Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 11
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерно обзаведено студио под наем близо до центъра на Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Курортен имот на 10 минути пеша от плажа
Предлагаме под наем модерно обзаведено студио за летния сезон, разположено в тих и спокоен район на Слънчев бряг. Имотът се намира в добре поддържан комплекс с контрол на достъпа, басейн и възможност за паркиране, което осигурява спокойствие и удобство за обитателите.
Студиото
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен двустаен апартамент край морето в гр. Ахелой
гр. Ахелой
Стилно обзаведен апартамент с панорама в затворен комплекс с модерна визия на първа линия
Днешното ни предложение включва модерен двустаен апартамент в гр. Ахелой, предлагащ хармонично съчетание между модерна архитектура, комфорт и усещане за морски уют. Разположен е в престижен район на града, само на минути от плажа (80 м) и на кратко разстояние от Слънчев бряг,
174 120 €(340 549,12 лв.)
(2 211 €/м2) (4 324,43 лв./м2)Площ: 78.75 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
За частни лица
Лукс
Плаж на 1.2 км
Двустаен луксозно обзаведен апартамент под наем в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с отлична локация до Морската градина
Предлагаме под наем елегантно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Чайка. Районът е известен със своята зелена среда, близостта до морето и удобния достъп до централната част на града.
Жилището се намира на 6-ти етаж в
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(11 €/м2) (21,89 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Панорамен двустаен апартамент в комплекс Сънсет Ризорт/Sunset Resort
гр. Поморие
Обзаведен ваканционен апартамент на 100 м от плажа в гр. Поморие
Представяме на вашето внимание изцяло обзаведен и оборудван просторен двустаен апартамент в затворен комплекс Сънсет Ризорт Поморие. Хотелският комплекс е разположен на самия морски бряг. Плажната ивица е с дължина 1000 м, като частта пред хотела е около 400 м. Пясъкът е мек и
70 000 €(136 908,10 лв.)
(743 €/м2) (1 453,22 лв./м2)Площ: 94.21 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Регулиран парцел в района на м. Боровец-юг
гр. Варна , кв. "м-т Боровец - юг"
Парцел за строеж на ваканционен имот с морска гледка
Предлагаме за продажба регулиран парцел с изготвен ПУП, който е на последна фаза за одобрение, походящ за строеж на две двуетажни къщи с трети тавански етаж и живописна локация в района на м. Боровец-юг, на 900 м от главния път в района на дървената борса. Характеризира се с лека
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 3 км
Бутикова жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Четириетажна сграда с нескриваема морска панорама до детска градина, автобусна спирка, супермаркети
Предлагаме на Вашето внимание различни по големина апартаменти, с една или две спални, в бутикова жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Виница. Сградата е с три входа, четириетажна, с нескриваема морска панорама. Намира се в близост до детска градина, автобусна спирка,
от 101 500 €(от 198 516,75 лв.)
(1 353 - 1 947 €/м2)(2 646,24 - 3 808 лв./м2)Площ: 58.08 - 118.79 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 300 м
Бутикова жилищна сграда в северната част на гр. Приморско
гр. Приморско
Новостроящи се студиа и двустайни апартаменти на 300 м от плажа
Добре дошли в този новостроящ се, висок клас жилищен комплекс, предлагащ студиа и двустайни апартаменти на 300 метра от плажа в северната част на Приморско, с лесен достъп до морето и удобствата на градския живот. Очакваната дата на завършване на строителството – ноември, 2027
Продажба
Плаж на 1.5 км
Четири парцела в регулация в централната част на Кранево
с. Кранево , с. Кранево
Отлична възможност за строителство или инвестиционен проект близо до морето
Предлагаме за продажба четири урегулирани парцела, разположени в централната част на курортното селище Кранево, на Северното Черноморие. Имотите са с удобен достъп и се намират само на около 1.5 км от плажа, което ги прави отлична възможност за развитие на ваканционни имоти или
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент на първа линия до Bamboo Beach
гр. Созопол
Просторен апартамент с паркомясто и директна морска гледка
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент на първа линия море, разположен в комплекс Black Sea Paradise, с директна гледка към Bamboo Beach и към Созопол.
Апартаментът се намира на трети етаж от триетажна сграда и предлага спокойствие, морска панорама и директна
177 000 €(346 181,91 лв.)
(3 404 €/м2) (6 657,34 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1.7 км
Инвестиционен имот в центъра на Кранево
с. Кранево
Парцел с две сгради и 33 метра лице към главна улица
Предлагаме за продажба атрактивен инвестиционен имот, разположен в централната част на курортното селище Кранево. Парцелът е с площ 1331 кв.м и разполага с 33 метра лице към главна улица, което осигурява отлична видимост, удобен достъп и широки възможности за развитие на различни
155 400 €(303 935,98 лв.)
(117 €/м2) (228,35 лв./м2)Площ: 1 331.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Едностаен апартамент с фронтална гледка море в Китен
гр. Китен
Напълно обзаведено студио на първа линия от плажа
Предлагаме за продажба уютен едностаен апартамент с впечатляваща фронтална гледка към морето, разположен на първа линия в Китен. Имотът се намира в модерен затворен комплекс непосредствено до плажа и предлага отлични условия както за ваканционен престой, така и за
63 000 €(123 217,29 лв.)
(1 313 €/м2) (2 567,03 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
За частни лица
Плаж на 700 м
Напълно оборудван мезонет под наем за летния сезон в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Предлагаме за наемане мезонет с една спалня за летния сезон – от април до края на септември, разположен в спокойната и тиха част на к.к. Слънчев бряг, само на около 700 метра от плажната ивица. Имотът е част от добре поддържан комплекс, който предлага приятна атмосфера за почивка
Наем
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка в комплекс на първа линия в м. Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс
Предлагаме под наем изключително стилен и напълно обзаведен четиристаен апартамент с невероятна фронтална морска гледка, разположен в луксозен комплекс на първа линия в местност Кабакум – един от най-предпочитаните райони в близост до Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 180.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-2%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 60 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия море в Царево – Нестинарка
гр. Царево
Морски имот с фронтална гледка, отличен инвестиционен потенциал и целогодишно ползване
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Имотът се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор, част от затворен комплекс с денонощна охрана и контролиран
99 900 €102 000 €195 387,42 лв.199 494,66 лв.
(1 388 €/м2) (2 713,71 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Изискан тристаен апартамент в централния квартал Гръцка Махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозно обзаведен нов апартамент на пешеходно разстояние до Морска гара
Предлагаме за продажба луксозно обзаведен тристаен апартамент в нова тухлена сграда с Акт 16 от 2020 г. в престижния квартал Гръцка махала. Имотът има топ централна локация в близост до пешеходната зона на град Варна и Морската градина, Операта и централния площад Шадраваните,
255 000 €(498 736,65 лв.)
(2 684 €/м2) (5 249,86 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Тристаен апартамент с панорамна тераса в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Просторно жилище с морска гледка на 50 м от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в модерна жилищна сграда в морския град Бяла, само на 50 метра от плажа. Локацията съчетава спокойна среда, морска панорама и бърз достъп до всички необходими градски удобства.
Жилището (обща площ -101.76 кв.м.,
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 081 €/м2) (2 114,20 лв./м2)Площ: 101.76 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1.5 км
Дворно място в центъра на с. Кранево – отлична инвестиция близо до морето
с. Кранево , с. Кранево
Парцел с потенциал за жилищно строителство или туристически проект
Предлагаме за продажба дворно място в централната част на село Кранево, едно от най-предпочитаните курортни селища по Северното Черноморие. Имотът е разположен на само 100 метра от главния път Кранево – Албена и на около 1.5 км от плажната ивица, което го прави изключително
Продажба
Плаж на 500 м
Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
Представяме ви нов жилищен проект в една от най-престижните и търсени части на град Варна – кв. Гръцка махала. Сградата съчетава модерна архитектура, висококачествени материали и отлична локация в непосредствена близост до морето и централната градска част.
Проектът е в
от 136 000 €(от 265 992,88 лв.)
(2 002 - 2 700 €/м2)(3 915,57 - 5 280,74 лв./м2)Площ: 56.76 - 98.90 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 400 м
Луксозен двуетажен мезонет с личен двор в комплекс Venera Palace
к.к. Слънчев бряг
Просторен и стилно обзаведен имот на 400 метра от плажа в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба изключително рядък имот – двуетажен мезонет с личен двор, разположен в престижния комплекс Venera Palace в курорта Слънчев бряг. Имотът съчетава комфорт, елегантен интериор и функционално разпределение, като се предлага напълно обзаведен и готов за
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 875 €/м2) (3 667,18 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 10 м
Магазин с комуникативна локация и морска панорама в Несебър
гр. Несебър
Имот с отличен бизнес потенциал в луксозен затворен комплекс
Предлагаме за продажба търговско помещение с отлична бизнес локация, разположено само на няколко метра от плажа в модерен затворен комплекс. Имотът е подходящ както за развитие на собствен бизнес, така и за инвестиция с добра доходност, благодарение на оживения туристически поток
Продажба
За частни лица
Плаж на 10 м
Атрактивен търговски имот във висок клас комплекс в Несебър
гр. Несебър
Бизнес помещение на първа линия в Несебър – само на 10 метра от плажа
Изключително атрактивен търговски имот, разположен на стратегическа локация в един от най-посещаваните морски курорти по българското Черноморие – само на около 10 метра от плажната ивица. Непосредствената близост до морето и плажа, както и постоянният поток от туристи и
Наем
Лукс
Двустаен апартамент на първа линия с морска панорама в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Бутиков имот под наем в нова луксозна сграда с директен достъп до плажа
Представяме ви луксозен двустаен апартамент под наем, разположен на първа линия в квартал Сарафово – един от най-предпочитаните райони на Бургас. Имотът се намира в бутикова сграда с контролиран достъп, видеонаблюдение и представителни общи части, съчетавайки комфорт, сигурност и
760 €/месец(1 486,43 лв./месец)
(13 €/м2) (24,77 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
Лукс
Двустаен апартамент с хубава морска гледка в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот в луксозна сграда до к.к. Златни пясъци
Предлагаме двустаен апартамент в луксозна сграда в кв. Чайка, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Жилището се намира на на 10-ти етаж с площ 65 кв.м. Състои се от:
• голяма дневна с кухненски бокс (ел. оборудване от висок клас, климатик)
•
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(23 €/м2) (45,13 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Голям парцел до главен път в местност Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Парцел, подходящ за промишлено или жилищно строителство, къмпинг и др.
Представяме за продажба нерегулиран парцел с площ от 2866 кв.м. в местност Прибой, на 5 м от главния път. Вилната зона е предпочитано място за живеене от варненци, тъй като предлага тишина и спокойствие, едва на 12 км от центъра на развития град, с лесен достъп до разнообразие от
Наем
Плаж на 200 м
Етаж от къща под наем в м-т Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Обзаведен едностаен имот на 200 м от плажа
Обзаведен имот под наем - част от къща с добре поддържано дворно място в местност Евксиноград. Наличието на всички съвременни комуникации, лесният и бърз достъп посредством магистралата Варна - Златни пясъци и непосредствената близост на комплекс Св. Св. Константин и Елена и
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(9,20 €/м2) (17,99 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Луксозен просторен пентхаус в кв. Възраждане, Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Самостоятелен етаж от сграда в централната част на града
Имаме удоволствието да ви представим изключителен пентхаус – самостоятелен етаж от сграда, разположена в престижния квартал Възраждане, само на три преки от пл. „Тройката“. Имотът е проектиран с мисъл за максимален комфорт, висока енергийна ефективност и модерни технологични
249 000 €(487 001,67 лв.)
(1 915 €/м2) (3 746,17 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 10 м
Атрактивен търговски обект с морска и плажна гледка
гр. Несебър
Магазин или офис само на 10 метра от плажа с добра видимост
Предлагаме за продажба атрактивен търговски имот, разположен в морски курорт с изключително стратегическа локация – само на около 10 метра от плажа. Морската и плажната гледка добавят допълнителна стойност и привлекателност за клиенти, което прави имота отличен избор за развитие
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Кокетен двустаен апартамент на първа линия в Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Обзаведен апартамент с идеална локация - тихо и спокойно място с парк от борова гора и плаж
Представяме ви кокетен и уютен двустаен апартамент, разположен на първа линия в Несебър, в предпочитания квартал Аурелия – там, където морето среща гората, а тишината и свежият въздух създават усещане за пълноценна почивка през всеки сезон.
Локацията е наистина уникална –
158 000 €(309 021,14 лв.)
(2 524 €/м2) (4 937,23 лв./м2)Площ: 62.59 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Нов тристаен апартамент с Акт 16 и предпочитана локация в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Просторно жилище с изба до възлови булеварди и учебни заведения
Предлагаме за продажба апартамент с две спални в нова сграда с Акт 16, качествено строителство с луксозни общи части и комуникативна локация в кв. Бриз, до бул. Осми Приморски Полк, бул. Васил Левски, училище, детска градина, медицински център, супермаркети, бензиностанция, с
248 000 €(485 045,84 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,24 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-11%
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Четиристаен апартамент разположен в поддържана сграда с асансьор в кв. Аспарухово. Районът е изключително удобен за семейно живеене – в непосредствена близост се намират Варненски свободен университет, спирки на градския транспорт, хранителни магазини и услуги.
Жилището е
400 €/месец450 €782,33 лв./месец880,12 лв.
(6,08 €/м2) (11,90 лв./м2)Площ: 65.75 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна