Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 19
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 50 м
ПРОДАДЕН
Двустаен луксозен апартамент до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилище със съвременна визия в нов комплекс с удобства
Имаме удоволствието да предложим за продажба двустаен апартамент със съвременна визия и дизайн в нов комплекс, предлагащ комфорт и изискана обстановка за ценители, разположен в уникално красив район с борова гора и море, с директен достъп до плажа (50 м), само на 3 минути
114 784 €(224 497,99 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,64 лв./м2)Площ: 59.24 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Мезонет в ж.к. Възраждане, Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Апартамент на две нива в близост до централната градска част
Предлагаме за продажба уютен и функционален мезонет, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Възраждане. Имотът се намира на удобно и комуникативно място, в непосредствена близост до училища, ресторанти, бул. Княгиня Мария Луиза и бул. Сан Стефано, както и
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 933 €/м2) (3 781,27 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Двустаен апартамент в Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Отлично разположение в спокойната и предпочитана зона на Сарафово
Предлагаме за продажба двустаен преходен апартамент с площ 52 кв.м, разположен на втори етаж в сграда с 4 етажа в кв. Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа. Имотът предлага удобен и функционален план, като е с много добро разположение.
Разпределение:
• светъл хол с
71 900 €(140 624,18 лв.)
(1 383 €/м2) (2 704,31 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка море в комплекс Калиакрия Ризорт
гр. Каварна , гр. Балчик
Имот на първа линия с басейн и панорамни гледки към морето и залива на Каварна
Предлагаме за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт, разположен на първа линия от морето. Имотът предлага невероятни гледки към вътрешния двор с басейн и към морето, с живописни панорами към голф игрището „Трейшън Клиф“ на Гари Плеър
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 037 €/м2) (2 029,13 лв./м2)Площ: 124.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Голям апартамент в емблематичния комплекс Емералд Спа Ризорт
с. Равда
Апартамент с 2 спални и голяма тераса за целогодишно ползване
Обзаведен апартамент в комплекс "Емералд Бийч Ризорт § Спа" / Emerald Beach Resort & Spa, разположен на първа линия на морето, в южната част на курорт Равда, на 15 км от летище Бургас и само на 5 км от Слънчев Бряг. Курортното селище предлага спокойна жилищна сред здравословен и
76 900 €(150 403,33 лв.)
(531 €/м2) (1 038,12 лв./м2)Площ: 144.88 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Наем
Плаж на 700 м
Двустаен апартамент с отделна кухня до центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Обзаведено жилище под наем на ул. „Оборище“ на минути от Морската градина
Предлагаме двустаен апартамент под наем с отделна кухня, разположен на ул. „Оборище“ в кв. Възраждане, гр. Бургас – локация с отлична комуникация и бърз достъп до централната част на града.
Имотът се намира само на около 5 минути пеша от центъра и Морската градина, което го
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Помещение под наем с лице към централен булевард в гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Имот с топ локация в централната част на града
Помещение под наем с отлична локация в красивия и добре развит морски град Бургас. Имотът е част от добре поддържана сграда от 2008 г., намираща се на централна улица в града. Имотът се предлага с бонус един месец без плащане на наем за ремонт на помещението.
Помещението се
3 300 €/месец(6 454,24 лв./месец)(без ДДС)
(17 €/м2) (33,48 лв./м2)Площ: 192.80 м2
Тип на имота:
Заведение
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Парцел близо до регулация в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Имот с потенциал за застрояване на 1 км от морето
Предлагаме за продажба парцел с неправилна форма, разположен в близост до местност Поляните в Бяла – район с нарастващ интерес и отлични перспективи за развитие.
Имотът се намира само на около 100 метра от градската регулация, което го прави подходящ за бъдеща промяна на
Продажба
Урегулиран парцел с ток и вода в кв. Рудник, Бургас
гр. Бургас , кв. "Рудник"
Парцел на асфалтов път с отличен потенциал за строителство
Предлагаме за продажба регулиран парцел, разположен в кв. Рудник на Бургас – район, който съчетава спокойна жилищна среда с удобен достъп до града.
Имотът е с площ от 1000 кв. м. и се намира на асфалтов път, което осигурява лесен и целогодишен достъп. Парцелът е снабден с
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 600 м
Инвестиционен парцел близо до плажа в Крайморие, Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Голям имот с потенциал за жилищен проект в местност Кафка
Предлагаме за продажба изключително атрактивен инвестиционен парцел, разположен в кв. Крайморие, местност Кафка – един от най-бързо развиващите се райони на гр. Бургас, с отлични перспективи за развитие на жилищни проекти.
Имотът е с площ от 3900 кв.м и се намира на около 600
273 000 €(533 941,59 лв.)
(70 €/м2) (136,91 лв./м2)Площ: 3 900.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 300 м
Къща за гости с панорамна морска гледка в Свети Влас
гр. Свети Влас
Работещ бизнес на 300 метра от плаж със син флаг и възможност за преустройство в апартаменти
Пететажна къща за гости в курортен комплекс Свети Влас, разположена само на около 300 метра от плаж със син флаг – символ за чистота, безопасност и високо качество на крайбрежната среда. Имотът впечатлява с невероятна панорамна гледка към морето, Слънчев бряг, Несебър и яхтеното
Продажба
Плаж на 5 км
Напълно обзаведен тристаен апартамент с личен СПА център
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Имот в сграда с басейн и паркинг
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на първи партерен етаж в малък затворен комплекс с контролиран достъп, басейн и малък паркинг.
Апартаментът е с площ от 150 кв.м (чиста площ 134.5 кв.м + общи части 15.5 кв.м) и предлага следното
200 000 €(391 166 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел в регулация в района на Св. Никола
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Имот с ток и вода в града с потенциал за строителство
Предлагаме за продажба парцел в регулация, разположен в м-т Св. Никола – един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на гр. Варна.
Имотът е с площ от 590 кв.м и предлага отлични условия за изграждане на еднофамилна къща на два или три етажа, съобразена с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(280 €/м2) (546,97 лв./м2)Площ: 590.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
Търговско помещение под наем в кв. Победа
гр. Бургас , кв. "Победа"
Функционален обект на партерно ниво в гр. Бургас
Предлагаме под наем търговско помещение, разположено в кв. Победа в гр. Бургас – район с отлична достъпност и развита инфраструктура, подходящ за различни бизнес дейности.
Имотът е с площ от 50 кв.м и се намира на партерен етаж в административна сграда, в която функционира и
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент на 50 метра от плажа в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с източно изложение в сграда с басейн – отличен избор за ваканция и инвестиция
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в гр. Бяла, разположен само на 50 метра от плажната ивица – рядка възможност да притежавате имот на толкова близко разстояние до морето.
Жилището е с обща площ от 77.40 кв. м., от които 66.33 кв. м. чиста жилищна площ и 11.07 кв. м.
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 098 €/м2) (2 147,88 лв./м2)Площ: 77.40 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Панорамен парцел с гледка море в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Имот в урбанизирана зона с отличен потенциал за жилищно или ваканционно застрояване
Предлагаме за продажба панорамен парцел в северната част на гр. Бяла, разположен в урбанизирана зона с целогодишно обитавани къщи – район, който съчетава спокойствие, морски климат и добра инфраструктура. Имотът е с лека денивелация, което позволява оптимално проектиране и
Продажба
Плаж на 8 км
Тристаен апартамент във Варна, кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Обзаведено жилище с функционално разпределение и отлична локация в поддържана сграда
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в кв. Възраждане 1, гр. Варна – имот с практично разпределение, добра осветеност и удобна градска локация, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Жилището е с площ от 74 кв. м. и се намира на осми етаж от осем в
139 900 €(273 620,62 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,58 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Многофукционално промишлено помещение в района на Пети километър
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Имот, подходящ за склад, производство, автосервиз близо до изхода към Северен обходен път
Предлагаме под наем просторно монолитно промишлено помещение с площ от 250 кв.м, разположено в района на Пети километър в Бургас, в непосредствена близост до изхода към Северния обходен път. Локацията осигурява бърз и удобен достъп за транспорт и логистика, което прави имота
Продажба
Парцел с лице на главен път в Северна промишлена зона
гр. Бургас , кв. "Промишлена зона - Север"
Инвестиционен имот с потенциал за развитие в Бургас
Предлагаме за продажба парцел с площ от 4 000 кв.м, разположен в Северната промишлена зона на Бургас, с лице към главен път – ул. „Одрин“. Локацията е стратегическа, в непосредствена близост до утвърдени търговски и индустриални обекти, което прави имота изключително подходящ за
Наем
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Напълно обзаведено жилище с отлична локация
Търсите нов дом под наем във Варна, който съчетава удобство, пространство и отлична локация? Представяме ви тристаен апартамент в района на Чаталджа – предпочитано място за живеене с бърз достъп до центъра и всички градски удобства.
Жилището е с площ от 115 кв.м и се намира на
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (20,75 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Етаж от къща с двор в кв. Банево, Бургас
гр. Бургас , кв. "Банево"
Просторен имот с добро изложение, полусутерен и потенциал за модерен дом по ваш вкус
Предлагаме за продажба етаж от къща с двор в кв. Банево, гр. Бургас – имот с отличен потенциал за преобразяване в уютен семеен дом, разположен в спокоен и зелен район, предпочитан за целогодишно живеене.
Жилището е част от масивна къща, построена през 1970 г., и разполага със
Наем
Плаж на 500 м
Обзаведен тристаен апартамент под наем в к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Апартамент с нова кухня, офис кът и тераса с барбекю в малък комплекс с басейн
Търсите имот под наем в спокоен морски район, който съчетава удобство, уют и възможност за работа от вкъщи? Представяме ви напълно обзаведен тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг.
Жилището е с площ от 85 кв.м и се намира в добре поддържана сграда, построена през 2006 г.
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(7,65 €/м2) (14,96 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 10 км
Модерен жилищен комплекс в кв."Владислав Варненчик 1"
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Функционални и комфортни апартаменти в близост до големи търговски вериги и с бърз достъп до главни булеварди
Представяме ви нов мащабен проект, който съчетава съвременна архитектура, функционалност и комфорт, създавайки цялостна среда за живот и инвестиция в динамично развиващ се район на гр. Варна – кв. „Владислав Варненчик 1“, с удобен достъп до основни пътни артерии
и близост до
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 291 - 1 320 €/м2)(2 524,98 - 2 581,70 лв./м2)Площ: 62.93 - 116.17 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
Партерно търговско помещение в центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Просторен бизнес имот с 15 м витрина, отлична видимост и потенциал за развитие до Стария съд
Предлагаме за продажба партерно търговско помещение в кв. Възраждане, гр. Бургас, разположено само на метри от Стария съд – локация с постоянен човекопоток и отлична градска динамика. Имотът е изключително подходящ за развитие на различни бизнес дейности, благодарение на
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Парцел с разрешение за строеж и проект в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с готов архитектурен проект, морска панорама и отлична локация на 500 метра от плажа
Инвестиционен проект с издадено разрешение за строеж, разположен в северната част на гр. Бяла, област Варна – район с нарастващ интерес, съчетаващ спокойствие, морска природа и отличен потенциал за развитие.
Имотът включва парцел с площ 906 кв. м., предназначен за ниско
130 000 €(254 257,90 лв.)
(120 €/м2) (233,91 лв./м2)Площ: 1 087.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Четиристаен апартамент с морска панорама в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Просторен апартамент с 3 спални и комфортна жилищна среда във висок клас комплекс близо до Балчик и Каварна
Просторен апартамент до ключ с оборудвани бани, 3 спални и прекрасна морска панорама в комплекс "Калиакрия Ризорт" / Kaliakria Resort, на 55 км северно от гр. Варна и на около 45 мин. от международно летище Варна. Известните черноморски градове Балчик и Каварна са също наблизо, а
235 000 €(459 620,05 лв.)
(890 €/м2) (1 740,99 лв./м2)Площ: 264.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 350 м
Стилно обзаведен двустаен апартамент с гараж в жк Лазур
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Луксозно жилище с предпочитана локация близо до Морската градина
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с гараж, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Лазур, в непосредствена близост до Морската градина и морето.
Жилището е с обща площ от 74.35 кв.м и впечатлява с функционално
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
Тристаен апартамент до Борисовата градина в кв. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Светъл и просторен апартамент в широкия център на гр. Бургас
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в широкия център на Бургас – кв. Възраждане, в непосредствена близост до Борисовата градина. Локацията съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до всички ключови точки в града.
Жилището е след
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 364 €/м2) (4 622,87 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Наем
Промишлено помещение под наем в Бургас – 5-ти километър
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Просторен обект с височина 5 м, офис, трифазен ток и отличен достъп до северния обходен път
Предлагаме под наем промишлено помещение с площ от 250 кв. м., разположено в гр. Бургас, кв. „Пети километър“ – стратегическа локация с бърз достъп до северния обходен път, което осигурява удобна логистика и лесна връзка с основните транспортни артерии.
Имотът е подходящ за
Продажба
-38%
Плаж на 5 км
Парцел със сглобяема къща с три спални в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Имот на тиха улица на 5 км от морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 626 кв.м, заедно с сглобяема къща с обща площ 64 кв.м, разположена на тиха и спокойна улица с удобен достъп и напълно изградени партиди към ВиК и Енерго-Про.
Къщата е изградена върху здрав бетонен фундамент и разполага с носeща метална