Апартаменти продава и отдава под наем - страница 17
Лукс
Южен двустаен апартамент в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно жилище в нова сграда близо до Paradise Center и метростанция
Предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент в новострояща се модерна сграда, разположена в един от най-предпочитаните райони на София – кв. Кръстова вада. Локацията предлага отличен баланс между спокойна жилищна среда и удобен достъп до ключови точки на
220 000 €(430 282,60 лв.)(без ДДС)
(3 336 €/м2) (6 525,37 лв./м2)Площ: 65.94 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент на първа линия до Bamboo Beach
гр. Созопол
Просторен апартамент с паркомясто и директна морска гледка
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент на първа линия море, разположен в комплекс Black Sea Paradise, с директна гледка към Bamboo Beach и към Созопол.
Апартаментът се намира на трети етаж от триетажна сграда и предлага спокойствие, морска панорама и директна
177 000 €(346 181,91 лв.)
(3 404 €/м2) (6 657,34 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Едностаен апартамент с фронтална гледка море в Китен
гр. Китен
Напълно обзаведено студио на първа линия от плажа
Предлагаме за продажба уютен едностаен апартамент с впечатляваща фронтална гледка към морето, разположен на първа линия в Китен. Имотът се намира в модерен затворен комплекс непосредствено до плажа и предлага отлични условия както за ваканционен престой, така и за
63 000 €(123 217,29 лв.)
(1 313 €/м2) (2 567,03 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-4%
Ексклузивно
Едностайно ателие с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Имот с възможност за преустройство в двустаен апартамент
Предлагаме за продажба просторно едностайно ателие, разположено в квартал Банишора, в близост до централната част на София. Районът е добре развит и предлага отлична инфраструктура, удобен градски транспорт, магазини, училища и всички необходими удобства за комфортно
125 000 €130 000 €244 478,75 лв.254 257,90 лв.
(2 703 €/м2) (5 287,17 лв./м2)Площ: 46.24 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-4%
Двустаен апартамент в района на Аязмото в Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Аязмото"
Обзаведен апартамент с една спалня в поддържана сграда
Апартамент с две стаи с бокс, разположен в добре устроен район в близост до парк Аязмото– подходящ както за уютен семеен дом, така и като инвестиция с добра доходност. Жилището се намира на първи етаж в тринадесететажна сграда, която предлага спокойна жилищна среда, добра
106 000 €110 000 €207 317,98 лв.215 141,30 лв.
(1 738 €/м2) (3 398,66 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
Самостоятелна многофункционална сграда с отлична локация до Цариградско шосе
гр. София , кв. "в.з.Врана - Лозен"
Имот със смесено предназначение – бизнес и жилищна част в една сграда
Предлагаме за продажба самостоятелна сграда със смесено предназначение, разположена в района на в.з. Врана – Лозен в София. Имотът се намира на изключително стратегическа локация, в близост до бул. „Цариградско шосе“ и Софийския околовръстен път, което осигурява отлична видимост,
Наем
За частни лица
Плаж на 700 м
Напълно оборудван мезонет под наем за летния сезон в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Предлагаме за наемане мезонет с една спалня за летния сезон – от април до края на септември, разположен в спокойната и тиха част на к.к. Слънчев бряг, само на около 700 метра от плажната ивица. Имотът е част от добре поддържан комплекс, който предлага приятна атмосфера за почивка
Продажба
изгодно
Апартамент с три стаи в комуникативен район на Павликени
гр. Павликени
Жилище с потенциал за обновяване в панелна сграда
Предлагаме за продажба апартамент с площ 77 кв.м, разположен в панелна жилищна сграда в гр. Павликени. Имотът се намира на петия етаж и е ситуиран на удобно и комуникативно място в близост до супермаркет, автогара и жп гара, което осигурява лесен достъп до ежедневни удобства и
38 500 €(75 299,46 лв.)
(500 €/м2) (977,92 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка в комплекс на първа линия в м. Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс
Предлагаме под наем изключително стилен и напълно обзаведен четиристаен апартамент с невероятна фронтална морска гледка, разположен в луксозен комплекс на първа линия в местност Кабакум – един от най-предпочитаните райони в близост до Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 180.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Просторен етаж от къща с гараж, двор и механа в град Полски Тръмбеш
гр. Полски Тръмбеш , гр. Велико Търново
Имот с потенциал за комфортен семеен дом в тих и уреден район
Представяме ви етаж от къща в град Полски Тръмбеш, разположен на асфалтирана и тиха улица, предлагаща удобен достъп и спокойна жилищна среда.
Имотът включва втори жилищен етаж с площ 120 кв.м, три избени помещения (едното превърнато в уютна механа), таванска част, гараж и двор с
Продажба
-2%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 60 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия море в Царево – Нестинарка
гр. Царево
Морски имот с фронтална гледка, отличен инвестиционен потенциал и целогодишно ползване
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Имотът се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор, част от затворен комплекс с денонощна охрана и контролиран
99 900 €102 000 €195 387,42 лв.199 494,66 лв.
(1 388 €/м2) (2 713,71 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Изискан тристаен апартамент в централния квартал Гръцка Махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозно обзаведен нов апартамент на пешеходно разстояние до Морска гара
Предлагаме за продажба луксозно обзаведен тристаен апартамент в нова тухлена сграда с Акт 16 от 2020 г. в престижния квартал Гръцка махала. Имотът има топ централна локация в близост до пешеходната зона на град Варна и Морската градина, Операта и централния площад Шадраваните,
255 000 €(498 736,65 лв.)
(2 684 €/м2) (5 249,86 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Уютен двустаен апартамент близо до метростанция „Лъвов мост“
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл и топъл апартамент с отлична инвестиционна стойност
Представяме ви обновен двустаен апартамент, разположен на първи жилищен етаж в масивна тухлена сграда в централната част на София – само на няколко минути от Централна гара, метростанция „Лъвов мост“ и ключови транспортни връзки. Имотът е с отлична инвестиционна стойност, както
187 000 €(365 740,21 лв.)
(3 117 €/м2) (6 095,67 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Тристаен апартамент с панорамна тераса в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Просторно жилище с морска гледка на 50 м от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в модерна жилищна сграда в морския град Бяла, само на 50 метра от плажа. Локацията съчетава спокойна среда, морска панорама и бърз достъп до всички необходими градски удобства.
Жилището (обща площ -101.76 кв.м.,
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 081 €/м2) (2 114,20 лв./м2)Площ: 101.76 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Функционално разпределено комуникативно жилище до метро, Парадайс мол и Южен парк
Предлагаме за продажба функционален тристаен апартамент в един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на София – Кръстова вада. Имотът е част от новострояща се модерна сграда, която съчетава съвременна архитектура, качествено строителство и отлична локация.
Жилището
295 000 €(576 969,85 лв.)(без ДДС)
(3 414 €/м2) (6 676,35 лв./м2)Площ: 86.42 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
Двустаен апартамент с чудесна гледка в гр. Тополовград
гр. Тополовград
Светло жилище в санирана сграда сред спокойствието на красивата природа
Двустаен апартамент с площ от 60 кв. м., разположен на четвърти (последен) етаж в жилищна сграда в град Тополовград, разположен в живописната югоизточна част на България. Жилището предлага приятна панорамна гледка и спокойна жилищна среда, съчетаваща удобствата на малкия град с
22 200 €(43 419,43 лв.)
(370 €/м2) (723,66 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
За частни лица
Апартаменти в сграда ново строителство в квартал Славия
гр. София , кв. "Славия"
Жилища с добри разпределения в район недалеч от парк Славия
Апартаменти в нова жилищна сграда в строеж в квартал „Славия”, в близост до улица „Житница” и булевард „Цар Борис III”. Районът е спокоен, с добре изградена инфраструктура и удобен достъп до центъра на града. В непосредствена близост се намира зеленината на парк „Овча купел”,
от 165 872 €(от 324 417,43 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,86 лв./м2)Площ: 82.03 - 133.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 500 м
Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
Представяме ви нов жилищен проект в една от най-престижните и търсени части на град Варна – кв. Гръцка махала. Сградата съчетава модерна архитектура, висококачествени материали и отлична локация в непосредствена близост до морето и централната градска част.
Проектът е в
от 136 000 €(от 265 992,88 лв.)
(2 002 - 2 700 €/м2)(3 915,57 - 5 280,74 лв./м2)Площ: 56.76 - 98.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 400 м
Луксозен двуетажен мезонет с личен двор в комплекс Venera Palace
к.к. Слънчев бряг
Просторен и стилно обзаведен имот на 400 метра от плажа в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба изключително рядък имот – двуетажен мезонет с личен двор, разположен в престижния комплекс Venera Palace в курорта Слънчев бряг. Имотът съчетава комфорт, елегантен интериор и функционално разпределение, като се предлага напълно обзаведен и готов за
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 875 €/м2) (3 667,18 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Слънчев двустаен апартамент ново строителство в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Луксозно обзаведен апартамент с удобна връзка с бул. Симеоновско шосе
Разгледайте нашето ново предложение за наем на луксозен, слънчев и стилен двустаен апартамент, разположен в нова сграда с отлично подържани общи части, контрол на достъпа, собствен ограден двор, на тиха и спокойна улица в кв. Витоша, заобиколен от разнообразие от ежедневни
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерен жилищен проект с панорамна гледка към Витоша в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Съвременен дом с добра локация, високо качество на строителство и комфортна градска среда
Впечатляваща жилищна сграда, създадена за хора, които търсят качество, стил и удобство в един от най-желаните квартали на София – Лагера. Проектът съчетава модерна архитектура, функционални жилища и внимателно подбрани материали, които гарантират устойчивост, енергийна
от 171 975 €(от 336 353,86 лв.)(без ДДС)
(2 667 - 3 000 €/м2)(5 216,20 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 57.32 - 147.66 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Етаж от къща със сутерен и двор в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с потенциал за инвестиция или развитие на бизнес
Предлагаме за продажба етаж от къща със сутерен и идеални части от двор, разположен в централната част на Велико Търново. Имотът се намира на пешеходно разстояние от всички ключови удобства – магазини, училища, детски градини, административни институции и спирки на градски
Продажба
Ексклузивно
Четиристаен апартамент с комуникативна локация до парк и метростанция
гр. София , кв. "Център"
Просторно жилище с модерен дизайн и отлична локация
Четиристаен апартамент с комуникативна локация на ул. Одрин, близо до до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“, на пешеходно разстояние от супермаркети, магазини и търговски центрове, аптеки, поликлиники, ресторанти, кафенета, спирки на градския транспорт,
399 000 €(780 376,17 лв.)
(2 263 €/м2) (4 426,66 лв./м2)Площ: 176.29 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Етаж от двуетажна къща с двор и мазе в Асеновград
гр. Асеновград
Имот за реновиране с удобна локация на входа на града
Предлагаме за продажба втори последен етаж (112 кв.м.) от къща, с1/2 идeална част от дворното място 282 кв.м. и две помещения (с обща площ 30 кв.м.) в полусутерен, с каменни стени и оджак в едното, подходящи за механа и зимник. Имотът се характеризира с комуникативна локация на
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент на първа линия в комплекс Royal Bay
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Ваканционен апартамент с директна морска гледка в модерен комплекс със собствен плаж
Готов за нанасяне тристаен апартамент с прекрасна морска гледка в затворен комплекс Роял Бей/Royal Bay, разположен на първа линия от морето и разполагащ със собствен плаж, ресторант с открита тераса, ефектен открит басейн със секция за деца, фитнес зала, суши бар, бийч бар, Wi-Fi
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 044 €/м2) (2 042,16 лв./м2)Площ: 138.87 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Студио с висок инвестиционен потенциал в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Компактен едностаен апартамент в премиум сграда с удобен достъп до Околовръстен път и бул. Симеоновско шосе
Представяме ви компактно, модерно и функционално жилище, което съчетава удобство, светлина и отлична локация в един от най-бързо развиващите се квартали на София – Малинова долина.
Студиото се намира на първи етаж с обща площ от 46.34 кв.м. и се състои от:
• Общо помещение,
121 000 €(236 655,43 лв.)
(2 611 €/м2) (5 106,94 лв./м2)Площ: 46.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Лукс
Двустаен апартамент на първа линия с морска панорама в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Бутиков имот под наем в нова луксозна сграда с директен достъп до плажа
Представяме ви луксозен двустаен апартамент под наем, разположен на първа линия в квартал Сарафово – един от най-предпочитаните райони на Бургас. Имотът се намира в бутикова сграда с контролиран достъп, видеонаблюдение и представителни общи части, съчетавайки комфорт, сигурност и
760 €/месец(1 486,43 лв./месец)
(13 €/м2) (24,77 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Kafka – Първокласен морски комплекс от ново поколение на първа линия в Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Мащабен жилищен проект между три плажа – самостоятелни къщи със собствен дво, модерни апартаменти, цялостна инфраструктура и целогодишен комфорт
Да имаш собствен дом на морето не е просто инвестиция. Това е мечта, която носи усещане за свобода, простор и живот в хармония с природата. Сутрини с изгрев над морската шир, аромат на солен въздух, звукът на вълните и спокойствието на крайбрежната природа – това е ежедневието в
Наем
Лукс
Двустаен апартамент с хубава морска гледка в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот в луксозна сграда до к.к. Златни пясъци
Предлагаме двустаен апартамент в луксозна сграда в кв. Чайка, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Жилището се намира на на 10-ти етаж с площ 65 кв.м. Състои се от:
• голяма дневна с кухненски бокс (ел. оборудване от висок клас, климатик)
•
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(23 €/м2) (45,13 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 200 м
Етаж от къща под наем в м-т Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Обзаведен едностаен имот на 200 м от плажа
Обзаведен имот под наем - част от къща с добре поддържано дворно място в местност Евксиноград. Наличието на всички съвременни комуникации, лесният и бърз достъп посредством магистралата Варна - Златни пясъци и непосредствената близост на комплекс Св. Св. Константин и Елена и
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(9,20 €/м2) (17,99 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна