Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 23
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Пентхаус с прекрасна гледка в центъра на к.к. Златни пясъци
к.к. Златни пясъци
Престижен морски имот на по-малко от 50 м от плажа - комплекс Иглика 1/Iglika 1
Представяме ви изключително атрактивен пентхаус, разположен в сърцето на к.к. Златни пясъци, в най-активната и предпочитана част на курорта. Локацията е сред безспорните му предимства – в непосредствена близост до магазини, ресторанти, барове, дискотеки и банка, а морето е на
198 000 €(387 254,34 лв.)
(1 032 €/м2) (2 017,58 лв./м2)Площ: 191.94 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 900 м
Голяма къща на груб строеж с панорама към морето в м. Инцараки
гр. Свети Влас , м. Инцараки
Имот с отличен потенциал, Акт 14 и уникално съчетание на море и планина
Предлагаме за продажба масивна къща на етап груб строеж с впечатляваща разгъната застроена площ от 600 кв. м., разположена върху парцел от 400 кв. м. в предпочитаната местност Инцараки, град Свети Влас. Районът е добре познат с изключително благоприятния си климат, резултат от
Продажба
-18%
Плаж на 1 км
Търговско помещение на главна улица в гр. Поморие
гр. Поморие
Партерен бизнес имот, подходящ за фитнес, супермаркет, детски център, шоурум, банка, медицински център
Партерен търговски обект с площ 400 кв.м. и статут на магазин, с възможност за преустройство и на друг тип дейност. Подходящ е за фитнес зала, супермаркет, детски център, шоурум, банков клон, клиника и др.
Разполага с:
• Просторна търговска зала с високи тавани 3.60 м
•
212 000 €260 000 €414 635,96 лв.508 515,80 лв.
(800 €/м2) (1 564,66 лв./м2)Площ: 265.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Четириетажна къща в центъра на старата част на Поморие
гр. Поморие
Фамилна къща с таванско помещение и двор в топ центъра на морския град
Днешното ни предложение включва обзаведена фамилна къща на 4 етажа с отлична локация в топ центъра на гр. Поморие, близо до ресторанти и кафенета, магазини, автогара, Община и други градски удобства. Поморие е само на около 20 км от Бургас, което осигурява лесен достъп до
Продажба
-8%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Тристаен апартамент в комплекс Созополи стайл/Sozopoli Style
гр. Созопол
Обзаведен апартамент в първокласен комплекс на първа линия на плаж Златна рибка
Представяме за продажба просторен тристаен апартамент в комплекс Созополи стайл/Sozopoli Style, разположен на самия плаж "Златна Рибка" (30 м), на 1.5 км от град Созопол и на 40 км южно от летище Бургас. Комплексът е построен през 2011 г. и има Акт 16. Мястото е изключително
151 000 €165 000 €295 330,33 лв.322 711,95 лв.
(1 079 €/м2) (2 109,50 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Земеделска земя на първа линия до плаж Нестинарка в гр. Царево
гр. Царево
Имот с одобрен ПУП и изключителен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба земеделска земя категория 4, намираща се в местността Боруна, в землището на Община Царево, разположена на абсолютна първа линия до плаж Нестинарка – един от най-популярните плажове по Южното Черноморие. Подобна локация е изключително рядка и прави имота
2 104 560 €(4 116 161,58 лв.)
(360 €/м2) (704,10 лв./м2)Площ: 5 846.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Резервиран
Луксозно обзаведено студио под наем в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Голямо студио с двор и паркомясто
Отдаваме под наем луксозно обзаведен едностаен апартамент (просторно студио), разположен на партерен етаж в нова жилищна сграда с акт 16, въведена в експлоатация през 2025 г., в предпочитания и спокоен район кв. Виница, гр. Варна.
Имотът е с югоизточно изложение, което
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,36 €/м2) (12,45 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Етаж от къща в центъра на старата част на Поморие
гр. Поморие
Имот с три спални в една от предпочитаните локации на българското Черноморие
Представяме ви етаж от къща в сърцето на старата част на гр. Поморие – уникална възможност да притежавате просторен имот с допълнителен инвестиционен потенциал в една от най-предпочитаните локации на българското Черноморие.
Имотът включва:
• Трети етаж от фамилна четириетажна
199 000 €(389 210,17 лв.)
(1 626 €/м2) (3 180,86 лв./м2)Площ: 122.36 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Етаж от къща в централната част на квартал Банево, Бургас
гр. Бургас , кв. "Банево"
Втори етаж от къща с три спални, обзавеждане и дворно място
Предлагаме за продажба втори етаж от къща в квартал Банево в Бургас. Имотът е с общ вход, но има възможност да се изгради отделен вход към описвания втори етаж. Квартал Банево е разположен в южната част на града. Той е един от по-новите и бързо развиващи се квартали със спокойна
Продажба
Лукс
Плаж на 100 м
Едностаен апартамент в затворен комплекс „Флора Бийч Резорт“
гр. Поморие
Обзаведен апартамент в луксозен комплекс на 100 метра от плажа в Поморив
Открийте своя кът на спокойствие с този новоизграден луксозен имот, предлагащ невероятна панорама към морето и природата. Студиото е с площ от 40 кв. м и югоизточно изложение, което гарантира светлина през целия ден.
Основни характеристики:
• Напълно обзаведено и готово за
110 000 €(215 141,30 лв.)
(2 750 €/м2) (5 378,53 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Малка бутикова сграда с тиха локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилищна сграда с гаражи, паркоместа и комфортни апартаменти
Представяме на вашето внимание нова жилищен комплекс на доказал се инвеститор, разположен в кв. Виница. Малката бутикова сграда се намира в тих и спокоен район на 20 минути от центъра на града, близо до фитнес, зеленина и конна база, супермаркет, с бърз и удобен достъп до главен
от 82 600 €(от 161 551,56 лв.)
(1 249 - 1 250 €/м2)(2 442,83 - 2 444,79 лв./м2)Площ: 66.11 - 71.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Комплекс от еднофамилни и двуфамилни къщи в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Нови триетажни къщи със спокойна локация в гр. Варна
Представяме на вашето внимание жилищен комплекс от 6 бр. еднофамилни жилищни сгради и 4 бр. двуфамилни жилищни сгради тип къща-близнак в кв. Галата, близо до супермаркет, основно училище, бензиностанция, автомивка, ресторанти и други градски удобства. Общата площ на имота е
Продажба
изгодно
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен обзаведен апартамент в Kaliakria Resort с морска гледка
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен апартамент с гледка море и басейн
Предлагаме за продажба стилен тристаен апартамент, разположен на последен, трети етаж в луксозния затворен комплекс Калиакрия Ризорт (Kaliakria Resort) – емблематично място в сърцето на т.нар. Българска Голф Ривиера.
Имотът е с обща застроена площ от 91 кв.м и чиста площ 81,05
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 077 €/м2) (2 106,28 лв./м2)Площ: 91.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Азимут, Бургас
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Модерен имот в най-бързо развиващата се зона на града – на минути от морето
Представяме Ви изключителен двустаен апартамент в новостроящ се комплекс, разположен в квартал „Азимут“ (район Хоризонт) – новото модерно лице на Бургас и една от най-перспективните градски зони. Локацията се отличава с отлична свързаност, напълно нова инфраструктура и бърз
90 640 €(177 276,43 лв.)
(1 517 €/м2) (2 967,47 лв./м2)Площ: 59.74 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 3 км
Триетажна къща с морска панорама в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Обзаведена къща с двор, гараж и гледка море
Предлагаме за продажба просторна и напълно обзаведена триетажна къща, разположена в предпочитания квартал Изгрев на град Варна – район, който съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до градската инфраструктура. Имотът е построен през 2007 г. и се намира в много добро
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Партерен търговски имот в топ центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Бизнес помещение със статут на ресторант до Държавна опера и Драматичен театър
Продава се партерен търговски обект с чиста площ 530 кв.м. в топ центъра на Бургас, на метри от улица Александровска. Районът е комуникативен, облагороден, в съседство с Опера Бургас, близо до Драматичен театър, търговски център, пазар и други градски удобства. Имотът е със
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Триетажна къща с басейн на 300 м от плаж Кабакум, Ален мак – Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозен морски имот с басейн, панорама и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба представителна триетажна къща с модерна визия, разположена в една от най-предпочитаните зони на Варна – м-ст Ален мак, само на 300 метра от плаж Кабакум. Имотът е въведен в експлоатация с Акт 16, с разгъната застроена площ от 228 кв.м и просторен, отлично
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в центъра на Варна до площад „Независимост“
гр. Варна , кв. "Център"
Стилен апартамент в нова сграда, напълно обзаведен
Предлагаме за продажба изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на Варна – на метри от площад „Независимост“, в една от най-търсените и престижни локации на града. Имотът се намира на партерен етаж в нова тухлена сграда от 2020 г. с модерна
237 000 €(463 531,71 лв.)
(4 158 €/м2) (8 132,14 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент с морска панорама в нова сграда с Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Напълно обзаведен апартамент с морски изглед в кв. Виница
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент с неповторима панорама към морето, разположен в нова жилищна сграда с Акт 16 от 2023 г., контрол на достъпа и асансьор. Сградата разполага със собствен двор ,който е на разположение на собствениците.Имотът впечатлява с
199 500 €(390 188,09 лв.)
(2 287 €/м2) (4 473,61 лв./м2)Площ: 87.22 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Ваканционен апартамент сред зеленина на пешеходно разстояние от плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за ползване тристаен апартамент в поддържания комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills, построен в крайбрежната зона на град Каварна, на 3 минути пешеходно разстояние до плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
70 000 €(136 908,10 лв.)
(702 €/м2) (1 372,65 лв./м2)Площ: 99.74 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ресторант с голяма веранда в комплекс Royal Cove – възможност за бизнес или преустройство
гр. Каварна , гр. Варна
Напълно оборудвано помещение с отлична локация, Акт 16 и потенциал за висок доход
Предлагаме за продажба функционален и напълно оборудван ресторант, разположен на партерния етаж в престижния комплекс Royal Cove Residence, само на метри от морския бряг. Имотът е с обща площ 250 кв.м, разпределена между голяма вътрешна зала (116 кв.м), кухненска част, склад (14
Продажба
Луксозна еднофамилна двуетажна къща близо до центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Ветрен"
Просторна къща с дворно място в кв. Ветрен
Луксозна еднофамилна двуетажна къща близо до центъра на Бургас – комбинация от елегантност и комфорт. Изградена с изключително висококачествени материали, която предлага идеалната комбинация от стил, функционалност и отлична локация. Разположена само на 10 км от центъра на
Продажба
Плаж на 800 м
Напълно обзаведен ваканционен апартамент в Касандра / Kasandra в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Апартамент с две спални в целогодишно работещ комплекс.
Прекрасен напълно обзаведен ваканционен апартамент с две спални в комплекс “Касандра” – идеалният избор за комфорт и спокойствие до морето!
Представяме ви чудесен тристаен апартамент с обща площ от 89 кв.м., разположен на първи (не e партерен) жилищен етаж в добре поддържан
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 180 €/м2) (2 307,44 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 2 км
Модерен двустаен апартамент в затворен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Просторен и светъл апартамент висококачествено строителство с морска панорама
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Имотът е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
123 794 €(242 120,02 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,38 лв./м2)Площ: 77.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 150 м
Офис в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Бизнес помещение в отличен комплекс на 150 метра от плажа в Каварна
Предлагаме за продажба компактен офис, разположен на партерен етаж в престижния комплекс Royal Cove Residence в Каварна – едва на 150 метра от златистия плаж в Каварна. Това е имот с отличен потенциал както за лично ползване, така и за инвестиция, включително за отдаване под
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 700 м
Почивна база в к.к. Камчия, на минути от плаж
к.к. К.к. Камчия , гр. Варна
Идеална инвестиция за туристическа дейност или ваканционен комплекс
Предлагаме за продажба почивна база в к.к. Камчия, разположена само на 700 м от плажа, 500 м от устието на река Камчия и 400 м от детския лагер. Имотът се намира в близост до главния път към комплекса, в зелена и тиха местност, обгърната от природа и чист морски въздух.
Базата
300 000 €(586 749 лв.)
(164 €/м2) (320,28 лв./м2)Площ: 1 832.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Редова къща в Ахтопол с фронтална гледка към морето
гр. Ахтопол
Просторна къща на три етажа в Ахтопол с гледка море
Атрактивна редова къща в Ахтопол, разположена на тихо място, но същевременно само на минути от плажа. Имотът впечатлява с фронтална гледка към морето, която се открива от почти всяко ниво на дома – истинско предимство за ценителите на морските пейзажи и спокойния живот в малкия
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Сграда в процес на строителство в Черноморец
гр. Черноморец
Апартаменти ново строителство близо до плажа в местност Акра
Жилищната сграда се намира на 50м от централния плаж на Черноморец, местност „Акра“, община Созопол. Благодарение на уникалното си разположението, скалистите брегове и кристално чистата морска вода, районът предлага превъзходни условията за гмуркане и наблюдаване на подводни
от 44 208 €(от 86 463,33 лв.)
(1 200 - 1 270 €/м2)(2 347 - 2 483,90 лв./м2)Площ: 36.84 - 111.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Парцел в регулация с примерен проект за изграждането на осем еднофамилни двуетажни къщи
гр. Обзор
Парцел с изключителна морска панорама и лесен достъп в много добре развит курортен град
Парцел в регулация с изключителна морска панорама, намиращ се в много добре развит курортен град. Разположен е във високата част на града. Има лека деневилация, и е насочен изцяло на изток – юг, към морето. Разкрива се изключително красива морска панорама. В задната си част
Продажба
Лукс
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Предлагаме за продажба уютен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – до Морската градина, между ВИНС и Спортна зала. Локацията е централна, комуникативна и тиха, в близост до университети, заведения, градски транспорт и морето – идеална както за
219 000 €(428 326,77 лв.)
(3 930 €/м2) (7 685,75 лв./м2)Площ: 55.73 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна