Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 14
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент с директен достъп до басейн в отличен морски комплекс
гр. Приморско
Обзаведен Двустаен апартамент с тераса и хубава гледка
Този прекрасен апартаменти е перфектен избор както за целогодишно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Съчетава уют, функционалност и отлична локация в спокоен и зелен район.
Имотът се намира първи етаж, разполага с тераса, от която има директен достъп до
102 999 €(201 448,53 лв.)
(2 191 €/м2) (4 286,14 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Нов луксозен жилищен проект в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерна сграда с отлична локация, висок стандарт и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба апартаменти в най-новия луксозен жилищен проект в един от най-престижните и търсени морски курорти – к.к. Св. Св. Константин и Елена. Проектът съчетава модерна архитектура, висококачествено строителство и стратегическа локация, което го прави отличен избор
от 199 020 €(от 389 249,29 лв.)
(3 100 €/м2) (6 063,07 лв./м2)Площ: 64.20 - 149.13 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 200 м
Чудесен тристаен апартамент на 200 м от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен имот с директен достъп до двор в реновиран комплекс
Представяме ви отлична възможност за покупка на напълно обзаведен тристаен апартамент в един от най-предпочитаните морски курорти – Свети Влас, само на 200 метра от плажа. Имотът е разположен в изцяло реновиран и добре поддържан комплекс, който съчетава спокойствие, удобства и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 439 €/м2) (2 815,21 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент с панорамна гледка към морето в Свети Влас
гр. Свети Влас
Светло жилище в поддържан комплекс на 200 м от плажа
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент с площ 70 кв.м. Отоплението се осъществява посредством климатици. Има климатици стандартни. Имотът се предлага със следната степен на завършеност: PVC дограма, интериорни врати, подове с теракот, стени - латекс и стени боядисани с
97 400 €(190 497,84 лв.)
(1 391 €/м2) (2 721,40 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 1.2 км
Напълно обзаведен апартамент в луксозния комплекс Harmony Suites 15
к.к. Слънчев бряг
Тиха зелена среда, висок стандарт и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент в един от най-предпочитаните и елегантни комплекси на к.к. Слънчев бряг – Harmony Suites 15. Имотът е разположен на партерен етаж и е с площ 44 кв.м, като се намира в спокойна и зелена част на комплекса, с директен достъп до
96 200 €(188 150,85 лв.)
(2 186 €/м2) (4 276,16 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 500 м
Стилен тристаен апартамент в комплекс „Амара“, Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Напълно обзаведено жилище с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба елегантен и напълно завършен тристаен апартамент с площ 78,05 кв.м, разположен в утвърдения и предпочитан комплекс „Амара“ в курортен комплекс Слънчев бряг. Имотът е в отлично състояние и се продава с цялото налично обзавеждане и оборудване, което позволява
101 400 €(198 321,16 лв.)
(1 462 €/м2) (2 860,13 лв./м2)Площ: 69.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Магазин в старата част на Поморие до Айвазовски парк
гр. Поморие
Партерно търговско помещение близо до плажа и центъра на града
Предлагаме търговско помещение - магазин, разположено в старата част на град Поморие, в непосредствена близост до Айвазовски парк, плажната ивица и централната градска зона. Локацията е изключително атрактивна и предпочитана, с постоянен човекопоток както през летния сезон, така
Продажба
Плаж на 500 м
Малка жилищна сграда в Созопол
гр. Созопол
Сграда без такса поддръжка на 500 метра от плаж Хармани, местност Мисарите
Нова бутикова жилищна сграда в Созопол – комфорт, стил и морска панорама!
Представяме ви елегантен нов проект в сърцето на новия град в Созопол, разположен само на 500 метра от плаж „Хармани“ и на 7 минути пеша от „Веселата уличка“. Сградата предлага уникална морска панорама,
от 54 098 €(от 105 806,49 лв.)
