- страница 2
ново
Нов жилищен комплекс в ж.к. Изгрев, Бургас
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Апартаменти с гледка към парк и отлична градска локация
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в централната част на ж.к. Изгрев – един от най-желаните и динамично развиващи се квартали на Бургас. Локацията съчетава удобството на изградената градска инфраструктура с усещането за простор, зеленина и спокойствие.
Сградата
от 138 790 €(от 271 449,65 лв.)
(1 830 - 2 013 €/м2)(3 579,17 - 3 937,09 лв./м2)Площ: 0.00 - 137.43 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
ново
Ски лифт на 1.5 км
Търговско помещение в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен обект с лице към оживена улица и разрешително за хранителен магазин
Представяме ви ново търговско помещение в сърцето на Банско – отлична възможност за развитие на устойчив и печеливш бизнес в един от най-посещаваните планински курорти в България.
Имотът е разположен в централната част на града, с директно лице към оживена улица и постоянен
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведено студио на първа линия в Царево
гр. Царево
Едностаен апартамент на пешеходно разстояние от плаж Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио на първа линия до плаж Нестинарка в Царево. Имотът е отличен избор за ваканционен имот край морето или инвестиция с възможност за отдаване под наем, благодарение на привлекателната си локация и удобствата на комплекса.
Жилището
66 210 €(129 495,50 лв.)
(1 471 €/м2) (2 877,68 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект в гр. Созопол
гр. Созопол
Разнообразие от апартаменти на 100 метра от плаж Хармани
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие – Созопол. Сградата е разположена само на 100 метра от плаж Хармани, в спокойна и тиха зона, предлагаща отличен баланс между уют, комфорт и удобен достъп до плажа, центъра на града и
от 56 460 €(от 110 426,16 лв.)
(1 400 - 1 800 €/м2)(2 738,16 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 35.17 - 167.55 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
изгодно
Просторен двустаен апартамент с отличен потенциал до входа на Северен парк
гр. София , кв. "Свобода"
Изключително подходящ имот за инвестиция или преустройство в тристаен апартамент на атрактивна цена
Просторен двустаен апартамент с отлична локация и впечатляващ потенциал за преобразяване, разположен в един от най-зелените и спокойни райони на София – кв. „Свобода“, непосредствено до входа на Северен парк.
Имотът се намира на 6-ти, последен етаж в добре поддържана сграда с
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 934 €/м2) (3 782,32 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Парцел на първа линия в м. Кротиря - Поморие
гр. Поморие
Изключителна инвестиционна възможност за развитие на мащабен проект на самия морски бряг
Атрактивен парцел с впечатляващ потенциал, разположен на първа линия море в местност Кротиря – една от най-перспективните и динамично развиващи се зони между Поморие и Ахелой.
Имотът е с площ от 9 004 кв. м. и предлага рядката възможност за реализация на проект в
2 070 000 €(4 048 568,10 лв.)(без ДДС)
(230 €/м2) (449,64 лв./м2)Площ: 9 004.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
ново
Двустайно ателие под наем в кв. Хиподрума
гр. София , кв. "Хиподрума"
Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен имот, разположен в предпочитания столичен квартал Хиподрума. Районът е с отлична инфраструктура, зелени площи и бърз достъп до централната част на града.
Ателието е с площ от 45 кв.м и се намира на таванското ниво на 10-етажна ЕПК
520 €/месец(1 017,03 лв./месец)
(12 €/м2) (22,60 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 11
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент на първа линия до плаж Хармани
гр. Созопол
Фронтална морска гледка в сърцето на Созопол
Предлагаме за продажба изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен на първа линия до плаж Хармани в Созопол. Имотът се намира в жилищна сграда без такса поддръжка, в непосредствена близост до всички комуникации и удобства на града.
Локацията е изключително
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Модерен жилищен проект в ж.к. Славейков, Бургас
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Съвременни двустайни и тристайни жилища, и мезонети с отлична локация и висок клас изпълнение
Представяме ви нов жилищен проект, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Славейков. Локацията съчетава удобство, отлична инфраструктура и бърз достъп до всички ключови точки на града.
Сградата е позиционирана на мястото на бившата „Деметра“ и се
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 200 - 2 000 €/м2)(2 347 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 74.62 - 314.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен апартамент с една спалня в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 132 €/м2) (4 170,52 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт, Созопол
гр. Созопол
Ваканционно жилище на първа линия море с достъп до частен плаж
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие – Green Life Resort, в гр. Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 482 €/м2) (4 854,65 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 2
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Модерни жилища до новия студентски кампус в гр. Бургас
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в динамично развиващия се кв. Хоризонт в Бургас – район, който бързо се утвърждава като една от най-перспективните градски зони за живеене и инвестиция.
Локацията е стратегическа – в непосредствена близост до Университет „Проф.
от 67 930 €(от 132 859,53 лв.)
(1 377 - 1 620 €/м2)(2 693,18 - 3 168,44 лв./м2)Площ: 41.93 - 101.38 м2
Лукс
Четиристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен апартамент в кв. Кръстова вада, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата и Paradise Center
Отлично предложение за просторен семеен дом с три спални във „Витоша Вю” / Vitosha View на тиха и спокойна улица, пряка на бул. "Черни Връх". Сградата е разположена на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на
429 000 €(839 051,07 лв.)
(2 618 €/м2) (5 119,60 лв./м2)Площ: 163.89 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент в апарт-хотел Бадемите в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилно обзаведено ваканционно жилище с гледка към море и басейн
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание елегантно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в комплекс Бадемите на първа линия от плажа в Свети Влас, на удобно разстояние от главната улица, супермаркети и ресторанти.
Апартаментът (54.72 кв.м.) се намира на втори
143 000 €(279 683,69 лв.)
(2 613 €/м2) (5 111,18 лв./м2)Площ: 54.72 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-10%
ново
Лукс
Плаж на 600 м
Сграда с топ локация в Бургас, доходоносен актив в центъра
гр. Бургас , кв. "Център"
Четириетажна сграда със стабилен наемен поток
Представяме ви изключителна възможност за придобиване на емблематичен инвестиционен имот, разположен в сърцето на град Бургас, в непосредствена близост до пешеходната зона и една от най-оживените търговски артерии на града.
Локацията съчетава престиж, отлична видимост и
1 800 000 €2 000 000 €3 520 494 лв.3 911 660 лв.
(1 284 €/м2) (2 511,05 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2 Партер
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Представяме на вашето внимание атрактивен имот с действащ бизнес – хостел с ресторантска част, разположен в една от най-престижните и търсени зони край Варна – местност Евксиноград. Имотът е разположен върху равен парцел с площ от 1300 кв.м, а разгънатата застроена площ е
Наем
ново
За частни лица
Просторен офис под наем на бул. „Пенчо Славейков“ до Пирогов
гр. София , кв. "Медицинска академия"
Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис
Предлагаме под наем обединени офиси с обща площ 165 кв.м., разположени на втори етаж от осеметажна сграда, построена през 2009 г., на бул. „Пенчо Славейков“ – в изключително комуникативен район между Руски паметник и Медицински университет.
Имотът е с функционално
1 900 €/месец(3 716,08 лв./месец)
(12 €/м2) (22,52 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“
гр. Варна , кв. "м-т Сълзица"
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Предлагаме парцел в регулация в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна само на 5 км от центъра на града. Районът на м-т „Сълзица“ се характеризира с нискоетажно строителство и множество озеленени парцели.
Парцелът е с площ 867 кв. м.,има 20 кв. м. нанесена
Продажба
ново
За частни лица
Нов двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Кършияка
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Жилище качествено строителство без комисиона близо до Гранд Хотел Пловдив
Предлагаме Ви просторен двустаен апартамент в нова сграда с Акт 16, без комисиона, в престижния квартал Кършияка. Имотът се намира на метри от Гранд Хотел Пловдив (Новотела) и на 5 минути пешеходно разстояние от Главната, близо до Казино Риц, бул. България, река Марица,
159 000 €(310 976,97 лв.)
(2 409 €/м2) (4 711,77 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Нов жилищен комплекс на ул. Манастирска в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Разнообразие от апартаменти в процес на строителство на втора линия от плажа
Изберете своя нов морски дом в жилищен комплекс, състоящ се от три модерни сгради, разположени на втора линия от плажа в западната част на ул. Манастирска, кв. Сарафово. Районът е тих, спокоен и чист, встрани от шума и стреса на главната улица и същевременно непосредствено до
от 94 813 €(от 185 438,11 лв.)
(1 170 - 1 650 €/м2)(2 288,32 - 3 227,12 лв./м2)Площ: 60.78 - 100.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Представяме Ви изключително стилен и просторен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на пешеходно разстояние от Метростанция Витоша и Paradise Center.
Жилището е чисто ново и неизползвано до момента,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(8,78 €/м2) (17,18 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
ново
Многофукнционален кабинет с отлично разпределение и удобна локация в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Безупречен медицински център подходящ за различни практики и бизнес с удобен достъп
Светъл, функционален и отлично организиран имот със статут на медицински кабинет, разположен в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на София – Манастирски ливади. Имотът е ситуиран на партерно ниво с директен самостоятелен вход, осигуряващ удобен достъп, дискретност и
Продажба
ново
Обзаведен тристаен апартамент сред зеленина и спокойствие в Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Горна баня"
Просторно и стилно жилище с две спални и отлична локация в кв. Горна баня, в подножието на Витоша
Елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence, в един от най-чистите и предпочитани райони на столицата – Горна баня. Имотът съчетава комфорт, спокойствие, модерна среда и отлична локация в полите на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Тристаен апартамент в комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Овча купел"
Стилно обзаведен имот сред зеленина и спокойствие в подножието на Витоша
Предлагаме на вашето внимание елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните затворени комплекси в столицата – Diplomatic Club Gloria Palace Residence. Имотът съчетава спокойствие, комфорт, модерна среда и отлична локация в подножието на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Предлагаме за продажба търговско помещение със статут на хранителен магазин на партера на нова сграда с Акт 16 във Виница. Кварталът е разположен сравнително близо до центъра на град Варна (8 км), но в същото време, извън хаотичния му ритъм, на 3 км от Св. Св. Константин и Елена
419 000 €(819 492,77 лв.)
(1 864 €/м2) (3 646,57 лв./м2)Площ: 224.73 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Уютно жилище сред зеленина и спокойствие в предпочитан морски комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско, известен със своята спокойна атмосфера, богато озеленяване и отлични удобства, които го превръщат в предпочитано място както за почивка, така и за
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 373 €/м2) (2 685,12 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Резервиран
Инвестиционно помещение под наем до метростанция Жолио Кюри в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Помещение с висок бизнес потенциал, идеална локация и голям човекопоток
Представяме Ви многофункционално помещение под наем със статут на кафе-аперитив, разположено на ключова локация в кв. Изгрев, в непосредствена близост до Метростанция Жолио Кюри.
Имотът разполага със застроена площ от 62 кв.м и предлага отлична възможност за развитие на
Наем
ново
Двустаен апартамент с паркомясто в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Просторно жилище близо до метростанция Бизнес парк
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк „Младост 4“, бул. „Александър Малинов“, училища, детски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,37 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Тристаен апартамент с панорамни гледки и гараж на висок етаж в София
гр. София , кв. "Банишора"
Светло жилище с Акт 16 и функционално разпределение
Представяме Ви нов тристаен апартамент, разположен на висок 15-ти етаж в модерна жилищна сграда с разрешение за ползване от 23.10.2025 г. Имотът впечатлява със светлина, простор и красиви гледки към града.
Жилището е с чиста площ от 81.93 кв.м и обща площ 96.28 кв.м,
295 000 €(576 969,85 лв.)
(3 064 €/м2) (5 992,62 лв./м2)Площ: 96.28 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
ново
Четири парцела в регулация в кв. Каменар – Поморие
гр. Поморие , с. Каменар
Парцели в спокоен и бързо развиващ се район с удобен достъп и близост до морето
Предлагаме за продажба четири урегулирани поземлени имота, разположени в кв. Каменар – спокоен и бързо развиващ се район към град Поморие, съчетаващ удобен достъп, природа и близост до морето.
Всеки от парцелите е с площ от 520 кв.м, като разполагат с:
• ток, вода и изграден