- страница 77
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Лукс
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във Vitosha View – кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен дом с отлична локация близо до Paradise Center, метро и Витоша
Представяме ви компактен и функционален двустаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в южната част на София – Vitosha View, кв. Кръстова вада. Имотът е част от последните сградиа G4 с получен Акт 16 през 2025 г., което го прави готов за довършване и
138 660 €(271 195,39 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 46.22 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Просторно студио с голяма тераса и морска гледка в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Готов за нанасяне имот на 5 минути пеша от плажа, включено паркомясто
Представяме ви преустроено светло студио с впечатляваща, просторна тераса и красива гледка към морето, разположено в малък и добре поддържан комплекс в град Бяла, област Варна.
Имотът се намира в зелена и спокойна зона над пристанището на Бяла – място, което съчетава тишина,
84 200 €(164 680,89 лв.)
(1 365 €/м2) (2 669,92 лв./м2)Площ: 61.68 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 250 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в нов комплекс на 250 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Жилище в модерен ваканционен комплекс с басейн и отлична поддръжка
Представяме ви възхитителен двустаен апартамент в Свети Влас, идеален за ваканционен дом край морето или инвестиция с висока възвръщаемост. Този очарователен имот се намира в нов комплекс, разположен само на 250 метра от плажната ивица, предлагащ лесен достъп до златните пясъци и
162 180 €(317 196,51 лв.)
(1 705 €/м2) (3 334,70 лв./м2)Площ: 95.12 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 250 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на метри от морето в Свети Влас
гр. Свети Влас
Ваканционен имот с прекрасна морска панорама
Изключителен двустаен апартамент с невероятен изглед към морето и планината, идеален за ползване през цялата година. Имот на метри от яхтеното пристанище Марина Диневи в Свети Влас, плажа, на 300 м от автобусна спирка, на 40 км от летище Бургас. Апартаментът е част от добре
85 500 €(167 223,47 лв.)
(1 276 €/м2) (2 495,87 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Просторен тристаен апартамент близо до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Белите брези"
Функционално жилище с отлична локация и бърз достъп до центъра
Предлагаме тристаен апартамент с площ 103,37 кв. м., разположен на 5-ти етаж от 6 в тухлена сграда с асансьор, построена през 1994 г. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Красно село“, в предпочитания и добре уреден район Белите брези – място, което съчетава
330 000 €(645 423,90 лв.)
(3 192 €/м2) (6 243,82 лв./м2)Площ: 103.37 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Жилище под наем в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Просторен и напълно обзаведен апартамент след основен ремонт
Представяме ви просторен и добре поддържан апартамент под наем, разположен на комуникативно и предпочитано място в централната част на Велико Търново. Жилището е след основен ремонт, с изцяло нова кухня и нови мебели в спалните, и е подготвено да посрещне своите дългосрочни
360 €/месец(704,10 лв./месец)
(3,60 €/м2) (7,04 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ПРОДАДЕН
Имот в историческата част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Стара част"
Двустаен апартамент с красива гледка и с емблематична локация на метри от входа на крепостта Царевец
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 59 кв.м, разположен на първи етаж в масивна каменна сграда, с една от най-ценните и разпознаваеми локации за Велико Търново – историческата част на града, буквално на метри от входа на крепостта Царевец.
Имотът разполага със
106 000 €(207 317,98 лв.)
(1 797 €/м2) (3 513,86 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Работещ бизнес имот в един от най-предпочитаните райони на София
гр. София , кв. "Лозенец"
Салон за красота с отлична локация и видимост в кв. Лозенец
Предлагаме бизнес имот със статут на козметичен салон, разположен на партерен етаж в поддържана сграда в кв. Лозенец, в непосредствена близост до Енергопроект Тауър и утвърдена офис и жилищна среда. Локацията е с интензивен човекопоток, което я прави изключително подходяща за
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)(без ДДС)
(13 €/м2) (26,33 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Компактен двустаен апартамент в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Функционално жилище до Национален исторически музей и Околовръстен път
Компактен двустаен апартамент под наем, ситуиран в кв. Бояна, непосредствено до парка на Национален исторически музей – удобно отдалечен от Околовръстен път, но с бърза връзка към ключовия възел.
Имотът е с площ 52 кв.м. и благоприятно южно изложение, намира се на последен
420 €/месец(821,45 лв./месец)
(8,08 €/м2) (15,80 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Мезонет в Зона Б-19 – светъл, просторен и с отлична локация
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Тристаен апартамент на две нива, на тиха улица до метростанция „Константин Величков“ и всички градски удобства
Представяме ви светъл и просторен мезонет на две нива, разположен в централната градска част – район Зона Б-19, в близост до метростанция „Константин Величков“, пазар „Димитър Петков“, Мол София и Националния дворец на децата.
Имотът се намира на тиха и спокойна улица, но
250 000 €272 000 €488 957,50 лв.531 985,76 лв.
(2 577 €/м2) (5 040,80 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент под наем в централната част на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Просторен и комфортен апартамент в близост до ПМГ "Гео Милев" и ОУ "Кирил Христов"
Представяме Ви апартамент под наем в централния район на Стара Загора, на пешеходно разстояние от ПМГ "Гео Милев" и ОУ "Кирил Христов". Апартаментът се намира на първия етаж над магазини в триетажна тухлена сграда и предлага комфортна и просторна жилищна площ от 91.5 кв.м, с
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(3,29 €/м2) (6,44 лв./м2)Площ: 121.50 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Наем
Лукс
Плаж на 1 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с морска гледка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Първи наематели в нова луксозна сграда до Морската градина
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, в който ще бъдете първи наематели. Имотът се намира в нова и луксозна сграда с Акт 16 от 2024 г., разположена в непосредствена близост до Морската градина – една от най-желаните локации в града.
Апартаментът е
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Просторен и уютен частично обзаведен апартамент в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Апартамент с две спални, две бани, паркомясто, мазе и отлична локация в поддържана сграда с контролиран достъп
Представяме ви просторен тристаен апартамент с отлична локация в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Лагера. Имотът се намира на ул. Евстатий Пелагонийски, в непосредствена близост до бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов, което осигурява бърз и удобен достъп до центъра
365 000 €(713 877,95 лв.)
(3 057 €/м2) (5 978,88 лв./м2)Площ: 119.40 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Чисто нов, напълно обзаведен апартамент с предпочитана локация
Представяме ви чисто нов двустаен апартамент под наем, разположен в една от най-перспективните и предпочитани жилищни зони на София – кв. Малинова долина. Имотът е завършен през 2025 г., напълно обзаведен и готов за незабавно нанасяне!
Апартаментът (обща площ - 74 кв.м.,
675 €/месец(1 320,19 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,84 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Изцяло южен двустаен апартамент на ТОП локация в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Апартамент под наем с комуникативна локация
Предлагаме на вашето внимание светъл и топъл двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните столични квартали – жк. Белите брези. Локацията е изключително удобна, с бърз достъп до основни булеварди, градски транспорт, търговски обекти и всички необходими
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,25 €/м2) (14,17 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Магазин на партер под наем в идеалния център на София
гр. София , кв. "Център"
Търговски имот с витрина на оживена централна улица
Предлагаме под наем магазин на партерно ниво, разположен в сърцето на София, на изключително комуникативна и престижна централна улица с постоянен пешеходен и автомобилен поток. Имотът се намира в масивна тухлена сграда от 1936 г., което му придава характер, стабилност и
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с гледка към морето в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светъл апартамент в затворен комплекс със Средиземноморска архитектура в морския град Бяла
Разгледайте нашето ново предложение за продажба на двустаен апартамент на 100 метра от обширна плажна ивица в гр. Бяла. Имотът е част от затворен комплекс със Средиземноморска архитектура, луксозни общи части и асансьор. Уникалното местоположение на град Бяла, чистото море и
63 000 €(123 217,29 лв.)
(1 260 €/м2) (2 464,35 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент с три спални в района на Катедралата
гр. Варна , кв. "Център"
Просторно жилище след ремонт в централната част на град Варна
Светъл и топъл четиристаен апартамент в района на Катедралата. Жилището е част от добре поддържана, тухлена сграда. Районът е едновременно тих и спокоен и в същото време само на 10 минути пешеходно разстояние от идеалния център на града.
Имотът се намира на първи етаж,
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 1
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент ново строителство с акт 16 до метро и пазара „Красно село“
гр. София , кв. "Славия"
Просторно и функционално жилище с отлично разпределение в престижен комплекс
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в модерен затворен комплекс, разположен на 50 метра от метростанция „Красно село“ и пазара. Апартаментът е идеален както за семейно жилище, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем. Към имота се предлага много
318 000 €(621 953,94 лв.)
(2 450 €/м2) (4 790,89 лв./м2)Площ: 129.82 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Модерно обзаведен двустаен апартамент в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Комфортен апартамент с една спалня и удобен достъп до бул. Симеоновско шосе
Предлагаме под наем отлично поддържан апартамент с 1 спалня и прекрасна гледка към града и планината в предпочитания район Малинова долина, близо до новопостроени жилищни комплекси, бул. Симеоновско шосе, супермаркет Фантастико, ресторанти, учебните заведения на Студентски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,09 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Oбзаведена самостоятелна къща с поддържан двор в град Мъглиж
гр. Мъглиж , гр. Стара Загора
Имот в живописно подбалканско градче, готов за обитаване
Представяме на Вашето внимание характерна за района къща с добре поддържан двор разположени в живописното подбалканско градче Мъглиж. Не пропускайте този имот даващ добра възможност да се насладите на предимствата на живота в самостоятелна къща заобиколена от хубава
Продажба
-10%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Новопостроен двустаен апартамент в сграда с Акт 16
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент с панорамна гледка и удобен достъп до Околовръстен път и Симеоновско шосе
Представяме Ви нов двустаен апартамент, разположен в предпочитан и добре развит район, в новопостроена тухлена сграда с Акт 16 от 2025 г. Имотът съчетава модерно строителство, функционално разпределение и отлична локация с бърза връзка към основни пътни артерии, което го прави
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,40 лв./м2)Площ: 52.53 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-12%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент на две нива в стилния комплекс Модера Резидънс/Modera Residence
Предлагаме за продажба стилно студио на две нива, разположено в престижния затворен комплекс Модера Резидънс/Modera Residence, в кв. Витоша, в близост до ключовия бул. Симеоновско шосе. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(3 165 €/м2) (6 189,34 лв./м2)Площ: 36.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент с голяма тераса в близост до Гребна база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Жилище с отлична локация и уютна атмосфера в Пловдив
Напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в малка бутикова кооперация с модерна визия, на спокойно място в непосредствена близост до Гребна база, с лесен достъп както от бул. „6-ти септември“, така и от бул. „Пещерско шосе“.
Апартаментът е с площ 61.00 м2 (чиста площ
123 000 €(240 567,09 лв.)
(2 016 €/м2) (3 943,72 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ПРОДАДЕН
Равен парцел за жилищно строителство в зона с ниско застрояване
гр. София , кв. "Орландовци"
Имот с отлични параметри за жилищно застрояване
Предлагаме за продажба много хубав, равен парцел с площ 943 кв.м, разположен в жилищна зона с преобладаващо нискоетажно застрояване. Имотът е изключително подходящ както за еднофамилна къща, така и за малка жилищна сграда, благодарение на добрите устройствено-планови показатели и
120 000 €(234 699,60 лв.)(без ДДС)
(127 €/м2) (248,89 лв./м2)Площ: 943.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Плаж на 400 м
ОТДАДЕН
Луксозно студио под наем с морска гледка в к.к. Чайка с паркомясто
гр. Варна , кв. "Чайка"
Модерен дом в нов комплекс с басейн, СПА зона и гарантирано спокойствие и паркомясто в цената
Предлагаме под наем просторно и стилно обзаведено студио с площ от 63 кв. м., разположено на трети етаж в модерна сграда ново строителство в елитния к.к. Чайка. Жилището е идеално решение за един или двама души, които търсят комфорт, спокойствие и морска гледка в престижна
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Партерен ваканционен имот с морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Разгледайте нашето предложения за изцяло обзаведен студио апартамент на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на
49 800 €(97 400,33 лв.)
(816 €/м2) (1 595,16 лв./м2)Площ: 61.06 м2 Партер
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Партерен имот с директен достъп до басейна и градините на комплекса
Представяме за продажба готов за ползване двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort с прекрасна гледка към вътрешния двор с басейн и към морето. Отлична локация, на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера.
Апартаментът се
70 000 €(136 908,10 лв.)
(745 €/м2) (1 456,47 лв./м2)Площ: 94.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Светъл двустаен апартамент до Метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Двустаен апартамент, завършен до ключ, с Aкт 16
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за нанасяне, в столичния квартал Хаджи Димитър, със стратегическа локация, на 420 метра до метростанция и магазин Билла, бензиностанция, моста Чавдар, разнообразие от квартални магазини, аптеки,
179 000 €(350 093,57 лв.)
(2 834 €/м2) (5 542,96 лв./м2)Площ: 63.16 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София