Имоти близо до ски курорт продава и отдава под наем - страница 14
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на промоционална цена в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Ново жилище с южно изложение и панорамна гледка към Витоша и Копитото
Предлагаме на вниманието ви изключително атрактивен двустаен апартамент, част от модерен жилищен проект с доказан инвеститор, съвременна архитектура и отлична локация. Имотът е изцяло с южно изложение и разкрива впечатляваща панорама към Витоша и Копитото.
Апартаментът (обща
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 763 €/м2) (5 403,67 лв./м2)Площ: 65.15 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Лукс
Къща в елитен затворен комплекс в полите на Витоша
гр. София , кв. "Симеоново"
Еднофамилна къща с топ локация в София
Къща в нов комплекс от затворен тип с удобства и топ локация на 1.5 км. от магазин IКЕА и Ring Mall, непосредствено до водната пречиствателна станция.
Мястото е далеч от шума на забързания град, но и достатъчно близо до столицата, благодарение на добрата пътна инфраструктура.
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
гр. Добринище , Хижа Гоце Делчев
Единственият парцел със статут и право на строеж на територията на ски зона Добринище
Представяме ви единствения парцел със статут и право на строеж на територията на ски зона Добринище, а именно урегулиран парцел с площ 3276 кв.м.. Теренът е изключително подходящ за построяване на хотел, вила, къмпинги и пр. Разположен е на изключително тихо и спокойно място с
299 000 €(584 793,17 лв.)
(91 €/м2) (178,51 лв./м2)Площ: 3 276.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 и комуникативна локация в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Последни тристайни жилища до възлови булеварди, учебни заведения, парк, държавни институции
Нова жилищна сграда с Акт 16 в кв. Овча купел, между ул. Любляна, бул. Овча купел, бул. Цар Борис III, Околовръстен път, в близост до фитнес, държавни институции като НАП-офис Витоша, Държавен фонд земеделие, Агенция по геодезия, картография и кадастър, както и супермаркет
от 277 931 €(от 543 585,79 лв.)
(2 690 - 4 772 €/м2)(5 261,18 - 9 333,22 лв./м2)Площ: 103.32 - 270.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Резервиран
Инвестиционен поземлен имот до монумент Камбаните“ – м-т Шираната
гр. София , кв. "в.з.Малинова долина - Герена"
Перспективен парцел в развиващ се район на София, сред зеленина и спокойствие
Поземлен имот с инвестиционен потенциал, разположен в изключително перспективен и все по-предпочитан район на София – в.з. Малинова долина – Герена, местност Шираната, в непосредствена близост до монумент „Камбаните“.
Имотът е с площ 625 кв. м. и попада в зона Жм 2, което го
94 375 €(184 581,46 лв.)
(151 €/м2) (295,33 лв./м2)Площ: 625.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Двуетажна къща с двор до центъра на гр. Банско
гр. Банско
Къща за продажба в гр. Банско
Предлагаме ви за продажба тази къща с двор, която се намира в централната част на гр. Банско.
Къщата е двуетажна, с обща квадратура 160 кв. м. Всеки от етажите е площ 80 кв. м. и има по 3 стаи. На втория етаж има и тераса с гледка към града и съседните къщи. Сградата има
Наем
-3%
Резервиран
Магазин с отлична видимост в близост до НОИ и метростанция Опълченска
гр. София , кв. "Център"
Търговски имот на две нива с оживена локация в столицата, до възлови булеварди
Разгледайте нашето предложение за наем на търговско помещение на две нива със санитарен възел. Имотът се намира зад сградата на НОИ, в район с активен човекопоток, офиси и административни сгради. Подходящ е за магазин, офис, фризьорски салон, ателие или други търговски
599 €/месец615 €1 171,54 лв./месец1 202,84 лв.
(8,09 €/м2) (15,83 лв./м2)Площ: 74.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-28%
Парцел за жилищно строителство в красивия планински град Троян
гр. Троян
Урегулуран поземлен имот с изготвен работен проект за ПУП
Представяме на Вашето внимание парцел в регулация, който се намира в историческия град Троян. Продава се УПИ с големина от 5412 кв.м. Земята се намира във високата част на населеното място, откъдето се открива невероятна гледка към града и планината. Ток, вода и други
97 416 €135 300 €190 529,14 лв.264 623,80 лв.
(18 €/м2) (35,20 лв./м2)Площ: 5 412.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Тристаен апартамент на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
гр. София , кв. "Оборище"
Жилище за ремонт с две спални, мазе и таванско помещение в кв. Оборище
Тристаен апартамент за ремонт в малка сграда (1941 г.) в престижния квартал Оборище, в близост до парк „Заимов“, магазини, метростанция „Театрална“. На територията на парк „Заимов“ се намират и Театър „София“, театрална работилница „Сфумато“, заведения, спортни площадки, детски
259 000 €(506 559,97 лв.)
(2 590 €/м2) (5 065,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент с хубава гледка към Витоша и удобен достъп до метростанция
гр. София , кв. "Люлин 3"
Обзаведено жилище под наем в кв. Люлин 3
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в поддържана сграда ЕПК с контролиран достъп и асансьор, в близост до метростанция и основни удобства в кв. Люлин 3.
Жилището е с площ от 45 кв.м и функционално разпределение:
• Входно антре;
• Дневна с кът за
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(8,22 €/м2) (16,08 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ски лифт на 100 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до кабинковия лифт в Банско
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Светъл апартамент с гледка към Пирин, до ски съоръженията
Предлагаме за продажба комфортно обзаведен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Банско – в непосредствена близост до кабинковия лифт и ски зоната. Локацията е отлична както за лична почивка, така и за инвестиция с цел
84 240 €(164 759,12 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 56.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Лукс
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент в престижния кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Голям апартамент с отлична локация и възможност за наемане на паркоместа
Предлагаме под наем изключително просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и престижни квартали на София – Драгалевци. Локацията съчетава удобствата на градската среда с непосредствена близост до планината, което осигурява чист въздух,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-7%
Голям парцел с възможност за промяна на предназначението
гр. Долна баня , Голф Клуб Ибър
Земеделска земя до Голф Клуб Ибър в Долна баня
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 18 404 кв. м., разположена в местност Яйкъна, в близост до град Долна баня. Имотът е с начин на трайно ползване нива, категория 7 и е особено привлекателен за инвестиция, тъй като попада в зона, позволяваща промяна на
257 656 €276 060 €503 931,33 лв.539 926,43 лв.
(14 €/м2) (27,38 лв./м2)Площ: 18 404.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-7%
Поземлен имот за инвестиция до Golf Club Ibar, Долна баня
гр. Долна баня
Парцел с потенциал за промяна на предназначението с живописна локация и панорамни гледки
Атрактивен поземлен имот с инвестиционен потенциал, разположен в местност Яйкъна, в непосредствена близост до Golf Club Ibar. Имотът е земеделска земя – нива, категория 7, с площ 9 999 кв.м., като попада в зона, позволяваща промяна на предназначението, което го прави изключително
139 986 €149 985 €273 788,82 лв.293 345,16 лв.
(14 €/м2) (27,38 лв./м2)Площ: 9 999.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Резервиран
Тристаен апартамент с дворни пространства до парк Въртопо
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с две спални в нова сграда в близост до Ринг Мол и IKEA
Представяме апартамент с две спални в модерна жилищна сграда в един от перспективните райони на София – кв. Малинова долина. Тук стилната архитектура, функционалните разпределения и градска среда се обединяват, за да създадат отличен дом – тих, комфортен и удобен.
Разположена
166 000 €(324 667,78 лв.)
(1 957 €/м2) (3 827,28 лв./м2)Площ: 84.83 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Магазини в търговски и развлекателен център в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Бизнес имот с отлична видимост от булевард Цар Борис III и Околовръстен път
Търговски площи в развлекателен център в район Овча Купел, в София. Ключовото разположение на сградата, както и уникалният дизайн, изпълнен в най-съвременните и оригинални архитектурни решения осигуряват много добра видимост от всички посоки. Търговската зона представлява
2 228 410 €(4 358 391,13 лв.)(без ДДС)
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 2 228.41 м2
Тип на имота:
Магазин
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Бензиностанция под наем в с. Костенец
с. с. Костенец
Бизнес имот с административна сграда и магазин на оживен път
Предлагаме под наем напълно оборудвана и работеща бензиностанция в село Костенец (община Костенец, Софийска област), с отлично местоположение на оживен път. Имотът е подходящ за непосредствено започване на дейност – няма нужда от допълнителни инвестиции.
Площ на терена: 2083
Продажба
Парцел за инвестиция в месност Манилов дол-Суходол
гр. София , кв. "Суходол"
Земя с одобрен ПУП, подходяща за строеж на хотел и ресторант
Представяме на вашето внимание земеделска земя (2039 кв.м.) с одобрен ПУП „Търговски обект и мотел“, влязъл в сила от 07.2023 в местност Манилов дол-Суходол, район Овча купел. Имотът е подходящ за построяване на хотел и ресторант, както и други бизнес приложения.
Парцелът е с
420 000 €(821 448,60 лв.)
(206 €/м2) (402,87 лв./м2)Площ: 2 039.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
УПИ за жилищно строителство в квартал на град Габрово
гр. Габрово
Дворно място в сърцето на Балкана , до ЕМО „ Етъра „
Имаме удоволствие да предложим на Вашето внимание ПАРЦЕЛ за жилищно строителство в квартал на град Габрово. Имотът е разположен в близост до архитектурния етнографски музей на открито "Етъра " и недалеч до " Соколски " манастир на спокойно и тихо място. Има изглед към Бузлуджа
Продажба
Четиристаен апартамент пред Акт 15 в кв. Красна поляна
гр. София , кв. "Красна поляна 2"
Просторен апартамент с панорамна гледка до учебни заведения, магазини, болница, парк
Просторен четиристаен апартамент със спокойна и същевременно комуникативна локация в кв. Красна поляна, с бърз достъп до центъра на София. Намира се до възловия бул. Никола Мушанов, в близост до училища и детски градини, до вериги супермаркети, фитнеси, болница МБАЛ Надежда,
285 000 €(557 411,55 лв.)
(2 335 €/м2) (4 566,33 лв./м2)Площ: 122.07 м2 Етаж: 5
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Четири съседни парцела до к-с Голф Клуб Ибър
гр. Долна баня
Имоти в регулация в планински район
Предлагаме за продажба урегулирани парцели, подходящи за изграждане на къщи с отличен инвестиционен потенциал в Долна баня.
Параметри на застрояване:
• Плътност 15%
• Кинт 0.20
• Озеленяване 60%
• Височина 6м
Парцел 109 - 5909 кв. м - цена 106 362 евро
Парцел 110 -
Продажба
За частни лица
Луксозна и модерна жилищна сграда в м-т Гърдова глава
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Апартаменти на тихо и спокойно място с чист въздух
Изключителна възможност да притежавате нов дом в този престижен столичен район!
Жилищна сграда разположена в най-хубавата част на местност Гърдова глава, на 250 метра от околовръстния път и бул.“Цар Борис ІІІ“. В околностите има училище, детска градина, хипермаркети Фантастико
от 146 158 €(от 285 860,20 лв.)
(2 310 - 2 814 €/м2)(4 517,97 - 5 503,71 лв./м2)Площ: 58.41 - 153.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Регулиран парцел в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Парцел в бързоразвиващ се район с еднофамилни къщи
Представяме за продажба атрактивен парцел, на тихо и спокойно място в квартал Драгалевци. Районът е бързоразвиващ се, застроен с еднофамилни къщи. В близост е частното училище BRITANICA Park School и детски градини медицински център, стадион, ресторанти и кафенета, с удобен
370 700 €(725 026,18 лв.)
(280 €/м2) (547,60 лв./м2)Площ: 1 324.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
изгодно
Бизнес имот близо до два главни булеварда в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Партерно помещение подходящо за различен вид дейности
Магазин под наем в района на Военномедицинска академия. Подходящ за сервиз, склад и други дейности.
Имотът е с площ 45 кв. м. и се състои от:
• две работни помещения
• санитарен възел
Оживеният столичен район предлага разнообразие от удобни пътни артерии за безпроблемно
Продажба
Голям парцел за инвестиции в село Баня
с. Баня
Атрактивен парцел до нов СПА хотел с удобна връзка с Банско и Разлог
Представяме на вашето внимание парцел земеделска земя, категория 7, НТП Пасище, с площ 4319 кв. м. и прекрасна гледка към Пирин планина, село Баня и новопостроения хотел Терме, който се намира в близост. Парцелът е разположен св живописен район с чист въздух и с отлични
215 950 €(422 361,49 лв.)
(50 €/м2) (97,79 лв./м2)Площ: 4 319.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Иван Пинчов
Брокер, Банско