- страница 4
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведен двустаен апартамент в Реджина Маре/Regina Mare
гр. Царево
Ваканционен апартамент на първа линия от плаж Нестинарка в гр. Царево
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс Реджина Маре/Regina Mare на първа линия море в района на плаж Нестинарка в гр. Царево. Имотът съчетава отлична локация, морска атмосфера и удобства, които го правят подходящ както за
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
За частни лица
Просторен гараж със стратегическа локация в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Премиум подземен гараж с автоматични врати и видеонаблюдение
Предлагаме под наем просторен подземен гараж, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА и ул. Тодор Недков. Имотът се намира в модерна и добре поддържана сграда на ул. Борис Василев – Боркиша, в район с ново строителство и отлична
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент в Paradise Dreams, Свети Влас
гр. Свети Влас
Уютно жилище на втора линия от морето, само на 4 минути пеша от плажа
Предлагаме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 61 кв.м, разположен на първи етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Свети Влас – Paradise Dreams.
Жилището е с отделен вход и изключително функционално разпределение:
• входно антре;
• просторна дневна с
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 721 €/м2) (3 366,59 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-12%
ново
Лукс
Стилен готов за нанасяне имот завършен с модерни и качествени материали
гр. Сливен , кв. "в.з. Сливен"
Луксозно обзаведена къща с планинска гледка във вилната зона на град Сливен
Впечатляващ имот съчетаващ идеалната комбинация между модерно строителство, дизайнерски решения и разбира се локация, разположен във вилната зона на областния град Сливен, с гледка към Стара планина, в близост до природен парк „Сините камъни“. Тази луксозна къща с площ от 171 кв.
Продажба
ново
Плаж на 4 км
Едноетажна къща с двор в центъра на гр. Аксаково
гр. Аксаково , гр. Варна
Готов за живеене, обзаведен дом – комфорт и спокойствие в близост до Варна
Предлагаме за продажба уютна едноетажна къща, разположена в централната част на Аксаково – предпочитано място за живеене в близост до морската столица Варна. Имотът съчетава удобството на градската инфраструктура с тишината и уюта на самостоятелния дом с двор. Намира се близо до
Продажба
ново
За частни лица
Просторен двустаен апартамент с двор в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот с отлично изложение, в нова сграда с елегантна архитектура
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с двор и паркомясто, разположен в нова сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и модерни зони на София. Имотът съчетава съвременен дизайн, качество на строителството и удобство, превръщайки се в отличен
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 224 €/м2) (4 350,37 лв./м2)Площ: 74.63 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Тристаен апартамент с гледка към парк „Въртопо“ и Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл тристаен апартамент с два балкона и отлично изложение
Предлагаме модерен и функционален апартамент в нова бутикова сграда в кв. Малинова долина – едно от най-динамично развиващите се места в София, предпочитано заради добрата инфраструктура, спокойната среда и близостта до природата.
Сграда с модерна визия и висок
238 000 €(465 487,54 лв.)
(2 422 €/м2) (4 737,79 лв./м2)Площ: 98.25 м2 Етаж: 4
Лукс
Тристаен апартамент с изложение Изток–Запад и огромен хол
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с 2 спални, 2 бани, 2 балкона и голям хол
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с отлично изложение и функционално разпределение, разположен в нова жилищна сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и предпочитани зони на София. Имотът е идеален за семейно жилище или инвестиция,
286 000 €(559 367,38 лв.)
(2 447 €/м2) (4 786,65 лв./м2)Площ: 116.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Двоен подземен гараж със склад в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Гараж с електромер, автоматична врата и удобен достъп
Отдава се под наем функционален двоен гараж разположен на етаж -1 в модерна и добре поддържана сграда в кв. Белите брези. Към гаража има и просторен склад, който предлага комфортно място за съхранение или допълнителни нужди.
Основни характеристики:
• РЗП - 40 м2 по НА.
• ЗП
Продажба
-3%
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка към морето и остров Свети Иван
гр. Черноморец
Обзаведено жилище с две спални на първа линия в Черноморец
Представяме ви изключителен ваканционен имот с фронтална морска панорама, разположен на първа линия в един от най-живописните курирти на българското Черноморие – Черноморец, с гледка към остров Свети Иван и стария град на Созопол. Това е място, където всяка пролет морето посреща
187 000 €192 800 €365 740,21 лв.377 084,02 лв.
(1 851 €/м2) (3 620,47 лв./м2)Площ: 101.02 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Двустаен апартамент в модерен, нов комплекс близо до Гребната база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Отлично жилище на бул. Пещерско шосе
Двустаен апартамент в модерна новострояща се жилищна сграда, разположена в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на Пловдив – кв. Христо Смирненски, на бул. Пещерско шосе. Локацията е отлично балансирана между градска динамика и зелена среда, в непосредствена
101 730 €(198 966,59 лв.)
(1 381 €/м2) (2 701,15 лв./м2)Площ: 73.66 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-3%
ново
Парцел с лице към главен път в квартал Крайморие, Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Отлична инвестиционна възможност, стратегическа локация в близост до морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 3 510 кв.м, разположен в квартал Крайморие, гр. Бургас – един от най-перспективните и динамично развиващи се крайморски райони в региона.
Имотът има лице към главен път, което го прави изключително подходящ за търговски обект,
340 000 €350 000 €664 982,20 лв.684 540,50 лв.
(97 €/м2) (189,45 лв./м2)Площ: 3 510.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Просторно студио с потенциал за преустройство в двустаен апартамент
гр. Черноморец
Голям имот „до ключ“ в затворен комплекс с удобства в гр. Черноморец
Предлагаме за продажба просторно студио с площ 86 кв.м, разположено в затворен комплекс в Черноморец. Имотът предоставя отлична възможност за преустройство в двустаен апартамент, благодарение на просторната площ и функционално разпределение.
Жилището е завършено „до ключ“ – с
112 300 €(219 639,71 лв.)
(1 306 €/м2) (2 553,95 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 400 м
Обзаведено студио в предпочитан курортен комплекс
гр. Созопол
Ваканционен имот в близост до плаж Каваци
Ако търсите уютен морски имот, който да съчетава спокойствие, зеленина и близост до един от най-красивите плажове по българското Черноморие, това студио в Созопол е отличен избор.
Жилището се намира в добре поддържан и функциониращ комплекс, разположен само на около 300 метра
57 900 €(113 242,56 лв.)
(1 316 €/м2) (2 573,69 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Етаж: 1
гр. София , кв. "Полигона"
Отлична инвестиция в район с високо търсене и ограничено предлагане
Предлагаме подземно паркомясто с площ от 14 кв. м., разположено в един от най-динамичните бизнес райони на София – в непосредствена близост до The Mall и голям брой офис сгради.
Имотът се намира в подземен гараж с:
• контролиран достъп с бариера
• автоматична входна врата
•
Наем
ново
Резервиран
Тристаен апартамент до НДК и бул. Витоша в сърцето на София
гр. София , кв. "Център"
Стилно обзаведен имот на топ локация с отлична комуникация
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 75 кв.м, разположен в централната част на София, в непосредствена близост до ключови точки като НДК, Александровска болница, бул. Витоша и бул. Генерал Скобелев. Локацията предлага бърз достъп до удобни спирки на градския
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Голяма административна и индустриална база в гр. Добрич – Промишлена зона Север
гр. Добрич , кв. "Промишлена зона - Север"
Административна сграда, халета и промишлена сграда с отлична инфраструктура и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба мащабен индустриален имот, разположен в утвърдената Промишлена зона – Север на град Добрич. Локацията осигурява бърз достъп до главни булеварди, удобна връзка с всички части на града и добре развита инфраструктура, което прави имота изключително подходящ за
Наем
ново
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент с перфектна локация в гр. Банско
гр. Банско
Едноспален апартамент в жилищна сграда с изба в ски курорт
Обзаведен и готов за нанасяне апартамент под наем в близост както до центъра, така и до начална станция на кабинков лифт в планински град Банско. Имотът се намира на 3/5 етаж в жилищната сграда, разположена в тих и спокоен квартал, в близост до детски градини, училища,
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(5,86 €/м2) (11,46 лв./м2)Площ: 59.73 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Чисто нов двустаен апартамент на 250 метра от плаж в комплекс Етъра 4
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент в отличен комплекс в Свети Влас
Предлагаме за продажба чисто нов компактен двустаен апартамент, разположен на първи етаж в модерния комплекс Етъра 4 в Свети Влас – един от най-предпочитаните райони на града, в непосредствена близост до морето и престижното яхтено пристанище Марина Диневи. Районът предлага
84 000 €(164 289,72 лв.)
(1 495 €/м2) (2 924,35 лв./м2)Площ: 56.18 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Ремонтиран тристаен апартамент в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с отлична локация до метростанция и ул. Пиротска
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на изключително комуникативно място в сърцето на столицата – на кръстовището на ул. „Пиротска“ и ул. „Софроний Врачански“. Имотът се намира само на 3 минути пеша от метростанция Опълченска и на 5
312 995 €(612 165,01 лв.)
(3 235 €/м2) (6 326,63 лв./м2)Площ: 96.76 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-40%
ново
Голяма сграда с обширен парцел в промишлена зона Север на гр. Добрич
гр. Добрич , кв. "Промишлена зона - Север"
Готов за развиване на дейност промишлен имот до главни булеварди и изградена инфраструктура
Изключителна възможност за инвестиция в индустриална зона на гр. Добрич!
Предлагаме ви уникална възможност да придобиете промишлена сграда с площ от 10,600 кв.м., разположена върху парцел от 13,639 кв.м. в сърцето на промишлена зона Север в град Добрич. Сградата е с масивна
814 080 €1 356 800 €1 592 202,09 лв.2 653 670,14 лв.(без ДДС)
Площ: 10 600 м2 Двор: 13 639 м2
Тип на имота:
Промишлена сграда
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Част от сграда в идеалния център на Свищов
гр. Свищов
Имот с потенциал, предоставящ различни бизнес възможности
Представяме за продажба част от сграда в идеалния център на Свищов. Имотът е разположен на централния площад "Алеко" в града.
Площта му е 2000 кв.м., разпределени на два етажа. На част от първия етаж се помещава работещо нощно заведение.
Имотът е с високи тавани и
Продажба
Завършен до ключ двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с приятна гледка до гора, на 3 км от плаж
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ с гледка море в нов комплекс затворен тип с Акт 16, построен в горната част на кв. Виница, до гора и само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като най-близкият,
158 813 €(310 611,23 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,06 лв./м2)Площ: 80.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-9%
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Дентален кабинет под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Предлагаме под наем напълно оборудван дентален кабинет, разположен в района на Дианабад, в София. Имотът се намира в самостоятелна едноетажна постройка в търговската част на квартала и предлага отлични условия за практикуване на дентална дейност.
Помещението е с площ 50 кв.м и
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 50.00 м2
Тип на имота:
Офис
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(11 €/м2) (22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
Магазин под наем до Bulgaria Mall с престижна локация и голям човекопоток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Просторен магазин 200 кв.м. с впечатляващо лице и два входа
Предлагаме под наем просторен магазин с престижна локация в един от най-динамичните райони на София – кв. Манастирски ливади, само на метри от бул. „България“ и в непосредствена близост до Bulgaria Mall. Районът се характеризира с интензивен човекопоток и отлично развита
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (30,32 лв./м2)Площ: 200.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Предлагаме за продажба избор от двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти с Акт 16 в модерен затворен комплекс, построен в горната част на кв. Виница, до гора и все пак само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като
от 109 900 €(от 214 945,72 лв.)
(1 434 - 2 052 €/м2)(2 804,66 - 4 013,36 лв./м2)Площ: 66.77 - 159.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Комплекс от две сгради в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен морски дом с панорамна гледка, стилна архитектура и комфортна среда за живот
Представяме Ви нов жилищен комплекс разположен на тихо, зелено място във варненския квартал Виница – един от най-предпочитаните райони за съвременен и спокоен начин на живот. Комплексът съчетава модерна архитектура, функционален дизайн и красота, като предлага впечатляваща гледка
от 191 539 €(от 374 617,72 лв.)
(1 700 - 1 800 €/м2)(3 324,91 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 112.67 - 146.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент с отделна кухня в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Уютно жилище с панорамна гледка в района на Нова болница
Представяме ви уютен и функционален двустаен апартамент с отделна кухня, разположен в широкия център на Велико Търново, в непосредствена близост до района на Нова болница – една от най-предпочитаните и добре развити градски зони.
Локацията предлага изключително удобство за
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 533 €/м2) (2 998,94 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново