Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 15
Лукс
Триетажен имот с морска гледка в гр. Свети Влас
гр. Свети Влас , Buongiorno ! Premium
Работеща къща за гости с отличен рейтинг и без такса поддръжка
Предлагаме за продажба триетажна къща с морска гледка, разположена в затворен комплекс в гр. Свети Влас. Имотът е с обща застроена площ 320 кв.м, построен през 2010 г., с Акт 16, присъединен към градската канализация.
Къщата функционира успешно като къща за гости и е
Наем
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен тристаен апартамент под наем в ж.к. Изгрев
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Комфортно жилище в добре уреден и предпочитан район на град Бургас
Модерно обзаведен апартамент, разположен в ж.к. Изгрев – квартал, известен с отличната си инфраструктура, спокойна жилищна среда и удобства за ежедневието. Локацията е изключително подходяща за семейства и работещи хора, благодарение на близостта до детска градина, училище,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (20,74 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Комфортно жилище на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 463 €/м2) (4 816,60 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Новострояща се жилищна сграда в квартал Хоризонт
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Луксозни жилища в района на Метро Бургас, с бърз достъп до магистралата и градски удобства
Изберете модерен семеен дом в новострояща се сграда, впечатляваща с елегантна и модерна архитектура – истински символ на лукс, комфорт и изтънченост. Имотът е разположен в кв. Хоризонт, с бърз достъп до магистралата и в непосредствена близост до всички градски удобства:
Продажба
Плаж на 600 м
Новoстрояща се жилищна сграда в ж.к. Зорница, Бургас
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 600 м от морето
Направете своя избор от останалите налични тристайни и един двустаен апартамент без такса поддръжка в двете 4-етажни сгради на калкан в процес на строителство в ж.к. Зорница, на 600 м от морето в гр. Бургас.
Жилищата се предлагат на шпакловка и замазка, за да може да ги
от 220 638 €(от 431 530,42 лв.)
(1 800 - 1 930 €/м2)(3 520,49 - 3 774,75 лв./м2)Площ: 114.32 - 134.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Модерна жилищна сграда в ж.к Зорница
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти със спокойна жилищна среда в район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба двустайни и тристайни апартаменти в модерна жилищна сграда, съчетаваща стил, качество и комфорт в сърцето на Бургас - в един от най-зелените, комуникативни и предпочитани райони – ж.к. „Зорница“. Сградата предлага спокойна жилищна среда с отлична
от 146 942 €(от 287 393,57 лв.)
(800 - 2 200 €/м2)(1 564,66 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 71.40 - 323.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 400 м
Луксозен мезонет с три паркоместа в Морската градина на гр. Варна
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Обзаведен имот с четири спални в луксозна сграда с контролиран достъп и 24 часа видеонаблюдение
Луксозен мезонет находящ се в Морската градина на гр. Варна. Общата застроена площ на имота е 381 кв. м., които включват 101 кв. м. озеленена тераса, от която се разкрива прекрасна гледка към морето. Отличен семеен дом за хора ценящи парковата среда с множество алеи, кътове за
1 280 000 €(2 503 462,40 лв.)
(3 360 €/м2) (6 570,77 лв./м2)Площ: 381.00 м2 Етаж: 3,4,5
Тип на имота:
Мезонет
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 900 м
Резервиран
Тристаен апартамент с голяма тераса в затворен комплекс в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Южно изложение, спокойна локация и отлична инвестиционна възможност
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с голяма тераса и южно изложение, разположен на втория етаж в поддържан затворен комплекс в западната, тиха част на к.к. Слънчев бряг.
Жилището е просторно, светло и топло, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционно
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Обзаведена къща с гледка към морето в м-т Акчелар
гр. Варна , кв. "м-т Акчелар"
Къща с южно изложение, лятна кухня и голям двор недалеч от морето
Прекрасна къща с гледка към морето в м-т Акчелар. Тук са разположени хотели, резиденции, вили и почивни станции, а известният курорт Златни Пясъци е само на 15 минути с кола. Редовни автобусни линии свързват района с центъра на град Варна и с курортите Албена и Кранево. Отлично
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Последни наличности в елитния комплекс на първа линия Olympia Beach
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Съвременен жилищен комплекс на първа линия с перфектен пясъчен плаж
"Олимпия Бийч" / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
от 134 000 €(от 262 081,22 лв.)(без ДДС)
(1 239 €/м2) (2 423,31 лв./м2)Площ: 108.15 - 108.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 300 м
Новопостроена сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Двустайни и тристайни апартаменти на 300 метра от плажа и в близост до комплекс „Атлантис“
Представяме ви модерна жилищна сграда в процес на изграждане, разположена в престижната зона на кв. Сарафово, само на 300 метра от плажа и в непосредствена близост до комплекс „Атлантис“. Сградата се намира в изцяло обновен район с нова инфраструктура – нови улици, улично
от 88 000 €(от 172 113,04 лв.)
