Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 26
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 400 м
Нов жилищен проект в кв. Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Комфортни двустайни апартаменти за целогодишно живеене на 400 м от плажа
Подарете си комфортен семеен дом за целогодишно живеене на морето (400 м) в кв. Крайморие на гр. Бургас. Районът разполага с всичко необходимо за комфортен живот – магазини, аптеки, заведения и бърз достъп до центъра.
Изберете от последните налични двустайни апартаменти в
от 93 315 €(от 182 508,28 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 62.21 - 71.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 100 м
Двустаен апартамент над плажа в град Обзор
гр. Обзор
Кокетен двустаен апартамент разположен в комплекс от затворен тип
Уютен двустаен апартамент с морска гледка, разположен в модерен комплекс от затворен тип над плажа в град Обзор – едно от най-живописните и спокойни кътчета по българското Черноморие.
Локация и предимства
Имотът се намира на първи жилищен етаж, само на няколко крачки от
103 000 €(201 450,49 лв.)
(1 812 €/м2) (3 543,54 лв./м2)Площ: 56.85 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Търговски имот с готов статут на игрална зала в сърцето на Созопол
гр. Созопол
Отлична инвестиционна възможност на 100 метра от плаж Хармани
Предлага се за продажба игрална зала със статут и лиценз, разположена в централната част на Созопол, само на 100 метра от плаж Хармани.
Имотът се намира в изключително комуникативна зона, в близост до туристически потоци, търговски и бизнес обекти, което го прави идеален както
Продажба
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент с отлична локация в гр. Поморие
гр. Поморие
Полуобзаведен, двустаен апартамент с частична гледка море
Представяме на вашето внимание качествен имот в сграда с модерна архитектура и отлична локация в красивия крайбрежен град Поморие. Сградата се намира в близост до магазини и ресторанти, както и на пешеходно разстояние от централната улица и плажа.
Апартаментът е с обща площ от
172 000 €(336 402,76 лв.)
(1 792 €/м2) (3 504,20 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-15%
За частни лица
Плаж на 300 м
Магазин на 300 м от плажа в гр. Обзор
гр. Обзор
Функциониращ търговски имот с оживена локация
Представяме на вашето внимание функциониращ магазин за продажба в град Обзор, на 300 метра от плажа, близо до автосервиз, бензиностанции, в оживен район с почивни бази.
Магазинът (59.63 кв.м.) е работил като денонощен магазин. Намира се на оживена улица с денонощен
85 000 €100 000 €166 245,55 лв.195 583 лв.
(1 425 €/м2) (2 787,95 лв./м2)Площ: 59.63 м2
Тип на имота:
Магазин
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Стара къща с голям двор в гр. Каварна
гр. Каварна
Парцел подходящ за построяване на къща с отлична локация в Каварна
Имот с отличен потенциал – стара къща с голям, равен двор, разположен в спокойна жилищна зона на град Каварна, само на няколко минути пеша от центъра и болницата. Това предложение е идеално както за реконструкция и обновяване на съществуващата постройка, така и за изграждане на
Продажба
Плаж на 500 м
Модерни еднофамилни къщи с Акт 14 и предпочитана локация в Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Новостроящ се жилищен комплекс от къщи с двор и две паркоместа в кв. Крайморие, на 500 м от плажа
Изберете своя нов дом в бутиков жилищен комплекс, състоящ се от 8 модерни еднофамилни къщи, разположени в тиха и зелена зона на кв. Крайморие, само на минути пеша от морския бряг (500 м). Общ РЗП на проекта - 1584 кв.м. Имотът представлява перфектен баланс между природа и градски
Продажба
Жилищна сграда в кв. Възраждане 4
гр. Варна , кв. "Възраждане 4"
Апартаменти в близост до всички удобства в гр. Варна
Предлагаме на вашето внимание модерна жилищна сграда разположена на изключително ключова локация. сред зеленина и спокойствие. В непосредствена близост се намира Парк Възраждане, Lidl, Кауфланд, търговски центрове.
Характеристики на сградата:
• Монолитна скелетна
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 359 - 1 825 €/м2)(2 657,97 - 3 569,39 лв./м2)Площ: 66.31 - 142.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Обзаведен двустаен апартамент до южния плаж в Приморско
гр. Приморско
Ваканционен имот с гледка море в луксозен затворен комплекс Грийн Парадайз/Green Paradise
Стилно обзаведен двустаен апартамент в луксозна бутикова сграда от затворен тип, която се намира на първа линия в централната част на град Приморско, пред Южния плаж, само 2 минути пеш до централния площад и всички удобства.
Функционално разпределеният апартамент (60 кв.м.) е
133 000 €(260 125,39 лв.)(без ДДС)
(2 217 €/м2) (4 335,42 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с веранда и фронтална гледка море в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент с прекрасна гледка на метри от Райския залив
Предлагаме ви уникална възможност да станете собственик на този елегантен двустаен апартамент, разположен на метри от Райския залив, в малък и уютен комплекс с първокласни удобства. Жилището съчетава модерния стил, удобствата на луксозния комплекс и неповторимата природна красота
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 594 €/м2) (3 117,99 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Студио до плажа в Бяла на няколко крачки от морето
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен имот в целогодишно обитаема сграда с басейн и удобства
Представяме ви чудесна възможност за покупка на напълно обзаведено студио в курортния град Бяла, само на пет минути пешеходно разстояние от плажа. Имотът се намира в комплекс с басейн, барбекю зона и детска площадка, което го прави идеален както за лично ползване, така и за
46 000 €(89 968,18 лв.)
(1 158 €/м2) (2 263,92 лв./м2)Площ: 39.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен апартамент в малък комплекс с басейн в град Бяла
Уютен двустаен апартамент, разположен в малък и добре поддържан комплекс с басейн в крайморския град Бяла, само на 5 минути пешеходно разстояние от плажа. Сградата е целогодишно населена, което прави имота еднакво подходящ за ваканционно ползване, отдаване под наем или постоянно
73 000 €(142 775,59 лв.)
(1 281 €/м2) (2 504,83 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Четиристаен апартамент под наем до пазар Чаталджа във Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Обзаведено жилище с отлична локация във Варна
Предлагаме под наем четиристаен обзаведен апартамент с площ от 104 кв. м., разположен в тухлена сграда с асансьор от 1990 г., на метри от пазар Чаталджа – една от най-атрактивните и предпочитани локации в града.
Жилището е просторно и функционално:
• две самостоятелни
620 €/месец(1 212,61 лв./месец)
(5,96 €/м2) (11,66 лв./м2)Площ: 104.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Четиристаен апартамент в кв. Меден Рудник зона А
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Голям апартамент с панорамна гледка на висок етаж
Предлагаме четиристаен апартамент с отлично разпределение в кв. Меден Рудник, зона А – бързо развиващ се район с много млади семейства. Голям апартамент в предпочитан квартал. В радиус от 150 м от блока има училище, детски градини, лекарски кабинети, кметство, голям паркинг
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 360 €/м2) (2 659,93 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 11
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-8%
За частни лица
Плаж на 50 м
Южен двустаен апартамент в нов комплекс на брега на морето в Обзор
гр. Обзор
Обзаведено жилище в луксозен морски комплекс на 50 метра от плажа
Компактен двустаен апартамент в нов модерен комплекс, разположен на брега на морето в курортния град Обзор. Жилището е идеално както за лично ползване и почивка, така и като инвестиция с висока доходност от отдаване под наем.
Апартаментът е с функционално разпределение и
117 000 €127 000 €228 832,11 лв.248 390,41 лв.
(1 951 €/м2) (3 816,41 лв./м2)Площ: 59.96 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Двустаен апартамент на втора линия
гр. Поморие
Апартамент с акт 16 и гледка море в Поморие
Двустаен апартамент с прекрасна морска гледка в Поморие.
Апартаментът е с площ 62 кв.м., разположен на 3 етаж в нова тухлена сграда с асансьор и луксозни общи части:
• Антре
• Всекидневна с кухненски бокс
• Спалня
• Баня с тоалетна
• Мокро помещение
• Тераса
Имотът
122 000 €(238 611,26 лв.)
(1 968 €/м2) (3 848,57 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Пететажен семеен хотел с 13 стаи и студио с панорамна тераса в Созопол
гр. Созопол
Хотел на 500 метра от плаж Хармани и „Веселата уличка“ в Созопол
Функциониращ семеен хотел на пет етажа, с разгърната застроена площ от 684 кв. м., изграден върху парцел с площ 383 кв. м. Сградата е добре поддържана, предлага уютна атмосфера и е оборудвана с всички необходими удобства за целогодишна експлоатация.
Разпределение
Хотелът
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Ваканционно жилище на първа линия до красивите курортни градове Каварна и Балчик
Готов за нанасяне тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, сред живописна природа близо до красивите курортни градове Каварна и Балчик, както и до голф игрище. Подходящ е за ваканционен дом или жилище за постоянно
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 105 €/м2) (2 161,38 лв./м2)Площ: 134.83 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Просторно студио с прекрасна гледка към морето в Созопол
гр. Созопол
Обзаведено жилище на първа линия от морето в местност Буджака
Предлагаме за продажба голямо студио в комплекс на първа линия на Буджака – Созопол. Апартхотелът е построен през 2008г., а самият апартамент се намира на първи етаж, като разкрива невероятна гледка към лазурното синьо море, старата и нова част на град Созопол и остров „Св.
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 687 €/м2) (3 299,71 лв./м2)Площ: 65.20 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 700 м
Четиристаен апартамент с двор над яхтеното пристанище в Созопол
гр. Созопол
Комфортно обзаведен панорамен апартамент с гледка към морето
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на модерно обзаведен голям апартамент с панорамна гледка към морето и яхтеното пристанище в Созопол, с предпочитана локация в красивия крайморски град.
