Имоти с гледка към морето за продажба и под наем - страница 7
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Атрактивен затворен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нови жилища и паркоместа сред зeлeнинa, чиcт въздyx, мopcĸa пaнopaмa и спокойствие
Изберете вашия нов семеен дом с aтpaĸтивна локация в непосредствена близост до гората и вилната зона на кв. Виница, само на 3 км от плажната ивица и в същото време – c дoбpa тpaнcпopтнa oбeзпeчeнocт, c oтлични ĸoмyниĸaции и нeoбxoдимaтa coциaлнa
от 131 022 €(от 256 256,76 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 72.79 - 211.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен затворен комплекс Пенелопе Палас / Penelope Palace
гр. Поморие
Ваканционни апартаменти в 4-звезден комплекс на първа линия в Поморие
Изберете своя нов ваканционен дом в спокойния и тих спа и морски курорт – Поморие, на 7 км от Летище Бургас (кв. Сарафово) и на 15 км северно от центъра на Бургас. Комплекс "Пенелопа Палас" е разположен в непосредствена близост до брега на морето и хотел "Сънсет Ризорт", недалеч
от 106 425 €(от 208 149,21 лв.)
(2 250 - 4 340 €/м2)(4 400,62 - 8 488,30 лв./м2)Площ: 47.30 - 355.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Триетажен имот с морска гледка в гр. Свети Влас
гр. Свети Влас , Buongiorno ! Premium
Работеща къща за гости с отличен рейтинг и без такса поддръжка
Предлагаме за продажба триетажна къща с морска гледка, разположена в затворен комплекс в гр. Свети Влас. Имотът е с обща застроена площ 320 кв.м, построен през 2010 г., с Акт 16, присъединен към градската канализация.
Къщата функционира успешно като къща за гости и е
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Комфортно жилище на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 463 €/м2) (4 816,60 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Новострояща се жилищна сграда в квартал Хоризонт
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Луксозни жилища в района на Метро Бургас, с бърз достъп до магистралата и градски удобства
Изберете модерен семеен дом в новострояща се сграда, впечатляваща с елегантна и модерна архитектура – истински символ на лукс, комфорт и изтънченост. Имотът е разположен в кв. Хоризонт, с бърз достъп до магистралата и в непосредствена близост до всички градски удобства:
Продажба
Лукс
Плаж на 400 м
Луксозен мезонет с три паркоместа в Морската градина на гр. Варна
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Обзаведен имот с четири спални в луксозна сграда с контролиран достъп и 24 часа видеонаблюдение
Луксозен мезонет находящ се в Морската градина на гр. Варна. Общата застроена площ на имота е 381 кв. м., които включват 101 кв. м. озеленена тераса, от която се разкрива прекрасна гледка към морето. Отличен семеен дом за хора ценящи парковата среда с множество алеи, кътове за
1 280 000 €(2 503 462,40 лв.)
(3 360 €/м2) (6 570,77 лв./м2)Площ: 381.00 м2 Етаж: 3,4,5
Тип на имота:
Мезонет
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Обзаведена къща с гледка към морето в м-т Акчелар
гр. Варна , кв. "м-т Акчелар"
Къща с южно изложение, лятна кухня и голям двор недалеч от морето
Прекрасна къща с гледка към морето в м-т Акчелар. Тук са разположени хотели, резиденции, вили и почивни станции, а известният курорт Златни Пясъци е само на 15 минути с кола. Редовни автобусни линии свързват района с центъра на град Варна и с курортите Албена и Кранево. Отлично
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Последни наличности в елитния комплекс на първа линия Olympia Beach
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Съвременен жилищен комплекс на първа линия с перфектен пясъчен плаж
"Олимпия Бийч" / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
от 134 000 €(от 262 081,22 лв.)(без ДДС)
(1 239 €/м2) (2 423,31 лв./м2)Площ: 108.15 - 108.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в затворен комплекс в кв. Сарафово, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Готов за живеене или отдаване под наем имот в близост до морето
Предлагаме за продажба напълно обзаведен едностаен апартамент, разположен в предпочитания крайбрежен квартал Сарафово, част от Бургас. Имотът се намира в затворен комплекс с контролиран достъп, който през летния сезон предлага и басейн, създавайки комфортна ваканционна атмосфера
59 900 €(117 154,22 лв.)
(2 119 €/м2) (4 144,12 лв./м2)Площ: 28.27 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент близо до морето в Обзор
гр. Обзор
Обзаведено жилище със съвременен дизайн в затворен комплекс със спокойна и екологично чиста локация
Представяме на вашето внимание панорамен тристаен апартамент (105 кв.м.) в модерен затворен комплекс с Акт 16 и прекрасна локация на 200 м от морето в Обзор. Сградата е целогодишно населена, с малък брой апартаменти и всички комуникации в близост.
Апартаментът е панорамен, с
125 000 €(244 478,75 лв.)
(758 €/м2) (1 481,69 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско , Южен плаж Приморско
Апартамент с две спални в комплекс от затворен тип с много удобства
Представяме ви тристайно жилище в комплекс от затворен тип, разположен на първа линия в централната част на град Приморско, директно пред Южния плаж и само на 2 минути пешеходно разстояние от централния площад и всички удобства, които курортният град предлага.
Сградата е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 737 €/м2) (5 352,80 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерен жилищен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Изискани 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти на 800 м от плажа
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – богат избор от 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти с функционални разпределения и морска панорама в богато озеленен комплекс, състоящ се от 9 сгради с живописна локация, на 800 м от прекрасен плаж със
от 84 700 €(от 165 658,80 лв.)
(1 260 - 2 165 €/м2)(2 464,35 - 4 234,37 лв./м2)Площ: 47.07 - 277.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 50 м
Новопостроена жилищна сграда в Ахтопол
гр. Ахтопол , гр. Бургас
Жилища на 50 метра от плажовете на Ахтопол
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в сграда в морския град на любовта - Ахтопол. Не пропускайте възможността да имате отлично жилище на добра цена!
Топ морски имоти:
• На крачка от морето и Централния плаж
• Разсрочено плащане по схема
• Възможност за отдаване под
от 87 129 €(от 170 409,51 лв.)
(2 100 - 3 706 €/м2)(4 107,24 - 7 248,31 лв./м2)Площ: 39.39 - 103.31 м2
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с фронтална морска гледка на първа линия в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Луксозен комплекс на брега на морето с директен достъп до плажа, южно изложение
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с фронтална гледка море, разположен на първа линия в Сарафово – един от най-престижните и търсени квартали на Бургас.
Имотът се намира на 2 етаж, 108 кв.м. обща площ и южно изложение.
Комплексът е издигнат на 15 метра надморска
249 990 €(488 937,94 лв.)
(2 315 €/м2) (4 527,20 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен комплекс с директен достъп до плажа между Бяла и Обзор
гр. Обзор
Завършени „до ключ“ жилища в комплекс с басейн, кафене, СПА център, детска площадка и много зеленина
Апартаменти с нова визия, съвременен дизайн и високо качество на обслужването в нов комплекс на морето в Обзор. Луксозният комплекс от затворен тип се намира само на 50 метра от морския бряг, сред обширен парк, потънал в зеленина и предлага широка морска панорама.
Сградата
от 79 030 €(от 154 569,24 лв.)
(1 500 - 2 300 €/м2)(2 933,75 - 4 498,41 лв./м2)Площ: 41.66 - 128.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1.4 км
Нови модерни апартаменти в луксозен жилищен комплекс в кв. Галата, Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Съвременен комфорт, морски въздух и престижна локация – Вашият нов дом в южната част на Варна
Представяме ви нов жилищен комплекс в кв. Галата, Варна, създаден за хора, които ценят качеството, спокойствието и съвременния начин на живот близо до морето.
Комплексът е от затворен тип и включва пет жилищни сгради и една обществена, разположени така, че всяка да има своя
от 100 261 €(от 196 093,47 лв.)
(1 500 - 1 750 €/м2)(2 933,75 - 3 422,70 лв./м2)Площ: 62.66 - 190.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Парцели в регулация до Black Sea Rama
с. Топола
Голям парцел в регулация до голф игрище Black Sea Rama в землището на с. Топола
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран парцели до Black Sea Rama Golf, само на около 60 метра от входа. В района има много нови ваканционни къщи и вилни селища, в близост до няколко голф игрища като Thracian Cliffs, Lighthouse Golf and SPA Resort и Topola Skies Golf & Spa
Продажба
Плаж на 500 м
Aпартаменти в завършен и работещ комплекс в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Панорамни апартаменти на 500 м от центъра и плажа
Представяме на вашето внимание комфортни апартаменти в един от най-зелените градове на морския бряг – град Бяла. Комплексът се намира на 500 метра от центъра на курорта Бяла и черноморското крайбрежие, близо до училище, ресторанти, супермаркет, банка.
Построен е върху участък
от 52 900 €(от 103 463,41 лв.)
(1 088 - 1 360 €/м2)(2 127,94 - 2 659,93 лв./м2)Площ: 45.55 - 78.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 800 м
Резиденция до Морската градина, централния плаж и центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Последни апартаменти с 360° панорамни гледки към града и морето
Всичко, за което мечтаем както в грата така и на морето - дом комбинация от красота, спокойствие, сигурност, близост до центъра, Морската градина и плажа с 360°панорамни гледки град и море. Наслаждавай се на отличен дом през всеки сезон на година!
Непреходен имот в любимия
от 205 700 €(от 402 314,23 лв.)
(2 400 - 3 125 €/м2)(4 693,99 - 6 111,97 лв./м2)Площ: 84.46 - 207.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 500 м
Апартаменти на първа линия в Приморско с панорамна морска гледка
гр. Приморско
Нов модерен комплекс с висок стандарт на строителство и отлична инвестиционна перспектива
Представяме ви нов жилищен проект на първа линия в Приморско, отличаващ се със своята елегантна архитектура, висококачествено изпълнение и директен изглед към морето.
Строителството на комплекса стартира през април 2025 г. и ще бъде завършено в рамките на 24 месеца – през 2027
41 400 €(80 971,36 лв.)
(1 238 €/м2) (2 420,67 лв./м2)Площ: 33.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Хит
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Стилен комплекс на първа линия до централния плаж на Лозенец
с. Лозенец
Обзаведени студиа и двустайни апартаменти с красиви гледки
Този елегантен комплекс е разположен само на 50 метра от плажа и морето в предпочитан за отдих район в Лозенец.
Лозенец е заобиколен от Странджа планина между градовете Царево и Китен. Комплексът привлича не само с неговата изискана архитектура, но също с много удобна
от 61 947 €(от 121 157,80 лв.)
(1 618 - 1 988 €/м2)(3 164,53 - 3 888,19 лв./м2)Площ: 37.17 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Комплекс от къщи с морска панорама в живописния Черноморец
гр. Черноморец
Къщи с две спални, паркомясто и прекрасни гледки пред Акт 16
Представяме ви модерен комплекс от еднофамилни къщи с панорамна гледка към морето, разположен в едно от най-красивите и предпочитани кътчета по Южното Черноморие – Черноморец. Локацията съчетава в себе си тишината и спокойствието на природата с удобството на бърз достъп до плаж,
Продажба
Лукс
гарантиран наем
Плаж на 500 м
Луксозен морски комплекс в Поморие
гр. Поморие , Аквапарк
Обзаведени апартаменти на 500 м от плажа в комплекс с редица удобства
Представяме ви новия престижен жилищен и хотелски комплекс Aquavista, разположен в известния морски курорт Поморие, само на 500 метра от плажа. Проектът комбинира модерен дизайн, петзвезден комфорт и инвестиционна сигурност, предлагайки напълно готови обзаведени апартаменти с
от 104 406 €(от 204 200,39 лв.)
(2 340 - 2 820 €/м2)(4 576,64 - 5 515,44 лв./м2)Площ: 41.93 - 123.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се жилищна сграда в гр. Поморие
гр. Поморие
Луксозна сграда на 500 метра от морето
Изберете своя нов дом в нова жилищна сграда с гаражи, на 500 метра от морето в Поморие, в близост до центъра на града, до комплексите за рехабилитация, супермаркет, музей на Солта, стадион, детска градина, Поморийско езеро и др. Очакван Акт 16 - лятото на 2025.
Проектът
от 89 340 €(от 174 733,85 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 59.56 - 70.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Вила с двор и морска панорама
с. Кранево , гр. Варна
Имот на 200 метра от плажа в Кранево
Предлагаме за продажба имот с голямо дворно място и открита морска панорама, в Кранево, само на 200 метра от плажа. Парцелът е разположен в район, подлежащ на геотехнически контрол, тъй като има специфични теренни особености, характерни за крайбрежната зона.
• Площ на вилата:
Продажба
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. "Меден рудник"
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Новострояща се сграда до Кауфланд в Меден рудник зона Д
Представяме модерен жилищен комплекс, разположен сред живописна природа в зона Д на кв. Меден рудник. Сградата е хармонично вписана в борова гора, съчетавайки съвременна градска архитектура, материали от най-висок клас и спиращи дъха гледки към Бургаския залив.
Това е мащабен
61 000 €(119 305,63 лв.)
(1 034 - 950 €/м2)(2 022,33 - 1 858,04 лв./м2)Площ: 36.91 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 150 м
Апартаменти с Акт 16 на втора линия море в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Просторни жилища по БДС, с панорамни тераси и пряк достъп до плажа
Bulgarian properties продава ексклузивно студия, двустайни и един тристаен апартамент на втора линия от плажа (с директен достъп) в град Бяла, област Варна, близо до ресторанти, семейни хотели, магазини.
Жилищата се отличават с големи площи и панорамни тераси. Изложение:
от 56 200 €(от 109 917,65 лв.)
(890 - 1 061 €/м2)(1 740,69 - 2 075,14 лв./м2)Площ: 61.32 - 106.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 350 м
Новострояща се сграда в Поморие на метри от калните бани
гр. Поморие
Сграда в непосредствена близост до Музея на солта с възможност за издаване до ключ
Жилищна сграда с гаражи в етап на строителство на 350 метра от морето, 400 метра от МБАЛ Поморие и непосредствена близост до централната част на града, известен с лечебната кал, чистото море. Намира се на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15 километра от
от 93 308 €(от 182 494,59 лв.)
(1 450 - 1 527 €/м2)(2 835,95 - 2 986,55 лв./м2)Площ: 64.35 - 79.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Елитен морски комплекс Артур
гр. Свети Влас , На 100 м от плажа
Елегантни апартаменти в затворен комплекс с изискана визия и много екстри на 100 м от плажа в Свети Влас
"Артур" / Arthur е уникален по рода си затворен комплекс от ваканционни апартаменти, който впечатлява с изтънченост и невероятна гледка към морски залив. Разположен в прекрасното курортно градче Свети Влас, комплекс "Артур" отстои едва на 100 метра от плажната ивица и морето,
от 230 240 €(от 450 310,30 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 143.90 - 170.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Уникален парцел на първа линия с проект за комплекс
гр. Свети Влас
Парцел в регулация с действащ проект и договори за присъединяване EVN и ВИК на абсолютно първа линия в Свети Влас
Предлагаме за продажба уникален парцел с всички разрешителни и договори за присъединяване към EVN и ВИК на абсолютна първа линия в Свети Влас в района на комплекс Оникс. Теренът е сравнително равен и с чудесна морска панорама. Всички комуникации са в съседство. Съчетанието на
1 500 000 €(2 933 745 лв.)
(167 €/м2) (326,01 лв./м2)Площ: 8 999.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг