Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 10
За частни лица
Уютен двустаен апартамент близо до метростанция „Лъвов мост“
гр. София , кв. "Банишора"
Светъл и топъл апартамент с отлична инвестиционна стойност
Представяме ви обновен двустаен апартамент, разположен на първи жилищен етаж в масивна тухлена сграда в централната част на София – само на няколко минути от Централна гара, метростанция „Лъвов мост“ и ключови транспортни връзки. Имотът е с отлична инвестиционна стойност, както
187 000 €(365 740,21 лв.)
(3 117 €/м2) (6 095,67 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
Двустаен апартамент с чудесна гледка в гр. Тополовград
гр. Тополовград
Светло жилище в санирана сграда сред спокойствието на красивата природа
Двустаен апартамент с площ от 60 кв. м., разположен на четвърти (последен) етаж в жилищна сграда в град Тополовград, разположен в живописната югоизточна част на България. Жилището предлага приятна панорамна гледка и спокойна жилищна среда, съчетаваща удобствата на малкия град с
22 200 €(43 419,43 лв.)
(370 €/м2) (723,66 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Продажба
За частни лица
Апартаменти в сграда ново строителство в квартал Славия
гр. София , кв. "Славия"
Жилища с добри разпределения в район недалеч от парк Славия
Апартаменти в нова жилищна сграда в строеж в квартал „Славия”, в близост до улица „Житница” и булевард „Цар Борис III”. Районът е спокоен, с добре изградена инфраструктура и удобен достъп до центъра на града. В непосредствена близост се намира зеленината на парк „Овча купел”,
от 165 872 €(от 324 417,43 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,86 лв./м2)Площ: 82.03 - 133.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 500 м
Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
Представяме ви нов жилищен проект в една от най-престижните и търсени части на град Варна – кв. Гръцка махала. Сградата съчетава модерна архитектура, висококачествени материали и отлична локация в непосредствена близост до морето и централната градска част.
Проектът е в
от 136 000 €(от 265 992,88 лв.)
(2 002 - 2 700 €/м2)(3 915,57 - 5 280,74 лв./м2)Площ: 56.76 - 98.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 400 м
Луксозен двуетажен мезонет с личен двор в комплекс Venera Palace
к.к. Слънчев бряг
Просторен и стилно обзаведен имот на 400 метра от плажа в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба изключително рядък имот – двуетажен мезонет с личен двор, разположен в престижния комплекс Venera Palace в курорта Слънчев бряг. Имотът съчетава комфорт, елегантен интериор и функционално разпределение, като се предлага напълно обзаведен и готов за
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 875 €/м2) (3 667,18 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Слънчев двустаен апартамент ново строителство в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Луксозно обзаведен апартамент с удобна връзка с бул. Симеоновско шосе
Разгледайте нашето ново предложение за наем на луксозен, слънчев и стилен двустаен апартамент, разположен в нова сграда с отлично подържани общи части, контрол на достъпа, собствен ограден двор, на тиха и спокойна улица в кв. Витоша, заобиколен от разнообразие от ежедневни
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерен жилищен проект с панорамна гледка към Витоша в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Съвременен дом с добра локация, високо качество на строителство и комфортна градска среда
Впечатляваща жилищна сграда, създадена за хора, които търсят качество, стил и удобство в един от най-желаните квартали на София – Лагера. Проектът съчетава модерна архитектура, функционални жилища и внимателно подбрани материали, които гарантират устойчивост, енергийна
от 171 975 €(от 336 353,86 лв.)(без ДДС)
(2 667 - 3 000 €/м2)(5 216,20 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 57.32 - 147.66 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Двустаен апартамент на първа линия с морска панорама в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Бутиков имот под наем в нова луксозна сграда с директен достъп до плажа
Представяме ви луксозен двустаен апартамент под наем, разположен на първа линия в квартал Сарафово – един от най-предпочитаните райони на Бургас. Имотът се намира в бутикова сграда с контролиран достъп, видеонаблюдение и представителни общи части, съчетавайки комфорт, сигурност и
760 €/месец(1 486,43 лв./месец)
(13 €/м2) (24,77 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
Лукс
Двустаен апартамент с хубава морска гледка в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот в луксозна сграда до к.к. Златни пясъци
Предлагаме двустаен апартамент в луксозна сграда в кв. Чайка, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Жилището се намира на на 10-ти етаж с площ 65 кв.м. Състои се от:
• голяма дневна с кухненски бокс (ел. оборудване от висок клас, климатик)
•
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(23 €/м2) (45,13 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Функционален апартамент в нова модерна сграда с предпочитана локация
Функционално разпределен апартамент с една спалня и североизточно изложение в нова висок клас сграда пред Акт 16 в предпочитания квартал Малинова долина – отличен избор както за собствен дом, така и за инвестиция с висока доходност.
Имотът е проектиран с внимание към всеки
176 400 €(345 008,41 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Двустаен апартамент с хубава гледка в кв. Моста на Лютата
гр. Пазарджик , кв. "Моста на Лютата"
Имот с добра локация и потенциал за ремонт
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал „Моста на Лютата“ в гр. Пазарджик – локация, съчетаваща близост до центъра на града, удобства за ежедневието и приятна гледка към околността. В близост се намират детска градина, магазини и основни
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 007 €/м2) (1 970,28 лв./м2)Площ: 74.45 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда до парк и бъдещо метро в кв. Витоша ВЕЦ Симеоново
гр. София , кв. "Витоша"
Двустайни и тристайни апартаменти стартирало строителство с отлична локация, предлагащи комфорт, качество и гъвкави схеми на плащане
Нова жилищна сграда, разположена в един от най-зелените и спокойни райони на София – квартал Витоша, ВЕЦ Симеоново. Проектът е създаден за хора, които търсят баланса между динамиката на града и усещането за простор, тишина и близост до природата. Локацията до обществен парк
от 156 916 €(от 306 901,02 лв.)
(2 474 - 2 784 €/м2)(4 838,72 - 5 445,03 лв./м2)Площ: 59.83 - 141.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Кокетен двустаен апартамент на първа линия в Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Обзаведен апартамент с идеална локация - тихо и спокойно място с парк от борова гора и плаж
Представяме ви кокетен и уютен двустаен апартамент, разположен на първа линия в Несебър, в предпочитания квартал Аурелия – там, където морето среща гората, а тишината и свежият въздух създават усещане за пълноценна почивка през всеки сезон.
Локацията е наистина уникална –
158 000 €(309 021,14 лв.)
(2 524 €/м2) (4 937,23 лв./м2)Площ: 62.59 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Елегантен партерен апартамент с двор в престижна сграда в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в нова сграда, висок клас строителство с отлична локация
Отлична възможност на пазара на ново строителство в кв. „Малинова долина“ – партерен апартамент с обща площ от 59.06 кв. м. и собствен двор от 11.09 кв. м. Комбинацията между функционално жилище и лично външно пространство е изключително търсена и трудно откриваема в динамично
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 794 €/м2) (5 464,14 лв./м2)Площ: 59.06 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Двустаен апартамент с отличен инвестиционен потенциал в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен двустаен апартамент – отличен избор за личен дом или инвестиция
Представяме двустаен апартамент на първи етаж с обща площ от 66.44 кв. м. – отлично балансирано жилище, което съчетава простор, функционалност и съвременна визия в кв. Малинова долина.
Разпределението включва входно антре, светъл хол с кухненски бокс, уютна спалня, баня с
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 498 €/м2) (4 886,63 лв./м2)Площ: 66.44 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Ски лифт на 500 м
Двустаен апартамент с камина под наем в Грийн Лайф Банско
гр. Банско , Green Life Bansko
Напълно обзаведен и готов за нанасяне апартамент в прегръдката на Пирин Планина
Двустаен апартамент под наем в целогодишно работещия затворен комплекс Грийн Лайф Ски & СПА Ризорт Банско / Green Life Ski & SPA Resort, построен на хълм в сърцето на Пирин планина, откриващ незабравими панорамни гледки към величествените планини, в близост до Национален парк
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(6,53 €/м2) (12,77 лв./м2)Площ: 61.26 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
Апартамент с една спалня и просторна покривна тераса
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в сграда ново строителство пред акт 16
Представяме ви стилен двустаен апартамент в модерната сграда Lux Building 6, разположена в един от най-перспективните и бързо развиващи се райони на столицата – кв. Малинова долина. Имотът се намира на последния, шести етаж и впечатлява с просторна покривна тераса, която разкрива
175 000 €(342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Изцяло южен апартамент в централната част на Габрово
гр. Габрово , кв. "Център"
Жилище с една спалня в близост до училище, детска площадка и училище
Представяме ви двустаен апартамент с площ от 50 кв.м, разположен в централната част на Габрово. Това е отлична възможност за всички, които търсят удобно местоположение, близо до ключови удобства като училища, детски площадки, супермаркет Билла и спортна зала.
Апартаментът е
68 000 €(132 996,44 лв.)
(1 153 €/м2) (2 254,18 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
-3%
Лукс
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов
гр. София , кв. "Докторски паметник"
Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Рядка възможност за покупка на голям и функционален апартамент в сърцето на София, в една от най-желаните и комуникативни локации на столицата – само на кратко разстояние от метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Съчетанието на близост до транспортни
670 000 €690 000 €1 310 406,10 лв.1 349 522,70 лв.
(5 791 €/м2) (11 325,90 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
-11%
Лукс
Резервиран
Обзаведен двустаен апартамент на бул. Дондуков до Министерски съвет и Президентството
гр. София , кв. "Център"
Отличен имот в идеалния център на София
Имот с уникално местоположение в историческия център на гр. София до Министерски съвет и Президентството и в близост до много архитектурни забележителности - Антична София, Храм ротонда „Св. Георги“ и много др. Имотът се намира в добре поддържана тухлена сграда (1940 г.) с
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(11 €/м2) (21,90 лв./м2)Площ: 71.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 200 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент само на 200 м от плажа
к.к. Слънчев бряг , Т Маркет
Реновиран двустаен апартамент в комплекс с градина и басейни - Тракия Апартмънтс/Trakia Apartments
Реновиран двустаен апартамент с площ от 74.50 кв. м., разположен на четвърти етаж в модерна сграда с асансьор. Имотът е напълно обзаведен и готов за ползване, като съчетава удобство, стил и отлична локация – само на 200 метра от плажа.
Жилището е с функционално разпределение -
119 500 €(233 721,69 лв.)
(1 604 €/м2) (3 137,20 лв./м2)Площ: 74.50 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент без такса поддръжка до плаж Каваци
гр. Созопол
Новопостроен апартамент с фронтална гледка море и паркомясто в Созопол
Предлагаме за продажба просторен апартамент с една спалня с впечатляваща площ от 141 кв.м, разположен на първи жилищен етаж, със складово помещение, фронтална морска гледка и включено собствено паркомясто. Имотът се предлага без такса поддръжка – значително предимство при покупка
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 312 €/м2) (2 566,16 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Новострояща се сграда в кв. Долно Езерово
гр. Бургас , кв. "Долно Езерово"
Aпартаменти с 1, 2 или 3 спални в новострояща се сграда в Бургас
Съвременни апартаменти в новострояща се сграда в квартал Долно Езерово, Бургас!
Предлагаме на вашето внимание уникалната възможност да притежавате апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в сърцето на бързоразвиващия се квартал Долно Езерово, само на 8 км от
от 74 822 €(от 146 339,11 лв.)
(1 200 - 1 450 €/м2)(2 347 - 2 835,95 лв./м2)Площ: 60.34 - 119.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект с апартаменти в кв. „Христо Ботев“
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Двустайни и тристайни жилища, завършени по БДС, на 10 минути от Катедралата
Представяме нова бутикова жилищна сграда в района на кв. „Христо Ботев“, в централната част на Варна. Локацията предлага отлична градска свързаност и пешеходен достъп, само на около 10 минути от емблематичния Катедрален храм Успение Богородично.
Сградата е малка и функционално
от 99 000 €(от 193 627,17 лв.)
(1 544 - 1 668 €/м2)(3 019,80 - 3 262,32 лв./м2)Площ: 59.37 - 128.89 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 300 м
Морски дом с отлична локация в к. к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс „Tarsis Club & SPA“
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с площ от 79 кв. м., разположен на 5-ти етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Слънчев бряг – „Tarsis Club & SPA“. Комплексът се намира в тиха и зелена част на курорта, на удобно разстояние от плажа, което прави
99 750 €(195 094,04 лв.)
(1 263 €/м2) (2 469,54 лв./м2)Площ: 79.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент на плаж Каваци
Апартамент, разположен в живописния залив Каваци–Веселие, само на 3 км южно от туристическия център на Созопол и на 35 км от Бургас. Районът е сред най-предпочитаните по Южното Черноморие, известен със своята широка плажна ивица, чиста вода и спокойна атмосфера. Комплексът се
150 000 €(293 374,50 лв.)(без ДДС)
(1 327 €/м2) (2 596,23 лв./м2)Площ: 113.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Двустаен апартамент в комплекс Royal Bay със собствен плаж
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Ваканционен апартамент на първа линия с директна морска гледка
Комфортно обзаведен и оборудван двустаен апартамент с прекрасна морска гледка в затворен комплекс Роял Бей/Royal Bay, разположен на първа линия от морето и разполагащ със собствен плаж. Луксозният апарт комплекс е построен през 2009 година в средиземноморски стил, в един от
106 800 €(208 882,64 лв.)
(1 299 €/м2) (2 540,84 лв./м2)Площ: 82.21 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 800 м
Нов жилищен проект в сърцето на Равда
с. Равда
Модерна архитектура, спокойствие на крачки от морето
В централната част на Равда – едно от най-предпочитаните крайморски кътчета по Южното Черноморие, стартира нов жилищен проект, който съчетава модерна визия, висок стандарт на изпълнение и усещане за хармония с морската среда.
Равда е позната със своята спокойна атмосфера,
от 53 900 €(от 105 419,24 лв.)
(1 273 - 1 397 €/м2)(2 489,77 - 2 732,29 лв./м2)Площ: 38.58 - 62.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 800 м
Двустаен апартамент в комплекс „Тарсис Нова“ с отлични удобства
к.к. Слънчев бряг
Модерен имот в престижен комплекс с възможност за доход и почивка
Впечатляващ двустаен апартамент с площ от 65 кв. м., разположен на 6-ти етаж в модерната сграда на комплекс „Тарсис Нова“, част от утвърдения „Tarsis Club & SPA“ в Слънчев бряг. Жилището се отличава с отлично разпределение, просторни помещения и усещане за светлина и
99 900 €(195 387,42 лв.)
(1 537 €/м2) (3 005,96 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 800 м
Просторен двустаен апартамент в комплекс „Тарсис Нова“
к.к. Слънчев бряг
Светъл и стилен дом с впечатляваща тераса и югоизточно изложение в един от предпочитаните комплекси на Слънчев бряг
Впечатляващ двустаен апартамент с площ от 87 кв. м., разположен на 6-ти етаж в модерната сграда на комплекс „Тарсис Нова“, част от утвърдения „Tarsis Club & SPA“ в Слънчев бряг. Жилището се отличава с отлично разпределение, просторни помещения и усещане за светлина и
107 000 €(209 273,81 лв.)
(1 230 €/м2) (2 405,45 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг