ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 1.5 км
Земеделска земя с потенциал в м. Дебелата каба, близо до Царево
гр. Царево , м. Дебелата Каба
Голям парцел сред природа – инвестиция с възможност за развитие
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ 22 871 кв. м., разположена в местност „Дебелата каба“, в близост до гр. Царево. Имотът е със статут НТП – нива, категория 5, което го прави подходящ както за дългосрочна инвестиция, така и за активно развитие на селскостопанска
Продажба
За частни лица
Търговско помещение с две паркоместа в красива сграда в старинен стил
гр. Несебър
Търговско помещение в жилищна сграда с отлична локация в Несебър
Прекрасна възможност да вложите средства в перспективен, търговски имот. Предлагаме за продажба имот с отлична локация в град Несебър. Помещението се намира на партерен етаж в поддържана сграда с красива фасада в старинен стил.
Имотът е с отлична видимост, просторен - 246 кв.
568 000 €(1 110 911,44 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 284.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 1 км
Земеделска земя в близост до регулация в с. Лозенец
с. Лозенец , гр. Бургас
Парцел с отлична локация в м. Хаджияне – близо до главен път и комуникации
Представяме ви земеделска земя, разположена в местност „Хаджияне“, в землището на с. Лозенец – един от най-предпочитаните курортни райони по Южното Черноморие. Имотът се намира в непосредствена близост до регулация, което го прави особено перспективен както за бъдеща промяна на
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
ПРОДАДЕН
Южен двустаен апартамент на 150 м от плажа в Обзор
гр. Обзор
Модерно обзаведен имот в комплекс сред борове
Представяме ви стилен двустаен апартамент с южно изложение, разположен в утвърден морски комплекс в гр. Обзор – само на 150 метра от плажната ивица. Имотът съчетава спокойствието на природата с удобствата на модерното ваканционно жилище и предлага усещане за уединение сред борова
80 000 €(156 466,40 лв.)
(1 311 €/м2) (2 565,02 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Регулиран парцел на 800 м от плажа в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Парцел за инвестиция до комуникации зад комплекс Съни дей 2
Атрактивен парцел (1299 кв.м.) в регулация, разположен зад затворен комплекс Съни дей 2, на 800 м до плажа в Слънчев бряг и на 3 км от Несебър. Подходящ е за строеж на вила, къща, малък комплекс с гледка към Слънчев бряг и околните сгради.
Имотът е разположен в съседство с
234 000 €(457 664,22 лв.)
(180 €/м2) (352,32 лв./м2)Площ: 1 299.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 3 км
Апартамент в идеалния център на Каварна – южно изложение и просторна изба
гр. Каварна
Жилище на главната улица, с всички удобства на пешеходно разстояние
Представяме ви светъл и функционален апартамент, разположен на четвърти етаж от пет в сграда без асансьор, в самия идеален център на Каварна, на главната улица на града. Локацията осигурява незабавен достъп до магазини, банка, заведения, административни услуги и всичко необходимо
100 000 €(195 583 лв.)
(1 336 €/м2) (2 612,65 лв./м2)Площ: 74.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 250 м
Парцел за застрояване на 250 метра от морето - м. „Мисаря“
гр. Созопол
УПИ в регулация с възможност за жилищно строителство
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ) в една от предпочитаните зони на Созопол – местност „Мисаря“, само на около 250 метра от морето. Имотът е с изрядни документи и е подходящ както за жилищно строителство, така и за различни стопански дейности, съобразени с
125 730 €(245 906,51 лв.)
(127 €/м2) (248,39 лв./м2)Площ: 990.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Четири парцела с морска панорама до къмпинг „Градина“
гр. Черноморец
Инвестиционна възможност с одобрени градоустройствени параметри край Черноморец
Представяме ви атрактивен инвестиционен проект, включващ четири съседни поземлени имота с обща площ 7 383 кв.м, разположени в един от най-предпочитаните райони по Южното Черноморие – в близост до къмпинг „Градина“ и гр. Черноморец.
Теренът е със земеделски статут и отличен
Продажба
Плаж на 300 м
Обзаведен двустаен апартамент в Ахелой
гр. Ахелой
Уютен имот в предпочитания комплекс „Шато 2“, на минути от морето
Представяме ви функционален и приветлив двустаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс „Шато 2“ в гр. Ахелой – спокойно крайморско градче с отлична локация между Поморие, Равда и Слънчев бряг. Имотът се намира само на няколко минути от плажа и предлага удобен достъп
69 999 €(136 906,14 лв.)
(1 045 €/м2) (2 043,38 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Жилищна сграда с Акт 16 на централна улица в Балчик
гр. Балчик
Нови двустайни и тристайни апартаменти с възможност за закупуване на външни паркоместа
Представяме жилищна сграда с Акт 16, разположена на централна улица в град Балчик, в утвърдена градска среда с бърз достъп до всички ежедневни удобства. Локацията е изключително практична – в непосредствена близост до Lidl, търговски обекти, услуги и основни градски артерии, като
от 64 700 €(от 126 542,20 лв.)
(1 100 - 1 200 €/м2)(2 151,41 - 2 347 лв./м2)Площ: 58.78 - 101.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с отлична локация до Окръжна болница и Медицински университет
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Функционален имот с инвестиционен потенциал в един от най-търсените райони
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – кв. „Окръжна болница – Генерали“, в непосредствена близост до Окръжна болница, Медицинския университет, спирки на градски транспорт, магазини и всички
153 500 €(300 219,91 лв.)
(3 070 €/м2) (6 004,40 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-4%
За частни лица
Плаж на 150 м
Мезонет с една спалня над Южния плаж в Обзор
гр. Обзор
Напълно обзаведен двустаен апартамент на две нива в затворен комплекс със СПА и басейн
Стилен мезонет с една спалня, разположен в затворен комплекс над Южния плаж на Обзор – едно от малкото места по българското Черноморие, където морето, планината и просторът се срещат в едно. Комплексът е изграден върху скалите над залива, с впечатляващи гледки към безкрайната
89 700 €93 600 €175 437,95 лв.183 065,69 лв.
(1 150 €/м2) (2 249,20 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 400 м
Два етажа от къща за гости в Черноморец
гр. Черноморец
Осем самостоятелни стаи с отличен инвестиционен потенциал край морето
Предлагаме за продажба два самостоятелни етажа от функционираща къща за гости, разположена в спокойния и предпочитан морски град Черноморец. Имотът представлява отлично структурирана туристическа единица с готова база за настаняване и възможност за бързо развитие на доходоносен
Продажба
-14%
Обзаведен двустаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Двустаен апартамент в луксозен комплекс на 5 км от Балчик
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните голф и СПА комплекси по Северното Черноморие – Lighthouse Golf & Spa Resort, само на 5 км от гр. Балчик.
Жилището е ситуирано на 2-ри етаж от 5 в модерна тухлена сграда с
49 975 €57 900 €97 742,60 лв.113 242,56 лв.
(728 €/м2) (1 422,95 лв./м2)Площ: 68.69 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 350 м
Земеделска земя в близост до регулация и комуникации в Ахтопол
гр. Ахтопол
Атрактивен поземлен имот в живописната местност Коросиата-Зигрите
Продава се земеделски имот с площ от 7500 кв.м в красивата местност Коросиата-Зигрите, в района на град Ахтопол. Имотът се намира в непосредствена близост до къмпинг Делфин и бунгалата на Централния плаж, на около 1 км от централната част на града.
Идеално място за изграждане
75 000 €(146 687,25 лв.)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 7 500.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 450 м
Завършен апартамент до ключ в модерен комплекс в Приморско
гр. Приморско
Двустаен апартамент с югоизточно изложение в комплекс с удобен достъп до Южен плаж
Завършен двустаен апартамент с площ 60 кв. м., разположен на партерен етаж в модерен комплекс. Имотът предлага добро разпределение, хубав двор и приятна гледка – перфектно място за отдих и спокойствие. Комплексът е построен в гъста дъбова гора, като локацията гарантира спокойна
72 000 €(140 819,76 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 600 м
Модерна триетажна къща с веранда и гледка към морето в Созопол
гр. Созопол
Просторен дом на три нива, с възможност за персонализация, в един от най-атрактивните морски курорти
Просторна и функционална къща с РЗП 192 кв. м., разпределена на три светли и удобни етажа, проектирана с мисъл за комфорт и практичност. Разположена в любимия Созопол, тази къща предлага не само пространство и удобство, но и потенциал за персонализация – идеален избор за вашето
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Плаж на 450 м
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с прекрасна тераса
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено жилище в комплекс на пешеходно разстояние от плажа в Слънчев бряг
Готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс в Слънчев Бряг, само на 5 минути пеш от морския бряг с плаж широк 60 метра и на 200 метра от автобусна спирка. Комплексът е на пешеходно разстояние от всички видове магазини, ресторанти, кафенета и други. Апартаментът е
91 000 €(177 980,53 лв.)
(674 €/м2) (1 318,37 лв./м2)Площ: 135.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Едностаен апартамент с морска гледка на 200 метра от плажа в Ахтопол
гр. Ахтопол
Обзаведен апартамент в поддържана жилищна сграда
Обзаведен едностаен апартамент, разположен в спокойна и предпочитана част на гр. Ахтопол, само на около 200 метра от морето. Имотът се намира в жилищна сграда с асансьор, построена през 2003 г.
Апартаментът е разположен на втори етаж от четири и е с източно изложение, което
73 000 €(142 775,59 лв.)
(1 698 €/м2) (3 320,36 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 2
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Ремонтирана къща на два етажа с гараж и двор
Предлагаме за продажба ремонтирана двуетажна къща в самия център на с. Кошарица, едва на 10 км от гр. Несебър. Имотът е подходящ за целогодишно живеене или отдаване под наем.
Къщата (180 кв.м.) е на два етажа и се състои от:
• Първи етаж - дневна, кухня, спалня, баня с
Продажба
Плаж на 8 км
Новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден рудник, зона В
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Функционални жилища, съвременна архитектура и отлична градска локация
Представяме модерна новострояща се жилищна сграда с ясно изразено градско присъствие, проектирана с внимание към детайла и изискванията на съвременния начин на живот. Архитектурната концепция залага на чисти линии, балансирани пропорции и функционални решения, които създават
от 66 643 €(от 130 342,38 лв.)
(1 100 - 1 150 €/м2)(2 151,41 - 2 249,20 лв./м2)Площ: 57.95 - 120.02 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Хотел с басейн и снек бар в град Обзор
гр. Обзор
Хотел на 200 м от плажа
Функциониращ хотел с басейн, снек бар до басейна и 20 студия за настаняване на 200 метра от плажа в Обзор. Разположен е в близост до центъра и на пешеходно разстояние до плажната ивица на града.
Сградата е в отлично състояние с прекрасна локация, има възможност за
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Просторно студио с голяма тераса в комплекс Sunny Home 2
к.к. Слънчев бряг
Комфортно студио с панорамна гледка на пешеходно разстояние от плажа
Предлагаме за продажба просторно студио, разположено на последен етаж в добре поддържан жилищен комплекс в Слънчев бряг, само на около 800 метра от плажа. Локацията съчетава удобствата на курортния център със спокойствието на тиха улица, което прави имота подходящ както за лично
55 000 €(107 570,65 лв.)
(775 €/м2) (1 515,08 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 300 м
Новостроящ се жилищен комплекс в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни просторни апартаменти висок клас строителство без такса поддръжка
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект с последни налични светли и слънчеви апартаменти за целогодишно живеене, на 300 м от плажа в кв. Сарафово. Пететажната сграда е изработена от висококачествени материали, без такса поддръжка. Старт на строителството – май, 2024
от 99 312 €(от 194 237,39 лв.)
(1 250 - 1 263 €/м2)(2 444,79 - 2 470,21 лв./м2)Площ: 78.65 - 103.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Регулиран парцел с проект за къща в гр. Каварна
гр. Каварна
Парцел за строителство с панорамна гледка в местност „Старите лозя“
Представяме ви атрактивен парцел в регулация, разположен в местност „Старите лозя“ в Каварна – район с активно ново застрояване, спокойна среда и лесен достъп до всички удобства на града. Имотът се намира на около 700 метра от стадиона и спортната зала, в зона с изграждащи се
Продажба
Целогодишно работещо заведение в гр. Несебър
гр. Несебър
Стилно обзаведено и напълно оборудвано заведение в оживен район близо до Южен плаж
Целогодишно работещо заведение в отлична курортна зона в гр. Несебър, само на кратка разходка от морето, лесно достъпен както за местните жители, така и за туристите. В близост ще откриете Южен плаж и парк, Фермерски пазар, супермаркет, Община Несебър и много други градски
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско
Стилен морски дом с централна локация и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент, разположен в луксозна бутикова сграда от затворен тип на първа линия, непосредствено пред Южен плаж Приморско, само на няколко минути пеша от централния площад и всички удобства на града.
Апартаментът е с площ 58.60
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 816 €/м2) (5 507,03 лв./м2)Площ: 58.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Регулиран парцел до Поморие и главния път Бургас-Варна
гр. Поморие
Урегулиран парцел с отлична локация и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба урегулиран парцел с площ от 1 000 кв.м., разположен в спокойна и перспективна зона в близост до град Поморие и на кратко разстояние от главния път Бургас – Варна. Локацията съчетава удобен достъп, тиха среда и отлични възможности за развитие, което прави
52 000 €(101 703,16 лв.)
(52 €/м2) (101,70 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Регулиран парцел с идеен проект на първа линия море
Близо до гр. Балчик
Отличен парцел на морето недалеч от голф игрища
Представяме ви чудесен регулиран парцел, разположен в една от най-красивите местности на морето, в непосредствена близост до трите голф игрища- Бялата Лагуна. Той притежава виза за строителство и идеен проект. Разрешение за строеж може да бъде получено в рамките на 60 дни, след
Продажба
Плаж на 1 км
Земеделска земя в местност Мапи, морски град Созопол
гр. Созопол
Парцел за инвестиция в близост до плаж Смокиня и плаж Каваците
Имаме удоволствието да предложим за продажба атрактивен парцел с площ 2519 кв.м. в Созопол, местност Мапи, между комплекс Грийн Лайф Ризорт и комплекс Веселие, само на 5 минути пешеходно разстояние от плаж Каваците и плаж Смокиня.
Парцелът е неурегулиран, земеделска нива