Апартаментът (172.1 кв.м.) се намира на1/4 етаж и се състои от:
• Голяма
225 000 €(440 061,75 лв.)
(1 307 €/м2) (2 557,01 лв./м2)Площ: 172.10 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Къща с панорамна морска гледка над плажа в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Великолепен имот с отлична локация
Предлагаме за продажба новопостроена едноетажна къща с площ 111 кв.м и двор от 418 кв.м, разположена в най-панорамната част на живописния град Бяла. Имотът съчетава удобство, тишина и впечатляваща гледка към морето, която остава напълно открита дори при бъдещо застрояване в
Продажба
Хит
Резервиран
Двустаен апартамент с морска панорама на първа линия до Каварна
гр. Каварна
Идеален ваканционен имот в комплекс с инфинити басейн и директен достъп до плажа
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент на първа линия в района на Каварна – перфектен избор за ваканционен имот или инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Жилището е разположено на 3-ти етаж и има обща площ от 74,20 кв.м (застроена площ 63,80 кв.м +
59 800 €(116 958,63 лв.)
(806 €/м2) (1 576,26 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведено студио в затворен комплекс Нестинарка в Царево
гр. Царево
Готово за нанасяне студио със спокойна локация на 100 метра от плаж
Компактно, напълно обзаведено студио в спокоен район на гр. Царево, само на 100 метра от морето. Имотът е част от целогодишен затворен комплекс Нестинарка с налични 2 ресторанта с общо 360 места, 4 бара, 4 басейна, 4 асансьора, СПА Център – 600 кв.м, рецепция, фоайе, лоби бар,
48 230 €(94 329,68 лв.)
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 48.23 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Обзаведен апартамент до Катедралата в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Жилище с две спални в централен район с всички удобства
Напълно обзаведен тристаен под наем с отлично местоположение в центъра на гр. Варна. Апартаментът се намира до Катедралата, на пешеходно разстояние от Медицинския университет, Военноморския университет. Районът се характеризира с наличие на всички удобства магазини, градски
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(8,70 €/м2) (17,01 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел с морска панорама в местност „Иванови колиби“ край Лозенец
с. Лозенец
Земеделска земя в района на село Лозенец
Предлагаме за продажба земеделска земя със статут на нива (категория 4) с площ 5 000 кв. м., разположена в местност „Иванови колиби“ – тиха и живописна зона между селата Лозенец и Велика.
Характеристики на имота:
• Площ - 5 000 кв. м.
• Лице - 25 м към отразен в кадастъра
Наем
Офис в центъра на града до Съдебната палата
гр. Бургас , кв. "Център"
Офис с отлична локация в Бургас
Предлагаме под наем офис с отлична локация – в самия център на града, в непосредствена близост до Съдебната палата и ключови институции. Имотът е разположен на 3-ти етаж в тухлена сграда с асансьор, което осигурява удобство и лесен достъп за служители и клиенти.
Характеристики
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Апартаменти в целогодишно работещ луксозен комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас , хипермаркет „Меркурий“
Ваканционни имоти с обзавеждане в цената близо до плаж
Не пропускайте днешното ни предложение за оборудвани и обзаведени апартаменти в комплекс с отлична локация и изградена инфраструктура.
Предлагаме ви чудесни двустайни и тристайни ваканционни жилища в луксозен целогодишно работещ комплекс в курорта Свети Влас. Намира на
от 126 342 €(от 247 103,47 лв.)
(980 €/м2) (1 916,72 лв./м2)Площ: 128.92 - 206.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
гр. Созопол
Новообзаведен ваканционен апартамент в Созопол
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,53 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 450 м
Луксозна жилищна сграда с Акт 16 в Поморие
гр. Поморие
Апартаменти луксозно ново строителство в сграда на 450 м от морето
Предлагаме на вашето внимание жилищна сграда ново строителство с магазини и гаражи в гр. Поморие, на 450 метра от морето, в близост до до комплексите за рехабилитация.
Проектът представлява жилищна сграда, изградена в дворно място с площ 871 м2, представляващо гр. Поморие. Акт
от 84 204 €(от 164 688,71 лв.)
(1 800 - 2 000 €/м2)(3 520,49 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 46.78 - 66.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Панорамен мезонет на първа линия в Лозенец
с. Лозенец
Просторен апартамент до плажа с 3 спални и гледка море
Добре дошли в този просторен пентхаус с три спални, с красива панорамна гледка към морето и морския залив, разположен само на 20 метра от плажа. Жилищната сграда се намира на пешеходно разстояние до всички удобства в морски курорт Лозенец.
Описваният имот на две нива предлага
370 000 €(723 657,10 лв.)
(2 041 €/м2) (3 992,59 лв./м2)Площ: 181.25 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас