Нова сграда с перфектна локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски вериги, училища и детски градини, здравни заведения, ресторанти и кафенета, магазини, супермаркети, основни улици за бърза връзка с всяка част на града. Имотите са изключително подходящи както за лично ползване, така и за успешно отдаване под наем.
Сградата е с получен Акт 14!
Отлични жилища близо до Ринг Мол, ИКЕА и бъдеща метростанция! Възползвайте се от цените за ранни резервации и запазете своя мечтан дом при най-добрите условия!
Сградата е решена на четири етажа с общо 40 апартамента. Партерните жилища ще разполагат със собствени дворове, като всички апартаменти са с правилно разпределение и разкошни гледки към Витоша, София и Стара планина. Допълнително има възможност за избор на открито или закрито паркомясто.
Името на сградата „Лотос“ или божествено цвете е в синхрон с цялостната концепция на проекта. Лотусът е с 8 листенца (като осемте посоки в пространството) и е олицетворение на Космическата хармония във Вселената. Лотосът е първото красиво митично цвете, разцъфтяло върху застоялата мътна вода.
Удобното местоположение дава на жителите на квартала голяма свобода и гъвкавост. Близостта до центъра на града и до Околовръстния път прави пътуването значително по- удобно, независимо от крайната дестинация. Едновременно с това изобилието от зелени площи и природните дадености на местността създават така необходимите за живота в столицата - хармония и уют.
„Лотос“ ще се изпълнява с висок клас материали:
• Тухли KEBE.
• Френски прозорци с 6-камерна дограма DECEUNINCK с троен стъклопакет.
• Фасада с полимерна мазилка BAUMIT.
• Луксозни общи части завършени с гранит.
• Парапети с прахово покритие.
• Луксозен италиански гранитогрес I качество.
• Асансьор SCHNEIDER.
Апартаментите ще бъдат завършени по БДС:
• Входни врати - блиндирани.
• Под – циментова замазка.
• Стени и тавани - гипсова мазилка.
• Настилки по тераси и балкони – гранитогрес.
• Парапети по балкони и тераси – стъклени съгласно одобрен архитектурен проект.
• Дограма 6-камерна дограма DECEUNINCK с троен стъклопакет
• Слаботокови инсталации – изградено окабеляване.
• Изцяло изградена ВиК инсталация - водопровод.
• Ел. инсталации.
• Отопление - климатици с изводи до всяка стая.
Допълнително може да се закупи паркомясто на цена 10 000 евро.
Пътят до сградата ще се изгради на два етапа:
• В началото на 2022 г. ще се изгради пътят от Околовръстен път до сградата.
• В края на 2023 г. ще се изгражда пътят от сградата към бул. Св. Климент Охридски.
Достъпът ще се осъществява по ул. „Околовръстен път“, като в първата половина на 2022 г. ще се изгради връзка с бул. „Климент Охридски“ при ул. „инж. Стоимен Сарафов“. В близост има спирка на Автобус 111. Кварталът е проектиран спрямо новия градоустройствен план на гр. София и е изцяло съобразен с тенденциите на урбанизация през изминалите 20 години.
„Малинова долина“ разполага с търговски центрове, офиси в сферата на услугите и комуникациите, спирки на градски транспорт и училища, а достъпът до важни точки на столицата се извършва лесно и удобно. Близостта до бул. „Симеоновско шосе“ дава възможност за лесно и бързо придвижване както с личен, така и с градски транспорт, но заедно с това имотът е достатъчно отдалечен от булеварда, за да осигурява тишина и спокойствие на живущите. Районът предлага множество търговски обекти, които биха задоволили всеки вкус, а непосредствената близост до жк „Студентски град“ и възможностите му правят локацията още по-желана.
Защо да купите имот в сградата?
• Налични двустайни и тристайни апартаменти с функционално разпределена жилищна площ и прекрасни гледки.
• Отлични жилища за инвестиция и последващо отдаване под наем.
• Предпочитана локация в квартал с отлична инфраструктура и зеленина.
• Лесен достъп до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път за бърз достъп до всички квартали на София.
• Близост до Витоша планина, Ринг Мол, ИКЕА и бъдеща метростанция.
• Качествено строителство с висок клас материали.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Характеристики на имота
Тип на имота
Апартаменти (различни типове), Двустайни апартаменти, Паркоместа
Реф. номер
Sfa 77907
Площ
62.94 м2 (чиста площ: 56.06 м2 плюс общи части: 6.88 м2)
Спални
1
Състояние
БДС (на шпакловка и замазка)
Етаж
1-4 от 4
Асансьор
да
Обзавеждане
Необзаведен
Отопление
Климатици
Тип строителство
Тухла, Ново строителство
Година на построяване
2023
Още информация за Сграда „Лотос“ - апартаменти с разкошни гледки към града, Витоша и Стара планина с получен Акт 14:
План на имота
Техническа спецификация
Новини от строителството
Качество на въздуха
Управление и поддръжка
Обзавеждане
Квартал
План на строителство
План на плащане
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Sfa 77907
Местоположение
гр. София, кв."Малинова долина"Удобства в района
- Автобусна спирка "НЦ ПО РАДИОБИОЛОГИЯ" на 632 м. (8 мин.) - Автобус No: 69, 70, 123
- Хранителен магазин на 1.0 км. (13 мин.)
- Мол "Sofia Ring Mall" на 899 м. (11 мин.)
- Ресторант "Шаварика" на 1.0 км. (13 мин.)
- Плувен басейн на 1.0 км. (13 мин.)
- Тенис корт на 1.1 км. (13 мин.)
- Паркинг на 696 м. (9 мин.)
- Бензиностанция "ОМВ България ООД" на 332 м. (4 мин.)
- Автосервиз "Автоматични скоростни кутии | Коко" на 435 м. (6 мин.)
- Манастир "Кармелитски манастир "Свети Дух"" на 378 м. (5 мин.)
ТРАНСПОРТ
ПАЗАРУВАНЕ
ЗАВЕДЕНИЯ
СПОРТ И СВОБОДНО ВРЕМЕ
АВТОМОБИЛНИ УСЛУГИ
ОБЩЕСТВЕНИ СГРАДИ И ИНСТИТУЦИИ
Изпратете запитване
Тази оферта е невалидна
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
Тази оферта е невалидна
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Sfa 77907
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Налични имоти в комплекса
10
имота
0
свободни
10
продадени
0
резервирани
Изпратете запитване
Още имоти в кв. Малинова долина
Продажба
Ексклузивно
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона - Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
от 134 500 €(от 263 059,14 лв.)
(1 683 €/м2 - 2 200 €/м2)(3 291,66 лв./м2 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 67.03 - 143.95 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА - Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
от 176 400 €(от 345 008,41 лв.)
(1 756 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 434,44 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 - 113.03 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с две секции до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищна сграда с две секции до Национална Спортна Академия - Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
от 120 395 €(от 235 472,15 лв.)
(2 350 €/м2 - 2 560 €/м2)(4 596,20 лв./м2 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 49.75 - 160.33 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15 - Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
от 310 000 €(от 606 307,30 лв.)
(1 863 €/м2 - 2 042 €/м2)(3 643,71 лв./м2 - 3 993,80 лв./м2)Площ: 151.80 - 191.62 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ексклузивно
Южен двустаен апартамент с впечатляваща тераса в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторно жилище в нова сграда, в близост до НСА, Студентски град и ключови булеварди
Южен двустаен апартамент с впечатляваща тераса в кв. Малинова долина - Просторно жилище в нова сграда, в близост до НСА, Студентски град и ключови булеварди
Продажба
ново
За частни лица
Последни апартаменти пред Акт 15 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Изберете жилище в комплекс от две сгради с отлична цена и локация
Последни апартаменти пред Акт 15 в кв. Малинова долина - Изберете жилище в комплекс от две сгради с отлична цена и локация
от 110 000 €(от 215 141,30 лв.)
(2 775 €/м2 - 3 661 €/м2)(5 427,43 лв./м2 - 7 160,29 лв./м2)Площ: 36.64 - 108.09 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Студио с висок инвестиционен потенциал в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Компактен едностаен апартамент в премиум сграда с удобен достъп до Околовръстен път и бул. Симеоновско шосе
Студио с висок инвестиционен потенциал в кв. Малинова долина - Компактен едностаен апартамент в премиум сграда с удобен достъп до Околовръстен път и бул. Симеоновско шосе
Продажба
Двустаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Функционален апартамент в нова модерна сграда с предпочитана локация
Двустаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина - Функционален апартамент в нова модерна сграда с предпочитана локация
Продажба
Елегантен партерен апартамент с двор в престижна сграда в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в нова сграда, висок клас строителство с отлична локация
Елегантен партерен апартамент с двор в престижна сграда в Малинова долина - Двустаен апартамент в нова сграда, висок клас строителство с отлична локация
Продажба
Тристаен апартамент с голям двор в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторен партерен апартамент в престижна сграда
Тристаен апартамент с голям двор в кв. Малинова долина - Просторен партерен апартамент в престижна сграда
Продажба
Двустаен апартамент с отличен инвестиционен потенциал в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен двустаен апартамент – отличен избор за личен дом или инвестиция
Двустаен апартамент с отличен инвестиционен потенциал в кв. Малинова долина - Модерен двустаен апартамент – отличен избор за личен дом или инвестиция
Продажба
Тристаен апартамент с перфектно разпределение в нова сграда
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторен и модерен имот в кв. „Малинова долина“
Тристаен апартамент с перфектно разпределение в нова сграда - Просторен и модерен имот в кв. „Малинова долина“
Продажба
Ексклузивно
Апартамент с една спалня и просторна покривна тераса
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в сграда ново строителство пред акт 16
Апартамент с една спалня и просторна покривна тераса - Двустаен апартамент в сграда ново строителство пред акт 16
Наем
Гараж в сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Гараж със самостоятелен електромер и лесен достъп до бул. Симеоновско шосе
Гараж в сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина - Гараж със самостоятелен електромер и лесен достъп до бул. Симеоновско шосе
Продажба
За частни лица
Офис в нова сграда с Акт 16 в кв. „Малинова долина“
гр. София , кв. "Малинова долина"
Перспективен бизнес имот с лице към улица и южно изложение
Офис в нова сграда с Акт 16 в кв. „Малинова долина“ - Перспективен бизнес имот с лице към улица и южно изложение
Наем
Гараж в нова сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Гараж с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе в кв. Малинова долина
Гараж в нова сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина - Гараж с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе в кв. Малинова долина
Продажба
Модерни жилища в нова сграда с луксозни общи части в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременна архитектура, престиж и качество без компромис
Модерни жилища в нова сграда с луксозни общи части в кв. Малинова долина - Съвременна архитектура, престиж и качество без компромис
от 115 000 €(от 224 920,45 лв.)
(2 498 €/м2 - 2 873 €/м2)(4 885,66 лв./м2 - 5 619,10 лв./м2)Площ: 40.88 - 160.12 м2
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Жилищна сграда в Малинова долина близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Слънчеви апартаменти в оформяща се приятна жилищна зона с Акт 15. Последни двустайни апартаменти!
Жилищна сграда в Малинова долина близо до НСА - Слънчеви апартаменти в оформяща се приятна жилищна зона с Акт 15. Последни двустайни апартаменти!
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2)(5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 - 67.38 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Просторен тристаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Функционално жилище с южна дневна и две спални в нова сграда
Просторен тристаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина - Функционално жилище с южна дневна и две спални в нова сграда
Продажба
Прекрасен източен апартамент със собствен двор в Лукс Билдинг 4
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент с довършителни работи и Акт 16 в кв. Малинова Долина
Прекрасен източен апартамент със собствен двор в Лукс Билдинг 4 - Двустаен апартамент с довършителни работи и Акт 16 в кв. Малинова Долина
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Продажба
Двустаен апартамент „до ключ“ с панорамна гледка в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл имот на последен етаж с отлична гледка, готов за нанасяне
Двустаен апартамент „до ключ“ с панорамна гледка в кв. Малинова долина - Светъл имот на последен етаж с отлична гледка, готов за нанасяне
Продажба
За частни лица
Нов жилищен комплекс в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Качествено строителство и стилна визия до Околовръстен път и София Ринг мол
Нов жилищен комплекс в кв. Малинова долина - Качествено строителство и стилна визия до Околовръстен път и София Ринг мол
от 112 500 €(от 220 030,88 лв.)
(1 766 €/м2 - 2 202 €/м2)(3 454 лв./м2 - 4 306,74 лв./м2)Площ: 51.08 - 105.15 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Двустаен апартамент в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен апартамент в тиха и развиваща се зона на кв. Малинова долина
Двустаен апартамент в бутикова сграда до НСА - Модерен апартамент в тиха и развиваща се зона на кв. Малинова долина
Продажба
Двустаен апартамент със западно изложение в бутикова сграда до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Отлична инвестиция и модерен градски имот в кв. Малинова долина
Двустаен апартамент със западно изложение в бутикова сграда до НСА - Отлична инвестиция и модерен градски имот в кв. Малинова долина
Още имоти в гр. София
Продажба
ЕксклузивноХит
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14!
гр. София , кв. "Банишора"
Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14! - Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
от 185 874 €(от 363 537,95 лв.)
(2 200 €/м2 - 2 800 €/м2)(4 302,83 лв./м2 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 71.49 - 187.57 м2
инж. Иван Крумов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София - Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
от 244 894 €(от 478 971,03 лв.)
(3 360 €/м2 - 5 688 €/м2)(6 571,59 лв./м2 - 11 124,76 лв./м2)Площ: 65.38 - 314.59 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток - Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
от 130 000 €(от 254 257,90 лв.)
(2 492 €/м2 - 3 382 €/м2)(4 873,93 лв./м2 - 6 614,62 лв./м2)Площ: 52.17 - 208.03 м2
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река - Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
от 152 820 €(от 298 889,94 лв.)
(1 850 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 618,29 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 67.92 - 249.28 м2
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона - Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
от 134 500 €(от 263 059,14 лв.)
(1 683 €/м2 - 2 200 €/м2)(3 291,66 лв./м2 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 67.03 - 143.95 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА - Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
от 176 400 €(от 345 008,41 лв.)
(1 756 €/м2 - 2 500 €/м2)(3 434,44 лв./м2 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 - 113.03 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14
гр. София , кв. "Център"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14 - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
от 167 664 €(от 327 922,28 лв.)
(2 450 €/м2 - 2 800 €/м2)(4 791,78 лв./м2 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 59.88 - 170.01 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток - Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
от 302 386 €(от 591 415,61 лв.)
(2 640 €/м2)(5 163,40 лв./м2)Площ: 114.54 - 201.08 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16
гр. София , кв. "Княжево"
Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16 - Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
от 210 000 €(от 410 724,30 лв.)
(1 860 €/м2 - 3 331 €/м2)(3 637,84 лв./м2 - 6 514,87 лв./м2)Площ: 68.07 - 268.82 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни налични жилища в най-новите сгради!
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада - Последни налични жилища в най-новите сгради!
от 429 000 €(от 839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2 - 2 715 €/м2)(5 120,36 лв./м2 - 5 310,08 лв./м2)Площ: 163.89 - 163.89 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк - Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
от 261 000 €(от 510 471,63 лв.)
(3 356 €/м2 - 4 189 €/м2)(6 563,77 лв./м2 - 8 192,97 лв./м2)Площ: 76.31 - 139.88 м2
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с две секции до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищна сграда с две секции до Национална Спортна Академия - Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
от 120 395 €(от 235 472,15 лв.)
(2 350 €/м2 - 2 560 €/м2)(4 596,20 лв./м2 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 49.75 - 160.33 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15 - Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
от 310 000 €(от 606 307,30 лв.)
(1 863 €/м2 - 2 042 €/м2)(3 643,71 лв./м2 - 3 993,80 лв./м2)Площ: 151.80 - 191.62 м2
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро
гр. София , кв. "Младост 4"
Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро - Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
от 219 678 €(от 429 652,82 лв.)
(2 350 €/м2 - 2 705 €/м2)(4 596,20 лв./м2 - 5 290,52 лв./м2)Площ: 87.80 - 202.38 м2
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ексклузивно
Южен двустаен апартамент с впечатляваща тераса в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторно жилище в нова сграда, в близост до НСА, Студентски град и ключови булеварди
Южен двустаен апартамент с впечатляваща тераса в кв. Малинова долина - Просторно жилище в нова сграда, в близост до НСА, Студентски град и ключови булеварди
Наем
ново
Лукс
Луксозен четиристаен апартамент с паркомясто близо до посолството на САЩ
гр. София , кв. "Лозенец"
Престижно жилище в 4-етажна тухлена сграда ново строителство
Луксозен четиристаен апартамент с паркомясто близо до посолството на САЩ - Престижно жилище в 4-етажна тухлена сграда ново строителство
Наем
ново
Офиси под наем в един от най-големите и модерни офис центрове в София
гр. София , кв. "Полигона"
Офис площи в модерна бизнес сграда на бул. Цариградско шосе
Офиси под наем в един от най-големите и модерни офис центрове в София - Офис площи в модерна бизнес сграда на бул. Цариградско шосе
Продажба
ново
Лукс
Четиристаен апартамент до метростанция Джеймс Баучер
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен, светъл и напълно обновен имот с топ локация в кв. Лозенец
Четиристаен апартамент до метростанция Джеймс Баучер - Просторен, светъл и напълно обновен имот с топ локация в кв. Лозенец
Наем
ново
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в кв. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Комуникативен имот до възлови булеварди и градски удобства
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в кв. Сухата река - Комуникативен имот до възлови булеварди и градски удобства
Продажба
ново
За частни лица
Последни апартаменти пред Акт 15 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Изберете жилище в комплекс от две сгради с отлична цена и локация
Последни апартаменти пред Акт 15 в кв. Малинова долина - Изберете жилище в комплекс от две сгради с отлична цена и локация
от 110 000 €(от 215 141,30 лв.)
(2 775 €/м2 - 3 661 €/м2)(5 427,43 лв./м2 - 7 160,29 лв./м2)Площ: 36.64 - 108.09 м2
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Комуникативен офис до възловата улица Любляна в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Нов партерен офис срещу супермаркет Фантастико с Акт 16
Комуникативен офис до възловата улица Любляна в кв. Овча купел - Нов партерен офис срещу супермаркет Фантастико с Акт 16
Продажба
-50%
ново
Земеделска земя с добра локация на Околовръстен път
с. Казичене , ул. Околовръстен път
Равен парцел с правоъгълна форма в с. Казичене
Земеделска земя с добра локация на Околовръстен път - Равен парцел с правоъгълна форма в с. Казичене
420 000 €210 000 €821,45 лв.410 724,30 лв.
(60 €/м2)(117,35 лв./м2)Площ: 3 500.00 м2
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ново
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Жилище с удобно разпределение близо до училище и университет
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел - Жилище с удобно разпределение близо до училище и университет
Продажба
ново
Отличен парцел за застрояване в кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Парцел, подходящ за производствени, складови, административни, търговски сгради на втора линия до бул. Проф. Цветан Лазаров
Отличен парцел за застрояване в кв. Дружба 2 - Парцел, подходящ за производствени, складови, административни, търговски сгради на втора линия до бул. Проф. Цветан Лазаров
Продажба
ново
За частни лица
Двустаен апартамент до парк Въртопо в кв. Младост 2
гр. София , кв. "Младост 2"
Просторно жилище с южно изложение и прекрасна гледка към Витоша
Двустаен апартамент до парк Въртопо в кв. Младост 2 - Просторно жилище с южно изложение и прекрасна гледка към Витоша
Вижте още имоти в кв. "Малинова долина" в град София:
- Апартаменти (различни типове) в кв. "Малинова долина"
- Къщи в кв. "Малинова долина"
- Офиси в кв. "Малинова долина"
- Магазини в кв. "Малинова долина"
- Земи в кв. "Малинова долина"
- Всички имоти в кв. "Малинова долина"
Вижте още имоти в град София:
Абонирайте се за нашия канал