(1 239 - 1 241 €/м2)(2 423,27 - 2 427,19 лв./м2)Площ: 70.93 - 88.77 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен апартамент за ремонт до парк Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Панорамно жилище с паркомясто и удобен достъп до плажа
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент за ремонт с паркомясто с двора на кооперацията до парк Аспарухово, болница, детска градина, супермаркет Била, Лидъл, плаж, ресторант и други градски удобства.
Апартаментът е с РЗП 101 кв.м., чиста площ – 83.36 кв.м., 4.8976%
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 485 €/м2) (2 904,70 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Жилища в кoмплекс Грийн Парадайз IV / Green Paradise IV в Приморско
гр. Приморско
Напълно обзаведени апартаменти за целогодишно ползване с удобен достъп до Южен плаж
Предлагаме на вашето внимание последни налични двустайни апартаменти в затворен комплекс Грийн Парадайз IV/Green Paradise IV за целогодишно или сезонно ползване с приятни гледки вътрешен двор, басейн, гора и към града. Комплексът е построен в гъста дъбова гора, като локацията
от 78 000 €(от 152 554,74 лв.)
(1 319 - 1 821 €/м2)(2 579,74 - 3 561,57 лв./м2)Площ: 59.13 - 63.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в затворен комплекс в кв. Сарафово, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Готов за живеене или отдаване под наем имот в близост до морето
Предлагаме за продажба напълно обзаведен едностаен апартамент, разположен в предпочитания крайбрежен квартал Сарафово, част от Бургас. Имотът се намира в затворен комплекс с контролиран достъп, който през летния сезон предлага и басейн, създавайки комфортна ваканционна атмосфера
59 900 €(117 154,22 лв.)
(2 119 €/м2) (4 144,12 лв./м2)Площ: 28.27 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Тристаен обзаведен апартамент с отлично разпределение в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Имот в поддържана сграда в близост до търговски обекти, училища, удобни транспортни връзки
Предлагаме Ви за продажба уютен и функционален тристаен апартамент, разположен на втори етаж в тухлена сграда с асансьор, построена през 2005 година. Имотът е с площ от 70 кв. м., добре поддържан и с удобно разпределение, което създава комфортна жилищна среда както за постоянно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Функционални и удобни жилища в сграда ситуирана непосредствено до Втори корпус на Икономически университет
Предлагаме апартаменти в нова жилищна сграда в гр.Варна, кв. Изгрев. Сградата е умело ситуирана с много въздух и пространство около нея, като основна цел на проекта е осигуряването на функционално и удобно пространство.
Нова тухлена сграда с добра архитектура и високо качество
от 107 600 €(от 210 447,31 лв.)
(1 993 - 2 136 €/м2)(3 897,97 - 4 177,65 лв./м2)Площ: 54.00 - 96.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент близо до морето в Обзор
гр. Обзор
Обзаведено жилище със съвременен дизайн в затворен комплекс със спокойна и екологично чиста локация
Представяме на вашето внимание панорамен тристаен апартамент (105 кв.м.) в модерен затворен комплекс с Акт 16 и прекрасна локация на 200 м от морето в Обзор. Сградата е целогодишно населена, с малък брой апартаменти и всички комуникации в близост.
Апартаментът е панорамен, с
125 000 €(244 478,75 лв.)
(758 €/м2) (1 481,69 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско , Южен плаж Приморско
Апартамент с две спални в комплекс от затворен тип с много удобства
Представяме ви тристайно жилище в комплекс от затворен тип, разположен на първа линия в централната част на град Приморско, директно пред Южния плаж и само на 2 минути пешеходно разстояние от централния площад и всички удобства, които курортният град предлага.
Сградата е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 737 €/м2) (5 352,80 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Сграда с модерна визия и отлична архитектура
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Последни двустайни апартаменти в сграда намираща се в най-бързоразвиващия се комплекс в град Бургас
Жилищна сграда разположена в най-големия и бързоразвиващ се комплекс в град Бургас - Меден Рудник. Районът е с отлична инфраструктура - удобен градски транспорт, учреждения, големи търговски вериги, заведения, зони за отдих и спорт, както и множество детски градини и училища.
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 262 - 1 371 €/м2)(2 468,26 - 2 681,44 лв./м2)Площ: 62.00 - 65.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен комплекс в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Фунционални светли и просторни жилища до детски градини, училища, търговски център, хипермаркети, парк
Предлагаме за продажба разнообразие от просторни жилища в най-новия проект в предпочитания за живеене квартал Възраждане 1, с комуникативна локация само на 3 км от центъра на Варна, на 700 м от “Delta Planet Mall”, на 500 м от ледена пързалка и спортен комплекс, в близост до
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 800 - 2 054 €/м2)(3 520,49 - 4 017,27 лв./м2)Площ: 51.95 - 144.05 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда със съвременни архитектурни линии и функционален дизайн в кв. Младост 2
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Жилища с 1, 2 или 3 спални, с добри изложения, в комуникативен район на гр. Варна
Продажбите на жилища в най-новия проект в кв. Младост 2 вече започнаха! Побързайте да се възползвате от най-изгодните условия за покупка в началото на проекта.
Високо качество, удобна и комуникативна локация, комфортна жилищна среда и атрактивна цена, част от фактори, които
от 105 000 €(от 205 362,15 лв.)
(1 493 - 1 551 €/м2)(2 920,05 - 3 033,49 лв./м2)Площ: 68.90 - 112.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен проект в квартал Мадика на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Сграда със смесено предназначение и отлична локация с изградени транспортни връзки
С радост представяме нов предстоящ проект – комплекс със смесено предназначение в гр. Бургас, създаден като съвременна градска среда, която съчетава живот, работа, отдих и инвестиционен потенциал в едно хармонично и функционално пространство.
В комплекса са предвидени:
•
от 79 313 €(от 155 122,74 лв.)
(1 290 - 1 590 €/м2)(2 523,02 - 3 109,77 лв./м2)Площ: 57.06 - 187.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Мезонет с 3 спални в комплекс Съни Дей 3/ Sunny Day 3
к.к. Слънчев бряг , супермаркет
Изцяло оборудван имот в затворен комплекс
Предлагаме за продажба просторен мезонет с 3 спални и 3 тераси, разположен на 3/4 етаж в сграда от комплекс Съни дей 3.
Апартаментът е обзаведен преди една година и всички мебели са почти нови, а уредите са в гаранция и от висок клас, монтирани са нови инверторни
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерен жилищен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Изискани 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти на 800 м от плажа
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – богат избор от 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти с функционални разпределения и морска панорама в богато озеленен комплекс, състоящ се от 9 сгради с живописна локация, на 800 м от прекрасен плаж със
от 84 700 €(от 165 658,80 лв.)
(1 260 - 2 165 €/м2)(2 464,35 - 4 234,37 лв./м2)Площ: 47.07 - 277.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Оборудван фитнес център в затворен комплекс Перла
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Успешно функциониращ бизнес с редовна клиентска база и модерни съоръжения
Имаме удоволствието да представим за продажба успешен бизнес, включващ напълно функциониращ фитнес с база от над 500 редовни клиенти, част от елитния затворен комплекс „Перла“, кв. Зорица, гр. Бургас. Комплексът съчетава по прекрасен начин градската атмосфера с възможности за
Продажба
Плаж на 50 м
Новопостроена жилищна сграда в Ахтопол
гр. Ахтопол , гр. Бургас
Жилища на 50 метра от плажовете на Ахтопол
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в сграда в морския град на любовта - Ахтопол. Не пропускайте възможността да имате отлично жилище на добра цена!
Топ морски имоти:
• На крачка от морето и Централния плаж
• Разсрочено плащане по схема
• Възможност за отдаване под
от 87 129 €(от 170 409,51 лв.)
(2 100 - 3 706 €/м2)(4 107,24 - 7 248,31 лв./м2)Площ: 39.39 - 103.31 м2
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Паркомясто в малка, луксозна сграда с отлична локация в гр. Варна
Нов проект, прецизно строителство с внимание към най-дребните детайли благодарение, на което ще предложи на собствениците перфектна жилищна среда, сигурност и комуникативна локация. Качествено строителство без компромис. Всички жилища са с добро изложение, топли и слънчеви. В
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект без такса поддръжка в к-с Славейков
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Aпартаменти в нова сграда в процес на строителство в Бургас
Сграда с визия за идеалното градското жилище на съвременния човек, съчетаваща отлични цени, качествено изпълнение, спокойствие и сигурност и комуникативно местоположение. Районът е с модерни нови сгради, широки междублокови пространства с детски площадки и отлично уреден градски
Продажба
Офис на партерно ниво до Борисовата градина
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Бизнес имот в централен район Възраждане на гр. Бургас
Партерен офис/магазин със собствен вход и комуникативна локация в кв. Възраждане, близо до Борисовата градина, централен пазар Краснодар, Триа сити център, ресторанти, театър Адриана Будевска, бул. Княгиня Мария Луиза и др., с удобен достъп до жп гарата. Практично пространство,
Продажба
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с фронтална морска гледка на първа линия в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Луксозен комплекс на брега на морето с директен достъп до плажа, южно изложение
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с фронтална гледка море, разположен на първа линия в Сарафово – един от най-престижните и търсени квартали на Бургас.
Имотът се намира на 2 етаж, 108 кв.м. обща площ и южно изложение.
Комплексът е издигнат на 15 метра надморска
249 990 €(488 937,94 лв.)
(2 315 €/м2) (4 527,20 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас