна полумасивна жилищна сграда (1950 година) с вътрешно стълбище в гр. Трявна. Имотът включва 1/2 идеална част от дворната площ от 679 кв.м., навес и сутерен (39 кв.м.).
Етажът е със застроена площ 78 кв.м, и следното
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в луксозен комплекс с Акт 16 в кв. Остромила
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Просторно жилище с мазе и панорамни тераси
Представяме ви отлично тристайно жилище, част от нов, луксозен комплекс с Акт 16, разположен в един от най-тихите и зелени квартали на Пловдив – Остромила. Локацията съчетава спокойствие, простор и прекрасни гледки към Родопите, като същевременно предлага бърз достъп до основни
181 300 €(354 591,98 лв.)
(16 482 €/м2) (32 235,63 лв./м2)Площ: 11.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени морски апартаменти на двойна първа линия в комплекс Гардения Палас / Gardenia Palace
гр. Поморие , Гранд Хотел Поморие
Жилища на морето в луксозен комплекс с много удобства на първа линия от две страни - на море и на езеро
"Гардения Палас" / Gardenia Palace е великолепен ваканционен комплекс с уникално местоположение. Комплексът е разположен на двойна първа линия море, построен е на уникален естествен провлак, отделящ Поморийското езеро от Черно море. Освен с първа линия, комплексът се отличава с
от 186 330 €(от 364 429,80 лв.)
(2 000 - 2 200 €/м2)(3 911,66 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 88.73 - 173.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 14 в район Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Просторно ново жилище със спокойна локация в морската столица Варна
Предлагаме за продажба нов тристаен апартамент, разположен на първи етаж над партер в пететажна сграда с Акт 14 в кв. Долна Трака - тих и спокоен район с добре изградена инфраструктура, с бърз и удобен достъп до главен булевард, на 10 мин от центъра на град Варна. Сградата ще
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 743 €/м2) (3 408,05 лв./м2)Площ: 90.10 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 16 до бул. Черни връх
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в луксозен комплекс с отлична локация до „Квартал фууд парк“ в Кръстова вада
Последен тристаен апартамент с югоизточно изложение, в който ще намерите уют, хармония, красота, спокойствие, сигурност, пространство и не на последно място - усещането, че живеете в изискана и луксозна периферия на града, докато в действителност Вие сте в сърцето му, на едно от
361 270 €(706 582,70 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 138.95 м2
Тип на имота:
Тристайни апартаменти
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Виниярдс Панорама / Vineyards Panorama - втора фаза на популярния комплекс
Близо до гр. Ахелой , гр. Ахелой
Луксозен комплекс с ваканционни апартаменти с Акт 16
Подарете си прекрасен нов дом с Акт 16 в затворен комплекс Виниярдс Панорама / Vineyards Panorama - част от Виниярдс Ризорт, намиращ се близо до градовете Ахелой (2 км от плажа) и Поморие (10 км), на 5 км от град Несебър и на 15 км от международно летище Бургас. Разположен между
от 94 904 €(от 185 616,09 лв.)
(958 - 2 036 €/м2)(1 873,69 - 3 982,07 лв./м2)Площ: 81.24 - 215.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 300 м
Апартамент с две спални в нов комплекс с Акт 16 в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Просторно жилище с хубава гледка на 300 метра от плаж
Тристаен апартамент в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като са предвидени още - стрийт фитнес, детска площадка,
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 449 €/м2) (2 833,31 лв./м2)Площ: 115.97 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-8%
изгодно
Тристаен апартамент в град Бобов дол
гр. Бобов дол
Жилище с много добра локация в града
Предлагаме ви тристаен апартамент с функционално разпределение и удобна локация в град Бобов дол.
Имотът е част от панелна сграда, заема площ от 87 кв.м. Разпределение:
• Коридор – входно пространство с удобно разположение
• Хол – просторен и светъл, с излаз към балкон за
23 000 €25 000 €44 984,09 лв.48 895,75 лв.
(264 €/м2) (517,06 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Плаж на 400 м
Новостроящи се сгради в местност Мисарите на гр. Созопол
гр. Созопол
Различен тип апартаменти без такса поддръжка на 400 м до плаж Харманите, близо до Стария град
Двустайни, тристайни апартаменти и студио в новостроящи се сгради без такса поддръжка в местност Мисарите, в тихата и спокойна част на гр. Созопол, на пешеходно разстояние от плаж Харманите (400 м), в район с добре изградена инфраструктура.
Апартаментите се предлагат
от 96 200 €(от 188 150,85 лв.)
(948 - 1 189 €/м2)(1 854,13 - 2 325,48 лв./м2)Площ: 80.94 - 145.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Жилищен комплекс сред зеленина и спокойствие
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Апартаменти с топ локация в кв. Кайсиева градина
Изберете дом за лично ползване или инвестиция в нов жилищен комплекс сред зеленина и спокойствие. Районът предлага лесен достъп до всички точки на града по централен булевард. На пешеходно разстояние се намират големи хипермаркети, Парк Възраждане, детски градини, училища,
от 104 970 €(от 205 303,48 лв.)
(1 350 - 1 390 €/м2)(2 640,37 - 2 718,60 лв./м2)Площ: 77.76 - 119.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Прoсторни двустайни и тристайни жилища пред Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Апартаменти с обширна панорама и удобни паркоместа в района на УМБАЛ Св. Марина
Предлагаме на вашето внимание просторни нови жилища пред Акт 14 на уединено и спокойно място в кв. Изгрев, сред зеленина, в района на УМБАЛ Св. Марина, близо до супермаркет Лидъл, Военна болница, бул. Христо Смирненски, фитнес, с удобен достъп до Технически университет-Варна,
от 126 546 €(от 247 502,46 лв.)
