Апартаменти продава и отдава под наем - страница 29
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 700 м
Новострояща се 6-етажна сграда на пешеходно разстояние от морето
гр. Поморие
Апартаменти ново строителство в гр. Поморие
Апартаменти в сграда ново строителство на 700 м от морето, в близост до центъра на гр. Поморие, до комплексите за рехабилитация, училище, детска градина, магазини, болница и други градски удобства.
На партерния етаж се разполага луксозно входно фоайе, складове и гаражи. На 5
от 93 056 €(от 182 001,72 лв.)
(1 350 - 1 450 €/м2)(2 640,37 - 2 835,95 лв./м2)Площ: 68.36 - 122.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Kомплекс от затворен тип без такса поддръжка в района на Гранд Мол
гр. Варна , кв. "Гранд Мол"
Двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се жилищна сграда
Представяме нов жилищен проект на доказан инвеститор, разположен в района на Гранд Мол. Проектът се състои от пет жилищни сгради в комплекс от затворен тип без такса поддръжка.
Първите три сгради вече са въведени в експлоатация и напълно разпродадени! За покупка се предлагат
от 157 000 €(от 307 065,31 лв.)
(1 612 - 2 446 €/м2)(3 152,80 - 4 783,96 лв./м2)Площ: 67.68 - 117.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Самостоятелна сграда с Акт 16 на бул. Рожен
гр. София , кв. "Илиянци"
Имот с апартаменти, двор, подземни и наземни паркоместа и магазин
Предлагаме за продажба сграда с Акт 16 на бул. Рожен на много комуникативно място в столицата. Имотът се намира близо до стадион „Локомотив“ на 200 метра от Стоков Базар Илиянци. В региона има ресторанти и кафенета, банкови клонове, както и ЖП гара. На разположение е и редовен
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Нов жилищен комплекс в Созопол
гр. Созопол
Луксозен комплекс, вдъхновен от духа на Стария Созопол с морска панорама
Добре дошли в новия бутиков комплекс, който ще съчетае традициите на Стария Созопол с модерна елегантност, създавайки уникална атмосфера за живот и релакс. Разположен в тихата и спокойна част на Созопол, комплексът разкрива спираща дъха панорамна гледка към целия морски
от 142 000 €(от 277 727,86 лв.)
(2 038 €/м2) (3 985,76 лв./м2)Площ: 69.68 - 69.68 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен апартамент в хубава гледка в кв. Бузлуджа
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая близо до магазини
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая – вашият просторен дом с невероятна гледка!
Предлагаме ви многостаен апартамент с мансардна стая, разположен на последния етаж на сграда със стоманобетонна конструкция и тухлена зидария, разположена в удобен и добре развит
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 033 €/м2) (2 021,02 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
Предлагаме за продажба луксозен жилищен комплекс в процес на строителство в кв. Изгрев. Състои се от 11 етажа, от два жилищни входа и подземни паркоместа, с бърз и удобен достъп до главен булевард, магазини, гимназии.
Старт на строителството - март 2024 г. Акт 16 три години
от 231 500 €(от 452 774,65 лв.)
(995 - 1 445 €/м2)(1 946,05 - 2 826,17 лв./м2)Площ: 174.02 - 237.63 м2
гр. София , кв. "Център"
Функционални жилища до емблематичната ул. Г.С.Раковски
Изберете нов дом, построен и съобразен с най-съвременните интериорни и функционални решения в света на строителството. Сградата се намира в централната част на София, пресечка с ул. Г.С. Раковски, на кратко пешеходно разстояние до всичко най-важно в централната градска част,
от 290 000 €(от 567 190,70 лв.)
(2 634 €/м2) (5 151,13 лв./м2)Площ: 110.11 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
Не пропускайте възможността да инвестирате в апартаменти в сграда с Акт 16, разположена сред зеленината на най–стария Черноморски курорт „Св. Св. Константин и Елена“. Топ локация на един от последните свободни терени до морето, непосредствено до всички най-популярни места – Вила
от 195 000 €(от 381 386,85 лв.)
(2 766 - 3 165 €/м2)(5 409,83 - 6 190,20 лв./м2)Площ: 70.49 - 93.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-9%
ново
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Напълно обзаведен апартамент в елитен затворен комплекс до възлови булеварди
Предлагаме под наем отлично поддържан двустаен апартамент с площ 70 кв.м, разположен в затворен комплекс в кв. Възраждане. Жилището се намира на 4-ти етаж в съвременна единадесететажна тухлена сграда, построена през 2020 г., с асансьор и поддържани общи части. Имотът е изцяло
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(8,33 €/м2) (16,30 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент под наем до площад Хелзинки
гр. София , кв. "Лозенец"
Стилен и просторен имот в кв. Лозенец
Предлагаме под наем луксозен и стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен на тиха улица в един от най-предпочитаните квартали на гр. София – кв. Лозенец, в непосредствена близост до площад Хелзинки и на минути от Метростанция Европейски съюз и Южен парк.
Жилището се
950 €/месец(1 858,04 лв./месец)
(9,69 €/м2) (18,96 лв./м2)Площ: 98.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
-15%
ОТДАДЕН
Обзаведено студио под наем до магазин Макао в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда в тих и зелен район на гр. Варна
Предлагаме под наем модерно и напълно обзаведено студио, разположено в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на Варна – кв. Виница. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Макао, Конна база, бул. „Цар Борис III-ти“, тенис кортове и разнообразни търговски
299 €/месец350 €584,79 лв./месец684,54 лв.
(6,64 €/м2) (13 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Поддържан тристаен апартамент с комуникативна локация до бул. България
гр. София , кв. "Борово"
Слънчево жилище с кухненски шкафове в района на България Мол
Светъл и просторен тристаен апартамент в кв. Борово, до възловия булевард България, близо до фитнес, спирки на тролеи и автобуси, училища и детски градини, големи вериги магазини, България Мол, разнообразие от други ежедневни удобства и услуги, с удобен достъп до големи столични
275 000 €(537 853,25 лв.)
(2 099 €/м2) (4 105,75 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Комфортен семеен дом до The Mall и бул. „Цариградско шосе“
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-комуникативните райони на София – кв. Полигона. Локацията е изключително удобна, в непосредствена близост до The Mall, бул. „Цариградско шосе“, множество офис сгради, медицински центрове и болнични
216 000 €(422 459,28 лв.)
(2 700 €/м2) (5 280,74 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент до метростанция Мария Луиза
гр. София , кв. "Банишора"
Напълно обновен апартамент в кв. Банишора
Отдаваме под наем изцяло реновиран и неизползван досега двустаен апартамент в тухлена сграда на тиха улица в ж.к. Банишора. Към жилището има прилежащо самостоятелно стълбище, което осигурява повече лично пространство и усещане за независимост. Възможност за свободно паркиране
625 €/месец(1 222,39 лв./месец)
(9,92 €/м2) (19,40 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-7%
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Банишора в Kenar Residence
гр. София , кв. "Банишора"
Модерно обзаведено жилище с отлична локация и висок клас изпълнение
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент в престижния комплекс Kenar Residence, разположен в кв. Банишора – един от комуникативните и предпочитани райони на столицата.
Жилището е с площ от 66 кв.м и впечатлява с практично и функционално разпределение:
650 €/месец700 €1 271,29 лв./месец1 369,08 лв.
(9,85 €/м2) (19,26 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия до Каварна
Близо до гр. Каварна , гр. Каварна
Партерно жилище с директен достъп до двора в комплекс July Morning
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партер в престижния комплекс July Morning. Имотът се намира в средната част на северното Черноморие на България, в тихо и усамотено място, далеч от шума на големите курорти, но само на 3-4 минути с кола
59 000 €(115 393,97 лв.)
(931 €/м2) (1 820,38 лв./м2)Площ: 63.39 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Нов жилищен проект до метростанция „Бели Дунав“
гр. София , кв. "Надежда 4"
Модерни апартаменти в тихата част на кв. Надежда 4
Представяме ви нов жилищен проект, разположен на тиха и спокойна улица в кв. Надежда 4, на пешеходно разстояние от метростанция „Бели Дунав“. Локацията съчетава удобството на бързия градски транспорт с наличието на зелени площи, спокойна жилищна среда и отлична инфраструктура,
от 138 450 €(от 270 784,66 лв.)
(2 300 - 2 609 €/м2)(4 498,41 - 5 102,76 лв./м2)Площ: 60.20 - 120.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Двустаен апартамент в комплекс Феста Чамкория Форест Резиденс
к.к. Боровец , гр. Самоков
Напълно обзаведен имот с Акт 16 и гледка към борова гора
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент с Акт 16, разположен в целогодишно функциониращия комплекс Festa Chamkoria Forest Residence в сърцето на Боровец – сред тишината на вековни борови гори и в близост до река Бистрица.
Апартаментът е разположен на 2-ри
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 675 €/м2) (3 275,18 лв./м2)Площ: 71.66 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
За частни лица
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Апартамент в района на Аквапарк Санкт Петербург
Просторно жилище в нова сграда, висок клас строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства.
Имотът се намира на седми етаж с площ 124.84 кв.м.:
• преддверие
•
189 882 €(371 376,91 лв.)
(1 837 €/м2) (3 593,39 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Лукс
Нова модерна сграда, съчетаваща престиж и спокойствие в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Емблематичен проект съчетаващ архитектура, комфорт и добра локация в полите на Витоша
Най-новият и впечатляващ проект на доказан инвеститор, създаден като естествено продължение на успешна концепция от сгради и издигащ модерното градско живеене на изцяло ново ниво.
Това не е просто жилищна сграда. Това е внимателно изградена философия за живот – пространство,
от 299 000 €(от 584 793,17 лв.)
(1 965 - 2 959 €/м2)(3 843,21 - 5 787,30 лв./м2)Площ: 118.49 - 218.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Новопостроен четиристаен апартамент в центъра на София
гр. София , кв. "Сердика"
Премиум жилище в нова сграда с висок клас изпълнение до метростанция
Предлагаме за продажба четиристаен новопостроен апартамент, разположен в сграда с модерен архитектурен облик, която хармонично допълва историческия център на София, с удобен достъп до възловите бул. Княгиня Мария Луиза и Сливница, спирки на редовния градски транспорт, включително
384 000 €(751 038,72 лв.)
(2 463 €/м2) (4 817,44 лв./м2)Площ: 155.90 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Плаж на 200 м
Пентхаус с две спални под наем в центъра на кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Уютно жилище с паркомясто и панорамна гледка на 200 м от плажа
Предлагаме под наем просторен апартамент на последния 5/5 етаж в централната част на кв. Сарафово, с впечатляваща гледка към морето.
Имотът е с обща площ 124 кв.м., от които 80 кв.м. чиста жилищна площ, 2 затворени зимни градини с обща площ 30 кв.м. и открит балкон 14
720 €/месец(1 408,20 лв./месец)
(5,81 €/м2) (11,36 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Пентхаус
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас