Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 22
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 200 м
Едностаен апартамент с морска гледка на 200 метра от плажа в Ахтопол
гр. Ахтопол
Обзаведен апартамент в поддържана жилищна сграда
Обзаведен едностаен апартамент, разположен в спокойна и предпочитана част на гр. Ахтопол, само на около 200 метра от морето. Имотът се намира в жилищна сграда с асансьор, построена през 2003 г.
Апартаментът е разположен на втори етаж от четири и е с източно изложение, което
73 000 €(142 775,59 лв.)
(1 698 €/м2) (3 320,36 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 8 км
Новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден рудник, зона В
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Функционални жилища, съвременна архитектура и отлична градска локация
Представяме модерна новострояща се жилищна сграда с ясно изразено градско присъствие, проектирана с внимание към детайла и изискванията на съвременния начин на живот. Архитектурната концепция залага на чисти линии, балансирани пропорции и функционални решения, които създават
от 66 643 €(от 130 342,38 лв.)
(1 100 - 1 150 €/м2)(2 151,41 - 2 249,20 лв./м2)Площ: 57.95 - 120.02 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Заведение в центъра зад Опера Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Атрактивен бизнес имот, подходящ за бар или ресторант
Представяме на вашето внимание бизнес имот със статут Бистро, изграден според всички нормативни изисквания за ресторант с отлична локация в центъра на Бургас, зад Операта, близо до Драматичен театър Адриана Будевска, училище, езикова школа, магазини, пазар, парк Борисова градина
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Хотел с басейн и снек бар в град Обзор
гр. Обзор
Хотел на 200 м от плажа
Функциониращ хотел с басейн, снек бар до басейна и 20 студия за настаняване на 200 метра от плажа в Обзор. Разположен е в близост до центъра и на пешеходно разстояние до плажната ивица на града.
Сградата е в отлично състояние с прекрасна локация, има възможност за
Продажба
Хит
Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Последни двустайни и тристайни апартаменти до парк, магазини, булеварди, учебни заведения
Предлагаме за продажба последни апартаменти в сграда в напреднал етап на строителство в квартал Възраждане 1. Сградата се характеризира с модерен облик и добро изложение. Районът е изключително комуникативен, с бърз и лесен достъп до автобусни спирки и главни булеварди, недалеч
от 120 000 €(от 234 699,60 лв.)
(1 476 - 1 932 €/м2)(2 886,81 - 3 778,66 лв./м2)Площ: 67.29 - 155.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Просторно студио с голяма тераса в комплекс Sunny Home 2
к.к. Слънчев бряг
Комфортно студио с панорамна гледка на пешеходно разстояние от плажа
Предлагаме за продажба просторно студио, разположено на последен етаж в добре поддържан жилищен комплекс в Слънчев бряг, само на около 800 метра от плажа. Локацията съчетава удобствата на курортния център със спокойствието на тиха улица, което прави имота подходящ както за лично
55 000 €(107 570,65 лв.)
(775 €/м2) (1 515,08 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Висок клас жилищна сграда с магазини и детска площадка в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти в сграда без такса поддръжка!
Отлични нови жилища, във висок клас сграда, подходящи за постоянно живеене, инвестиция, ваканционен дом за семейна ваканция и дългоочаквано приключение с любими хора. Районът е един от най-луксозните за Бургас, предлага идеалното съчетание между лазурно море, безкрайни плажове,
от 55 000 €(от 107 570,65 лв.)
(1 586 - 1 784 €/м2)(3 101,95 - 3 489,20 лв./м2)Площ: 31.41 - 102.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Новостроящ се жилищен комплекс в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни просторни апартаменти висок клас строителство без такса поддръжка
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект с последни налични светли и слънчеви апартаменти за целогодишно живеене, на 300 м от плажа в кв. Сарафово. Пететажната сграда е изработена от висококачествени материали, без такса поддръжка. Старт на строителството – май, 2024
от 99 312 €(от 194 237,39 лв.)
(1 250 - 1 263 €/м2)(2 444,79 - 2 470,21 лв./м2)Площ: 78.65 - 103.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент в Гранд Плаза Резиденс Бургас
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Жилище без довършителни работи с двор в сграда ново строителство
Представяме ви двустаен апартамент с двор в престижния новостроящ се комплекс Grand Plaza Residence – първият в България жилищен проект с директна връзка към търговски център от най-ново поколение – Grand Plaza Mall. Разположен в ж.к. Хоризонт – една от най-тихите и озеленени
89 935 €(175 897,57 лв.)
(1 488 €/м2) (2 910,28 лв./м2)Площ: 60.44 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Регулиран парцел с проект за къща в гр. Каварна
гр. Каварна
Парцел за строителство с панорамна гледка в местност „Старите лозя“
Представяме ви атрактивен парцел в регулация, разположен в местност „Старите лозя“ в Каварна – район с активно ново застрояване, спокойна среда и лесен достъп до всички удобства на града. Имотът се намира на около 700 метра от стадиона и спортната зала, в зона с изграждащи се
Наем
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Младост
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Зъболекарски кабинет в действаща поликлиника с възлова локация
Предлагаме под наем оборудван зъболекарски кабинет, находящ се в действаща поликлиника в кв. Младост, до възловия булевард Република.
Кабинетът (12 кв.м.) се намира на 6-ти етаж в сграда с асансьор. Отдава се със следното оборудване - стоматологичен стол с необходимите
Продажба
Партерно помещение в топ центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Компактен имот с отличен бизнес потенциал
Партерно помещение в супер центъра на Бургас, подходящо както за офис, така и за студио или малка търговска дейност. Локацията е ключова – в централната градска част, с лесен достъп, постоянен човекопоток и отлична комуникация с всички важни административни и търговски
Продажба
Целогодишно работещо заведение в гр. Несебър
гр. Несебър
Стилно обзаведено и напълно оборудвано заведение в оживен район близо до Южен плаж
Целогодишно работещо заведение в отлична курортна зона в гр. Несебър, само на кратка разходка от морето, лесно достъпен както за местните жители, така и за туристите. В близост ще откриете Южен плаж и парк, Фермерски пазар, супермаркет, Община Несебър и много други градски
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско
Стилен морски дом с централна локация и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент, разположен в луксозна бутикова сграда от затворен тип на първа линия, непосредствено пред Южен плаж Приморско, само на няколко минути пеша от централния площад и всички удобства на града.
Апартаментът е с площ 58.60
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 816 €/м2) (5 507,03 лв./м2)Площ: 58.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Регулиран парцел до Поморие и главния път Бургас-Варна
гр. Поморие
Урегулиран парцел с отлична локация и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба урегулиран парцел с площ от 1 000 кв.м., разположен в спокойна и перспективна зона в близост до град Поморие и на кратко разстояние от главния път Бургас – Варна. Локацията съчетава удобен достъп, тиха среда и отлични възможности за развитие, което прави
52 000 €(101 703,16 лв.)
(52 €/м2) (101,70 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Многофамилна жилищна сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти на тихо и спокойно място в един от най-предпочитаните квартали на град Варна
Модерни жилища в новострояща се сграда в кв. Виница, с лесен достъп до центъра на Варна. Сградата се намира на изключително ключова локация, сред зеленина и спокойствие. В близост има автобусна спирка, хубав асфалтов път, много зелени площи. Тихо и спокойно място, предлагащо
от 149 000 €(от 291 418,67 лв.)
(1 533 - 1 559 €/м2)(2 998,29 - 3 049,14 лв./м2)Площ: 95.59 - 97.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 9 км
Къща на един етаж в кв. Черно Море, Бургас
гр. Бургас , кв. "Черно море"
Обзаведена къща с двор
Предлагаме на вашето внимание къща с площ 60 кв.м. в кв. Черно море в Бургас. Районът се намира на 14 км от центъра на град Бургас и на 9 км от Черно море. От централните части на града до квартал Черно море може да се достигне с автомобил за 15 минути, с градски транспорт
Продажба
Плаж на 1 км
Земеделска земя в местност Мапи, морски град Созопол
гр. Созопол
Парцел за инвестиция в близост до плаж Смокиня и плаж Каваците
Имаме удоволствието да предложим за продажба атрактивен парцел с площ 2519 кв.м. в Созопол, местност Мапи, между комплекс Грийн Лайф Ризорт и комплекс Веселие, само на 5 минути пешеходно разстояние от плаж Каваците и плаж Смокиня.
Парцелът е неурегулиран, земеделска нива
Продажба
Плаж на 500 м
Студиа и двустайни апартаменти в новострояща се сграда в Созопол
гр. Созопол
Жилищна сграда без такса поддръжка – отлична локация близо до плажа
Представяме нова модерна жилищна сграда в един от най-желаните морски градове в България – Созопол. Сградата е четириетажна, с елегантна визия, луксозни общи части и без такса поддръжка, което я прави особено атрактивна както за лично ползване, така и за инвестиция с дългосрочна
от 57 780 €(от 113 007,86 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 42.80 - 63.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Функциониращ семеен хотел в гр. Каварна
гр. Каварна
Готов за ползване хотел близо до центъра на морския град
Възможност за малък семеен бизнес в курортен град на морето. Нашата нова оферта включва функциониращ от 1998 година, готов за ползване хотел с удобна локация в гр. Каварна, близо до центъра и до разнообразие от градски удобства.
Хотелът (276 кв.м.) е построен през 1992 г., с
Продажба
-7%
Плаж на 8 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с гледка към парк в новострояща се сграда в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Модерен апартамент с просторно разпределение и близки удобства
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в модерна новострояща се сграда в един от най-предпочитаните квартали на града – кв. Възраждане. Имотът се намира на последния шести етаж и предлага отлична панорамна гледка към зеления и добре уреден Парк
109 500 €117 500 €214 163,39 лв.229 810,03 лв.
(1 481 €/м2) (2 895,67 лв./м2)Площ: 73.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Сграда без такса поддръжка в кв. Славейков
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Дувстайни, тристайни апартаменти, офиси и магазини на бул. Янко Комитов
Представяме ви нов многофункционален проект в динамично развиващия се район ж.к. Славейков, на бул. „Янко Комитов“ – една от ключовите локации в град Бургас. Сградата е проектирана с внимание към детайла, съчетавайки функционалност, естетика и съвременна визия, като отговаря на
от 94 833 €(от 185 477,23 лв.)
(1 750 - 2 100 €/м2)(3 422,70 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 54.19 - 194.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 600 м
Самостоятелен имот, подходящ за търговски обект в приморския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Eтаж от къща със собствен двор и паркоместа в централната част на града
Предлагаме за продажба самостоятелен етаж от новопостроена къща, разположен в централната част на приморския град Бяла, с прилежащ двор и две паркоместа. Имотът е изключително подходящ както за жилищни нужди, така и за търговски или офис обект, медицински или консултативен
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 071 €/м2) (2 095,53 лв./м2)Площ: 126.00 м2
Тип на имота:
Търговски имот
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Резервиран
Нова двуетажна къща с нескриваема морска панорама в затворен комплекс в м-ст „Прибой“
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Просторен имот с дворно място и две паркоместа в бутиков комплекс във Варна
В сърцето на живописната местност Прибой, само на 50 метра от главния път и едва на 12 км от центъра на Варна, Ви предлагаме за продажба новострояща се двуетажна къща със собствен двор, две паркоместа и впечатляваща морска панорама.
Имотът е част от бутиков комплекс от осем
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Просторна триетажна къща с панорамни тераси в приморския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Имот с отлична локация на пешеходно разстояние от плажа и центъра на Бяла
Масивна триетажна къща с отлична локация в централната част на Бяла – спокоен и предпочитан морски град с добре развита инфраструктура. Имотът се намира на около 500 метра пеша от централния плаж, в близост до магазини, ресторанти, лятно кино и всички удобства на града.
Къщата
Наем
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Светъл и комфортен имот с две тераси и отлична локация
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Левски 1 на Варна. Имотът се намира на втори етаж в сграда с добре поддържани общи части и асансьор, осигуряваща комфорт и удобство за ежедневно обитаване.
Апартаментът е с площ от 65
410 €/месец(801,89 лв./месец)
(6,31 €/м2) (12,34 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Южен двустаен апартамент в центъра на Ахтопол
гр. Ахтопол
Светъл апартамент без такса поддръжка, близо до всички удобства
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 54 кв.м, разположен в централната част на гр. Ахтопол – предпочитана морска дестинация с автентична атмосфера, красиви плажове и спокоен начин на живот.
Имотът се намира в жилищна сграда, построена през 2003 г., с асансьор и
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 815 €/м2) (3 549,47 лв./м2)Площ: 54.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 5 км
Едностайно ателие за продажба в района на Лятно кино „Тракия“
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Напълно обзаведено студио с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностайно ателие (студио), разположено в предпочитания и добре уреден район Лятно кино „Тракия“. Имотът се намира на 6-ти (последен) етаж в тухлена, добре поддържана сграда, построена около 2000 г.
Жилището е с площ от 30 кв.м и представлява мансарда, с
69 000 €(134 952,27 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Търговско помещение разположено в един от най-търсените и динамични райони на Варна
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Бизнес имот с удобен достъп и отличната локация
Имаме удоволствието да ви предложим многофункционален имот с площ от 100 кв. м., разположен в един от най-търсените и динамични райони на гр. Варна – Окръжна болница. Отличната локация, удобният достъп и постоянният поток от хора превръщат този обект в перфектна инвестиция както
333 000 €(651 291,39 лв.)
(3 330 €/м2) (6 512,91 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в тухлена сграда ново строителство в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Апартамент с паркомясто
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в сграда в кв. Бриз. Районът е търсен в близост се намира сладкарница , плувен комплекс, стадион, бул. 8-ми Приморски Полк, бул. Княз Борис I-ви, Морската градина и плажа. Апартаментът е завършен по БДС (Акт 16 - юли 2026
135 000 €(264 037,05 лв.)
(2 045 €/м2) (4 000,56 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна