Многостайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 5
За частни лица
Плаж на 1.4 км
Нови модерни апартаменти в луксозен жилищен комплекс в кв. Галата, Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Съвременен комфорт, морски въздух и престижна локация – Вашият нов дом в южната част на Варна
Представяме ви нов жилищен комплекс в кв. Галата, Варна, създаден за хора, които ценят качеството, спокойствието и съвременния начин на живот близо до морето.
Комплексът е от затворен тип и включва пет жилищни сгради и една обществена, разположени така, че всяка да има своя
от 100 261 €(от 196 093,47 лв.)
(1 500 - 1 750 €/м2)(2 933,75 - 3 422,70 лв./м2)Площ: 62.66 - 190.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нов жилищен комплекс – съвременен стандарт на живот в западната част на София
гр. София , кв. "Люлин 8"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и ателиета в нова сграда в кв. Люлин 8
Изберете дом в мащабен нов жилищен проект в столицата – „Люлин 8“, създаден с мисъл за модерния градски човек, който цени комфорта, сигурността и отличната локация.
Тази многофункционална сграда от ново поколение предлага интелигентен архитектурен дизайн, висококачествени
от 108 733 €(от 212 663,26 лв.)
(2 050 - 2 507 €/м2)(4 009,45 - 4 903,27 лв./м2)Площ: 43.37 - 127.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Просторен апартамент в сърцето на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с топ локация и панорамна гледка към хълмовете
Представяме ви просторен апартамент с площ от 110 кв.м., разположен в самия център на Велико Търново, на пешеходно разстояние от автогара „Юг“. Жилището предлага удобно разпределение с две спални, светъл хол, всекидневна, кухня, баня, отделна тоалетна, килер и две тераси, от
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 227 €/м2) (2 400,34 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Многостаен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Просторен и светъл апартамент с обзавеждане до парк, стадион Ивайло, училище, пазар
Предлагаме за продажба изключително просторен и светъл апартамент с отлично разположение в централната част на гр. Велико Търново, в непосредствена близост до парк, стадион „Ивайло“, ПМГ „Васил Друмев“, Централния пазар и други ключови локации и удобства в града, което го прави
415 000 €(811 669,45 лв.)
(2 243 €/м2) (4 387,40 лв./м2)Площ: 185.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Елитен морски комплекс Артур
гр. Свети Влас , На 100 м от плажа
Елегантни апартаменти в затворен комплекс с изискана визия и много екстри на 100 м от плажа в Свети Влас
"Артур" / Arthur е уникален по рода си затворен комплекс от ваканционни апартаменти, който впечатлява с изтънченост и невероятна гледка към морски залив. Разположен в прекрасното курортно градче Свети Влас, комплекс "Артур" отстои едва на 100 метра от плажната ивица и морето,
от 230 240 €(от 450 310,30 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 143.90 - 170.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Панорамен четиристаен апартамент в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторно ново жилище пред Акт 16 със слънчево изложение до гора и удобства
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент по БДС, пред Акт 16 със спокойна и зелена локация до гора, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка и други градски удобства в кв. Виница.
Апартаментът (обща площ 197.71 кв.м., чиста площ – 99.06 кв.м.) се намира
223 004 €(436 157,91 лв.)
(1 128 €/м2) (2 206,05 лв./м2)Площ: 197.71 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Апартаменти в малка сграда с двор в м-ст „Траката“
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
3 жилища с гаражи и паркоместа
Ако търсите имот в малка сграда качествено ново строителство - не пропускайте този имот. Три апартамента в малка тухлена кооперация на 3 етажа (360 кв.м.) с озеленен двор (585 кв.м.) в м-ст „Траката“ в гр. Варна. В непосредствена близост са центъра на квартала, детска градина и
от 265 568 €(от 519 405,86 лв.)
(1 600 - 1 700 €/м2)(3 129,33 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 165.98 - 170.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозна компактна сграда в подножието на Витоша планина
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Просторни апартаменти в престижния квартал Бояна, местност Гърдова глава
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект стартирало строителство в престижния квартал Бояна, местност Гърдова Глава, в богато озеленен район в полите на Витоша, в близост до главни пътни артерии, включително Околовръстен път и ул. Александър Пушкин за лесна и удобна
от 445 835 €(от 871 977,47 лв.)
(3 270 €/м2) (6 395,61 лв./м2)Площ: 136.34 - 136.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Новострояща се сграда на едно от най-комуникативните места в София
гр. София , кв. "Подуяне"
Жилища в нова сграда на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“
Избери своя нов дом в новострояща се жилищна сграда, в едно от най комуникативните места в столицата!
Отлична локация и същевременно тихо и спокойно място, на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“ ( 3 мин.), метростанция „Театрална“ (13 мин), „143 ОУ“ (5 мин),
от 311 050 €(от 608 360,92 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 124.42 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Просторен апартамент в хубава гледка в кв. Бузлуджа
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая близо до магазини
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая – вашият просторен дом с невероятна гледка!
Предлагаме ви многостаен апартамент с мансардна стая, разположен на последния етаж на сграда със стоманобетонна конструкция и тухлена зидария, разположена в удобен и добре развит
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 033 €/м2) (2 021,02 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Четиристаен тухлен апартамент с потенциал в кв. Добруджански
гр. Шумен , кв. "Добруджански"
Жилище с две тераси, мазе и функционално разпределение – отлична възможност за ремонт и преустройство
Предлагаме за продажба просторен тухлен апартамент в един от добре уредените и предпочитани райони на Шумен – кв. Добруджански.
Имотът е с чиста жилищна площ от 84 кв. м. и се намира на 4-ти последен етаж в сграда, построена през 1990 година. Жилището е с функционално и удобно
123 500 €(241 545,01 лв.)
(1 470 €/м2) (2 875,54 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 144 000 €(от 281 639,52 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 71.00 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Green Life Secret Garden/Грийн Лайф Сикрет Гарден
гр. Созопол , до плаж Каваци
Нови апартаменти с 1, 2 или 3 спални в мини курорт разположен до плаж „Каваците“
Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен до плаж „Каваците“, едва на 2 км. от древния град Созопол и на 5 км от курортите Дюни и Черноморец. Комплексът се радва на собствен частен плаж от златист пясък, където са осигурени спокойствие и възможност за релаксация на
от 102 900 €(от 201 254,91 лв.)
(1 325 - 1 798 €/м2)(2 591,47 - 3 516,58 лв./м2)Площ: 65.07 - 125.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Просторен апартамент с 3 спални и гараж в центъра на гр. Ловеч
гр. Ловеч , кв. "Център"
Жилище с 2 тавана, мазе и лятна къща с площ 30 кв. м. с баня
Предлага се апартамент в центъра на гр. Ловеч, с уединена локация в една от пресечните еднопосочни улици в централната част. Местоположението в центъра предразполага както използване за удобно семейно жилище, така и възможности с инвестиционни цели.
Имотът представлява голям
142 000 €(277 727,86 лв.)
(1 183 €/м2) (2 314,40 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
Модерен градски силует в широк център, на минути от метростанция и парк
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Премиум жилища, зелени пространства и отлична локация в една впечатляваща сграда
Представяме ви един впечатляващ нов проект в централната градска част на София – съвременна жилищна сграда, която обединява лукс, архитектурна естетика и изключителна функционалност. Проектирана до последния детайл, тя предлага рядко срещана комбинация от просторни жилища,
от 316 576 €(от 619 168,84 лв.)
(2 300 - 3 204 €/м2)(4 498,41 - 6 266,48 лв./м2)Площ: 115.06 - 308.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Луксозен четиристаен апартамент с паркомясто близо до посолството на САЩ
гр. София , кв. "Лозенец"
Престижно жилище в 4-етажна тухлена сграда ново строителство
Изключително просторен, цялостно реновиран и стилно завършен многостаен апартамент с 3 спални, ситуиран в предпочитания кв. Лозенец, само на 2 км от центъра на града.
Жилището се отличава с големи, приветливи и светли помещения, стилно обзавеждане, комфорт и
2 100 €/месец(4 107,24 лв./месец)
(9,13 €/м2) (17,86 лв./м2)Площ: 230.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Просторен четиристаен апартамент с Акт 14 в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Висок клас строителство на 350 м от метро и на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата
Отлично предложение за четиристаен апартамент с Акт 14 в нова жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър, на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата, в близост до градски удобства, на 350 м от метростанция „Хаджи Димитър“ и на 120 м от автобусна и
410 000 €(801 890,30 лв.)
(2 611 €/м2) (5 106,61 лв./м2)Площ: 157.03 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Четиристаен апартамент с морска панорама в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Просторен апартамент с 3 спални и комфортна жилищна среда във висок клас комплекс близо до Балчик и Каварна
Просторен апартамент до ключ с оборудвани бани, 3 спални и прекрасна морска панорама в комплекс "Калиакрия Ризорт" / Kaliakria Resort, на 55 км северно от гр. Варна и на около 45 мин. от международно летище Варна. Известните черноморски градове Балчик и Каварна са също наблизо, а
235 000 €(459 620,05 лв.)
(890 €/м2) (1 740,99 лв./м2)Площ: 264.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Последен свободен апартамент с три спални в сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Овча купел"
Последен четиристаен апартамент с комуникативна локация до училище, супермаркет, ресторанти, автобусни спирки
Разгледайте нашето ново предложение за нова жилищна сграда с двустайни, тристайни и многостайни апартаменти в добре познатия квартал Овча Купел, на комуникативно място близо до училище, супермаркет Фантастико, дрогерия Lilly, ресторанти, банки, спирка на автобуси, в близост до
от 315 000 €(от 616 086,45 лв.)
(2 398 €/м2) (4 690,06 лв./м2)Площ: 131.36 - 131.36 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-6%
Апартамент за продажба в кв. Кючук Париж, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Просторен апартамент с три спални и мазе в утвърден жилищен район
Многостаен апартамент в Кючук Париж на ул. Георги Кирков, тихо място. Малка 4-етажна кооперация от само 3 апартамента - по един на етаж, монолитно стоманобетонно строителство от преди 35 год., реална чиста жилищна площ 130 кв. м. + допълнително 23 кв. м. изба (153 кв. м.) +
230 000 €245 000 €449 840,90 лв.479 178,35 лв.
(1 769 €/м2) (3 460,31 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Голям апартамент в нов комплекс в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
4-стаен апартамент с удобен достъп до центъра на Пловдив
Представяме ви 4-стаен апартамент за продажба в комплекс в Пловдив – проект, съчетаващ модерна архитектура, комфорт на обитаване и отлична локация, само минути от Околовръстния път и центъра на града. Районът е с ниско застрояване, изключително зелен и спокоен – атмосфера, която
223 000 €(436 150,09 лв.)
(1 582 €/м2) (3 093,26 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,