Имоти с гледка към морето за продажба и под наем - страница 8
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Морски вили на първа линия на 100 м от централния плаж на гр. Ахтопол
гр. Ахтопол
Къщи с две или три спални, просторни веранди и невероятен изглед към морето
Собствена вила с морски изглед на първа линия море!
Уникално съчетание от богата природа, море, планина и тихи плажове, изключително място за живеене и почивка от семейства и хора, търсещи спокойствие и усамотение.
С получен Акт 16!
Комплексът се състои от 24 еднофамилни
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Жилища в Olympia Residence / Олимпия Резиденс на плажа в Равда
с. Равда , плаж Олимпийски надежди
Апартаменти на първа линия в елитен комплекс в процес на строителство на топ място в морския курорт
Olympia Residence / “Олимпия Резиденс” е луксозен комплекс на първа морска линия непосредствено до един от най-красивите и чисти плажове на българското Черноморие – „Олимпийски надежди“. Разположен е на 3 км от историческата част на Несебър – град в списъка на ЮНЕСКО за световно
от 193 200 €(от 377 866,36 лв.)
(1 675 - 2 899 €/м2)(3 276,02 - 5 669,95 лв./м2)Площ: 115.35 - 316.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Висок клас комплекс с много удобства в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Отлични жилища с 1 или 2 спални в комплекс със зеленина и басейн
Отличен комплекс от ново поколение, създаден с мисъл за модерния градски човек, който търси баланс между динамиката на града и спокойствието на природата. С перфектна локация – в близост до Ботаническата градина и морския курорт „Св. Св. Константин и Елена“ – проектът съчетава
от 155 912 €(от 304 937,37 лв.)
(2 260 - 3 256 €/м2)(4 420,18 - 6 368,18 лв./м2)Площ: 64.96 - 149.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Двустаен апартамент в предпочитан комплекс
гр. Приморско
Обзаведен апартамент до северния плаж в Приморско
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан комплекс в непосредствена близост до Северния плаж на Приморско – един от най-красивите и чисти плажове по българското Черноморие.
Приморско е популярен крайморски град, известен със своята
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 554 €/м2) (3 039,47 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Луксозни еднофамилни къщи с морска панорама в района на Райския залив, Созопол
гр. Созопол , Буджака
Бутиков комплекс от 7 еднофамилни къщи, разположен в живописната зона Буджака
С удоволствие ви представяме ексклузивен бутиков комплекс от 7 еднофамилни къщи, разположен в живописната зона Буджака, в непосредствена близост до „Райски залив“ и на броени минути от плажовете „Буджака“, „Харманите“ и „Каваците“.
Проектирани с изключително внимание към
Продажба
Хит
Лукс
Плаж на 900 м
Нов жилищен комплекс до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозни апартаменти на пешеходно разстояние от плажа
Представяме ви новостроящ се жилищен комплекс, разположен в престижната местност Ален мак, само на няколко минути от центъра на Варна и на пешеходно разстояние от плаж Кабакум, курортен комплекс „Слънчев ден“ и емблематичния курорт Ривиера. Местоположението съчетава удобството на
от 78 500 €(от 153 532,66 лв.)
(1 263 - 2 790 €/м2)(2 470,21 - 5 456,77 лв./м2)Площ: 42.95 - 277 000.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Новопостроена сграда с Акт 16 на 100 м от морето в гр. Созопол
гр. Созопол
Разкошен затворен комплекс с басейн на втора линия, близо до плаж Смокиня
Не пропускайте тази уникална възможност да притежавате комфортно обзаведен апартамент на втора линия в Созопол, с панорамни гледки, на 100 м от морето, в непосредствена близост до плаж Смокиня и до едни от най-забележите и класни ресторанти и барове в района, включително „Noir
от 152 064 €(от 297 411,33 лв.)
(2 154 - 2 200 €/м2)(4 212,86 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 69.12 - 107.06 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Жилища на първа линия море в елитен комплекс
с. Шкорпиловци
Апартаменти в целогодишен комплекс на метри от плажа
Радваме се да ви представим изключително висок клас имоти на първа линия море, на метри от плажа в Шкорпиловци. Разкошен комплекс, разположен в непосредствена близост до един от най-красивите плажове на черноморския бряг и био резервата „Камчийски пясъци“. Един проект,
от 79 900 €(от 156 270,82 лв.)
(1 083 - 1 712 €/м2)(2 118,16 - 3 348,38 лв./м2)Площ: 66.45 - 111.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени апартаменти в Грийн Парадайз Делукс в Приморско
гр. Приморско , Непосредствено пред южния плаж
Стил и лукс във ваканционен комплекс на първа линия пред Южния плаж на курортния град
Това е изискан комплекс от ваканционни апартаменти, разположен на първа линия на южния плаж на Приморско. Той се намира в близост до рибния ресторант, на 2 минути от центъра на курортния град и недалеч от река Дяволска.
Бутиковият комплекс е от затворен тип, като се състои
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 491 - 2 791 €/м2)(2 916,14 - 5 458,72 лв./м2)Площ: 58.19 - 148.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Къщи и просторни апартаменти в Еко комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас
Комплекс в стил „стара българска къща“ с морска панорама
Станете собственик на изключителен морски имот без аналог в екологична среда на брега на морето - комплекс от най-висок клас в Свети Влас. Имоти с панорамна гледка към морето и заобикалящата зеленина. Великолепна среда, съчетаваща морски бриз и горска прохлада на метри от плажа.
от 105 080 €(от 205 518,62 лв.)
(1 800 - 4 320 €/м2)(3 520,49 - 8 449,19 лв./м2)Площ: 51.51 - 312.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
гр. Поморие
Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
Просторни апартаменти в нова жилищна сграда в центъра на Поморие, едва на 600 м от морето, в близост до комплексите за рехабилитация, супермаркети, МБАЛ Поморие и други градски удобства.
Жилищната сграда се изгражда в дворно място с площ 1383 м2. На партерния етаж ще има
от 74 817 €(от 146 329,33 лв.)
(1 350 - 1 500 €/м2)(2 640,37 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 55.42 - 72.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 900 м
Комплекс от 5 луксозни къщи в Созопол
гр. Созопол
Луксозен комплекс с пет триетажни вили с морска панорама
Представяме ви ексклузивен комплекс от 5 триетажни луксозни вили, разположен в спокойната и живописна местност „Буджака“ в Созопол. Всяка вила предлага уникална гледка към морето, самостоятелен двор, басейн и паркоместа за две коли, осигурявайки пространство, комфорт и
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Нов жилищен комплекс в Созопол
гр. Созопол
Луксозен комплекс, вдъхновен от духа на Стария Созопол с морска панорама
Добре дошли в новия бутиков комплекс, който ще съчетае традициите на Стария Созопол с модерна елегантност, създавайки уникална атмосфера за живот и релакс. Разположен в тихата и спокойна част на Созопол, комплексът разкрива спираща дъха панорамна гледка към целия морски
от 142 000 €(от 277 727,86 лв.)
(2 038 €/м2) (3 985,76 лв./м2)Площ: 69.68 - 69.68 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
ПЪРВА ЛИНИЯ
Парцел в регулация на първа линия от морето в с. Българево
Близо до гр. Каварна , с. Българево
Терен с панорамна морска гледка
Представяме на вашето внимание атрактивно предложение за инвестиция – голям имот с площ от 40 003 кв.м. на първа линия от морето, на 7 км от общинския център гр. Каварна, на 70 км от летище Варна. Имотът разкрива уникална морска панорама. Парцелът е подходящ за строеж на голямо
800 100 €(1 564 859,58 лв.)(без ДДС)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 40 003.00 м2
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
Предлагаме за продажба луксозен жилищен комплекс в процес на строителство в кв. Изгрев. Състои се от 11 етажа, от два жилищни входа и подземни паркоместа, с бърз и удобен достъп до главен булевард, магазини, гимназии.
Старт на строителството - март 2024 г. Акт 16 три години
от 231 500 €(от 452 774,65 лв.)
(995 - 1 445 €/м2)(1 946,05 - 2 826,17 лв./м2)Площ: 174.02 - 237.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
Не пропускайте възможността да инвестирате в апартаменти в сграда с Акт 16, разположена сред зеленината на най–стария Черноморски курорт „Св. Св. Константин и Елена“. Топ локация на един от последните свободни терени до морето, непосредствено до всички най-популярни места – Вила
от 182 000 €(от 355 961,06 лв.)
(2 582 - 2 889 €/м2)(5 049,95 - 5 650,39 лв./м2)Площ: 70.49 - 93.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Предлагаме ексклузивно един изключителен апартамент в Royal Cove Residence – място, създадено за хора, които ценят морската панорама, спокойствието и качественото строителство.
Разположен в сърцето на Каварна, само на 150 метра от златистия плаж, този имот съчетава удобствата
64 900 €(126 933,37 лв.)
(860 €/м2) (1 681,24 лв./м2)Площ: 75.50 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
ПРОДАДЕН
Голям парцел с възможност за смяна на статута и панорамна гледка море
Близо до с. Тънково , с. Тънково
Достъпен просторен парцел с живописна локация и бърз достъп до Слънчев бряг и Несебър
Предлагаме за продажба голям парцел от 12501 кв.м., който в момента е разделен на два парцела с големина от 9402 кв.м. и 3099 кв.м. с обща граница. Намира се в местността "Кръста" до село Тънково, с чудесна панорамна гледка към Несебърския залив.
Имотът граничи с каменист път
Продажба
ново
Плаж на 20 км
Нова къща с хубава гледка към Бургаския залив и морето без такса поддръжка
Близо до гр. Бургас , с. Каменар
Просторна къща с Акт 16 и дворно място в село Каменар
Двуетажна къща в с. Каменар, гр. Бургас. Селото е с изключително добро местоположение, намира се само на 6 км от морето и от град Поморие, който е известен балнеоложки център. Международното летище Бургас е само на 15 км, а областният център Бургас е само на 22 км. Селото е
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартхотел на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Напълно обзаведени апартаменти в елитен комплекс
Комплексът е сбъдната мечта за всеки, който иска да избяга от шумните морски курорти и да се радва на тишина, спокойствие и чист, морски въздух.
Създадена с вдъхновение, деликатен дизайн и безкомпромисно качество, тази морска резиденция предлага подчертана елегантност и стил
от 71 736 €(от 140 303,42 лв.)
(2 100 - 2 400 €/м2)(4 107,24 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 32.92 - 73.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 400 м
Комуникативен регулиран парцел в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с жилищен проект с отлична локация на 400 м от централния плаж
Предлагаме за продажба атрактивен регулиран парцел, разположен в една от най-предпочитаните части на град Бяла, само на около 400 метра от централния плаж. Локацията съчетава удобството на близостта до морето с добре развита градска среда.
Имотът се намира в урбанизирана зона,
105 000 €(205 362,15 лв.)
(233 €/м2) (456,36 лв./м2)Площ: 450.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 400 м
Панорамен парцел в района на южния плаж на Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с морска гледка и възможност за инвестиция в морски курорт с потенциал за развитие
Предлагаме за продажба просторен парцел, разположен в курортната зона, над най-просторния плаж в град Бяла, над Прокуратурата, в близост до ресторанти и супермаркет. Парцелът гарантира морска гледка поради неговото разположение на височина спрямо предходните парцели.
Парцелът
110 000 €(215 141,30 лв.)
(75 €/м2) (145,86 лв./м2)Площ: 1 475.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 700 м
Панорамни апартаменти в нова сграда в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Двустайни и тристайни апартаменти с южно изложение в малка сграда в Бяла
Предлагаме за продажба последни, просторни жилища с площ от 71 кв. м. до 97 кв. м., разположени на последен (4-ти) етаж в нова жилищна сграда в град Бяла. Сградата е малка и бутикова, без асансьор, с просторно стълбище и южно изложение, осигуряващо прекрасна панорама към морето
от 100 848 €(от 197 241,54 лв.)
(1 200 - 1 400 €/м2)(2 347 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 80.27 - 97.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Двустаен апартамент с фронтална морска гледка
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище в комплекс на първа линия в района на Каварна
Представяме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тих и уединен комплекс в близост до Каварна – идеално място за почивка, далеч от шума на големите курорти.
Жилището е ситуирано на последен 4-ти етаж и е с обща площ от 74,2 кв.м (63,80
64 900 €(126 933,37 лв.)
(875 €/м2) (1 710,69 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен панорамен апартамент с мазе и паркомясто, близо до плажа на Каварна
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс Kavarna Hills, в крайбрежната зона на град Каварна. Имотът се намира само на няколко минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
89 700 €(175 437,95 лв.)
(951 €/м2) (1 859,24 лв./м2)Площ: 94.36 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
Обзаведен апартамент в северната част на курорта Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Двустайно жилище в комплекс MiRaBelle на 300 метра от плажа
Обзаведен апартамент в комплекс MiRaBelle разположен в северната част на курорта Златни пясъци, заобиколен от буйни дървета и предлагащ прекрасен морски гледки. Комплексът е разположен в тих и спокоен район, заобиколен от красива природа.
Апартаментът се намира на трети етаж с
89 000 €(174 068,87 лв.)
(1 487 €/м2) (2 908,42 лв./м2)Площ: 59.85 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна