Имоти близо до ски курорт продава и отдава под наем - страница 13
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Нова къща с панорамна гледка в кв. „Орлова чука“, Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Орлова чука"
Къща в гр. Благоевград, кв. „Орлова чука“, разположена на тихо и живописно място, което разкрива впечатляваща панорама към града и планината – идеалният баланс между уединение и удобен достъп до градската среда. Имотът е част от малък комплекс от три къщи, което създава усещане
Продажба
Нова къща с панорамна гледка в кв. Орлова чука, Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Орлова чука"
Двуетажна къща ново строителство с двор и живописна локация
Предлагаме за продажба нова двуетажна къща, разположена в живописния район Орлова чука в Благоевград – място, което съчетава спокойствие, чист въздух и впечатляващи гледки към планината и града.
Имотът се намира в малък комплекс от три къщи, осигуряващ уединение, сигурност и
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-2%
Двустаен апартамент до метро, парк и West Mall Sofia
гр. София , кв. "Люлин 10"
Функционално жилище с просторна гледка и отлична комуникация до Западен парк в кв. Люлин 10
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с удобна и изключително комуникативна локация в кв. Люлин 10, в непосредствена близост до метростанция „Западен парк“ и търговския център West Mall Sofia, парк, бул. Царица Йоанна, болница, супермаркет, детска градина и др. Районът
162 000 €165 000 €316 844,46 лв.322 711,95 лв.
(2 300 €/м2) (4 498,71 лв./м2)Площ: 70.43 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Подземни гаражи и паркоместа в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Гаражи и паркоместа в луксозен комплекс от три многофамилни жилищни сгради с Акт 16
Подземни гаражи и паркоместа в жилищен комплекс с Акт 16 в непосредствена близост до булевард Симеоновско шосе, супермаркети Фантастико и Кауфланд, детски градини, елитни училища, зали и комплекси за спорт, както и до разнообразието от места за забавления в Студентски град. В
Продажба
-19%
Урегулиран парцел до Летището и бул. Брюксел
гр. София , кв. "НПЗ Искър"
Равен терен с лице на две улици в съседство със складови бази, хотели, логистични фирми
Предлагаме за продажба урегулиран парцел (3599 кв.м.), разположен близо до Летище София, бул. Брюксел, бул. Христофор Колумб. Теренът е равен, с лице към две улици.
Имотът попада в зона Пмс, която е предвидена за застрояване на производствени, складови, административни,
935 740 €1 151 680 €1 830 148,36 лв.2 252 490,29 лв.
(260 €/м2) (508,52 лв./м2)Площ: 3 599.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Резервиран
Луксозен двустаен апартамент под наем до НСА в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Дизайнерски обзаведено жилище с висок клас оборудване и възможност за подземен гараж
Предлагаме под наем изключително стилен двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА). Имотът впечатлява с висок стандарт на изпълнение, модерна визия и внимателно подбран интериор,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Парцел в регулация с идеен проект за вилно селище от 15 къщи
гр. Долна баня
Парцел с прекрасна панорама към Рила на 300 м. от асфалтов път
Парцел в регулация в гр. Долна Баня с прекрасна панорама към планината. Живописната природа в околността привлича туристите с мек планински климат, чист въздух, наличие на топли минерални извори, отлични условия за ски и голф спортове и прекрасни предпоставки за целогодишна
51 849 €(101 407,83 лв.)
(4,50 €/м2) (8,80 лв./м2)Площ: 11 522.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Панорамен парцел земеделска земя на изхода на гр. Самоков
гр. Самоков
Равен парцел с инвестиционен потенциал на втора линия от Ихтиманско шосе
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на равен парцел земеделска земя, намиращ се на изхода на гр. Самоков, на втора линия от Ихтиманско шосе. Градът разполага с ежедневни удобства и услуги, необходими институции, места за отдих и развлечения. Намира се в Софийска област
60 320 €(117 975,67 лв.)
(30 €/м2) (58,29 лв./м2)Площ: 2 024.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Парцел за промишлено строителство на бул. Проф. Цветан Лазаров
гр. София , кв. "Дружба 2"
Поземлен имот в кв. Дружба 2
Предлагаме за покупка парцел за промишлено строителство на бул. Проф. Цветан Лазаров в кв. Дружба 2. Кварталът предлага развита инфраструктура и гарантира отлични условия за инвестиционни намерения, главни пътни артерии и бърз достъп до летище София и жк. „Младост“. Продават се
260 000 €(508 515,80 лв.)
(253 €/м2) (494,67 лв./м2)Площ: 1 028.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Парцел подходящ за изграждане на складове в местност Смърдана
гр. София , кв. "Красна поляна 3"
Парцел до Западен парк и фотоволтаичен парк
Представяме ви изключителна възможност да инвестирате в първокласна земеделска земя от 2,499 кв. м., разположена в непосредствена близост до фотоволтаичен парк в живописната местност Смърдана. Тази стратегическа локация предлага несравними предимства за развитие и диверсификация
182 430 €(356 802,07 лв.)
(73 €/м2) (142,78 лв./м2)Площ: 2 499.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Търсите жилище в един от най-престижните южни райони на столицата, в подножието на планината? Имаме отлично предложение за вас в кв. Бояна! Последен четиристаен апартамент в район с предимно нови, ниско-етажни сгради с добре оформени дворни пространства.
В непосредствена
от 498 500 €(от 974 981,26 лв.)
(2 299 €/м2) (4 496,52 лв./м2)Площ: 216.83 - 216.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-3%
Лукс
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на София – ул. Марин Дринов
гр. София , кв. "Докторски паметник"
Имот до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Рядка възможност за покупка на голям и функционален апартамент в сърцето на София, в една от най-желаните и комуникативни локации на столицата – само на кратко разстояние от метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Съчетанието на близост до транспортни
670 000 €690 000 €1 310 406,10 лв.1 349 522,70 лв.
(5 791 €/м2) (11 325,90 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Имот с голям потенциал и отлична локация в гр. Долна баня
гр. Долна баня
Земеделска земя с отлична локация и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба поземлен имот, разположен в местност „Селището“ на гр. Долна баня – район с нарастващ интерес и стратегическо местоположение между планина, минерални извори и удобна транспортна свързаност.
Ваканционен имот в подножието на Рила
Предлагаме за продажба студио в целогодишно функциониращия комплекс „Golf Club Ibar“, разположен в живописния район до гр. Долна баня, в полите на Рила планина. Комплексът съчетава спокойствие, чист планински въздух и възможности за активен отдих – голф, ски и минерални
24 000 €(46 939,92 лв.)
(688 €/м2) (1 346,14 лв./м2)Площ: 34.87 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Поземлен имот между Долна Баня и вилна зона Св. Спас
гр. Долна баня
Парцел с прекрасна панорама към Рила на 100 м. от реновирания път към вилната зона
Поземлен имот между гр. Долна Баня и вилна зона Св.Спас. Намира се на 100 метра от реновирания път към вилната зона. От имота се разкрива прекрасна панорама към Рила. Вилната зона Св. Спас е разположена на 4 км. южно от Долна баня, в източната част на Рила, в подпланинския пояс
25 370 €(49 619,41 лв.)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 2 537.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-4%
ПРОДАДЕН
Просторно подземно паркомясто с лесен достъп в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Паркомясто с лесен достъп подходящо както за по-големи автомобили, така и за SUV клас
Предлагаме за продажба подземно паркомясто, разположено на ниво -1 в модерна и отлично поддържана сграда в един от най-комуникативните и динамично развиващи се райони на София – кв. Полигона.
Площта от 18.12 кв. м. осигурява достатъчно пространство и отлична маневреност, което
34 500 €36 000 €67 476,14 лв.70 409,88 лв.
(1 904 €/м2) (3 723,85 лв./м2)Площ: 18.12 м2 Партер
Тип на имота:
Паркомясто
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Поземлен имот в уреден жилищен квартал на гр. Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Земеделска земя в гр. Велико Търново
Предлагаме за продажба парцел до регулация с площ от 3964 кв. м., намиращ се в кв. Зона Б във Велико Търново. Градът – богат със своето историческо и културно наследство и известен с живописните си гледки, очарова туристите и ги развълнува със своята красота.
Имотът е със
240 000 €(469 399,20 лв.)
(61 €/м2) (118,42 лв./м2)Площ: 3 964.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
ЕксклузивноХит
Жилищна сграда в Малинова долина близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Слънчеви апартаменти в оформяща се приятна жилищна зона с Акт 15. Последни двустайни апартаменти!
Представяме на вашето внимание последни двустайни апартаменти в нова сграда с Акт 15 и модерна визия в бързоразвиващия се кв. Малинова долина, проектирана с два входа - вход „А“ и вход „Б“, които се състоят от шест надземни етажа и един подземен етаж, с красиво аранжиран вътрешен
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 - 67.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти с 2 спални в сграда до ул. Г. С. Раковски
гр. София , кв. "Център"
Нова сграда стартирало строителство близо до центъра на столицата
Представяме ви нова сграда стартирало строителството с ограничен избор от нови двустайни и тристайни апартаменти. Качествен жилищен проект в най-спокойната част на центъра само на 10 минути от метростанция и на 20 минути пеша от Храм-паметника "Свети Александър Невски". Идеални
от 260 000 €(от 508 515,80 лв.)
(2 145 €/м2) (4 195,33 лв./м2)Площ: 121.21 - 121.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-5%
Напълно обзаведена и ремонтирана къща в град Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Герена"
Просторен семеен дом с поддържан двор и допълнителна постройка
Отличен семеен имот в гр. Кюстендил, разположен в тихия и предпочитан квартал „Герена“. Районът се отличава със спокойна жилищна среда, чист въздух и удобен достъп до централната част на града. Къщата е напълно ремонтирана, с външна 10 см топлоизолация и допълнителна вътрешна
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда до метростанция Сливница
гр. София , кв. "Люлин 8"
Качествени градски жилища с комуникативна локация в кв. Люлин 8
Новострояща се жилищна сграда, разположена в северозападната част на София, в ж.к. Люлин 8 – микрорайон от един от най-големите и добре развити жилищни комплекси в столицата. Локацията осигурява отлична свързаност с ключови пътни артерии като бул. „Сливница“, бул. „Пенчо
от 155 000 €(от 303 153,65 лв.)
(2 012 - 2 151 €/м2)(3 935,13 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 77.04 - 103.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Прекрасен източен апартамент със собствен двор в Лукс Билдинг 4
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент с довършителни работи и Акт 16 в кв. Малинова Долина
Разгледайте нашето ново атрактивно предложение за покупка на двустаен апартамент, завършен до ключ с оборудвана баня в качествена модерна сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина, с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път за бърза връзка с всички квартали на София.
190 428 €(372 444,80 лв.)
(2 270 €/м2) (4 439,68 лв./м2)Площ: 83.89 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Обработваема земеделска земя под рента до поделението на МВР
гр. София , кв. "в.з.Врана - Герман"
Равен парцел с правоъгълна форма в района на с. Герман
Представяме ви перспективен поземлен имот в землището на с. Герман, в непосредствена близост до поделението на МВР и основни транспортни връзки на столицата. Локацията е стратегическа – с директна близост до ул. „Патриарх Герман“, Цариградско шосе и Околовръстен път, което
420 000 €(821 448,60 лв.)
(75 €/м2) (146,69 лв./м2)Площ: 5 600.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в сграда с Акт 15 и отлична локация до НСА
Предлагаме за продажба двустаен апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – модерна сграда ново строителство, разположена в един от най-перспективните и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Националната спортна академия.
Имотът е с Акт
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 953 €/м2) (3 820,66 лв./м2)Площ: 56.31 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Тристаен слънчев апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Просторен апартамент с функционално разпределение близо до зеленина, възлови улици, болница, метро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с площ 101.46 кв.м, разположен на 13-ти етаж от 16 в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Жилището се отличава с южно и югоизточно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден и открити панорамни гледки
240 000 €(469 399,20 лв.)
(2 365 €/м2) (4 626,45 лв./м2)Площ: 101.46 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София