(1 653 - 1 902 €/м2)(3 232,99 - 3 719,99 лв./м2)Площ: 32.73 - 66.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
За частни лица
Плаж на 300 м
Магазин под наем на 300 м от плажа в Слънчев бряг – отлична локация за сезонен бизнес
к.к. Слънчев бряг
Търговско помещение с тротоарна площ и силен човекопоток, подходящо за летен сезон
Предлагаме под наем търговски обект с площ 30 кв.м, разположен на изключително атрактивна локация в к.к. Слънчев бряг, само на около 300 метра от плажа. Към помещението вървят и тротоарна площ 15 кв.м. Имотът се намира на оживена улица с интензивен пешеходен трафик, което го
Продажба
Плаж на 150 м
Новопостроени сгради с Акт 16 в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 150 м от плажа
Изберете своя нов дом с една или две спални в нов жилищен комплекс, състоящ се от три сгради с Акт 16, построени на парцел от 2500 м2 с изключително тиха и спокойна локация в кв. Сарафово, на 150 м от плажа, близо до основно училище, детска градина, спирки на градски транспорт,
от 99 900 €(от 195 387,42 лв.)
(1 557 - 2 309 €/м2)(3 045,23 - 4 516,01 лв./м2)Площ: 54.00 - 107.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 300 м
Комфортен тристаен апартамент в елитен комплекс Tarsis Club & SPA
к.к. Слънчев бряг
Имот с гарантиран наем на 300 м от плажа в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 65 кв.м., разположен в един от най-зелените и добре поддържани комплекси в Слънчев бряг – „Tarsis Club & SPA“. Локацията на комплекса съчетава тишина и уединение с удобен достъп до централните части на курорта, което го
102 714 €(200 891,12 лв.)
(1 580 €/м2) (3 090,63 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 450 м
Нов жилищен комплекс на улица "Одеса" – на 450 метра от плажа
гр. Созопол
Уютни апартаменти, студиа, паркоместа и гаражи в престижна курортна зона
Представяме ви нов жилищен комплекс, разположен на улица "Одеса", само на кратко разстояние от плажа. Този комплекс предлага разнообразие от имоти, включително апартаменти, студиа, апартаменти с една спалня, гаражи и паркоместа, които са проектирани да отговорят на различни
от 52 944 €(от 103 549,46 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 44.12 - 68.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведено студио на 100 метра от плажа в Приморско
гр. Приморско
Едностаен апартамент в комплекс на първа линия
Предлагаме на Вашето внимание изключителна възможност за покупка на обзаведено студио в престижен комплекс на първа линия в Приморско, само на 100 метра от плажа. Това изключително светло и уютно студио предлага перфектен баланс между комфорт, съвременен дизайн и панорамни гледки
76 000 €(148 643,08 лв.)
(1 583 €/м2) (3 096,73 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Двустаен апартамент в Роял Бийч Барсело/Royal Beach Barcelo
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Ваканционен дом в сърцето на Слънчев бряг, на 150 метра от плажа
Напълно обзаведен, двустаен имот в луксозния комплекс Барсело Роял Бийч/Royal Beach Barcelo в центъра на к.к. Слънчев бряг, на метри от златистите плажове и морската шир на курорта. Комплексът се намира само на 150 метра от плажа и разполага с градини (9000 кв. м.) и басейни,
87 999 €(172 111,08 лв.)
(1 250 €/м2) (2 445,45 лв./м2)Площ: 70.38 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Прекрасен двустаен апартамент с морска панорама в Равда
с. Равда
Модерен апартамент в луксозна сграда, само на 50 метра от морския бряг
Предлагаме Ви прекрасен двустаен апартамент, разположен в модерна и луксозна сграда в Равда, само на 50 метра от морския бряг. Жилището с площ от 75,44 кв.м предлага идеалната комбинация от комфорт, простор и неповторима морска атмосфера.
Апартаментът разполага с:
• Светъл и
175 000 €(342 270,25 лв.)
(2 320 €/м2) (4 536,99 лв./м2)Площ: 75.44 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Последни апартаменти в новострояща се сграда в кв. Погреби, Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Малка бутикова сграда с южно изложение и гледка към морето
Предлагаме последни налични апартаменти в новострояща се жилищна сграда в кв. Погреби – Варна, разположена в комуникативен и предпочитан градски район с бърз достъп до центъра, главни булеварди и всички удобства на града.
Строителството е започнало, като към момента обектът е
от 102 570 €(от 200 609,48 лв.)
(1 750 - 2 011 €/м2)(3 422,70 - 3 933,17 лв./м2)Площ: 51.00 - 151.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Азимут Ринг – новият модерен жилищен квартал на Бургас
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Мащабен градски проект с визия за бъдещето
Азимут Ринг е нов, съвременен жилищен проект, който поставя началото на изцяло нов градски квартал в Бургас. Проектиран като модерна, зелена и многофункционална среда за живот, проектът обединява жилищни сгради, апартаментен хотел, търговски обекти, подземна инфраструктура и
от 61 167 €(от 119 632,25 лв.)
(1 450 - 1 670 €/м2)(2 835,95 - 3 266,24 лв./м2)Площ: 38.47 - 127.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Модерен жилищен проект в Кайсиева градина – функционален дизайн, комфорт и високо качество
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Съвременна сграда с модерна архитектура, просторни жилища и отлично местоположение
Представяме Ви новия жилищен проект в един от най-предпочитаните за живеене райони на Варна – кв. Кайсиева градина. Сградата впечатлява с модерна архитектура, функционални разпределения и съвременни удобства, съобразени с нуждите на съвременния градски човек.
Жилищната сграда
от 87 900 €(от 171 917,46 лв.)
(991 - 1 378 €/м2)(1 938,23 - 2 695,13 лв./м2)Площ: 70.56 - 162.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Обзаведено жилище с хубава гледка на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от
165 000 €(322 711,95 лв.)
(842 €/м2) (1 646,49 лв./м2)Площ: 196.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторни апартамети с прекрасни гледки на плаж Аркутино
гр. Созопол , Аркутино
Апартаменти завършени „до ключ“ в нов комплекс в сърцето на южното Черноморие
Отлични жилища с морска панорама, в луксозен комплекс в местността Аркутино! Място, предлагащо комфорт и безкомпромисно качество на живот.
Прекрасно предложение за покупка на нов ваканционен дом на брега на морето.
Жилища в нов комплекс разположен в сърцето на южното
от 99 091 €(от 193 805,15 лв.)
(1 788 - 3 135 €/м2)(3 497,02 - 6 131,53 лв./м2)Площ: 48.26 - 400.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Обзаведен двустаен апартамент на 150 м от Северния плаж в Приморско
гр. Приморско
Слънчев морски имот с отлична локация, модерна сграда и готов за нанасяне
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в модерна жилищна сграда в Приморско, само на 150 метра от Северния плаж и в близост до хотел De Sol.
Апартаментът се намира на втория етаж от пететажна сграда с асансьор, построена преди пет години. Общата му площ е 67.17
124 000 €(242 522,92 лв.)
(2 067 €/м2) (4 042,05 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Уютен апартамент с югоизточно изложение и гледка към зеленина в Приморско
гр. Приморско
Напълно обзаведен апартамент с една спалня подходящ за целогодишно живеене или инвестиция
Уютен и светъл двустаен апартамент, който впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина. Жилището съчетава функционалност, стил и усещане за спокойствие, като предлага перфектен баланс между живот в града и близост до природата.
Апартаментът
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 209 €/м2) (2 364,51 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова сграда без такса поддръжка в жк. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Просторни нови апартаменти в комплекс от затворен тип до супермаркет, училище и детска градина
Представяме на вашето внимание нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник, зона Д до Кауфланд и на метри от бул. Захари Стоянов, основна пътна артерия, водеща към центъра на града. В близост ще откриете спирка на градския транспорт, хипермаркет, училище и детска градина.
от 68 000 €(от 132 996,44 лв.)
(970 - 1 129 €/м2)(1 897,16 - 2 208,13 лв./м2)Площ: 62.46 - 101.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Атрактивен затворен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нови жилища и паркоместа сред зeлeнинa, чиcт въздyx, мopcĸa пaнopaмa и спокойствие
Изберете вашия нов семеен дом с aтpaĸтивна локация в непосредствена близост до гората и вилната зона на кв. Виница, само на 3 км от плажната ивица и в същото време – c дoбpa тpaнcпopтнa oбeзпeчeнocт, c oтлични ĸoмyниĸaции и нeoбxoдимaтa coциaлнa
от 131 022 €(от 256 256,76 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 72.79 - 211.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Резервиран
Голям апартамент с Акт 16 в Колхозен пазар
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Жилище с гараж и прекрасна гледка към града
Търсите вашия нов дом в района на Колхозен пазар? Имаме чудесно предложение за вас – просторен апартамент в нова тухлена сграда с Акт 16 с комуникативна локация между бул. Владислав Варненчик и бул. Васил Левски, близо до детска градина, училище, хипермаркет, автобусна спирка
273 000 €(533 941,59 лв.)
(1 706 €/м2) (3 337,13 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Готов за застрояване урегулиран парцел в кв. Христо Ботев
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Парцел в комуникативен градски район за жилищно или бизнес предназначение
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот с площ от 239 кв.м, разположен в един от най-комуникативните и бързо развиващи се райони – кв. Христо Ботев, близо до бул. Васил Левски и бул. Владислав Варненчик, болница, Гранд мол, автогара, супермаркет Билла, ресторанти,
149 900 €(293 178,92 лв.)
(627 €/м2) (1 226,69 лв./м2)Площ: 239.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен затворен комплекс Пенелопе Палас / Penelope Palace
гр. Поморие
Ваканционни апартаменти в 4-звезден комплекс на първа линия в Поморие
Изберете своя нов ваканционен дом в спокойния и тих спа и морски курорт – Поморие, на 7 км от Летище Бургас (кв. Сарафово) и на 15 км северно от центъра на Бургас. Комплекс "Пенелопа Палас" е разположен в непосредствена близост до брега на морето и хотел "Сънсет Ризорт", недалеч
от 106 425 €(от 208 149,21 лв.)
(2 250 - 4 340 €/м2)(4 400,62 - 8 488,30 лв./м2)Площ: 47.30 - 355.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент до плаж Хармани в Созопол
гр. Созопол
Апартамент с две спални в малка сграда с отлично поддържани общи части
Просторен тристаен апартамент, разположен в предпочитан район на Созопол, в непосредствена близост до плаж Хармани. Локацията е сред най-търсените в града – тиха, но същевременно на пешеходно разстояние от плажа, заведения, магазини и атрактивната „весела уличка“, което прави
133 000 €(260 125,39 лв.)
(1 478 €/м2) (2 890,28 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 800 м
Парцел в регулация зад Стадиона в гр. Несебър
гр. Несебър
Три съседни парцела всеки с площ 980 кв. м., с възможност да се закупят отделно или заедно
Предлагаме на вашето внимание парцел с обща площ от 2941 кв. м. ,разположен в района зад Стадиона в гр. Несебър. Имотът е в регулация. В момента не се използва и е обрасъл с храсти и ракита. Отличен избор за строителство на къща, вила или малък комплекс. Плажът е на около 800 м.
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Висок клас строителство близо до Колхозен пазар
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нова жилищна сграда на 7 етажа с Акт 14, очакван Акт 16 – юни, 2026 година, предлагаща комфортни жилища, включително студиа, апартаменти с една, две или три спални, както и подземни паркоместа. Сградата е проектирана, за да
от 76 500 €(от 149 621 лв.)
(1 650 - 1 994 €/м2)(3 227,12 - 3 899,93 лв./м2)Площ: 38.50 - 92.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна