- страница 78
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
ОТДАДЕН
Модерен двустаен апартамент близо до метростанция Дружба
гр. София , кв. "Дружба 2"
Луксозно обзаведен имот в нова представителна сграда в кв. Дружба 2
Луксозен, стилен и просторен двустаен апартамент, разположен в нова и представителна сграда (2022) с контрол на достъпа, жива охрана, видеонаблюдение, просторни и луксозни общи части, 4 асансьора, с комуникативна локация в кв. Дружба 2, обезпечена от разнообразен транспорт – на
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(9,38 €/м2) (18,34 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 7
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в сграда с Акт 16 до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Красно село"
Модерно, светло и функционално жилище с отлично разпределение и възможност за подземно паркомясто
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в нов, престижен затворен комплекс с Акт 16, разположен само на 50 метра от метростанция „Красно село“ и пазара. Локацията е изключително удобна и предпочитана — с отличен достъп до обществения транспорт, магазини, училища, парк и
318 000 €(621 953,94 лв.)
(2 450 €/м2) (4 790,89 лв./м2)Площ: 129.82 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Нова редова еднофамилна къща с гараж и Акт 16 в кв. Симеоново
гр. София , кв. "Симеоново"
Съвършен баланс между природа и градски комфорт
Нова редова еднофамилна къща в един от най-спокойните и зелени квартали на София – Симеоново.
Имотът се намира на изключително тихо и озеленено място и е част от елегантен комплекс от шест къщи, всяка със собствен двор и идеални части от земята. Къщата е строена за лично
Наем
ОТДАДЕН
Модерен апартамент с две спални и отлична локация във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в нова сграда до хотел „Черно море“
Модерен тристаен апартамент с отлична локация – само на няколко крачки от хотел „Черно море“ и входа на Морската градина във Варна. Жилището се намира в нова, луксозна сграда (2021 г.) в топ центъра на града, с контролиран достъп и асансьор, и предлага изключителен комфорт, стил
766 €/месец(1 498,17 лв./месец)
(7,66 €/м2) (14,98 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в топ центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с бизнес потенциал в Старата столица на България
Предлагаме ви едностаен апартамент с отделна кухня и уникална локация в топ центъра на красивия град Велико Търново.
Апартаментът (обща площ - 82.33 кв.м., чиста площ – 66.5 кв.м. плюс общи части - 15.83 кв.м.) е разположен на трети жилищен етаж в сграда без асансьор и се
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 275 €/м2) (2 494,38 лв./м2)Площ: 82.33 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Уникален панорамен апартамент с просторна тераса в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Тристаен апартамент с голяма тераса и обзавеждане
Представяме на Вашето внимание просторен и артистичен апартамент на две нива, с две големи панорамни тераси с джакузи в малка сграда без такса поддръжка, тип затворен комплекс в морския град Бяла, област Варна. Сградата се отличава със средиземноморска архитектура, луксозни общи
135 000 €(264 037,05 лв.)
(622 €/м2) (1 216,76 лв./м2)Площ: 217.00 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно обзаведено жилище близо до България Мол и магазин Джъмбо
Разгледайте този чисто нов двустаен апартамент, който очаква своите първи наематели. Имотът се намира в един от търсените южни квартали на София - Манастирски ливади, в близост до бул. България и ул. Тодор Каблешков, България Мол, магазин Джъмбо, супермаркет Billa, с лесен достъп
660 €/месец(1 290,85 лв./месец)
(11 €/м2) (20,82 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ПРОДАДЕН
Регулиран парцел във в.з. Врана-Лозен, Триъгълника
гр. София , кв. "в.з.Врана - Лозен"
Равен парцел с правоъгълна форма и бърз достъп до Цариградско шосе, градски транспорт и Околовръстен път
Представяме за продажба равен регулиран парцел с правоъгълна форма, заобиколен от нови къщи, на тиха и спокойна улица във в.з. Врана-Лозен, Триъгълника, до магазин Пежо на бул. Цариградско шосе, административни сгради, магазини, шоуруми и др., с бърз достъп до градски транспорт и
125 000 €(244 478,75 лв.)
(313 €/м2) (611,20 лв./м2)Площ: 400.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
Плаж на 1.5 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Комфорт, стил и спокойствие в модерен затворен комплекс
Предлагаме под наем напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Комплексът се отличава с контролиран достъп, богато озеленени зони, алеи за разходка, детска площадка и уютни кътове за
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (20,59 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
ПРОДАДЕН
Панорамен парцел с морска гледка в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Отлично място за инвестиция и строителство – на минути от плажа
Предлагаме за продажба просторен и слънчев парцел в живописния морски град Бяла, разположен в район с целогодишно обитавани къщи и изградена инфраструктура.
Имотът предлага чудесна морска панорама, спокойна среда и удобен достъп до плажа и всички градски удобства.
• Площ: 1
Продажба
За частни лица
Плаж на 700 м
ПРОДАДЕН
Новопостроена къща с пет спални в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Съвременна двуетажна къща с озеленен двор с кладенец и пешеходен достъп до плажа
Днешното ни предложение включва новопостроена, съвременна двуетажна къща (234 кв.м.) с озеленен двор (386 кв.м.) с кладенец и зеленчукова градина в морския град Бяла. Имотът е подходящ за голяма фамилия, с отлична локация, пешеходен достъп до плаж, в близост до магазини и
Продажба
-13%
Плаж на 3 м
ПРОДАДЕН
Градска къща с двор близо до центъра на гр. Каварна
гр. Каварна
Имот с комуникативна локация на 3 км от плажа
Предлагаме за продажба къща с двор и отлична локация в близост до центъра на град Каварна, до главен булевард, супермаркет Лидл и други магазини, детска градина, зелени площи, на 3 км от плажа и на 60 км от морската столица Варна.
Къщата (85 м2) е строена през 1970 година.
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Панорамен тристаен апартамент в комплекс July Morning на първа линия
гр. Каварна
Просторен апартамент с две спални, две бани и две тераси близо до крайбрежната зона на Каварна
Отлично предложение за комфортно обзаведен и оборудван тристаен апартамент с прекрасна морска гледка от нос Калиакра до нос Емине, на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на
117 500 €(229 810,03 лв.)
(951 €/м2) (1 859,76 лв./м2)Площ: 123.57 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 8 км
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с прилежащ двор и възможност за паркомясто в местност Пчелина
гр. Варна , кв. "м-т Пчелина"
Обзаведен апартамент в спокoкоен и живописен район на морската столица Варна
Представяме за продажба обзаведен апартамент с две спални, прилежащ двор в местност Пчелина, предлагайки спокойствие и природна красота, като същевременно осигурява бърз достъп до основни пътища и удобства. Намира се в близост до супермаркет, медицински център, аптека, пицария,
159 000 €(310 976,97 лв.)
(1 325 €/м2) (2 591,47 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 1
гр. Павликени , близо до църквата
Просторно жилище с гараж и чудесна локация
Представяме Ви просторен многостаен апартамент в сърцето на Павликени – имот, който впечатлява с отлична локация, функционалност и потенциал. Разположен е в топ центъра на града, само на няколко метра от пощата и полицията, като същевременно предлага тиха и спокойна среда за
83 000 €(162 333,89 лв.)
(716 €/м2) (1 399,43 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент на 250 метра от метростанция „Опълченска“
гр. София , кв. "Център"
Обзаведено жилище след ремонт с централна локация
Отличен тристаен апартамент в централната част на София!
Представяме ви ремонтиран тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и централни градски зони – в близост до метростанция „Опълченска“, основни булеварди, училище, магазини и заведения. Имотът се
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(6,50 €/м2) (12,71 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-6%
ПРОДАДЕН
Етаж от къща в град Елхово
гр. Елхово
Имот на хубава локация в град Елхово
Представяме ви добра възможност за притежание на етаж от къща в град Елхово, разположен на една от възловите улици в града. С обща площ от 72 кв. м., този втори жилищен етаж е достъпен чрез вътрешно стълбище и разполага с отделен вход, което гарантира вашето
32 000 €34 000 €62 586,56 лв.66 498,22 лв.
(444 €/м2) (869,26 лв./м2)Площ: 72.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Габриела Гечева
Брокер, Елхово
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в нова сграда с удобен достъп до Нов български университет и метростанция
гр. София , кв. "Овча купел"
Двустайно жилище в сграда с контрол на достъпа и видеонаблюдение в тихата и спокойна част на кв. Овча купел
Разположен в тиха и зелена зона на кв. Овча купел, този елегантен двустаен апартамент предлага перфектна комбинация от стил, функционалност и комфорт. Имотът е част от новопостроена сграда от 2023 г., с отличаваща се визия, модерни общи части, луксозен асансьор, видеонаблюдение и
570 €/месец(1 114,82 лв./месец)
(9,66 €/м2) (18,90 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 3
гр. София , кв. "Банишора"
Имот в поддържана сграда до детска градина и спирка на градски транспорт
Предлагаме за покупка ателие в кв. Банишора. Имотът се намира в добре поддържана, тухлена сграда с асансьор, година на строителство - 2008г. Много комуникативна локация в близост до 45 ДГ „Алиса“, обществени институции, с удобен достъп до идеалния център на града и на 1 км от
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 853 €/м2) (5 580,73 лв./м2)Площ: 45.56 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Къща сред зеленина с панорамна гледка към Стара Загора и борова гора
гр. Стара Загора , кв. "м-т Беш Бунар"
Модерна къща с три спални и дворно място във вилна зона на гр. Стара Загора
Къща на два етажа с дворно място в новостроящия се комплекс „Верея вила парк“. Модерен, затворен комплекс във вилна зона на гр. Стара Загора, богато озеленен с панорамна гледка към град Стара Загора и борова гора. Уникално местоположение сред живописна природата, и едновременно с
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
УПИ в Гръцката махала на град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Панорамен парцел близо до централния плаж, център, стадиона
Представяме на вашето внимание УПИ с площ от 650 кв.м., подходящ за строеж на къща или бунгало. Имотът има отлично местоположение в Гръцката махала на град Бчла, в район с развита инфрструктура, в близост до магазини, центъра, стадиона, на 15 минути пешеходно разстояние до
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на първа линия в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен панорамен апартамент близо до Балчик и Каварна
Имаме удоволствието да предложим за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера, близо до черноморските градове Балчик и Каварна. Комплексът се намира
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 040 €/м2) (2 034,69 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с гледка към морето
гр. Созопол
Обзаведен двустаен апартамент на Буджака в Созопол
Апартамент с 1 спалня за продажба в крайбрежен курортен град само на 300 метра от плажа. Имотът е на втора линия, на 400м от централната главна улица Републиканска и Ропотамо, където се намират всички ресторанти, барове и магазини.
Имотът е с чиста застроена площ от 50,95
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 668 €/м2) (3 262,92 лв./м2)Площ: 50.95 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на две нива с гледка към Витоша – кв. „Лозенец“
гр. София , кв. "Лозенец"
Жилище в нова сграда на тиха и предпочитана улица близо до 21 СОУ „Христо Ботев“ и магазин Била
Предлагаме за продажба апартамент на две нива, разположен на 6-ти последен етаж в нова тухлена сграда в престижния квартал „Лозенец“, на тиха и предпочитана улица. Имотът се отличава с функционално разпределение, югозападно изложение, много светлина и впечатляваща панорамна
224 900 €(439 866,17 лв.)
(3 081 €/м2) (6 025,56 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Ски лифт на 1.5 км
ОТДАДЕН
Обзаведен панорамен апартамент с два входа в планински курорт Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Тристаен апартамент с 2 кухненски бокса, 2 бани с тоалетни и 2 тераси
Предлагаме под наем добре поддържан апартамент с 2 спални в популярен район на ски курорт Банско, сред много зеленина и отлични възможности за разходки, в близост до планините и голф игрище. Апартаментът се намира само на 1.5 км до кабинковия лифт, което осигурява лесен достъп до
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(4,79 €/м2) (9,37 лв./м2)Площ: 104.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на пешеходно разстояние от метростанция Надежда
гр. София , кв. "Надежда 1"
Просторен и слънчев апартамент в панелна сграда
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, контрол на достъпа, подменени входни врати. Намира се на тиха уличка, на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини. В
159 990 €(312 913,24 лв.)
(1 818 €/м2) (3 555,83 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в курортен комплекс Чайка
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Уютно жилище на първа линия на популярния плаж Кабакум
Предлагаме под наем готов за нанасяне, модерно обзаведен и оборудван двустаен апартамент на първа линия от морето и плаж Кабакум с прекрасна морска панорама. Имотът се намира в кк Чайка, в близост до ресторанти и други удобства, с бърза връзка с Варненски свободен университет, на
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(6,88 €/м2) (13,45 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-14%
За частни лица
Плаж на 500 м
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение и морска гледка в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен апартамент на 500 метра от плажа в Бяла
Открийте уникалния си дом на морето с този прекрасен тристаен апартамент в град Бяла, разположен в затворен комплекс с перфектно поддържани удобства. Апартаментът ви предоставя всичко необходимо за комфортен и стилен живот.
Основни характеристики:
• Площ - 103.13 кв.м.,
125 000 €145 000 €244 478,75 лв.283 595,35 лв.
(1 214 €/м2) (2 373,58 лв./м2)Площ: 103.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-4%
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент с ТОП локация до УАСГ в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Обзаведено жилище до Римска стена, университет, училища, метростанция, Борисова градина
Комфортно обзаведено и оборудван четиристайно жилище на две нива с топ локация в централния столичен район Лозенец. Имотът се намира на пешеходно разстояние до Университет по архитектура, строителство и геодезия, училища, пазар Римска стена, БНР, булеварди Драган Цанков, Евлоги и
466 000 €485 000 €911 416,78 лв.948 577,55 лв.
(3 329 €/м2) (6 510,12 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комуникативния кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Обзаведен апартамент в панелна сграда с поддържани общи части и асансьор
Тристаен апартамент на тиха и спокойна улица, в панелен блок заобиколен от много простор и зеленина с възлова локация в кв. Младост 4, в близост до Бизнес парк София, магазини, кафене, училище, детска градина, парк, възлови булеварди, супермаркети Билла и Лидл, Околовръстен път,
175 000 €(342 270,25 лв.)
(1 985 €/м2) (3 882,82 лв./м2)Площ: 88.15 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София