(1 726 - 2 221 €/м2)(3 375,76 - 4 343,90 лв./м2)Площ: 61.47 - 101.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Ваканционен апартамент с гледка към голф игрището в модерен комплекс с удобства
Предлагаме за продажба необзаведен ваканционен дом с две спални на първа линия от морето, до голф игрище. Имотът е част от луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, разположен в сърцето на Черноморското голф крайбрежие на Калиакра,
59 900 €(117 154,22 лв.)
(515 €/м2) (1 008,04 лв./м2)Площ: 116.22 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 10 км
Тристаен апартамент в с. Атия
Близо до гр. Бургас , с. Атия
Обзаведен апартамент на 3 км от гр. Черноморец
Предлагаме за продажба уютен и функционален двустаен апартамент с отделна кухня в с. Атия, едва на 3 км от Черноморец. Имотът е отличен избор за семейно жилище или инвестиция в район с удобна локация и спокойна среда.
Жилището се намира на 3-ти етаж в тухлен блок, заема площ
59 000 €(115 393,97 лв.)
(894 €/м2) (1 748,39 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова жилищна сграда находяща се в ж.к. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Жилищна сграда близо до новоизградения обществен парк и Терминал „Юг“
Предлагаме последни тристайни апартаменти в нова сграда близо до Терминал „Юг“, както и до новоизградения обществен парк с алейна мрежа с осветление и пейки за почивка. В парка са обособени детски кът и фитнес на открито. Предстои и изграждане на зона с игрища за спортна
от 132 879 €(от 259 888,73 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347,05 лв./м2)Площ: 110.73 - 110.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Green Life Secret Garden/Грийн Лайф Сикрет Гарден
гр. Созопол , до плаж Каваци
Нови апартаменти с 1, 2 или 3 спални в мини курорт разположен до плаж „Каваците“
Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен до плаж „Каваците“, едва на 2 км. от древния град Созопол и на 5 км от курортите Дюни и Черноморец. Комплексът се радва на собствен частен плаж от златист пясък, където са осигурени спокойствие и възможност за релаксация на
от 91 900 €(от 179 740,78 лв.)
(1 449 - 1 798 €/м2)(2 834 - 3 516,58 лв./м2)Площ: 58.27 - 125.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Green Life Park Side 2 /Грийн Лайф Парк Сайд 2
гр. Созопол , до плаж Каваци
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти в мини курорт разположен до плаж „Каваците“
Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен на първа линия на плажа „Каваците“, едва на 2 км. от древния град Созопол и на 5 км от курортите Дюни и Черноморец. Комплексът се радва на собствен частен плаж от златист пясък, където са осигурени спокойствие и възможност
от 91 900 €(от 179 740,78 лв.)
(1 841 - 1 893 €/м2)(3 600,68 - 3 702,39 лв./м2)Площ: 49.48 - 73.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Просторен тристаен апартамент в сграда висок клас в широкия център на София
гр. София , кв. "Зона Б-5-3"
Слънчев апартамент с две спални в елитна сграда до Mall of Sofia и метростанция "Опълченска"
Представяме Ви просторен и функционално разпределен тристаен апартамент, разположен в елитната жилищна сграда – проект от доказан строител с множество успешно реализирани сгради. Сградата е с Акт 16 от юни 2024 г. и се отличава с високо качество на строителство, прецизно
493 000 €(964 224,19 лв.)
(3 201 €/м2) (6 261,20 лв./м2)Площ: 154.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Просторен нов тристаен апартамент в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Апартамент с възможност за преустройство в четиристаен с надземна градина на 200 м от плажа
Атрактивен тристаен апартамент, който може да бъде преустроен в четиристаен с градина и комуникативна локация, на 200 м от плажа и новото яхтено пристанище. В близост са разположени ресторант, магазини, автобусна спирка, велоалея, тенис кортове, футболно игрище и др. Районът е
Продажба
Жилищно-административна сграда в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Модерна сграда в процес на строителство до бул. Цар Борис III
Представяме на вашето внимание ограничен брой офиси, двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се сграда в един от търсените южни квартали на столицата - кв. Бъкстон. В района са осигурени всички съвременни удобства, като в съседство се намират учебни заведения, възловия
от 187 350 €(от 366 424,75 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,78 лв./м2)Площ: 85.16 - 92.71 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
гарантиран наем
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Апартаменти в четиризвезден луксозен апартаментен комплекс
гр. Царево
Разнообразни апартаменти в комплекс в м-т Нестинарка Царево
Предлагаме на вашето внимание апартаменти за продажба в четиризвезден луксозен апартаментен хотел в гр. Царево. Работещ комплекс от затворен тип с 450 легла на 50 метра от морето в местността „Нестинарка“ гр. Царево в местността „Нестинарка“, пред която са плажни дюни и морето.
от 48 230 €(от 94 329,68 лв.)
(930 - 1 800 €/м2)(1 818,92 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 48.23 - 170.96 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Обзаведено жилище с две спални в кв. Левски
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Тристаен апартамент под наем в близост до всички удобства
Южен апартамент под наем с удобен излаз на два булеварда. Жилището е част от тухлена сграда строителство 2000 г., в близост до училище, магазини, спирка на градски транспорт и др.
Апартаментът се намира на етаж с площ от 130 кв. м. разпределена между:
• антре
• дневна с
1 022 €/месец(1 998,86 лв./месец)
(7,86 €/м2) (15,38 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна