- страница 142
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Атрактивен парцел близо до Каварна
Близо до гр. Каварна , село Топола
Парцел от 607 кв.м, в регулация
BULGARIAN PROPERTIES представя за продажба този атрактивен плот разположен в Североизточна Българя близо гр. Каварна.
Село Топола се намира на 250 м от морския бряг, 5 км от Каварна. Само на 10 км е разположено живописното курортно градче Балчик, на 20 км- курорт Албена, а на
Продажба
Парцел до морето подходящ за застрояване на ваканционен комплекс
Близо до гр. Каварна , Тюленово
Огромен парцел в регулация за продажба в Тюленово близо до румънската граница
Bulgarian Properties предлагат голям парцел за продажба, в спокойното село Тюленово, разположено на морето.
Село Тюленово се намира в североизточна България, на брега на Черно Море, много близко до границата с Румъния. Разстоянието до Каварна е 20 км, до Балчик 40 км, до
270 000 €(528 074,10 лв.)
(27 €/м2) (52,81 лв./м2)Площ: 10 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Четиристаен апартамент в гр.Хасково
гр. Хасково
Стилно обзаведен апартамент в центъра на града
Луксозно обзаведен четиристаен апартамент за продажба в широкия център гр. Хасково. Намира се в комуникативен район в близост до парк Кенана.
Жилището е разположено на втори етаж в четириетажна кооперация. Изложения: изток, запад и север. Апартаментът е с площ от 113.70 кв.м
139 500 €(272 838,29 лв.)
(842 €/м2) (1 646,58 лв./м2)Площ: 165.70 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Голям парцел с резрешение за строителство
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Медово
Инвестиционнен проект за 40 вили близо до Слънчев бряг
Огромен парцел с инвестиционен проект за вилно селище с 40 вили, плюс магазин, кафене, клуб, голям плувен басейн и паркинг.
Парцелът е в община Поморие, както и само на 12 км от плажовете на Слънчев бряг и 20 км от летището в Бургас.
Това е едно чудесно късче земя, кацнало
418 462 €(818 440,53 лв.)
(22 €/м2) (43,03 лв./м2)Площ: 19 021.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Чудесна възможност за инвестиция
Близо до к.к. Слънчев бряг , Каблешково
Парцел с одобрен проект за 24 вили
Обърнете внимание на тази чудесна възможност за инвестиция близо до гр. Каблешково.
Това е парцел с одобрен проект за 14 вили, само на 10 минути път с кола от най-големия морски курорт Слънчев Бряг. Земята е разположена в землището на село Бата в община Поморие, област
229 680 €(449 215,03 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 11 484.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Земя в регулация за продажба
Близо до гр. София , Дупница
Парцел в близост до магистралата за Гърция
В покрайнините на малък град на главния път, свързващ София, Благоевград и границата с Гърция, се разполага този голям парцел земя. Имотът е в регулация и се простира върху 2410 кв.м. площ. Намира се в близост до електричество и течаща вода и е много подходящ за изграждането на
Продажба
Парцели за продажба близо до река
Близо до гр. Елена
Два парцела в близост до с. Марян, община Елена
Предлагаме на Вашето внимание два парцела, разположени в близост до с. Марян, община Елена.
Тези два парцела граничат с пътя от Долни Марян до Марян, като в близост минава малка река. Единия парцел е с големина 7.001 кв.м., а другият - 6.200 кв.м. Намират се един до друг. Само
Продажба
Бизнес за продан в Сливен
гр. Сливен , кв. "Дружба"
Бизнес за продан в Сливен
Офертата се състои от двуетажна сграда с обща площ от 325 кв. м. и просторна тераса (140 кв. м.). Намира се в жив квартал в гр. Сливен. Сградата има необходимите документи да се използва за търговски цели, правейки я подходяща за магазин, кафе, офиси… Сградата е завършена на 63%
Продажба
Просторна къща в стар български стил до Котел
Близо до гр. Котел
Просторна къща в стар български стил до Котел
Имотът се намира в тихо село разположено в средния дял на Стара планина. Мястото е известно като архитектурен резерват и е сред Стоте национални туристически обекта, Български туристически съюз.
Къщата предлага 380 кв. м. жилищна площ, разпраделена по следния начин:
Първи етаж
Продажба
Парцел за инвестиция за продажба близо до гр. Бургас
Близо до гр. Бургас
Инвестирайте в парцели близо до голф игрище
В момента село Лъка е една от най-търсените локации за инвестиция в земя в България. Разположено на около 15 км североизточно от Бургас, селото привлича инвеститорите не само с близостта си до Черно море и международното летище, но и с проекта за голф игрище в близост. Районът
400 000 €(782 332 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 20 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
Парцел за инвестиция за продажба в гр. Бургас
гр. Бургас
22,130 кв.м. земя в регулация до Бургас
Предлагаме на вашето внимание голям парцел с площ от 22 130 кв.м., разположен само на около километър от град Бургас, като имотът ще стане част от бъдещата регулация. Благодарение на постоянния прогрес на града и нарастващите инвестиции в района, местната администрация е
2 434 300 €(4 761 076,97 лв.)
(110 €/м2) (215,14 лв./м2)Площ: 22 130.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
Парцел в регулация за продажба близо до гр. Бургас
Близо до гр. Бургас
Два големи парцела близо до езеро
Нашата нова оферта е за два големи парцела с площ от 4999 кв.м. всеки, разположени в землището на село само на 6 км от най-новите квартали на Бургас.
Разположени в подножието на хълм и с великолепни гледки към езеро Мандра, парцелите са плоски и имат правилна правоъгълна
Продажба
ново
За частни лица
Двустаен апартамент в нова сграда с Акт 16 в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Жилище в съвременна сграда с луксозни общи части в престижен квартал на Варна
Представяме ви стилно проектиран двустаен апартамент, разположен на втори етаж в съвременна сграда с луксозни общи части в престижния квартал „Бриз“. Сградата е новопостроена и разполага с издаден Акт 16.
Основни характеристики на апартамента:
• Площ - обща площ 64.62 м2,
164 000 €(320 756,12 лв.)
(2 538 €/м2) (4 963,73 лв./м2)Площ: 64.62 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище на среден етаж до Лятно кино Тракия
Двустаен апартамент, намиращ се между Макдрайв и Гранд Мол. Луксозно обзаведено жилище с нови мебели в близост до идеалния център на Варна и всички културни обекти, банкови офиси и магазини, на тихо и спокойно място.
Имотът е разположен на 4-ти етаж, заема обща площ от 62
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(8,06 €/м2) (15,77 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 50 м
ПРОДАДЕН
Двустаен луксозен апартамент до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилище със съвременна визия в нов комплекс с удобства
Имаме удоволствието да предложим за продажба двустаен апартамент със съвременна визия и дизайн в нов комплекс, предлагащ комфорт и изискана обстановка за ценители, разположен в уникално красив район с борова гора и море, с директен достъп до плажа (50 м), само на 3 минути
114 784 €(224 497,99 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,64 лв./м2)Площ: 59.24 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Готова за живеене двуетажна къща в хубаво село близо до В. Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Момин сбор
Имот с двор и фотоволтаична система
Предлагаме за продажба просторен имот в добре устроено село близо до град Велико Търново.
Имотът се състои от двуетажна напълно обзаведена къща (180 кв.м.), навес, поддържан двор с външна чешма и цветна градина с площ от 2000 кв.м., отделна едноетажна къща(120 кв.м) и няколко
Наем
изгодно
За частни лица
ОТДАДЕН
Едностаен апартамент с отлична локация в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Обзаведено жилище в панелна сграда с добре поддържани общи части
Топъл и функционален имот в кв. Младост 1. Имотът е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, подменена дограма на целия вход, контрол на достъп, в непосредствена близост до градски транспорт, много хранителни магазини и заведения. Локацията е изключително
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Къща до центъра на село Оряховица на 18 км от Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , с. Оряховица
Селски имот за ремонт сред живописна природа
Представяме имот, съчетаващ автентичност с усещане на селския бит от стари времена, допълнен с няколко по-съвременни решения, разположен близо до центъра на село Оряховица, в хълмист район сред красива природа, отдалечен на само 18 км от областния град Стара Загора.
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен офис до Парадайс център в Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен, светъл и представителен офис с индустриален стил и отлична локация
Предлагаме под наем висок клас офис пространство, разположено в престижния квартал Кръстова вада, в непосредствена близост до Paradise Center. Имотът се отличава с модерен дизайн, функционално разпределение и представителна визия, подходяща за компании, които държат на имиджа и
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(7,32 €/м2) (14,31 лв./м2)Площ: 205.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Офис
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в нова сграда в кв. Дружба 1, София
гр. София , кв. "Дружба 1"
Светло жилище с отлична локация и очакван Акт 16 до края на 2026 г.
Предлагаме за продажба компактен и функционален едностаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда в квартал Дружба 1, един от добре развитите и предпочитани райони на София.
Имотът се намира в сграда с Акт 14, като се очаква получаване на Акт 16 до края на 2026 г.
115 000 €(224 920,45 лв.)
(3 594 €/м2) (7 028,76 лв./м2)Площ: 32.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Предлагаме ексклузивно един изключителен апартамент в Royal Cove Residence – място, създадено за хора, които ценят морската панорама, спокойствието и качественото строителство.
Разположен в сърцето на Каварна, само на 150 метра от златистия плаж, този имот съчетава удобствата
64 900 €(126 933,37 лв.)
(860 €/м2) (1 681,24 лв./м2)Площ: 75.50 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
За частни лица
Плаж на 100 м
ОТДАДЕН
Просторен и светъл двустаен апартамент в кв. Аурелия, Равда
с. Равда
Обзаведено жилище с два балкона на 100 м от плажа
Предлагаме под наем светъл и просторен двустаен апартамент (72 кв.м.), разположен на втория етаж в затворен комплекс в спокойния кв. Аурелия. Тук ще откриете перфектната комбинация от ваканционен дух и домашна топлина.
Апартаментът се състои от:
• Напълно оборудвана кухня:
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 800 м
ПРОДАДЕН
Стилно студио в Tarsis Nova в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Компактен ваканционен имот с отличен потенциал за отдаване под наем
Предлагаме за продажба светло и функционално студио, разположено на трети етаж в комплекс Tarsis Nova – част от популярния Tarsis Club & SPA в Слънчев бряг.
Жилището е проектирано с акцент върху практичността и комфорта – оптимално организирано пространство, добра естествена
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 824 €/м2) (3 566,67 лв./м2)Площ: 30.16 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в гр. Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Железник - изток"
Просторен апартамент с две спални в кв. Железник
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Железник. В близост до детска градина, детска площадка, автобусна спирка, училище, аптека, поща. Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Сградата е в процес на строителство с очакван Акт 16 през 2026
110 000 €(215 141,30 лв.)
(948 €/м2) (1 854,67 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с топ локация в район Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортно обзаведено жилище до Морската градина и Фестивален комплекс
Предлагаме за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с изключителна локация в сърцето на Варна, в района на Гръцка махала, до Фестивален комплекс и Морската градина (на 50 метра от входа и пешеходната зона), до магазини, детски градини, Основно училище "Климент Охридски
229 900 €249 000 €449 645,32 лв.487 001,67 лв.
(2 986 €/м2) (5 839,55 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Ваканционен имот в подножието на Рила
Предлагаме за продажба студио в целогодишно функциониращия комплекс „Golf Club Ibar“, разположен в живописния район до гр. Долна баня, в полите на Рила планина. Комплексът съчетава спокойствие, чист планински въздух и възможности за активен отдих – голф, ски и минерални
24 000 €(46 939,92 лв.)
(688 €/м2) (1 346,14 лв./м2)Площ: 34.87 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
Лукс
Плаж на 500 м
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Обзаведен апартамент с паркомясто, интернет и кабелна телевизия, включени в наема
Предлагаме на вашето внимание стилен и луксозно обзаведен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните морски курорти край Варна – Св. св. Константин и Елена. Имотът се намира само на 500 метра от плажа и предлага отлична възможност за целогодишно
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до университети в кв. Дървеница
гр. София , кв. "Дървеница"
Апартамент за основен ремонт с потенциал за преустройство в тристаен
Предлагаме за продажба двустаен панелен апартамент, разположен в предпочитан и отлично устроен квартал – Дървеница. Имотът се нуждае от основен ремонт, като предлага отлична възможност за преустройство в тристаен апартамент според нуждите на бъдещия собственик.
Жилището е с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 764 €/м2) (5 406,47 лв./м2)Площ: 59.69 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на 200 метра от плажа в м. Акротирия, Несебър
гр. Несебър
Светъл и уютен дом в затворен комплекс с басейн
Светъл двустаен апартамент, разположен в добре поддържан затворен комплекс в престижната местност Акротирия, само на 200 метра от морския бряг. Локацията съчетава тишина, зеленина и бърз достъп до плажа – идеална комбинация за ваканционен имот или целогодишно живеене.
Жилището
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 489 €/м2) (2 913,16 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Напълно обзаведен модерен дом с газово отопление и отлична локация
Предлагаме двустаен апартамент под наем, разположен в предпочитания южен квартал Манастирски ливади. Районът се отличава с добра инфраструктура, бърз достъп до бул. „България“ и Околовръстен път, както и удобна близост до магазини, заведения, спортни центрове и спирки на градския
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София