Апартаменти продава и отдава под наем - страница 30
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-7%
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Банишора в Kenar Residence
гр. София , кв. "Банишора"
Модерно обзаведено жилище с отлична локация и висок клас изпълнение
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент в престижния комплекс Kenar Residence, разположен в кв. Банишора – един от комуникативните и предпочитани райони на столицата.
Жилището е с площ от 66 кв.м и впечатлява с практично и функционално разпределение:
650 €/месец700 €1 271,29 лв./месец1 369,08 лв.
(9,85 €/м2) (19,26 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Комфортно новопостроено жилище с комуникативна локация в кв. Кръстова вада
Предлагаме на вашето внимание модерен двустаен апартамент с Акт 16 във „Витоша Вю“ / Vitosha View, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на тиха улица – пряка на бул. „Черни връх“. Локацията осигурява отлична комуникация, бърз достъп
130 920 €(256 057,26 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 43.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
-11%
ОТДАДЕН
Готов за нанасяне двустаен апартамент под наем във Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Обзаведено жилище в един от най-предпочитаните столични квартали
Имотът разполага с отлично разпределение, светли и функционални помещения. Напълно обзаведен и оборудван. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен
625 €/месец700 €1 222,39 лв./месец1 369,08 лв.
(9,62 €/м2) (18,81 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен имот с дизайнерски интериор и висок стандарт на изпълнение
Представяме ви изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на кв. Малинова долина – едно от най-предпочитаните места за модерен градски живот.
Жилището впечатлява с луксозно обзавеждане по индивидуален проект, което съчетава елегантен дизайн,
229 000 €(447 885,07 лв.)
(3 635 €/м2) (7 109,29 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
Просторен четиристаен апартамент с двор до парк „Въртопо“
гр. София , кв. "Младост 2"
Изключителен апартамент в бутикова сграда в кв. Младост 2, до метро
Представяме изключителен четиристаен апартамент в бутикова жилищна сграда от висок клас, разположена в една от най-предпочитаните части на ж.к. Младост 2, непосредствено до парк „Въртопо“, с удобен достъп до метро.
Имотът впечатлява с внушителна обща площ от 166.34 кв.м и
410 844 €(803 541,02 лв.)
(2 470 €/м2) (4 830,71 лв./м2)Площ: 166.34 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
Плаж на 150 м
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Просторен двустаен апартамент в престижния комплекс Royal Cove Residence, разположен в гр. Каварна – едно от най-красивите и търсени места по Северното Черноморие, известно със своята спокойна атмосфера, чист въздух и впечатляващи морски пейзажи.
Жилището се намира на 5-ти
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 337 €/м2) (2 615,25 лв./м2)Площ: 73.29 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Нов жилищен проект в кв. Люлин 10 до Западен парк
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерна архитектура, висок стандарт на строителство и отлична градска локация
Нова съвременна жилищна сграда, разположена в един от обре уредените и търсени райони на столицата – ж.к. Люлин 10, в близост до бул. Сливница. Проектът съчетава модерна архитектурна визия, функционално проектирани жилища и спокойна жилищна среда, с бърз и удобен достъп до
от 150 000 €(от 293 374,50 лв.)
(1 747 - 1 794 €/м2)(3 416,84 - 3 508,76 лв./м2)Площ: 83.61 - 116.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Тристаен апартамент в центъра на Асеновград
гр. Асеновград
Просторно жилище със самостоятелна кухня близо до градски удобства
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент със самостоятелна кухня в гр. Асеновград. Имотът се намира в удобен и комуникативен район, близо до болница, плувен басейн, училище, детска градина, ресторанти, супермаркети и други магазини.
Жилището е с обща площ от 88
100 000 €(195 583 лв.)
(1 136 €/м2) (2 222,53 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 500 м
Уютен апартамент в сърцето на Бяла – на пешеходно разстояние от плажа
гр. Бяла (Варна)
Светъл и напълно обзаведен апартамент с паркомясто и отлична локация в спокоен морски град
Уютен и слънчев апартамент, разположен в централната част на град Бяла – едно от най-предпочитаните морски кътчета по Българското Черноморие, известно с чистото море, спокойната атмосфера и красивите плажове.
Жилището впечатлява с южното си изложение, което осигурява много
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 1
За частни лица
Втори етаж от къща в центъра на гр. Велики Преслав
гр. Велики Преслав
Жилище с подменена дограма, сутеренен етаж, подходящ за търговско помещение, складови помещения и малък заден двор
Предлагаме за продажба тухлен етаж от къща с площ 84 кв.м, разположен в централната част на гр. Велики Преслав.
Жилището се състои от:
• Три стаи
• Просторен хол
• Помещение за обособяване на баня и тоалетна
• Тераса
Подобренията включват изцяло подменена PVC дограма и
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 500 м
Апартамент в Морската градина на Варна, м-т Салтанат
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Напълно обзаведен двустаен имот с панорамна тераса в затворен комплекс с басейн
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-престижните и предпочитани зони на Варна – м-т Салтанат, в непосредствена близост до Морската градина. Имотът съчетава спокойна паркова среда, близост до морето и отлична градска
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 272 €/м2) (4 443,72 лв./м2)Площ: 79.18 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия до Каварна
Близо до гр. Каварна , гр. Каварна
Партерно жилище с директен достъп до двора в комплекс July Morning
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партер в престижния комплекс July Morning. Имотът се намира в средната част на северното Черноморие на България, в тихо и усамотено място, далеч от шума на големите курорти, но само на 3-4 минути с кола
59 000 €(115 393,97 лв.)
(931 €/м2) (1 820,38 лв./м2)Площ: 63.39 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Нов жилищен проект до метростанция „Бели Дунав“
гр. София , кв. "Надежда 4"
Модерни апартаменти в тихата част на кв. Надежда 4
Представяме ви нов жилищен проект, разположен на тиха и спокойна улица в кв. Надежда 4, на пешеходно разстояние от метростанция „Бели Дунав“. Локацията съчетава удобството на бързия градски транспорт с наличието на зелени площи, спокойна жилищна среда и отлична инфраструктура,
от 138 450 €(от 270 784,66 лв.)
(2 300 - 2 609 €/м2)(4 498,41 - 5 102,76 лв./м2)Площ: 60.20 - 120.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Апартамент в района на Аквапарк Санкт Петербург
Просторно жилище в нова сграда, висок клас строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства.
Имотът се намира на седми етаж с площ 124.84 кв.м.:
• преддверие
•
189 882 €(371 376,91 лв.)
(1 837 €/м2) (3 593,39 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Лукс
Нова модерна сграда, съчетаваща престиж и спокойствие в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Емблематичен проект съчетаващ архитектура, комфорт и добра локация в полите на Витоша
Най-новият и впечатляващ проект на доказан инвеститор, създаден като естествено продължение на успешна концепция от сгради и издигащ модерното градско живеене на изцяло ново ниво.
Това не е просто жилищна сграда. Това е внимателно изградена философия за живот – пространство,
от 299 000 €(от 584 793,17 лв.)
(1 965 - 2 959 €/м2)(3 843,21 - 5 787,30 лв./м2)Площ: 118.49 - 218.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Модерна сграда с Акт 16 до парк Възраждане и Mall Of Sofia
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Луксозно завършени и обзаведени жилища - едностайни апартаменти и ателиета, магазини, офиси и гаражи в централен столичен район
Предлагаме модерно завършени и обзаведени висок клас апартаменти и ателиета в нова жилищна сграда с Акт 16, разположена в бързо развиваща се и комуникативна част на столицата. Сградата се намира в непосредствена близост до парк Възраждане, Mall of Sofia, новооткрития аквапарк и
от 149 200 €(от 291 809,84 лв.)
(2 899 - 3 734 €/м2)(5 669,95 - 7 303,07 лв./м2)Площ: 45.61 - 110.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
ново
Плаж на 200 м
Пентхаус с две спални под наем в центъра на кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Уютно жилище с паркомясто и панорамна гледка на 200 м от плажа
Предлагаме под наем просторен апартамент на последния 5/5 етаж в централната част на кв. Сарафово, с впечатляваща гледка към морето.
Имотът е с обща площ 124 кв.м., от които 80 кв.м. чиста жилищна площ, 2 затворени зимни градини с обща площ 30 кв.м. и открит балкон 14
720 €/месец(1 408,20 лв./месец)
(5,81 €/м2) (11,36 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Пентхаус
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Свободен за наемане от 01.06.2026г.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Двустаен апартамент в кв. 5-ти полк, Шумен
гр. Шумен , кв. "5-ти полк"
Жилище с отлична локация до „Арена Шумен“
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от предпочитаните и добре устроени райони на град Шумен – кв. „5-ти полк“, в непосредствена близост до зала „Арена Шумен“. Имотът предлага отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване
86 900 €(169 961,63 лв.)
(1 358 €/м2) (2 655,65 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Наем
ново
Лукс
Луксозен тристаен апартамент под наем на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Дизайнерски апартамент с панорамна гледка към Витоша в комплекс – носител на „Сграда на годината“
Предлагаме под наем изключителен тристаен апартамент, изпълнен по индивидуален дизайнерски проект и разположен в престижния комплекс A3 – Advanced Architecture Apartments, отличен с наградата „Сграда на годината“ за 2017 г. Имотът се намира на бул. „България“, в район с отлична
1 600 €/месец(3 129,33 лв./месец)
(11 €/м2) (21,29 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Апартамент с две спални и южно изложение след основен ремонт в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Светъл и функционален апартамент до парк, училища и удобен градски транспорт
Тристаен апартамент след основен ремонт, разположен в добре поддържана панелна сграда от 1981 г. Паркирането около блока е свободно. Имотът се намира на среден етаж, с южно изложение и функционално разпределение, което го прави изключително подходящ както за семейно жилище, така
119 900 €(234 504,02 лв.)
(2 104 €/м2) (4 114,11 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
За частни лица
Ограничен брой висок клас апартаменти в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Бутикова 7-етажна сграда в широкия градски център
Представяме ви бутиков проект с ограничен брой висококачествени апартаменти в седеметажна сграда, разположена в един от перспективните столични райони в широкия градски център – кв. Банишора. Сградата се намира на пешеходно разстояние до метростанция „Мария Луиза“ и 5-та градска
от 228 256 €(от 446 429,93 лв.)
(2 700 - 2 800 €/м2)(5 280,74 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 81.52 - 164.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Студио в нова модерна сграда в кв. Братя Миладинови
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Отлична инвестиция и локация близо до парк
Предлагаме ви студио с площ от 47 кв. м., разположено в нова сграда в един от най-предпочитаните квартали на Бургас – ж.к. „Братя Миладинови“. Имотът се намира на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до парк, детска градина, училище и спирки на градския транспорт,
98 000 €(191 671,34 лв.)
(2 085 €/м2) (4 078,11 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 3
За частни лица
Първи етаж от масивна къща с двор и два гаража
гр. Шумен , кв. "Център"
Просторен и напълно обзаведен дом в центъра на Шумен
Предлагаме за продажба първи етаж от масивна двуетажна къща, разположена в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на града – в непосредствена близост до Руски паметник и Градската градина. Имотът предлага отлична комбинация от спокойствие, простор и удобствата на
Продажба
ново
Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
Комфортни жилища до калните бани и детска градина, на 5 минути пешеходно разстояние до центъра
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда с пет входа до Калните бани в Поморие, близо до детска градина и на 5 минути пешеходно разстояние до центъра. Градът е известен със своите лечебни бани, минерални извори, рехабилитационни центрове, които привличат
от 58 950 €(от 115 296,18 лв.)
(1 303 - 1 653 €/м2)(2 548,45 - 3 232,99 лв./м2)Площ: 39.30 - 125.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Красива и функционална сграда в тих и спокоен квартал, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация, до стадион, детска градина, магазини и други удобства в Поморие. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15
от 63 240 €(от 123 686,69 лв.)
(1 441 - 1 500 €/м2)(2 818,35 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 42.16 - 95.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна.
Жилището се намира на трети етаж и предлага
249 000 €(487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2) (6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна