Имоти близо до ски курорт продава и отдава под наем - страница 15
За частни лица
Работещ автосервиз с ГТП в кв. Овча купел 1
гр. София , кв. "Овча купел 1"
Успешен бизнес с оборудване, обзавеждане и отличен потенциал
Представяме ви работещ автосервиз с годишни технически прегледи (ГТП), разположен в оживения квартал Овча купел 1, до бул. Президент Линкълн, ул. Монтевидео, ресторанти, търговски център, детска градина, салон за красота, други градски удобства. Това е отличен инвестиционен имот,
Продажба
Имот за инвестиция на брега на река Бели Осъм – сред природата на Чифлик
с. Чифлик , гр. Ловеч
Бунгало сред горска тишина в сърцето на Троянския Балкан
Предлагаме за продажба атрактивен имот с инвестиционен потенциал, разположен в живописното курортно село Чифлик, община Троян – район, прочут с минералните си извори, свежия въздух и планинската природа.
Имотът се намира в тиха и уединена част на селото, само на около 1 км от
Продажба
Два двустайни апартамента с панорамна гледка в Бобов дол
гр. Бобов дол
Два съседни апартамента с възможност за обединение на главна улица в града
Днешното предложение от пазара за недвижими имоти включва два съседни двустайни апартамента (140 кв.м.) на главна улица в град Бобов дол, близо до болница, зеленина, жп гара, стадион, магазини и други градски удобства. Има възможност апартаментите да се обединят в един общ.
22 000 €(43 028,26 лв.)
(157 €/м2) (307,34 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Многостаен апартамент в близост до мол Парадайс
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен и светъл модерен апартамент с прекрасна панорама
Представяме ви един наистина забележителен апартамент – истински архитектурен шедьовър от най-висок клас, с три спални и югозападно изложение за максимална светлина през целия ден и спиращи дъха гледки към Витоша и града. Имотът предлага простор, светлина, престиж, прекрасна
782 221 €(1 529 891,30 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,40 лв./м2)Площ: 227.92 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Апартамент с панорамна гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Четиристаен апартамент с удобно разпределение в луксозна сграда
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент с Акт 16, разположен в модерна сграда с впечатляваща архитектура, висок клас строителство и пряк достъп до бул. „Черни връх“. Имотът предлага североизточно изложение и две просторни тераси, от които се откриват вълнуващи
781 466 €(1 528 414,65 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,41 лв./м2)Площ: 227.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Апартамент с Акт 16 и гледка към Витоша в кв. Кръстова Вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен апартамент с панорамна гледка и комфортно разпределение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с Акт 16, разположен на пети етаж в модерна жилищна сграда с впечатляваща архитектура, висококачествено изпълнение и отлична локация с директен достъп до бул. „Черни връх“. С площ от 125,61 кв.м, този дом съчетава
364 771 €(713 430,06 лв.)
(2 904 €/м2) (5 679,72 лв./м2)Площ: 125.61 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Просторен апартамент с две спални и гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Тристайно жилище в нова сграда с 24/7 видеонаблюдение и охрана
Изключителен тристаен апартамент с Акт 16, част от елегантна и съвременна жилищна сграда, отличаваща се с модерна архитектура, висок стандарт на строителство и престижна локация – с директен достъп до бул. „Черни връх“. Този имот съчетава комфорт, стил и функционалност, като е
385 175 €(753 336,82 лв.)
(3 102 €/м2) (6 066,98 лв./м2)Площ: 124.17 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Комфортни жилища до Национална гимназия за древни езици и култури и бул. Сливница
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в нов жилищен проект в кв. Модерно предградие, близо до храм Свети Мина, Национална гимназия за древни езици и култури, бул. Сливница, други градски удобства и услуги, на 1.2 км от метростанция Сливница. Очакван Акт 16 – юли, 2027
от 134 800 €(от 263 645,88 лв.)
(1 440 - 1 707 €/м2)(2 816,40 - 3 338,60 лв./м2)Площ: 78.95 - 117.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Външни паркоместа до Амур Резиденс
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Паркоместа до сграда в кв. Манастирски ливади – запад
Външни паркоместа до новопостроена сграда до престижния комплекс AMur Residence с отлична локация до обръщалото на трамвай 7 в кв. Манастирски ливади – запад. Бърза и удобна връзка с ключови пътни артерии – булевардите България, Братя Бъкстон, ул. Тодор Каблешков, както и с
22 000 €(43 028,26 лв.)(без ДДС)
(1 375 €/м2) (2 689,27 лв./м2)Площ: 16.00 м2
Тип на имота:
Паркомясто
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Етаж от малка сграда в кв. Люлин 4
гр. София , кв. "Люлин 4"
Имот с бизнес потенциал до възлови булеварди, училища, пазар
Продава се първи етаж (360 кв.м.) от малка сграда в кв. Люлин 4, близо до училища, поща, полицейски участък, пазар Люлин, Билла и Лидъл и други магазини, между бул. Панчо Владигеров, бул. Райко Даскалов, бул. Захари Стоянов, бул. Добринова скала, с удобен достъп до бул. Царица
Продажба
Атрактивен парцел до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път
гр. София , кв. "Витоша"
Голям парцел в кв. Витоша
Голям имот с красиви гледки и отлично местоположение в кв. Витоша. Тихо и спокойно място, близо до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път. Парцелът е в близост до голям комплекс на пешеходно разстояние от магазин „Фантастико“ близо до спирка на градски транспорт за автобуси 67,
365 000 €(713 877,95 лв.)
(120 €/м2) (234,14 лв./м2)Площ: 3 049.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент под наем до Ловен парк и болница Токуда
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Напълно обзаведен имот с възможност за наем на подземно паркомясто
Представяме ви тристаен апартамент под наем в район Хладилника, в непосредствена близост до Ловен парк, бизнес сгради и болница „Токуда“. Имотът се намира в тухлена сграда ново строителство от 2005 г., с поддържани общи части, асансьор, двор и подземен паркинг.
Предлага се
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Последен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Манастирски ливади - запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище до ключ с лесен достъп до възлови булеварди в столицата
Жилище в нова сграда с Акт 16 от 10.11.2023г. в кв. Манастирски ливади. Малка сграда на пет етажа, само с 8 апартамента, без асансьор. Кварталът успява да съчетае близост до Витоша с лесен достъп до централните части и всички удобства на София. Отличен избор както за живеене така
от 329 000 €(от 643 468,07 лв.)
(2 861 €/м2) (5 595,37 лв./м2)Площ: 115.00 - 115.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 16 между кв. Дианабад и Студентски град
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти близо до Студентски парк, бул. Г. М. Димитров, университети и метро
Представяме на вашето внимание нова бутикова шестетажна жилищна сграда с Акт 16, надземен и подземен паркинг на границата между Дианабад и Студентски град, с пешеходна близост до метростанция Г.М.Димитров, супермаркет Фантастико, аптека, парк Студентски, детски градини, Висше
от 265 000 €(от 518 294,95 лв.)(без ДДС)
(2 505 - 2 970 €/м2)(4 899,35 - 5 808,82 лв./м2)Площ: 89.22 - 219.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Имот с панорамна гледка към върховете на Стара планина
гр. Априлци
Два парцела с асфалтов достъп и стара къща в кв. Острец, Априлци
Предлагаме за продажба имот с уникално местоположение и несравнима гледка към върховете Ботев, Мара Гидик и Острец, разположен в тихата и живописна махала на кв. Острец, гр. Априлци.
Имотът включва два парцела с асфалтов достъп:
• Парцел от 500 кв.м., използван като овощна
Продажба
Хотел с отличен потенциал в с. Говедарци
с. Говедарци , гр. София
Реновирана сграда с възможност за модерен комплекс за селски туризъм
Предлагаме за продажба изключителен имот с отличен потенциал за модерен комплекс за селски туризъм в с. Говедарци, на 15 км от популярния ски курорт Боровец и на 13 км от по-малкия планински курорт Мальовица, на 25 км от минералния балнеоложки център Белчин бани и на 30 км от
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Изцяло южен двустаен апартамент в Лукс Билдинг 7
гр. София , кв. "Малинова долина"
Новопостроен апартамент в сграда пред Акт 15 в кв. Малинова долина
Ново предложение за покупка на изцяло южен двустаен апартамент пред Акт 15 в кв. Малинива долина, в близост до Национална Спортна Академия, Зимен Дворец на спорта, висшите учебни заведения и места за забавления, които предлага Студентски град, до новоизградения булевард Проф.
162 610 €(318 037,52 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 70.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Регулиран парцел в местност Кукурево, гр. Разлог
гр. Разлог
Просторен парцел за инвестиция сред живописна природа и панорама към Пирин планина
Голям регулиран парцел с отличен инвестиционен потенциал, подходящ за строеж на имение с басейн, комплекс от къщи и др. в живописната местност Кукурево сред спокойствие, красива природа, чист въздух и панорамна гледка към Пирин планина.
Имотът (7401 кв.м.) се характеризира
370 000 €(723 657,10 лв.)
(50 €/м2) (97,78 лв./м2)Площ: 7 401.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен двустаен апартамент в кв. Капузица
гр. София , кв. "Карпузица"
Готов за нанасяне апартамент с луксозни довършителни работи, комфортно обзавеждане и оборудване
Отлично поддържан апартамент с една спалня в квартал Карпузица, близо до бул. Никола Петков, очна клиника, супермаркет, ресторанти, детска градина, спирки на редовния градски транспорт, на 1.2 км от Нов Български Университет и други градски удобства.
Апартаментът (60 кв.м.) се
225 000 €(440 061,75 лв.)
(3 750 €/м2) (7 334,36 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Промишлено хале под наем в град Дупница – с удобна локация и отличен достъп
гр. Дупница
Промишлено хале с бърз и лесен достъп до главен път Е79
Предлагаме на вашето внимание функционално промишлено хале с площ 607 кв.м., разположено върху равен парцел от 2300 кв.м. Имотът се намира в гр. Дупница, с бърз и лесен достъп до главен път Е79, което го прави изключително подходящ за всякакъв вид стопанска и производствена
Продажба
За частни лица
Компактна жилищна сграда в кв. Манастирски Ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортни и стилни апартаменти, подземни гаражи, паркоместа в престижен столичен район
Подарете си луксозен живот в непосредствена близост до природата и само на минути от центъра на София. Вашият нов дом в. Манастирски Ливади – Изток ви очаква. Представяме ви компактна жилищна сграда на 4 етажа, близо до Софийския околовръстен път - изключителен проект, предлагащ
от 134 021 €(от 262 122,29 лв.)(без ДДС)
(2 147 - 2 618 €/м2)(4 199,17 - 5 120,36 лв./м2)Площ: 54.56 - 118.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Четиристаен апартамент в сграда Lux Building 9 в кв. Малинова долина с акт 14
гр. София , кв. "Малинова долина"
Високо качество на строителството в квартал с отлична инфраструктура
Представяме на вашето внимание просторен изцяло южен апартамент с три спални в кв. Малинова долина, в близост до Бизнес парк , Ринг мол и Икеа, с бърз достъп до бул. Симеоновско шосе, Околовръстен път, Климент Охридски и ул. Проф. д-р Иван Странски,
Апартаментът е с обща площ
357 000 €(698 231,31 лв.)
(1 863 €/м2) (3 643,83 лв./м2)Площ: 191.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Чаровна аристократична къща с голям двор на брега на река в Тетевенския Балкан
с. Рибарица
Голяма къща с удобен достъп по асфалтов път
Имот граничещ с река в курортно селище в Тетевенския Балкан. Селото е известна туристическа дестинация и предпочитано място за отдих, почивка и постоянен дом поради чистия въздух и съхранената природа. В близост се намира парк "Царичина", екопътеки, а на няколко километра хижи
Продажба
Етаж от къща в град Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Втори етаж от триетажна къща в град Кюстендил
Предлагаме за продажба втори етаж от триетажна къща с площ от 136 кв. м., разположен в спокоен и предпочитан район на града. Локацията предлага тишина и уединение, като същевременно е в близост до всички удобства.
Жилището е с функционално разпределение – входно антре, две
Продажба
-8%
Парцел с ПУП за жилищно строителство до Рибарица
с. Рибарица
Земя с отлична локация в сърцето на Тетевенския Балкан
Предлагаме за продажба земя, подходяща за жилищно строителство (след смяна на предназначението й), в красивото планинско село Рибарица.
Имотът е с големина от 2016 кв.м. Земята е подходяща за инвестиционен проект с цел строителство на жилищен имот или ваканционен обект. Има
36 200 €39 500 €70 801,05 лв.77 255,29 лв.
(18 €/м2) (35,12 лв./м2)Площ: 2 016.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Магазин в жилищна сграда в кв. Младост 3
гр. София , кв. "Младост 3"
Търговско помещение в сграда с Акт 15
Предлагаме на вашето внимание магазин в кв. Младост 3 в непосредствена близост до автобусна спирка, детска градина и заведения за хранене. Сградата е с Акт 15.
Магазинът се намира на първи етаж, заема обща площ от 149.36 кв.м., разпределението включва търговска част, склад,
250 000 €(488 957,50 лв.)(без ДДС)
(1 674 €/м2) (3 273,68 лв./м2)Площ: 149.36 м2
Тип на имота:
Магазин
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
УПИ в близост до Басейн Белчин Бани
с. Белчин
Парцел за застрояване на 100 м от минерален плаж
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ 930 кв.м. на 100 м от минерален басейн.
Параметри на застрояване:
• Височина до 10 м
• Кинт – 1,2
• Плътност – 30%
• Озеленяване 50%
Курорт Белчински бани е построен в планински район, в живописната долина между
Продажба
Лукс
Луксозен апартамент близо до Мол България в кв. "Манастирски ливади - изток"
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Модерно обзаведено жилище в затворен комплекс висок клас строителство с лесен достъп до Околовръстен път
Разгледайте нашето ново предложение за висок клас тристаен апартамент с функционално разпределен интериор, светли и просторни помещения, луксозни общи части и модерни условия за живот в столичния квартал Манастирски ливади – изток, в близост до последната спирка на автобус № 65,
616 200 €(1 205 182,45 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 237.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Парцел с възможност за обединение със съседни имоти в строителните граници на София
гр. София , кв. "Суходол"
Парцел на ул. Суходолска с потенциал за строителство и лице на асфалтов път до действащи предприятия
Разгледайте нашето ново предложение за промишлен парцел с отличен инвестиционен потенциал, разположен в строителните граници на София – в район Красна поляна, с лице от 20 метра на ул. Суходолска, до действащи предприятия за удобно присъединяване на ток и вода и срещу ВСУ Любен
154 800 €(302 762,48 лв.)
(120 €/м2) (234,70 лв./м2)Площ: 1 290.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София