Имоти с гледка към морето за продажба и под наем - страница 4
Лукс
Плаж на 1 км
Прекрасна нова къща с невероятна панорамна гледка към морето
гр. Свети Влас
Чисто нов имот качествено строителство, готов за обзавеждане в комплекс Винид Еко вилидж
Предлагаме за продажба изключителна нова къща, напълно завършена и готова за мебелиране, с невероятна панорамна гледка към Несебърския залив и морето. Имотът се намира в престижния Еко комплекс Винид Еко Вилидж в Свети Влас, на най-високата точка на комплекса, осигуряваща пълна
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Добре обзаведена вила на 150 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас , до хотел Берлин
Готова за ползване къща с отлична локация на метри от плажа в Свети Влас
Чудесна триетажна къща в затворен комплекс с басейн, паркоместа и перфектна локация – едва на 150 метра от плажа в Свети Влас и на минути пеша от емблематичната Марина Диневи. Това е имот, който носи усещането за морски живот от най-висока класа и е идеален както за лично
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартамент с гледка към морето в комплекс „Бадемите“
гр. Свети Влас
Двустайно жилище в Св. Влас на първа линия
Двустаен апартамент в комплекс „Бадемите“ в Свети Влас, само на 50 метра над плажа, на удобно разстояние от главната улица на курорта със супермаркети, ресторантчета, магазини и всякакви услуги. Това е малък комплекс от две сгради на 4 етажа, с бели приветливи фасада и арки на
132 000 €(258 169,56 лв.)
(2 260 €/м2) (4 420,71 лв./м2)Площ: 58.40 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Тристаен апартамент в комплекс на 50 метра от плажа и яхтено пристанище „Марина Диневи“
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент с гледка към морето в комплекс „Бадемите“ в Свети Влас
Предлагаме за покупка просторен апартамент с две спални в комплекс „Бадемите“ в Свети Влас. Комплексът е част от премиум линията на Диневи Ризорт и е разположен само на 50 метра над плажа, на удобно разстояние от главната улица на курорта със супермаркети, ресторантчета, магазини
198 000 €(387 254,34 лв.)
(2 735 €/м2) (5 348,82 лв./м2)Площ: 72.40 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 400 м
Жилищна сграда с панорамна морска гледка в сърцето на Свети Влас
гр. Свети Влас , екопътека „Лазурен бряг”
Сграда с Акт 14 – отлична инвестиция в един от най-предпочитаните морски градове на България
Жилищна сграда на груб строеж с издаден Акт 14, разположена в тиха и стратегическа част на гр. Свети Влас – район, който се отличава с комбинацията от морски въздух и планинска свежест, както и с постоянно развиваща се инфраструктура. Имотът предлага впечатляваща панорамна гледка
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Пентхаус с гледка към морето на плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с три спални в комплекс Ла Мер / La Mer на първа линия близо до к.к. Златни пясъци
Просторен пентхаус на две нива с 3 спални и тераса с прекрасна морска панорама в луксозния затворен комплекс Ла Мер / La Mer, разположена на самия морски бряг, до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чистия крайградски район на Варна - „Чайка“, в близост до плаж
980 000 €(1 916 713,40 лв.)
(1 585 €/м2) (3 100,37 лв./м2)Площ: 618.22 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Atea View - луксозна сграда с безкрайна морска панорама до високи скали и зелени хълмове
гр. Каварна
Лукс и уединение на първа линия до морето в едно от най-живописните места на Българското Черноморие
Станете собствени на впечатляващ крайбрежен имот с директна морска панорама!
Лукс и уединение – на метри от водата и с усещане за абсолютна свобода.
Представяме изключителна сграда, разположена само на 10 метра от морето и на 50 метра от плажа, в една от най-живописните и
от 128 920 €(от 252 145,60 лв.)
(1 863 - 2 000 €/м2)(3 643,71 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 64.46 - 145.25 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Луксозен пентхаус в Свети Влас с гледка море
гр. Свети Влас
Тристаен апартамент в отличен комплекс на 200 м от морския бряг
Предлагаме на вашето внимание луксозен пентхаус в Свети Влас, и в непосредствена близост до известния летен курорт Слънчев Бряг. Специфичното местоположение на комплекса предлага уникална комбинация от гледка към морето, съчетана с красив планински пейзаж.
Имотът е стилен и
230 000 €(449 840,90 лв.)
(1 392 €/м2) (2 722,18 лв./м2)Площ: 165.25 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен многостаен aпартамент в морски курорт Свети Влас
гр. Свети Влас
Прекрасен имот с премиум обзавеждане и впечатляващ дизайн на 50 м от морето
Предлагаме за продажба изключителен многостаен имот, формиран от два обединени апартамента, разположен само на 50 метра от морския бряг в престижния курорт Свети Влас. Имотът е създаден за клиенти, които ценят пространството, високото качество на изпълнение и елегантния, завършен
321 000 €(627 821,43 лв.)
(2 076 €/м2) (4 059,63 лв./м2)Площ: 154.65 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Луксозен тристаен апартамент с морска панорама и гараж в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Отлично обзаведено жилище в нов комплекс с много удобства
Представяме ви луксозен тристаен апартамент за продажба в един от най-желаните райони на гр. Варна – кв. Чайка, разположен в нова престижна сграда, завършена през 2024 г. Сградата впечатлява с модерна архитектура, висок стандарт на строителство и отлично поддържани общи части –
499 000 €(975 959,17 лв.)
(4 990 €/м2) (9 759,59 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Обзаведено студио с морска гледка в Свети Влас
гр. Свети Влас
Апартамент без такса поддръжка само на минути от плажа
Предлагаме уютно и функционално студио, без такса поддръжка, но с отлична енергийна ефективност, разположено в един от най-желаните райони на Свети Влас, местност Инцараки – съчетание от спокойствие, зеленина и удобства. Имотът е идеален както за сезонно, така и за целогодишно
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 964 €/м2) (3 841,81 лв./м2)Площ: 28.00 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 400 м
Луксозен апартамент с морска панорама в местност Кабакум
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Двустаен апартамент до ключ в затворен комплекс с басейни и СПА зона, на 400 м от плажа в к.к. Чайка
Представяме Ви двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка към морето, разположен в модерна сграда от затворен тип в местност Кабакум, в курортната зона Чайка. Локацията съчетава спокойствие, чист въздух и непосредствена близост до плажа – само на 400 метра пешеходно
325 000 €(635 644,75 лв.)
(2 997 €/м2) (5 862,26 лв./м2)Площ: 108.43 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 600 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море в Созопол
гр. Созопол
Обзаведен апартамент над яхтеното пристанище
Имаме удоволствието да предложим за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с фронтална гледка море и топ локация, над яхтеното пристанище на гр. Созопол, на 10 минути (600 м) от плажа. Гарантиран доход от отдаване на нощувка през летния период.
Апартаментът (70 кв.м.)
155 000 €(303 153,65 лв.)
(2 214 €/м2) (4 330,77 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Имот на 2 нива със самостоятелен вход в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Мезонет с 2 спални, възможност да се обособи трета и морска гледа
Голям апартамент на две нива с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене,
392 000 €393 000 €766 685,36 лв.768 641,19 лв.
(2 001 €/м2) (3 912,86 лв./м2)Площ: 195.94 м2 Партер
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 1 км
Хостел под наем в м-ст Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Хостел с 36 легла, ресторант и градина близо до Южния плаж
Предлагаме на вашето внимание хостел под наем в местност Евксиноград с обща площ от 500 кв.м. Имот на 3 етажа с ресторант, градина и паркинг на пешеходно разстояние от плажа. Прекрасно местоположение сред зеленина и тишина, в близост до крайбрежния път Варна-Златни пясъци и
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се сграда в центъра на гр. Приморско
гр. Приморско
Последно студио на 500 м от плажа
Представяме на вашето внимание последно студио в четириетажна жилищна сграда в процес на строителство, на 500 м от плажа в гр. Приморско, в близост до ресторанти, магазини, къщи за гости, други градски удобства. Очакван Акт 16 - 11.2026.
Сградата се състои от един тристаен, 8
от 60 000 €(от 117 349,80 лв.)
(862 €/м2) (1 685,58 лв./м2)Площ: 69.62 - 69.62 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-6%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент под наем в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Построен е на брега на морето в курортния комплекс „Чайка“, в близост до плаж Кабакум, до Варненския Свободен
800 €/месец850 €1 564,66 лв./месец1 662,46 лв.
(12 €/м2) (24,07 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 900 м
Триетажна къща с просторна гледка в гр. Черноморец
гр. Черноморец
Нова къща до ключ с оборудвани бани, паркомясто и удобен достъп до плажа
Представяме на вашето внимание нова триетажна къща с площ 140 кв.м., оборудвана със слънчеви колектори за топла вода. Имотът е част от морски град Черноморец, на 900 м от плажа.
Жилищната площ се разпределя между:
• Етаж 1: хол, кухня, баня с тоалетна и сух склад.
• Етаж 2:
Продажба
-3%
Плаж на 4 км
Нова двуетажна къща в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нова двуетажна къща с използвани най-нови технологии за енергийна ефективност и нескриваема морска панорама
Предлагаме за продажба двуетажна къща в жк. Виница, близо до възловата ул. Цар Борис III, на 4 км от плажа. Изложението на къщата е южно, с нескриваема морска панорама.
Имотът е с обща разгъната площ от 174 кв. м., намиращ се в парцел от 410 кв.м. Къщата се състои от:
•
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Триетажна къща с двор и морска гледка близо до Шабла
Близо до гр. Шабла , с. Тюленово
Имот с уникално местоположение на живописния бряг на Тюленово
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание този прекрасен имот с уникално местоположение на морския бряг в района на село Тюленово, на 10 км от град Шабла. Подходящ е както за лично ползване, така и като бизнес инвестиция. Разкрива прекрасна гледка към морето, като се
Продажба
Лукс
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 500 м
Жилищна сграда ROEL Residence с гарантиран доход в Свети Влас
гр. Свети Влас
Напълно завършен и функциониращ комплекс с дългосрочни наематели, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба изключително атрактивен инвестиционен имот – жилищен комплекс ROEL Residence, разположен в престижния морски курорт гр. Свети Влас, само на около 500 метра от плажа. Имотът представлява напълно завършен, отлично поддържан и функциониращ комплекс, който се
Продажба
Трапезица Резидънс - нов жилищен комплекс с прекрасни гледки в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Студиа, жилища с 1, 2 или 3 спални с лесен достъп до централните части на Бургас
Трапезица Резидънс – новаторски проект със смесено предназначение, който задава висок стандарт на съвременното градско строителство в Бургас. Това е топ локация и отлична възможност за покупка на жилище в комплекс, който съчетава модерна архитектура, функционалност и
от 81 504 €(от 159 407,97 лв.)
(1 650 - 2 837 €/м2)(3 227,12 - 5 548,69 лв./м2)Площ: 42.89 - 138.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Piccadilly Residence — Новото лице на градския лукс и модерен живот
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Топ проект с впечатляваща визия, високо качество и стратегическа локация
Piccadilly Residence – когато домът е повече от място за живеене.
Един от най-мащабните и амбициозни жилищни проекти в града, създаден да зададе нов стандарт за комфорт, стил и качество на живот. Това е модерен комплекс от ново поколение, който съчетава градска елегантност,
от 126 900 €(от 248 194,83 лв.)
(1 799 - 16 344 €/м2)(3 518,54 - 31 966,09 лв./м2)Площ: 15.48 - 225.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-3%
Лукс
Плаж на 400 м
Обзаведен апартамент над яхтеното пристанище
гр. Созопол
Двустаен апартамент с веранда в Созопол
Предлагаме на вашето внимание този изключително уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в престижна сграда, намираща се само на няколко крачки от яхтеното пристанище в Созопол. Имотът е с площ от 67.80 кв.м и разполага с просторна веранда, от
140 000 €145 000 €273 816,20 лв.283 595,35 лв.
(2 090 €/м2) (4 086,81 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-2%
За частни лица
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент с морска гледка
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в сграда ново строителство без асансьор
Представяме на вашето внимание слънчев и уютен тристаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тухлена сграда в предпочитания за живеене варненски квартал Виница. Имотът съчетава усещане за комфорт, функционално разпределение и отлично местоположение – идеален
156 000 €159 900 €305 109,48 лв.312 737,22 лв.
(1 631 €/м2) (3 190,85 лв./м2)Площ: 95.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Модерен жилищен комплекс в сърцето на града – комфорт, сигурност и стил без компромиси
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Светли и просторни апартаменти с 1, 2 или 3 спални на комуникативно място в Бургас
Иновативен жилищен комплекс от ново поколение, който съчетава висок стандарт на строителство, престижна централна локация и интелигентни архитектурни решения, отговарящи на нуждите на съвременния човек. Това не е просто жилище – това е нова концепция за градски живот, където
от 123 708 €(от 241 951,82 лв.)
(1 700 - 2 839 €/м2)(3 324,91 - 5 552,60 лв./м2)Площ: 68.01 - 134.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 250 м
Новострояща се сграда в гр. Черноморец
гр. Черноморец
Нови студиа и двустайни апартаменти с предпочитана локация на 250 м от плажа
Изберете своя нов дом за ваканционно или целогодишно ползване в изтънчена бутикова сграда, целяща да осигури максимален комфорт, пълноценна почивка и усещане за уют през всички сезони. Сградата е разположена до малкия плаж, очароващ със своята гледка към о-в „Свети Иван“ и вилна
от 116 694 €(от 228 233,63 лв.)
(1 800 - 2 600 €/м2)(3 520,49 - 5 085,16 лв./м2)Площ: 59.14 - 134.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-12%
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент до Икономически университет-Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Отлично жилище в района на Червен площад с морска гледка
Предлагаме под наем готов за нанасяне тристаен апартамент с комуникативна централна локация до бул. Цар Освободител, ВИНС, Червен площад, Младежки дом Орбита, галерии, музеи, магазини, кафенета и ресторанти, главна спирка на редовния градски транспорт за връзка с разнообразие от
570 €/месец650 €1 114,82 лв./месец1 271,29 лв.
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 9
Близо до гр. Варна , гр. Бяла (Варна)
Парцел в местност Аян Плай – землището на град Бяла, област Варна
В продажба парцел в местност Аян Плай – землището на град Бяла, област Варна. Парцелът е разположен в близост до пътя Бяла-Обзор. Комуникации на граница. Проведена регулация 2008 г. Подходящ за ваканционно селище, курортна дейност. Южно изложение на парцела. В близост до
Продажба
Имот с прекрасна панорама в местност Старите лозя, край Варна
гр. Игнатиево , м. Старите лозя
Парцел с потенциал за жилищно строителство
Предлагаме за продажба земя с площ 2 135 кв.м, разположена в местност „Старите лозя“, в близост до гр. Игнатиево и с удобен достъп до гр. Варна. Имотът се намира на около 500 метра от главен път, в район с вече изградени жилищни имоти и вили, което го прави особено подходящ за
49 000 €(95 835,67 лв.)
(23 €/м2) (44,89 лв./м2)Площ: 2 135.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Анна Ицова
Брокер, Варна