Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 28
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Новопостроен медицински център до болница Сърце и Мозък
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Имот със статут на медицински център в кв. Мадика
Партерен имот на две нива със статут на ДКЦ Медицински център в новопостроена сграда с Акт 16 в кв. Мадика, в непосредствена близост до МБАЛ Сърце и мозък, супермаркет, магазини, възлови пътни връзки и други градски удобства. Имотът има отличен бизнес потенциал и е подходящ за
Продажба
Плаж на 1 км
Обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в Созопол
гр. Созопол , Буджака
Жилище в малък комплекс с басейн и барбекю зона
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в малък, уютен комплекс с басейн и зона за барбекю в град Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти в България.
Апартаментът се намира на втори етаж в четириетажна тухлена сграда,
77 000 €(150 598,91 лв.)
(1 132 €/м2) (2 214,69 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 50 м
Тристаен апартамент на плажа в град Обзор
гр. Обзор
Просторно жилище до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната градска част
Предлагаме за продажба голям тристаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип на самия плаж в Обзор, в близост до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната част на града.
Жилището (обща площ - 112.09 м2, чиста площ - 99.31 м2 плюс общи части - 12.78 м2) се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 115 €/м2) (2 181,09 лв./м2)Площ: 112.09 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Урегулиран парцел на Буджака в гр. Созопол
гр. Созопол , Плаж Каваци
Панорамен парцел на 250 м от морето
Представяме за продажба просторен парцел с площ от 919 кв.м., подходящ за самостоятелнa къщa или две вили с малък басейн. Имотът има чудесна локация в местност Буджака на град Созопол, на 250 м от морето и на 500 м от плажа.
Парцелът е с правилна форма, с лека денивелация,
110 500 €(216 119,22 лв.)
(120 €/м2) (235,17 лв./м2)Площ: 919.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка от всяка стая
гр. Обзор
Имот в комплекс от затворен тип на 250 м от морето
Представяме ви стилен тристаен апартамент, разположен на последен – пети етаж, в съвременен жилищен комплекс в курортния град Обзор. Имотът предлага ненадмината панорама към морето от всяка стая, а обширната тераса от 60 кв.м. създава усещане за простор и свобода.
Състои се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(781 €/м2) (1 527,99 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Апартамент с прекрасна морска гледка в Каварна Парадайс
гр. Каварна
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в комплекс с басейн близо до плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент с морска гледка в затворен комплекс Каварна Парадайз, близо до плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона (на 1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги
54 900 €(107 375,07 лв.)
(845 €/м2) (1 651,92 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Комфортно жилище с красива гледка на 3 минути пеша от плажа
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град).
Жилището има източно изложение и се намира на 1/4 етаж, обща площ – 65.9 кв.м., чиста площ – 58.21 кв.м.:
• хол с
54 900 €(107 375,07 лв.)
(833 €/м2) (1 629,36 лв./м2)Площ: 65.90 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 450 м
Работещ хотелски комплекс с басейн и невероятна морска гледка в Созопол
гр. Созопол
Функциониращ хотелски комплекс с утвърдено онлайн присъствие и висок рейнтинг
Представяме ви изключителна инвестиционна възможност – напълно функциониращ хотелски комплекс с утвърдена репутация, разположен на ключова локация в гр. Созопол. Имотът се отличава с невероятна панорамна гледка към морето, стилна архитектура, развита инфраструктура и редовен
Продажба
-100%
Двуетажна къща с двор, лятна кухня и гараж в Черноморец
гр. Черноморец
Основно ремонтиран имот в тихата част на морския курорт
Предлагаме за продажба двуетажна къща в гр. Черноморец. Намира се в тихата част на морския курорт, далеч от шума и нощния живот.
Къщата (214 кв.м.) е основно ремонтирана през 2009 г., с Акт 16 и нотариален акт. Състои се от:
• Полуподземен етаж – три помещения, баня с
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море
гр. Созопол
Апартамент в Созопол на първа линия
Уникално предложение от пазара за недвижими имоти - стилен двустаен апартамент с голяма тераса-веранда, невероятна панорамна гледка към морето и Созопол и отлична локация на метри от Райския залив. Имотът е част от малък комплекс с инфинити басейн, ресторант и фитнес.
Жилището
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 642 €/м2) (3 211,06 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Премиум жилищен комплекс от бизнес клас на крайбрежието на Варна
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Съвременен морски дом на трета линия от плаж Кабакум
Новият стандарт за живот край морето! Луксозен жилищен комплекс с апартаменти и магазини, съчетаващ съвременна архитектура и уединение, идеални условия както за комфортен живот, така и за сигурни инвестиции в един от най-динамично развиващите се райони на Варна, по протежение на
от 65 826 €(от 128 744,47 лв.)
(1 733 - 1 999 €/м2)(3 389,45 - 3 909,70 лв./м2)Площ: 35.58 - 96.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Нов комплекс до плаж Кабакум - комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Жилища в комплекс с много удобства и отлична локация във Варна
Животът на морето, който заслужавате. Съвременен дом комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт!
Добре дошли в модерен жилищен комплекс, който олицетворява съвременния стил, елегантната архитектура и удобството на крайбрежния живот. Разположен само на няколко минути от
от 64 455 €(от 126 063,02 лв.)
(1 691 - 2 095 €/м2)(3 307,31 - 4 097,46 лв./м2)Площ: 36.75 - 77.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Стилна сграда близо до плаж Кабакум - живот с усещане за свобода и сигурност
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Апартаменти в нов комплекс с много удобства и отлична локация
Ново ниво на живот само на крачки от най-красивите плажове на Варна!
Представяме ви модерен двусекционен жилищен комплекс от висок клас, част от престижен проект от осем комплекса. Разположен на втора линия от морето, в непосредствена близост до известните плажове Кабакум и
от 81 982 €(от 160 342,86 лв.)
(1 819 - 2 426 €/м2)(3 557,65 - 4 744,84 лв./м2)Площ: 42.50 - 78.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 400 м
Урегулиран парцел за строителство на Буджака на 400 м от плажа
гр. Созопол
Парцел за строеж на къща или жилищна сграда с гледка към морето в Созопол
Открийте своето късче рай на Буджака - живописния полуостров, където красотата среща спокойствието! Сгушен в южната част на българското Черноморие, този очарователен район предлага луксозни жилищни имоти, красиви плажове и кристално чисти води.
Насладете се на уединението на
255 000 €(498 736,65 лв.)
(200 €/м2) (391,17 лв./м2)Площ: 1 275.00 м2
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Имот с централна локация, подходящ за различен тип търговска дейност
Напълно оборудвано заведение в централната част на град Бургас, ж.к. Възраждане, близо до Борисова градина, магазин, пазар и други градски удобства. Имотът е подходящ за различен тип търговска дейност.
Имотът (271 кв.м.) се разпределя между два етажа:
• Приземен етаж -
284 000 €(555 455,72 лв.)
(1 048 €/м2) (2 049,65 лв./м2)Площ: 271.00 м2
Тип на имота:
Търговски имот
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Резервиран
Двустаен апартамент с невероятна гледка към морето
гр. Созопол
Обзаведен апартамент в комплекс Свети Тома на нос Хумата, до плажа на Аркутино
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – готов за нанасяне двустаен апартамент, където да се насладете на прекрасна почивка, като се потопите в слънчевата атмосфера на Созопол. Комплекс Свети Тома е разположен на първа линия от плажа, нос „Хумата“, в непосредствена
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 292 €/м2) (4 482,11 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в сграда ново строителство с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Необзаведен имот с оборудвана баня и положени настилки
Предлагаме двустаен апартамент на партерен етаж в сграда ново строителство с Акт 16 в горната част на кв. Виница, на 10 мин от центъра на град Варна и на 3 км (5 мин с автомобил) до най-близкия плаж.
Апартаментът се намира на партерен етаж (67,77 кв.м. с общите части, като
99 500 €(194 605,09 лв.)
(1 490 €/м2) (2 914,56 лв./м2)Площ: 66.77 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Луксозен имот в квартал Ветрен в гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Ветрен"
Напълно обзаведена къща с двор в добре уреден район на града
Предлагаме на вашето внимание голяма изцяло обзаведена луксозна къща в кв. Ветрен, построена през 2007 г. с площ от 338 кв.м. и самостоятелен двор от 555 кв.м. Имотът се намира на едно от най-добрите места във Ветрен, на тихо, но същевременно комуникативно място с добри
Наем
Паркоместа под наем в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Подземни паркоместа в поддържана сграда до магазин Lidl
Предлагаме на вашето внимание подземни паркоместа под наем в престижния курорт Св. Св. Константин и Елена, в непосредствена близост до магазин Lidl – локация, която осигурява бърз достъп до главни пътни артерии и удобства.
Описание:
• Подземен паркинг в поддържана и сигурна
105 €/месец(205,36 лв./месец)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 15.00 м2 Етаж: -2
Тип на имота:
Паркомясто
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Кранево-Вилидж / Kranevo Village
с. Кранево , Резерват Балтата
Последна къща във ваканционен комплекс на 200 м от морския бряг
Уникални таунхауси и вили в прекрасен ваканционен комплекс, разположен в южния край на един от най-хубавите плажове на Българско северно Черноморие, Кранево. Намира се на 200 м от морския бряг и граничи с резерват Балтата.
Комплексът е от затворен тип, с отлични условия за
Наем
Търговско помещение подходящо за различен тип дейност в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Магазин под наем в оживен район на гр. Варна
Представяме ви отлично търговско помещение под наем, разположено в сърцето на кв. Левски 1 в гр. Варна – една от най-динамично развиващите се и предпочитани локации в града. Имотът е ситуиран на партерен етаж в съвременна сграда, на тиха улица, в близост до жилищни блокове и
1 550 €/месец(3 031,54 лв./месец)
(21 €/м2) (40,42 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-26%
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Нови апартаменти в малка сграда до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилища с отлична локация – в близост до плажа и пешеходната зона на град Обзор
Апартаменти в нова сграда, в непосредствена близост до плажа на гр. Обзор, градския парк, търговските улици и само на 100 метра от морския бряг. Сградата се състои от шест жилищни етажа с общо 22 апартамента от които студио, двустайни и тристайни.
Насладете се на летния си
58 100 €79 000 €113 633,72 лв.154 510,57 лв.
(716 €/м2) (1 401,16 лв./м2)Площ: 81.10 - 81.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 400 м
Два етажа от къща в гр. Приморско
гр. Приморско
Три отделни апартамента с двор на 400 м от плажа
Представяме на вашето внимание три самостоятелни апартаменти, разположени на два етажа от 4-етажна къща в гр. Приморско, едва на 400 м от плажа.
Площта от 270 кв.м. се разпределя между:
• Етаж 3 - два двустайни апартамента, завършени по БДС.
• Етаж 4 - тристаен апартамент,
Продажба
-29%
За частни лица
Лукс
Плаж на 700 м
ПРОДАДЕН
Нова къща с просторен двор в морския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Съвременна едноетажна къща на 700 м от морето
Представяме ви съвременна еднофамилна къща ново строителство, разположена в живописния и перспективен черноморски град Бяла. Имотът се намира на тиха и централна улица, в непосредствена близост до магазини и основни удобства, само на 700 метра от плажната ивица. Отлично съчетание
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени морски апартаменти на двойна първа линия в комплекс Гардения Палас / Gardenia Palace
гр. Поморие , Гранд Хотел Поморие
Жилища на морето в луксозен комплекс с много удобства на първа линия от две страни - на море и на езеро
"Гардения Палас" / Gardenia Palace е великолепен ваканционен комплекс с уникално местоположение. Комплексът е разположен на двойна първа линия море, построен е на уникален естествен провлак, отделящ Поморийското езеро от Черно море. Освен с първа линия, комплексът се отличава с
от 186 330 €(от 364 429,80 лв.)
(2 000 - 2 200 €/м2)(3 911,66 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 88.73 - 173.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Земеделска земя в района на Къмпинг Градина
гр. Черноморец
Парцел за инвестиции с лице на главен път в Черноморец
Предлагаме на Вашето внимание прекрасна възможност за инвестиция в земя в гр. Черноморец, местност Герени, на 23 км от град Бургас и на 6 км от град Созопол. Разстоянието до плажа на къмпинг Черноморец е 300 м, а до плажа на Градина (север) -150 м. Парцелът е подходящ за
Продажба
Лукс
Бутикова сладкарница с работилница до ВИНС и Морска градина
гр. Варна , кв. "Център"
Модерна работилницата, оборудвана с най-висок клас уреди за преработката на скъп шоколад в идеален център
Имаме удоволствието да представим за продажба бутикова сладкарница с напълно оборудвана работилница с най-висок клас уреди за преработката на скъп шоколад. Имотът има големи стъклени витрини към улицата, разположен в идеалния център на морската столица Варна, точно до хотел
214 400 €(419 329,95 лв.)
(4 000 €/м2) (7 823,32 лв./м2)Площ: 53.60 м2 Партер
Тип на имота:
Заведение
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 200 м
Два панорамни парцела над пристанището в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Съседни парцели с денивелация на панорамен хълм
Предлагат се за продажба два съседни парцела, разположени на панорамния хълм над новоразширеното пристанище в Бяла, на пешеходно разстояние (200 м) до плажа. В района вече са изградени малък комплекс от къщи и комплекси с апартаменти.
Парцелът е с денивелация и следните
299 940 €(586 631,65 лв.)
(60 €/м2) (117,35 лв./м2)Площ: 4 999.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 14 в район Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Просторно ново жилище със спокойна локация в морската столица Варна
Предлагаме за продажба нов тристаен апартамент, разположен на първи етаж над партер в пететажна сграда с Акт 14 в кв. Долна Трака - тих и спокоен район с добре изградена инфраструктура, с бърз и удобен достъп до главен булевард, на 10 мин от центъра на град Варна. Сградата ще
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 743 €/м2) (3 408,05 лв./м2)Площ: 90.10 м2 Етаж: 1
с. Кранево
Парцел с готов инвестиционен проект в Кранево на 500м от морето
ПАРЦЕЛ, област Добрич, с. Кранево, с площ от 3140 кв.м
Парцелът се намира в центъра на Кранево,на около 500 м. от плажа.
УПИ с виза за проектиране със следните показатели: Плътност 60%; Кинт1,2; Височина до 10м;
Предварителни договори с ВиК и ЕоН.
Има разработен и