- страница 52
ново
Офиси и кантори в сърцето на кв. Капана, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Бизнес имоти в реновирана сграда на метри от Главната улица и Римския стадион
Представяме Ви отлична възможност за инвестиция или развитие на собствен бизнес в една от най-атрактивните и разпознаваеми части на Пловдив – артистичния квартал Капана.
Имотите се намират на метри от Главната пешеходна улица, в непосредствена близост до Римски стадион Пловдив
Продажба
ново
Плаж на 800 м
УПИ с морска панорама във вилна зона „Иванови колиби“, Лозенец
Близо до гр. Бургас , с. Лозенец
Равен парцел с правилна форма, сондаж за вода и отлична локация
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ от 1033 кв. м., разположен във вилната зона „Иванови колиби“ в района на Лозенец. Имотът е с правилна форма и отлична локация, като предлага прекрасна морска панорама и спокойствие сред природата. Парцелът е подходящ за
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Едноетажна къща с голям двор и стопански постройки в с. Дибич
Близо до гр. Шумен , с. Дибич
Имот подходящ за постоянно живеене, селски туризъм или стопанска дейност
Едноетажна къща в село Дибич, разположено в близост до Шумен. Имотът се намира на спокойно и удобно място с лесен достъп по асфалтов път и предлага отлични условия както за постоянно живеене, така и за развитие на селскостопанска или друга дейност.
Къщата е със застроена площ
Продажба
ново
Парцел с лице на главен път Е 85 до Велико Търново – отличен за бизнес инвестиция
Близо до гр. Дебелец
Имот близо до интензивен автомобилен трафик и с 40 м лице на международен път – подходящ за транспортен, търговски или логистичен проект
Предлагаме за продажба поземлен имот с отлична локация, разположен непосредствено до главен международен път Е85, само на 2.5 км от Велико Търново и на около 500 м от Дебелец.
Парцелът е с площ от 2 997 кв. м. и разполага с приблизително 40 метра лице към еднопосочно платно с
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 15 км
Парцел в регулация до главен път Каблешково-Медово
Близо до гр. Каблешково , м-т „Двете чешми“
Голям парцел с морска панорама и 75 метра лице на главен асфалтов път
Представяме ви отлична възможност за инвестиция – урбанизиран парцел с площ 11 250 кв. м, разположен в местността Двете чешми, в близост до гр. Каблешково, с директен достъп от главния асфалтов път Каблешково – Медово и с фронт от 75 метра на пътя.
Ключови предимства на
140 625 €(275 038,59 лв.)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 11 250.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Тристаен апартамент с централна локация до СУ „Любен Каравелов“
гр. Пловдив , кв. "Каменица 1"
Жилище с отличен потенциал, за ремонт и модернизация в предпочитан район на Пловдив
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – Каменица 1, в непосредствена близост до СУ „Любен Каравелов“, магазини, спирки на градски транспорт и централната част на града.
Жилището се намира на втори
183 400 €(358 699,22 лв.)
(2 108 €/м2) (4 122,98 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Парцел с бунгало между Самоков и Боровец в м. Бельова Черква
Близо до к.к. Боровец , м. Бельова Черква
Имот с потенциал за вила или инвестиция
Представяме за продажба атрактивен имот, разположен в предпочитаната вилна местност Бельова Черква, в близост до Самоков и само на минути от Боровец – един от водещите планински курорти в България.
Локацията съчетава тишина, чист въздух и природа с изключително удобен достъп
141 900 €(277 532,28 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 946.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Плаж на 2.9 км
Автентична механа в центъра на Каварна
гр. Каварна
Заведение в традиционен български стил с готова концепция за бизнес в Каварна
Представяме за продажба заведение с характер и атмосфера – механа, разположена в самия център на Каварна. Локацията е изключително удобна и комуникативна, с постоянен поток от хора и лесен достъп, което създава отлични условия за развитие на успешен ресторантьорски
Продажба
ново
Тристаен апартамент с гледка към борова гора в комплекс „Камелия“
к.к. Пампорово
Ваканционен имот до ски пистите в Пампорово
Представяме Ви прекрасно ваканционно жилище, разположено в един от най-слънчевите ски курорти в България – Пампорово. Имотът се намира в затворен комплекс „Камелия Хотел Пампорово“, отличаващ се с високо качество на строителството, модерна визия и отлична поддръжка.
Локацията
100 000 €(195 583 лв.)
(1 052 €/м2) (2 057,69 лв./м2)Площ: 95.05 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Възрожденска къща с панорама към Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Малки Чифлик
Къща с двор и потенциал за преустройство само на минути от града
Представяме Ви автентичен имот с дух и история, разположен в живописно село, само на няколко минути от Велико Търново. Локацията съчетава спокойствието на селската среда с бърз достъп до града и всички необходими удобства.
Имотът представлява възрожденска къща, изградена около
Продажба
ново
Парцел за инвестиция в с. Маринка, мс-т Край Село
с. Маринка
Парцел с лице на главен път с. Маринка
Открийте своя мечтан парцел в този имот с площ 2881 кв.м., разположен в живописното село Маринка, само на 9 км от областния град Бургас. Със своята стратегическа позиция и отлични връзки, този имот предлага идеалната основа за изграждането на вашия дом или успешно бизнес
Наем
ново
За частни лица
Комфортен двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведено жилище близо до Южен парк, училище „Владислав Граматик“, детска градина
Разгледайте нашето ново предложение за наем на готов за ползване двустаен апартамент в непосредствена близост до 73 СУ „Владислав Граматик“, удобни спирки на редовния градски транспорт, детска градина, Южен парк, с удобен достъп до бул. България.
Апартаментът (63 кв.м.) е
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
изгодно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с приятна гледка в комплекс Неро/Nero
к.к. Пампорово
Имот със спокойна локация в живописен район на 700 метра от лифта
Обзаведен апартамент с тиха и живописна локация в комплекс Nero, разположен сред красивата природа на курортен комплекс Пампорово, само на 700 метра от ски лифта „Студенец“. Комплексът съчетава уюта на планинския дом с множество удобства и отлични условия за пълноценна почивка
50 000 €(97 791,50 лв.)
(722 €/м2) (1 411,34 лв./м2)Площ: 69.29 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Наем
-8%
ново
За частни лица
Двустаен апартамент под наем до новата Община в ж.к. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Напълно обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните квартали на Пловдив – ж.к. Тракия. Имотът се намира в близост до новата Община, бул. Освобождение, МБАЛ „Св. св. Козма и Дамян“, парк Лаута, Ротари парк, стадион „Локомотив Пловдив“, спортни
450 €/месец490 €880,12 лв./месец958,36 лв.
(6 €/м2) (11,73 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Плаж на 20 км
Нова къща с хубава гледка към Бургаския залив и морето без такса поддръжка
Близо до гр. Бургас , с. Каменар
Просторна къща с Акт 16 и дворно място в село Каменар
Двуетажна къща в с. Каменар, гр. Бургас. Селото е с изключително добро местоположение, намира се само на 6 км от морето и от град Поморие, който е известен балнеоложки център. Международното летище Бургас е само на 15 км, а областният център Бургас е само на 22 км. Селото е
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартхотел на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Напълно обзаведени апартаменти в елитен комплекс
Комплексът е сбъдната мечта за всеки, който иска да избяга от шумните морски курорти и да се радва на тишина, спокойствие и чист, морски въздух.
Създадена с вдъхновение, деликатен дизайн и безкомпромисно качество, тази морска резиденция предлага подчертана елегантност и стил
от 71 736 €(от 140 303,42 лв.)
(2 100 - 2 400 €/м2)(4 107,24 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 32.92 - 73.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Просторен тристаен апартамент в монолитна тухлена сграда
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Отлична локация с парк, болници и удобен градски транспорт
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 120 кв.м, разположен на шести (последен) етаж в монолитна тухлена сграда с асансьор, построена през 1976 г. Жилището се отличава с функционално разпределение, добри изложения и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е
164 900 €165 000 €322 516,37 лв.322 711,95 лв.
(1 374 €/м2) (2 687,64 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 400 м
Комуникативен регулиран парцел в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с жилищен проект с отлична локация на 400 м от централния плаж
Предлагаме за продажба атрактивен регулиран парцел, разположен в една от най-предпочитаните части на град Бяла, само на около 400 метра от централния плаж. Локацията съчетава удобството на близостта до морето с добре развита градска среда.
Имотът се намира в урбанизирана зона,
105 000 €(205 362,15 лв.)
(233 €/м2) (456,36 лв./м2)Площ: 450.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 400 м
Панорамен парцел в района на южния плаж на Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с морска гледка и възможност за инвестиция в морски курорт с потенциал за развитие
Предлагаме за продажба просторен парцел, разположен в курортната зона, над най-просторния плаж в град Бяла, над Прокуратурата, в близост до ресторанти и супермаркет. Парцелът гарантира морска гледка поради неговото разположение на височина спрямо предходните парцели.
Парцелът
110 000 €(215 141,30 лв.)
(75 €/м2) (145,86 лв./м2)Площ: 1 475.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 6 км
Панорамен пентхаус в комплекс Sunset Kosharitsa
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Просторен тристаен апартамент с високи тавани и впечатляващи гледки към морето и планината
Представяме изключителен пентхаус за продажба в комплекс Sunset Kosharitsa, разположен в подножието на Стара планина – място, където спокойствието на природата се съчетава с уюта и комфорта на съвременния дом.
Апартаментът е с площ от 103.77 кв. м. и се намира на последен етаж
118 000 €(230 787,94 лв.)
(1 137 €/м2) (2 224,03 лв./м2)Площ: 103.77 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Двуетажна къща за ремонт близо до Айтос и Бургас
Близо до гр. Айтос , с. Пирне
Имот с потенциал в спокоен район с удобна локация в село Пирне
Предлагаме за продажба къща (140 кв.м.) с двор от 500 кв.м., разположена в Пирне – спокойно село в района на Айтоската котловина, само на 8 км от Айтос и на около 36 км от Бургас. Локацията съчетава тишина и чист въздух с бърз достъп до градски удобства.
Имотът представлява
Продажба
ново
Ски лифт на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Лапландия / Laplandia до ски пистите
к.к. Пампорово
Уютно ваканционно жилище на 150 метра от лифт-станция Студенец, на главния път Пловдив-Смолян
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в комплекс Laplandia, разположен в сърцето на Пампорово – един от най-предпочитаните планински курорти в България. Имотът се намира само на 150 метра от лифт-станция „Студенец“, на главния път Пловдив–Смолян, на около 260 км от София и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 145 €/м2) (2 239,68 лв./м2)Площ: 82.96 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 500 м
Урбанизиран поземлен имот с идеен проект
гр. Созопол
Урбанизиран парцел в район Мапи, до къмпинг Каваци и гр. Созопол
Представяме за продажба урбанизиран поземлен имот, разположен в района Мапи – Каваци, в близост до Созопол – една от най-предпочитаните локации по Южното Черноморие.
Имотът представлява обединение от пет самостоятелни урегулирани поземлени имота, които се предлагат като
375 000 €(733 436,25 лв.)
(142 €/м2) (276,77 лв./м2)Площ: 2 650.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Двуетажна къща с двор на 35 км от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Иван Вазово
Селски имот с живописна локация на границата на Тракийскаta низина и Средна гора
Добре поддържана двуетажна къща с двор в края на китно село в спокоен район, осигуряващ тихо уединение, като същевременно е в близост до основни удобства, на 35 км от втория по големина град в страната - Пловдив. Селото се намира в южните поли на Същинска Средна гора, там където
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 700 м
Панорамни апартаменти в нова сграда в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Двустайни и тристайни апартаменти с южно изложение в малка сграда в Бяла
Предлагаме за продажба последни, просторни жилища с площ от 71 кв. м. до 97 кв. м., разположени на последен (4-ти) етаж в нова жилищна сграда в град Бяла. Сградата е малка и бутикова, без асансьор, с просторно стълбище и южно изложение, осигуряващо прекрасна панорама към морето
от 100 848 €(от 197 241,54 лв.)
(1 200 - 1 400 €/м2)(2 347 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 80.27 - 97.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна