Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 33
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Нова сграда в един от най-комуникативните райони на Варна
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Студиа, двустайни и тристайни жилища близо до всички удобства
Предлагаме за продажба апартаменти в комплекс от две новостроящи се сгради в кв. Владислав Варненчик. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще
от 106 525 €(от 208 344,79 лв.)
(1 440 - 1 584 €/м2)(2 816,40 - 3 098,03 лв./м2)Площ: 67.30 - 94.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Обзаведени апартаменти в комплекс Грийн Парадайз
гр. Приморско
Готови за ползване жилища в предпочитания морски курорт Приморско
Предлагаме на вашето внимание готови за нанасяне апартаменти в затворен комплекс Грийн Парадайз 2 и 3. От имота се разкрива гледка към вътрешен двор и басейн, към гора и града. Намира се само на 10 минути пеш до предпочитания Южен плаж на Приморско и 500 метра от центъра на
от 107 000 €(от 209 273,81 лв.)
(1 801 - 1 969 €/м2)(3 522,45 - 3 851,03 лв./м2)Площ: 59.41 - 59.41 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Плаж на 1 км
Етаж от къща под наем в Долна Трака, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Обзаведен имот с възможност за паркиране на два автомобила
Предлагаме на вашето внимание етаж от къща с площ 75 кв.м., находящ се в района на Долна Трака. Имотът се намира на трети етаж и се състои от:
• коридор
• всекидневна с кухненски бокс
• 2 спални
• баня с тоалетна
• тераса
Имотът е напълно обзаведен и оборудван. Има
Продажба
-10%
За частни лица
Плаж на 200 м
Парцел над пристнището в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел разположен в курортна зона Чайка
Предлагаме на вашето внимание парцел разположен в курортна зона Чайка, над пристанището на Бяла, в близост до построени къщи и старата крепост-музейна града.
Парцелът е в екологично чиста зелена зона, има правоъгълна форма. Комуникации и канализация до парцела.
Параметри
45 000 €50 000 €88 012,35 лв.97 791,50 лв.
(53 €/м2) (104,16 лв./м2)Площ: 845.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Къща с проект за три етажа
гр. Приморско
Проект за имот на 500 метра от плажа
Предлагаме ви за продажба къща на 3 етажа в гр. Приморско. Имотът е на калкан, с проект. Разполага с всички нужни документи за завършване на 2 или 3 етажа.
До момента е на партерен етаж със следното разпределение: дълъг коридор, 3 спални и два санитарни възела, вътрешни стълби
Продажба
Плаж на 2 км
Земеделска земя в местност Иванови колиби в с. Лозенец
с. Лозенец
Два парцела, които са разделени от главен, асфалтов път
Поземлен имот в с. Лозенец в местността Иванови колиби с размер 17 810 кв. м.
Имотът е разделен на два парцела от асвалтов път с. Лозенец - с. Велика. Единият парцел е с площ от 10 426 кв. м., а другият е с площ от 7384 кв. м. Съседните на този имот парцели вече са в
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯ
Магазини до ключ в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Атрактивни търговски помещения на първа линия в кв. Аспарухово
Предлагаме под наем четири търговски помещения, завършени до ключ в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay на първа линия в кв. Аспарухово, едва на 5 минути от плажа, близо до главна спирка в двете посоки на града и супермаркет. Подходящи са за търговска дейност, кафе
680 €/месец(1 329,96 лв./месец)
(9,80 €/м2) (19,16 лв./м2)Площ: 69.42 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Голям регулиран парцел в южната част на Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Равен парцел за жилищно строителство близо до Какао Бийч
Имаме удоволствието да предложим за продажба просторно УПИ, подходящо за жилищно строителство с предпочитана, тиха локация в южната част на к.к. Слънчев бряг, зад комплекси Елит, на пешеходно разстояние до плажа.
Парцелът (4258 кв.м.) е равен, със следните строителни
361 930 €(707 873,55 лв.)
(85 €/м2) (166,25 лв./м2)Площ: 4 258.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 200 м
Хотел с басейн и ресторант в град Обзор
гр. Обзор
Функциониращ хотел на 200 метра от плажа и на пешеходно разстояние до центъра
Функциониращ хотел (РЗП 1630 кв.м.) с обширен басейн 200 куб.м. с детска част, двор (2000 кв.м.) с паркоместа и ресторант в отделна сграда до басейна, на 200 метра от плажа и на пешеходно разстояние от центъра на град Обзор.
Хотелът е с леглова база 30 стаи + 7 фамилни стаи,
Продажба
-13%
За частни лица
Плаж на 400 м
Просторна къща с централна локация в град Бяла, област Варна
гр. Бяла (Варна) , Стадион Бяла
Триетажна масивна къща на 400 м от плажа
Предлагаме ви уникална възможност да притежавате просторна триетажна къща в централната част на спокойния и очарователен град Бяла, само на 15 минути пеша от плажа. Този имот съчетава удобството на градския живот с близостта до морето и природата, като предлага отличен потенциал
Продажба
Модерна жилищна сграда в престижния район Свети Никола
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Нов комплекс висок клас строителство с озеленен вътрешен двор и бърз достъп до центъра на Варна
Предлагаме за продажба панорамни апартаменти с 1, 2 или 3 спални в новострояща се бутикова сграда в района на Св. Никола, предлагаща европейско качество и комфорт. Комплексът ще разполага с голям вътрешен озеленен двор. Характеризира се с висок клас строителство с луксозни общи
от 417 600 €(от 816 754,61 лв.)
(2 195 €/м2) (4 293,74 лв./м2)Площ: 190.22 - 190.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Парцел за инвестиция в кв. Долно Езерово, Бургас
гр. Бургас , кв. "Долно Езерово"
Земеделска земя до електричество и вода в района на Бургаското езеро
Голям парцел за инвестиция с площ 26915 кв.м., разположен в кв. Долно Езерово, на 8 км от центъра на Бургас, на север от Бургаското езеро, което отделя квартала от Горно Езерово. Районът се развива с бързи темпове, което прави инвестицията едно отлично решение.
Земята е
538 300 €(1 052 823,29 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 26 915.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Първи жилищен етаж с механа в град Обзор
гр. Обзор
Етаж с дворно място на 800 метра от плажа в Обзор
В продажба първи жилищен етаж във фамилна къща в гр. Обзор. Градът се намира почти по средата на пътя между Бургас и Варна, шосе Е-87 излиза от хълмистите гори на открита равнина покрай морето. Независимо от удобното му местоположение и дългата почти 6 км. пясъчна ивица, това
Продажба
Парцел в непосредствена близост до регулация
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Парцел за построяване на къща или вила
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 850 кв.м. От имота се разкрива гледка към града и към езеро.
Бургас е вторият по големина град на българското Черноморие и е важен индустриален, транспортен, културен и туристически център. Описваният имот е с комуникативна
Продажба
За частни лица
Многостаен апартамент до Дворец на културата и спорта във Варна
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище до ключ с паркомясто и централна локация
Предлагаме за продажба многостаен апартамент с централна локация, находящ се в района на Спортна зала, близо до Дворец на културата и спорта, Икономически университет, Висше Военноморско училище и други училища, плувен комплекс, стадион, бул. 8-ми Приморски Полк, бул. Княз Борис
329 000 €(643 468,07 лв.)
(2 419 €/м2) (4 731,38 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Парцел с идеен проект на първа линия море в гр. Ахелой
гр. Ахелой
Просторен регулиран парцел за курортно и жилищно строителство
Представяме на вашето внимание регулиран парцел на първа линия море в гр. Ахелой, на 6 км от Несебър. Имотът е подходящ за курортно и жилищно строителство с живописна локация и панорамни гледки.
Парцелът (4 989 кв.м.) попада в зона А и зона Б със следните строителни
Наем
Тристаен апартамент под наем в района на Операта в морската столица
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент с две спални в топ центъра на Варна
Предлагаме под наем апартамент с две спални в района на Операта, на пешеходно разстояние от Катедралата, Градска болница, Централна поща, Колхозен пазар, множество ресторанти и кафенета в топ центъа на морската столица Варна.
Апартаментът (чиста площ – 100 кв.м.) се намира на
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 100.00 м2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Обзаведен двустаен апартамент в район Погреби, кв. Христо Ботев
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Готов за нанасяне апартамент с удобен достъп до възлови булеварди и градски удобства
Изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент на втори етаж в тухлена сграда (2007 година) с асансьор и контролиран достъп в район Погреби.
Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван, с изложение юг-север и чиста площ – 55 кв.м.
Състои се от:
• Дневна
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(9,09 €/м2) (17,78 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
Нов двустаен апартамент в широкия център на Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Луксозно обзаведено жилище с южно изложение до идеалния център на морската столица
Готов за нанасяне двустаен апартамент в широкия център на град Варна, на тихо и спокойно място до идеалния център на Варна и всички културни обекти, банкови офиси, магазини, училища, детски градини, с изградена отлична инфраструктура.
Жилището е ново (2017 година),
512 €/месец(1 001,38 лв./месец)
(9,31 €/м2) (18,21 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент в кв. Владиславово
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Жилище с удобна локация в гр. Варна
Предлагаме двустаен апартамент в кв. Владиславово. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще отриете детски градини, както и основни и средни
75 500 €(147 665,17 лв.)
(1 162 €/м2) (2 271,77 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище с панорамна тераса и възможност за покупка на паркомясто
Предлагаме двустаен апартамент по БДС в зеления и тих кв. Виница от затворен тип комплекс с прекрасен озеленен двор, барбекю, видеонаблюдение и охрана.
Разпределението включва дневен тракт с кухненски бокс, спалня и една голяма тераса, баня отделно, тоалетна отделно. Към
100 685 €(196 922,74 лв.)
(1 300 €/м2) (2 542,58 лв./м2)Площ: 77.45 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-4%
Плаж на 250 м
Обзаведено жилище на 250 метра от плажа в Каварна
гр. Каварна
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
Апартамент с две спални в комплекс „Каварна Хилс”. Комплексът е разположен в морската туристическа зона на град Каварна, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини, кафе-бар и дискотека. Центърът на Каварна е само на 3 км. Комплексът предлага на своите
98 900 €103 000 €193 431,59 лв.201 450,49 лв.
(1 005 €/м2) (1 965,77 лв./м2)Площ: 98.40 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 400 м
Парцел за инвестиция в гр. Поморие
гр. Поморие
Урегулиран парцел на пешеходно разстояние до плажа
Атрактивно предложение за покупка на регулиран парцел с площ от 856 кв.м. с отлична локация в гр. Поморие, едва на 2 минути пешеходно разстояние от плаж.
Имотът е разположен на асфалтов път, в близост до електричество и вода. Предлага се за продажба срещу обезщетение.
Има
Наем
Тристаен апартамент под наем до Медицински университет-Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент в центъра на града
Представяме на вашето внимание тристаен апартамент под наем близо до центъра на гр. Варна, с една от най-предпочитаните за живеене локации, в близост до ВИНС, Червен площад, Медицински университет, Морска градина.
Свободен от 15.септември за дългосрочно ползване.
Изцяло
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(8,89 €/м2) (17,39 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-17%
Къща на 6 етажа за продажба в Свети Влас
гр. Свети Влас
Къща с гледка към морето с 18 стаи, подходяща за семеен хотел
Предлагаме на вашето внимание къща с обща разгърната площ 800 кв.м. и прилежащ двор от 350 кв.м. в централната част на Свети Влас, на 150 метра от централната търговска зона с директен достъп до Стара Планина. Постройката предоставя идеалната възможност за живеене в изключителен
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Тристаен апартамент на първа линия в Мидия Гранд Ризорт / Midia Grand Resort
гр. Ахелой
Просторно жилище с обширна морска панорама във ваканционен курорт Ахелой
Изключително просторен тристаен апартамент с обширна морска панорама, разположен на брега на морето в комплекс ”Мидия Гранд Резорт - Ахелой Палас”. Ваканционният комплекс е с впечатляваща локация: от едната му страна се разбиват вълните на Черно море, а от другата тихо ромоли
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 069 €/м2) (2 091,49 лв./м2)Площ: 173.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Апартамент с 2 спални в гр. Ахтопол
гр. Ахтопол
Обзаведено жилище на много тихо и спокойно място
Предлагаме ви апартамент с 2 спални в гр. Ахтопол. Сградата, където се намира жилището е панелна, на метри от морето. Апартаментът е разположен на 3 жилищен етаж. Разполага с директна гледка към морето. Мястото е много тихо и спокойно, далеч от заведенията на града и в същото
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 055 €/м2) (2 063,11 лв./м2)Площ: 90.06 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 4 м
Луксозни апартаменти за целогодишно живеене в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Пететажна сграда с предпочитана локация и удобен достъп до Морската градина
Изберете своя нов дом в новострояща се жилищната сграда, разположена във високата и тиха част на кв. Бриз, над стадион „Варна“, на пешеходно разстояние от Морската градина, квартал Чайка, хипермаркет Кауфланд и на 5 мин с автомобил от центъра на морската столица. В квартала се
от 280 500 €(от 548 610,32 лв.)
(1 516 - 2 521 €/м2)(2 965,04 - 4 930,65 лв./м2)Площ: 137.45 - 184.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Вила в м-т Кулака - Балчик на 2 км. от плажа
гр. Балчик , м-т Кулака
Готов за ползване имот с поддържана градина
Вила в м-т Кулака, тихо място с чист въздух само на 2 км. от морето. Има магазин за хранителни стоки само на 10 минути пеша.
Първият етаж е с площ 36 кв. м. представлява две стаи, едната се ползва за кухня. Има допълнителен навес, който е направен като лятна кухня. В приземния
Продажба
Земеделска земя кв. Долно Езерово
гр. Бургас , кв. "Долно Езерово"
Земеделска земя с лице на главен път и регулация в гр. Бургас
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 8 987 кв.м. Атрактивен имот, намиращ се по пътя Долно Езерово-Лукойл, подходящ за складова база, производствена база, паркинг, изграждане на парници и др. дейности.
Земята е с лице на пътя и в близост до ток, вода и къщите