Апартаменти (различни типове) в София за продажба и под наем - страница 6
За частни лица
Апартаменти в сграда ново строителство в квартал Славия
гр. София , кв. "Славия"
Жилища с добри разпределения в район недалеч от парк Славия
Апартаменти в нова жилищна сграда в строеж в квартал „Славия”, в близост до улица „Житница” и булевард „Цар Борис III”. Районът е спокоен, с добре изградена инфраструктура и удобен достъп до центъра на града. В непосредствена близост се намира зеленината на парк „Овча купел”,
от 165 872 €(от 324 417,43 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,86 лв./м2)Площ: 82.03 - 133.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Слънчев двустаен апартамент ново строителство в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Луксозно обзаведен апартамент с удобна връзка с бул. Симеоновско шосе
Разгледайте нашето ново предложение за наем на луксозен, слънчев и стилен двустаен апартамент, разположен в нова сграда с отлично подържани общи части, контрол на достъпа, собствен ограден двор, на тиха и спокойна улица в кв. Витоша, заобиколен от разнообразие от ежедневни
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Четиристаен апартамент с комуникативна локация до парк и метростанция
гр. София , кв. "Център"
Просторно жилище с модерен дизайн и отлична локация
Четиристаен апартамент с комуникативна локация на ул. Одрин, близо до до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“, на пешеходно разстояние от супермаркети, магазини и търговски центрове, аптеки, поликлиники, ресторанти, кафенета, спирки на градския транспорт,
399 000 €(780 376,17 лв.)
(2 263 €/м2) (4 426,66 лв./м2)Площ: 176.29 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Студио с висок инвестиционен потенциал в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Компактен едностаен апартамент в премиум сграда с удобен достъп до Околовръстен път и бул. Симеоновско шосе
Представяме ви компактно, модерно и функционално жилище, което съчетава удобство, светлина и отлична локация в един от най-бързо развиващите се квартали на София – Малинова долина.
Студиото се намира на първи етаж с обща площ от 46.34 кв.м. и се състои от:
• Общо помещение,
121 000 €(236 655,43 лв.)
(2 611 €/м2) (5 106,94 лв./м2)Площ: 46.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Функционален етаж от къща с двор и гараж в кв. Суходол
гр. София , кв. "Суходол"
Частично обзаведен имот с удобен излаз на ул. Околовръстен път
Предлагаме на вашето внимание първи етаж от масивна тухлена къща със самостоятелен вход, обособен като отделен обект в нотариален акт. Имотът се намира в спокоен и зелeн район на кв. Суходол, с удобен достъп и отлична инфраструктура.
Етажът е с обща площ от 127 кв. м., с
Продажба
Двустаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Функционален апартамент в нова модерна сграда с предпочитана локация
Функционално разпределен апартамент с една спалня и североизточно изложение в нова висок клас сграда пред Акт 16 в предпочитания квартал Малинова долина – отличен избор както за собствен дом, така и за инвестиция с висока доходност.
Имотът е проектиран с внимание към всеки
176 400 €(345 008,41 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда до парк и бъдещо метро в кв. Витоша ВЕЦ Симеоново
гр. София , кв. "Витоша"
Двустайни и тристайни апартаменти стартирало строителство с отлична локация, предлагащи комфорт, качество и гъвкави схеми на плащане
Нова жилищна сграда, разположена в един от най-зелените и спокойни райони на София – квартал Витоша, ВЕЦ Симеоново. Проектът е създаден за хора, които търсят баланса между динамиката на града и усещането за простор, тишина и близост до природата. Локацията до обществен парк
от 156 916 €(от 306 901,02 лв.)
(2 474 - 2 784 €/м2)(4 838,72 - 5 445,03 лв./м2)Площ: 59.83 - 141.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Елегантен партерен апартамент с двор в престижна сграда в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в нова сграда, висок клас строителство с отлична локация
Отлична възможност на пазара на ново строителство в кв. „Малинова долина“ – партерен апартамент с обща площ от 59.06 кв. м. и собствен двор от 11.09 кв. м. Комбинацията между функционално жилище и лично външно пространство е изключително търсена и трудно откриваема в динамично
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 794 €/м2) (5 464,14 лв./м2)Площ: 59.06 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Тристаен апартамент с голям двор в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторен партерен апартамент в престижна сграда
Представяме за продажба тристаен апартамент на партерен етаж с впечатляваща обща площ от 98.49 кв.м и просторен собствен двор от 26.56 кв.м – истинска находка в динамично развиващия се район на Малинова долина. Това жилище съчетава модерна архитектура, комфорт и рядката
283 000 €(553 499,89 лв.)
(2 873 €/м2) (5 619,86 лв./м2)Площ: 98.49 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Двустаен апартамент с отличен инвестиционен потенциал в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен двустаен апартамент – отличен избор за личен дом или инвестиция
Представяме двустаен апартамент на първи етаж с обща площ от 66.44 кв. м. – отлично балансирано жилище, което съчетава простор, функционалност и съвременна визия в кв. Малинова долина.
Разпределението включва входно антре, светъл хол с кухненски бокс, уютна спалня, баня с
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 498 €/м2) (4 886,63 лв./м2)Площ: 66.44 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Тристаен апартамент с перфектно разпределение в нова сграда
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторен и модерен имот в кв. „Малинова долина“
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в нова модерна сграда в гр. София, кв. „Малинова долина“ – един от най-бързо развиващите се и перспективни райони на столицата.
Жилището е разположено на пети етаж в шестетажна сграда и е с обща площ от 100.06 кв.м. Разпределението е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 598 €/м2) (5 082,11 лв./м2)Площ: 100.06 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Ексклузивно
Апартамент с една спалня и просторна покривна тераса
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в сграда ново строителство пред акт 16
Представяме ви стилен двустаен апартамент в модерната сграда Lux Building 6, разположена в един от най-перспективните и бързо развиващи се райони на столицата – кв. Малинова долина. Имотът се намира на последния, шести етаж и впечатлява с просторна покривна тераса, която разкрива
175 000 €(342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с двор в Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище ново строителство в търсен южен столичен район
Представяме на вашето внимание функционален тристаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерна новострояща се сграда в кв. Кръстова вада — тих, но комуникативен район, в непосредствена близост до основни пътни артерии и градски удобства.
Апартаментът е със светла и
300 000 €(586 749 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
-11%
Лукс
Резервиран
Обзаведен двустаен апартамент на бул. Дондуков до Министерски съвет и Президентството
гр. София , кв. "Център"
Отличен имот в идеалния център на София
Имот с уникално местоположение в историческия център на гр. София до Министерски съвет и Президентството и в близост до много архитектурни забележителности - Антична София, Храм ротонда „Св. Георги“ и много др. Имотът се намира в добре поддържана тухлена сграда (1940 г.) с
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(11 €/м2) (21,90 лв./м2)Площ: 71.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Модерен и топъл тристаен апартамент в ж.к. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Напълно обзаведено жилище с две спални в гр. София
Предлагаме за продажба стилен и функционален тристаен апартамент, разположен в ж.к. „Сухата река“, в североизточната част на София. Районът предлага удобен достъп до централната част на града, училища, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт.
Жилището е
325 000 €(635 644,75 лв.)
(3 434 €/м2) (6 716,45 лв./м2)Площ: 94.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Модерни жилища в нова сграда с луксозни общи части в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременна архитектура, престиж и качество без компромис
Запознайте се с нов елегантен комплекс в сърцето на квартал Малинова долина, където модерният дизайн среща комфорта и функционалността.
Тук всяко жилище е създадено с внимание към детайла – студиа, апартаменти с 1, 2 или 3 спални, които се отличават с изчистени линии, светли
от 115 000 €(от 224 920,45 лв.)
(2 498 - 2 873 €/м2)(4 885,66 - 5 619,10 лв./м2)Площ: 40.88 - 160.12 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Обзаведено ателие с панорамна тераса в Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно градско жилище с голяма тераса и модерно обзавеждане
Предлага се под наем стилно обзаведено ателие, разположено в една от най-предпочитаните части на кв. Манастирски ливади. Имотът се намира в нова луксозна сграда с представителни общи части, контролиран достъп и поддържан вътрешен двор, което осигурява спокойна и сигурна жилищна
520 €/месец(1 017,03 лв./месец)
(15 €/м2) (29,06 лв./м2)Площ: 35.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-2%
Просторен и светъл двустаен апартамент в кв. Левски В
гр. София , кв. "Левски В"
Имот с потенциал, нуждаещ се от освежителен ремонт, в близост до бъдеща метростанция
Просторен двустаен апартамент в един от спокойните и зелени квартали на София – Левски В.
Жилището се намира в поддържан панелен блок от 1992 година, разположен на втори етаж от общо шест. Апартаментът е изцяло среден, с площ от 72.39 кв. м. и впечатлява с големината и
167 000 €170 000 €326 623,61 лв.332 491,10 лв.
(2 307 €/м2) (4 512 лв./м2)Площ: 72.39 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Ексклузивно
Просторен тристаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Функционално жилище с южна дневна и две спални в нова сграда
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Малинова долина – район с активно развитие, модерна среда и удобен достъп до бул. „Симеоновско шосе“, Околовръстен път, университети и бъдещи инфраструктурни проекти. Имотът е подходящ както за собствен дом в развиващ се столичен
271 272 €(530 561,92 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 113.03 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ремонтиран тристаен апартамент с отлична локация в кв. Люлин 3
гр. София , кв. "Люлин 3"
Уютен апартамент с две спални в поддържана сграда близо до всички удобства
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 84 кв. м., разположен на първи етаж в осеметажна сграда с асансьор в квартал Люлин 3. Булевардите Околовръстен път, „Добринова скала”, „Царица Йоана” и „Панчо Владигеров” осигуряват лесна комуникация с множество точки в
198 900 €(389 014,59 лв.)
(2 368 €/м2) (4 631,13 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Двустаен апартамент с гараж и паркомясто в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Комфортно обзаведено жилище до Южен парк с удобен достъп до метростанция „Джеймс Баучер“
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент с площ 45 кв.м., разположен в един от най-предпочитаните и престижни райони на столицата Лозенец, в близост до Южен парк, Кошарите, бул. „Никола Й. Вапцаров“ и бул. „Черни връх“, магазини, ресторанти, Посолството на САЩ и др.
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(16 €/м2) (30,42 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Изискан многостаен апартамент до Народния театър
гр. София , кв. "Център"
Аристократичен просторен имот в сърцето на София
Впечатляващо предложение от пазара за недвижими имоти – многостаен апартамент с високи тавани (3.20 м), заемащ цял етаж в престижна, аристократична сграда в сърцето на столицата, на емблематичната ул. Г.С. Раковски, с възможност за паркиране във вътрешния двор. Истинско бижу,
1 100 000 €(2 151 413 лв.)
(5 903 €/м2) (11 545,01 лв./м2)Площ: 186.35 м2 Етаж: 2
гр. София , кв. "Стрелбище"
Просторни жилища с удобен достъп до метростанция „бул. България“ и Южен парк
Отличен семеен дом, висок клас строителство с удобен достъп до метростанция „бул. България“ и Южен парк!
Нов дом с перфектна локация в един от предпочитаните, южни квартали на столицата. Сградата е разположена както до големи, основни булеварди, така и до парк, детски градини
от 535 000 €(от 1 046 369,05 лв.)
(3 812 - 3 848 €/м2)(7 455,62 - 7 526,03 лв./м2)Площ: 140.35 - 140.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент „до ключ“ с панорамна гледка в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл имот на последен етаж с отлична гледка, готов за нанасяне
Представяме ви двустаен апартамент, разположен на последен етаж в тухлена жилищна кооперация с въведена в експлоатация сграда в кв. Малинова долина – район с утвърден инвестиционен потенциал и бързо развиваща се инфраструктура.
Жилището е с площ от 82 кв.м и впечатлява с
178 888 €(349 874,52 лв.)
(2 182 €/м2) (4 266,76 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Лукс
Луксозно обзаведен тристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Просторно жилище с две спални и кабинет в престижен централен район на столицата
Представяме ви просторен и дизайнерски завършен апартамент с две спални и кабинет, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени централни зони на София – район „Буката“. Имотът съчетава изключителна локация, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нов жилищен комплекс в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Качествено строителство и стилна визия до Околовръстен път и София Ринг мол
Качествено строителство, уединение и спокойствие на едно място! Имаме удоволствието да предложим за продажба нов жилищен комплекс в перспективен, развиващ се и предпочитан за живеене район – кв. Малинова долина, в близост до Ринг мол, до изграждащия се нов ритейл парк с търговски
от 112 500 €(от 220 030,88 лв.)
(1 766 - 2 202 €/м2)(3 454 - 4 306,74 лв./м2)Площ: 51.08 - 105.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Дизайнерски четиристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Ексклузивен луксозно обзаведен имот в централната част на София
Представяме ви просторен и изцяло завършен четиристаен апартамент, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени локации на столицата – централния район „Буката“. Имотът съчетава отлична градска позиция, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Премиум апартаменти в нова бутикова сграда с Акт 14 в кв. Оборище
гр. София , кв. "Оборище"
Лукс, комфорт и локация. Живот на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
Престижна локация • Модерна архитектура • Висок клас строителство • Инвестиция с дългосрочна стойност.
Сградата е с получен Акт 14!
Представяме ви изключителен жилищен проект, разположен на една от най-желаните и устойчиви локации в София – на крачки от ул. „Черковна“ и
от 223 000 €(от 436 150,09 лв.)
(2 658 - 3 000 €/м2)(5 198,60 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 79.67 - 203.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент в тиха и развиваща се зона на кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, на изключително комуникативно място в непосредствена близост до Арката на НСА. Локацията осигурява бърз и лесен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“, Околовръстен път и Симеоновско шосе,
205 500 €(401 923,07 лв.)
(2 708 €/м2) (5 295,43 лв./м2)Площ: 75.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Отлична инвестиция и модерен градски имот в кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с западно изложение, разположен в бутикова нова сграда в един от най-динамично развиващите се и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия (НСА).
Локацията е сред
207 900 €(406 617,06 лв.)
(2 840 €/м2) (5 554,88 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София