Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 12
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 400 м
Новострояща се сграда до Аквапарк Приморско
гр. Приморско , Аквапарк Приморско
Студиа, двустайни и тристайни жилища и ателиета с отлична локация в Приморско
Нов дом в морския юг – модерна жилищна сграда в Приморско, на крачка от всички удобства!
Имаме удоволствието да ви представим една изключителна възможност за покупка на имот в развиващ се, морски град с отлична инфраструктура и нарастващ инвестиционен интерес – нова, модерна
от 51 300 €(от 100 334,08 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,79 лв./м2)Площ: 41.04 - 86.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 30 м
Нов жилищен комплекс до плаж Атлиман в Китен
гр. Китен
Студиа, жилища с 1 и 2 спални в отличен комплекс само на 30 метра от златист плаж
Новото лице на морския живот – жилищен комплекс на метри от плаж Атлиман, гр. Китен!
Вдъхновен от природата, създаден за комфорт и проектиран с мисъл за съвременното семейство – новият жилищен комплекс в сърцето на Китен ви предлага възможност за притежание на имот само на 30
от 49 200 €(от 96 226,84 лв.)
(138 - 1 801 €/м2)(269,90 - 3 522,45 лв./м2)Площ: 34.68 - 389.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 250 м
Нов двустаен апартамент в модерен ваканционен комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас
Луксозно обзаведено жилище с морска гледка на 250 м от плажа
Отлично предложение за продажба на стилен двустаен апартамент с морска гледка в модерен ваканционен комплекс с басейн и отлична поддръжка, с очаквано завършване за сезон 2024. Имотът е разположен близо до главния път, свързващ Слънчев бряг със Свети Влас и Елените, на
161 835 €(316 521,75 лв.)
(1 947 €/м2) (3 808,01 лв./м2)Площ: 83.12 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 900 м
Обзаведен апартамент в малка жилищна сграда в Несебър
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Двустаен апартамент без такса поддръжка
Представяме ви двустаен апартамент, разположен в спокойния и приветлив квартал Черно море 3. Този имот е напълно обзаведен и готов за ползване, което го прави идеален избор за вас или вашето семейство.
Сградата е ново строителство и разполага с Акт 16. Обектът е със
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 529 €/м2) (2 991,10 лв./м2)Площ: 55.58 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 100 м
Прекрасен двустаен апартамент на метри от красивия плаж Робинзон
гр. Свети Влас
Готов за нанасяне апартамент в елитен комплекс Marina View Fort Beach
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти - изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент с частичен изглед към морето, разположен в комплекса Марина Вю Форт Бийч/Marina View Fort Beach, част от престижния Форт Нокс Гранд Ризорт в Свети Влас. Комплексът е с отлично
93 000 €(181 892,19 лв.)
(1 368 €/м2) (2 674,89 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-3%
Плаж на 700 м
Двустаен апартамент в комплекс Амадеус 5/Amadeus 5
к.к. Слънчев бряг
Ваканционно жилище с ниска такса поддръжка в сърцето на в к.к. Слънчев Бряг
Предлагаме за продажба посторен апартамент с 1 спалня в комплекс Амадеус 5, разположен в сърцето на Слънчев бряг, само на 700 метра от плажа (10-15 минути пеша) и близо до Аквапарка, медико-дентален център Viva Clinic, изключителни места за забавления и отдих, магазини, пазари,
77 745 €79 875 €152 056 лв.156 221,92 лв.
(1 212 €/м2) (2 370,69 лв./м2)Площ: 64.14 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Студиа и апартаменти с една и две спални в стилния комплекс Вила Ариа
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Готови за ползване съвременни ваканционни жилища в центъра на Слънчев бряг
Предлагаме за продажба студиа и апартаменти с 1 и 2 спални в затворения комплекс, подходящ за целогодишно живеене - вила Ариа. Имотът е разположен на 400 м от плажа, в много комуникативен район на Слънчев бряг с разнообразие от магазини, ресторанти, пекарни и сладкарница, като
от 61 885 €(от 121 036,54 лв.)
(1 110 - 1 701 €/м2)(2 170,97 - 3 326,87 лв./м2)Площ: 47.81 - 137.70 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 700 м
Готов за нанасяне двустаен апартамент в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Просторен и светъл апартамент на 700 м от плажа
Днешното ни предложение включва прекрасен апартамент с една спалня на 700 м до плажа в популярния морски курорт Слънчев бряг.
Просторният апартамент с площ от 77.88 кв.м. е разположен на третия етаж в комплекс с отлична инфраструктура и удобства. Този апартамент е идеален за
83 000 €(162 333,89 лв.)
(1 066 €/м2) (2 084,41 лв./м2)Площ: 77.88 м2 Етаж: 3
гр. Варна , кв. "Погреби"
Модерни и функционални жилища близо до центъра на Варна
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нов жилищен проект в процес на строителство, съобразен с най-новите тенденции. Състои се от 44 апартамента, разпределени на осем етажа в централната част на града, в непосредствена близост до магазини, училища и важни
от 110 500 €(от 216 119,22 лв.)
(1 669 - 1 700 €/м2)(3 264,28 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 65.40 - 136.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1.2 км
Чаирите/Chairite - комплекс в традиционен възрожденски стил в к. к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Имоти в комплекс с богато озеленен двор и басейн само на 1200 метра от плажа
Обзаведени и готови за ползване апартаменти в комплекс в традиционен възрожденски стил в к. к. Слънчев бряг!
Уникално красиво, тихо и спокойно място, идеален вариант за лятна почивка на цялото семейство. Уединението с природата и наличието на услуги в комплекса ще ви подарят
от 53 648 €(от 104 926,37 лв.)
(1 192 - 1 235 €/м2)(2 331,35 - 2 415,45 лв./м2)Площ: 43.44 - 94.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Премиум апартаменти в нова бутикова сграда с Акт 14 в кв. Оборище
гр. София , кв. "Оборище"
Лукс, комфорт и локация. Живот на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
Престижна локация • Модерна архитектура • Висок клас строителство • Инвестиция с дългосрочна стойност.
Сградата е с получен Акт 14!
Представяме ви изключителен жилищен проект, разположен на една от най-желаните и устойчиви локации в София – на крачки от ул. „Черковна“ и
от 223 000 €(от 436 150,09 лв.)
(2 658 - 3 000 €/м2)(5 198,60 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 79.67 - 203.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Резервиран
Луксозно обзаведен двустаен апартамент до Северен плаж Приморско
гр. Приморско
Апартамент в комплекс Primorsko del Sol/Приморско дел Сол
Предлагаме за продажба просторен, напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в луксозния петзвезден комплекс „Приморско дел Сол“ – само на 50 метра от Северния плаж на Приморско. Това е отлична възможност за закупуване на ваканционен имот в един от най-предпочитаните
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент с директен достъп до басейн в отличен морски комплекс
гр. Приморско
Обзаведен Двустаен апартамент с тераса и хубава гледка
Този прекрасен апартаменти е перфектен избор както за целогодишно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Съчетава уют, функционалност и отлична локация в спокоен и зелен район.
Имотът се намира първи етаж, разполага с тераса, от която има директен достъп до
102 999 €(201 448,53 лв.)
(2 191 €/м2) (4 286,14 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Мащабен жилищен комплекс от ново поколение в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Съвременни апартаменти с впечатляваща архитектура и отлична локация близо до летището, бизнес зоните и Цариградско шосе
Представяме ви модерен и мащабен жилищен комплекс, създаден с ясната философия да предложи уют, простор и комфорт, отговарящи на изискванията на съвременния градски начин на живот. Архитектурната концепция е фокусирана върху максимално ефективно усвояване на пространството,
от 220 537 €(от 431 332,88 лв.)
(2 507 - 3 593 €/м2)(4 903,27 - 7 027,30 лв./м2)Площ: 75.31 - 177.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 300 м
Нов луксозен жилищен проект в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерна сграда с отлична локация, висок стандарт и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба апартаменти в най-новия луксозен жилищен проект в един от най-престижните и търсени морски курорти – к.к. Св. Св. Константин и Елена. Проектът съчетава модерна архитектура, висококачествено строителство и стратегическа локация, което го прави отличен избор
от 199 020 €(от 389 249,29 лв.)
(3 100 €/м2) (6 063,07 лв./м2)Площ: 64.20 - 149.13 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент в тиха и развиваща се зона на кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, на изключително комуникативно място в непосредствена близост до Арката на НСА. Локацията осигурява бърз и лесен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“, Околовръстен път и Симеоновско шосе,
205 500 €(401 923,07 лв.)
(2 708 €/м2) (5 295,43 лв./м2)Площ: 75.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Отлична инвестиция и модерен градски имот в кв. Малинова долина
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с западно изложение, разположен в бутикова нова сграда в един от най-динамично развиващите се и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия (НСА).
Локацията е сред
207 900 €(406 617,06 лв.)
(2 840 €/м2) (5 554,88 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-2%
Нов двустаен апартамент в кв. Малинова долина до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент с функционално разпределение и отлична локация, подходящ за лично ползване или инвестиция
Предлагаме за продажба нов двустаен апартамент, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА – една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на София. Локацията осигурява бърз и удобен достъп до Студентски град, бул. „Климент Охридски“,
179 400 €183 900 €350 875,90 лв.359 677,14 лв.
(2 816 €/м2) (5 508,26 лв./м2)Площ: 63.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение и гледка към вътрешен двор
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с една спалня в нова сграда в кв. Малинова долина
Двустаен апартамент, разположен в един от най-динамично развиващите се райони на София – кв. Малинова долина, на изключително комуникативна локация в непосредствена близост до Арката на Националната спортна академия. Местоположението осигурява бърз и удобен достъп до Студентски
215 200 €(420 894,62 лв.)
(2 940 €/м2) (5 749,93 лв./м2)Площ: 73.20 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент с класическо разпределение в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Жилище с таванско помещение и гледки към града и планината
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 72 кв.м, разположен в квартал Банишора, гр. София. Имотът се намира в сграда, построена през 1985 г., и представлява практично решение както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът впечатлява с просторно и
185 000 €(361 828,55 лв.)
(2 561 €/м2) (5 008,70 лв./м2)Площ: 72.24 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент с панорамна гледка към морето в Свети Влас
гр. Свети Влас
Светло жилище в поддържан комплекс на 200 м от плажа
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент с площ 70 кв.м. Отоплението се осъществява посредством климатици. Има климатици стандартни. Имотът се предлага със следната степен на завършеност: PVC дограма, интериорни врати, подове с теракот, стени - латекс и стени боядисани с
97 400 €(190 497,84 лв.)
(1 391 €/м2) (2 721,40 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Лукс
Голям двустаен апартамент под наем в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Обзаведен апартамент до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Предлагаме под наем просторен и изключително функционален двустаен апартамент, разположен в центъра на София, на една от най-предпочитаните и комуникативни локации в столицата – в непосредствена близост до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Районът
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)
(10 €/м2) (20,29 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 1.2 км
Напълно обзаведен апартамент в луксозния комплекс Harmony Suites 15
к.к. Слънчев бряг
Тиха зелена среда, висок стандарт и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент в един от най-предпочитаните и елегантни комплекси на к.к. Слънчев бряг – Harmony Suites 15. Имотът е разположен на партерен етаж и е с площ 44 кв.м, като се намира в спокойна и зелена част на комплекса, с директен достъп до
96 200 €(188 150,85 лв.)
(2 186 €/м2) (4 276,16 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 500 м
Малка жилищна сграда в Созопол
гр. Созопол
Сграда без такса поддръжка на 500 метра от плаж Хармани, местност Мисарите
Нова бутикова жилищна сграда в Созопол – комфорт, стил и морска панорама!
Представяме ви елегантен нов проект в сърцето на новия град в Созопол, разположен само на 500 метра от плаж „Хармани“ и на 7 минути пеша от „Веселата уличка“. Сградата предлага уникална морска панорама,
от 54 098 €(от 105 806,49 лв.)
(1 653 - 1 902 €/м2)(3 232,99 - 3 719,99 лв./м2)Площ: 32.73 - 66.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент с потенциал близо до супермаркет и бензиностанция
гр. Павликени , до бензиностанция Лукойл
Панелно жилище нуждаещо се от ремонт в град Павликени
Предлагаме за продажба апартамент с площ от 40 кв. м., разположен на 5-ти, последен етаж в панелен блок на удобно и комуникативно място – в близост до голям супермаркет, бензиностанция и основни пътни връзки.
Жилището се състои от две стаи, коридор, санитарен възел и тераса,
33 000 €(64 542,39 лв.)
(825 €/м2) (1 613,56 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Светъл апартамент до метростанция „Жолио Кюри“ и Борисовата градина
гр. София , кв. "Изток"
Функционално жилище с панорама към Витоша и отличен потенциал в един от най‑търсените райони на София
Светъл и функционален двустаен апартамент, разположен на пети етаж в добре поддържана сграда с асансьор, в един от най-престижните и предпочитани райони на столицата – кв. Изток. Локацията е изключително удобна – само на метри от метростанция „Жулио Кюри“ и в непосредствена
260 000 €(508 515,80 лв.)
(3 688 €/м2) (7 212,99 лв./м2)Площ: 70.50 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Двустаен апартамент под наем в зона Б-19 до метро и парк
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Напълно обзаведен дом с комуникативна локация и възможност за подземно паркомясто
Предлагаме под наем добре разположен и функционален двустаен апартамент в зона Б-19 – район с отлична градска инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до парк, болница, ул. „Цар Симеон“, бул. „Сливница“, бул. „Инж. Иван Иванов“ и бул.
640 €/месец(1 251,73 лв./месец)
(9,55 €/м2) (18,68 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти и паркоместа до Парадайс Център в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Двустайни и тристайни апартаменти в модерна сграда на пешеходно разстояние от метростанция Витоша
Нова жилищна сграда със стилен дизайн и внимание към детайла, разположена в предпочитания столичен квартал Кръстова вада, в непосредствена близост до Южен парк и Парадайс център. Районът се характеризира с успешно съчетание от спокойна жилищна среда в близост до планината, с
от 250 000 €(от 488 957,50 лв.)
(3 451 - 4 512 €/м2)(6 749,57 - 8 824,70 лв./м2)Площ: 55.41 - 115.04 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилища с паркоместа в нова сграда в кв. Люлин 5
гр. София , кв. "Люлин 5"
Апартаменти с една, две или три спални в съвременен проект в близост до удобства
Изберете нов дом построен и съобразен с най-съвременните и добри интериорни и функционални решения в света на строителството.
В близост до сградата са разположени детски учебни заведения, плувен басейн, различни големи и квартални супермаркети, както и няколко спирки на
от 192 355 €(от 376 213,68 лв.)
(1 609 - 1 828 €/м2)(3 146,93 - 3 575,26 лв./м2)Площ: 112.27 - 150.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент до метростанция Константин Величков
гр. София , кв. "Разсадника"
Нов имот в централен район с гледка към града
Предлагаме за продажба нов двустаен апартамент с площ от 70 кв.м, разположен на 3-ти етаж в сграда с очакван Акт 16 до края на годината. Жилището се намира на пешеходно разстояние от метростанция „Константин Величков“ и е отличен избор за живеене или инвестиция.
Апартаментът
162 000 €(316 844,46 лв.)
(2 314 €/м2) (4 526,35 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София