Имоти в област Бургас за продажба и под наем - страница 12
За частни лица
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент близо до морето в Обзор
гр. Обзор
Обзаведено жилище със съвременен дизайн в затворен комплекс със спокойна и екологично чиста локация
Представяме на вашето внимание панорамен тристаен апартамент (105 кв.м.) в модерен затворен комплекс с Акт 16 и прекрасна локация на 200 м от морето в Обзор. Сградата е целогодишно населена, с малък брой апартаменти и всички комуникации в близост.
Апартаментът е панорамен, с
125 000 €(244 478,75 лв.)
(758 €/м2) (1 481,69 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско , Южен плаж Приморско
Апартамент с две спални в комплекс от затворен тип с много удобства
Представяме ви тристайно жилище в комплекс от затворен тип, разположен на първа линия в централната част на град Приморско, директно пред Южния плаж и само на 2 минути пешеходно разстояние от централния площад и всички удобства, които курортният град предлага.
Сградата е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 737 €/м2) (5 352,80 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Сграда с модерна визия и отлична архитектура
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Последни двустайни апартаменти в сграда намираща се в най-бързоразвиващия се комплекс в град Бургас
Жилищна сграда разположена в най-големия и бързоразвиващ се комплекс в град Бургас - Меден Рудник. Районът е с отлична инфраструктура - удобен градски транспорт, учреждения, големи търговски вериги, заведения, зони за отдих и спорт, както и множество детски градини и училища.
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 262 - 1 371 €/м2)(2 468,26 - 2 681,44 лв./м2)Площ: 62.00 - 65.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Резервиран
Етаж от къща в комплекс Sun House на 2 км от Слънчев бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Втори етаж от къща в затворен комплекс с паркинг и басейн до село Кошарица
Предлагаме на вашето внимание втори етаж от къща в Sun House близо до Кошарица, на 2 км от плажа на Слънчев бряг. Комплексът е от затворен тип и разполага с басейн, барбекю зона и детска площадка.
Жилището (обща площ - 92.00 м2, чиста площ - 78 м2 плюс общи части - 14.00 м2) е
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Модерен жилищен проект в квартал Мадика на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Сграда със смесено предназначение и отлична локация с изградени транспортни връзки
С радост представяме нов предстоящ проект – комплекс със смесено предназначение в гр. Бургас, създаден като съвременна градска среда, която съчетава живот, работа, отдих и инвестиционен потенциал в едно хармонично и функционално пространство.
В комплекса са предвидени:
•
от 79 313 €(от 155 122,74 лв.)
(1 290 - 1 590 €/м2)(2 523,02 - 3 109,77 лв./м2)Площ: 57.06 - 187.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Мезонет с 3 спални в комплекс Съни Дей 3/ Sunny Day 3
к.к. Слънчев бряг , супермаркет
Изцяло оборудван имот в затворен комплекс
Предлагаме за продажба просторен мезонет с 3 спални и 3 тераси, разположен на 3/4 етаж в сграда от комплекс Съни дей 3.
Апартаментът е обзаведен преди една година и всички мебели са почти нови, а уредите са в гаранция и от висок клас, монтирани са нови инверторни
Продажба
Оборудван фитнес център в затворен комплекс Перла
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Успешно функциониращ бизнес с редовна клиентска база и модерни съоръжения
Имаме удоволствието да представим за продажба успешен бизнес, включващ напълно функциониращ фитнес с база от над 500 редовни клиенти, част от елитния затворен комплекс „Перла“, кв. Зорица, гр. Бургас. Комплексът съчетава по прекрасен начин градската атмосфера с възможности за
Продажба
Плаж на 50 м
Новопостроена жилищна сграда в Ахтопол
гр. Ахтопол , гр. Бургас
Жилища на 50 метра от плажовете на Ахтопол
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в сграда в морския град на любовта - Ахтопол. Не пропускайте възможността да имате отлично жилище на добра цена!
Топ морски имоти:
• На крачка от морето и Централния плаж
• Разсрочено плащане по схема
• Възможност за отдаване под
от 87 129 €(от 170 409,51 лв.)
(2 100 - 3 706 €/м2)(4 107,24 - 7 248,31 лв./м2)Площ: 39.39 - 103.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект без такса поддръжка в к-с Славейков
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Aпартаменти в нова сграда в процес на строителство в Бургас
Сграда с визия за идеалното градското жилище на съвременния човек, съчетаваща отлични цени, качествено изпълнение, спокойствие и сигурност и комуникативно местоположение. Районът е с модерни нови сгради, широки междублокови пространства с детски площадки и отлично уреден градски
Продажба
Офис на партерно ниво до Борисовата градина
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Бизнес имот в централен район Възраждане на гр. Бургас
Партерен офис/магазин със собствен вход и комуникативна локация в кв. Възраждане, близо до Борисовата градина, централен пазар Краснодар, Триа сити център, ресторанти, театър Адриана Будевска, бул. Княгиня Мария Луиза и др., с удобен достъп до жп гарата. Практично пространство,
Продажба
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с фронтална морска гледка на първа линия в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Луксозен комплекс на брега на морето с директен достъп до плажа, южно изложение
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с фронтална гледка море, разположен на първа линия в Сарафово – един от най-престижните и търсени квартали на Бургас.
Имотът се намира на 2 етаж, 108 кв.м. обща площ и южно изложение.
Комплексът е издигнат на 15 метра надморска
249 990 €(488 937,94 лв.)
(2 315 €/м2) (4 527,20 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен комплекс с директен достъп до плажа между Бяла и Обзор
гр. Обзор
Завършени „до ключ“ жилища в комплекс с басейн, кафене, СПА център, детска площадка и много зеленина
Апартаменти с нова визия, съвременен дизайн и високо качество на обслужването в нов комплекс на морето в Обзор. Луксозният комплекс от затворен тип се намира само на 50 метра от морския бряг, сред обширен парк, потънал в зеленина и предлага широка морска панорама.
Сградата
от 79 030 €(от 154 569,24 лв.)
(1 500 - 2 300 €/м2)(2 933,75 - 4 498,41 лв./м2)Площ: 41.66 - 128.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Земеделска земя с потенциал в кв. Крайморие, Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Земеделска земя с удобен достъп и прекрасна гледка към поляни и околността
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ 2 340 кв. м., разположена в живописната зона на кв. Крайморие – един от най-бързо развиващите се райони на гр. Бургас.
Имотът се намира в тиха и зелена част, с удобен достъп и прекрасна гледка към поляни и околността. Районът е
Продажба
Лукс
Плаж на 800 м
Резиденция до Морската градина, централния плаж и центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Последни апартаменти с 360° панорамни гледки към града и морето
Всичко, за което мечтаем както в грата така и на морето - дом комбинация от красота, спокойствие, сигурност, близост до центъра, Морската градина и плажа с 360°панорамни гледки град и море. Наслаждавай се на отличен дом през всеки сезон на година!
Непреходен имот в любимия
от 205 700 €(от 402 314,23 лв.)
(2 400 - 3 125 €/м2)(4 693,99 - 6 111,97 лв./м2)Площ: 84.46 - 207.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 500 м
Апартаменти на първа линия в Приморско с панорамна морска гледка
гр. Приморско
Нов модерен комплекс с висок стандарт на строителство и отлична инвестиционна перспектива
Представяме ви нов жилищен проект на първа линия в Приморско, отличаващ се със своята елегантна архитектура, висококачествено изпълнение и директен изглед към морето.
Строителството на комплекса стартира през април 2025 г. и ще бъде завършено в рамките на 24 месеца – през 2027
41 400 €(80 971,36 лв.)
(1 238 €/м2) (2 420,67 лв./м2)Площ: 33.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Нов жилищен проект в Китен – само на 300 метра от плажа
гр. Китен
Модерна архитектура, високо качество и перфектна локация на морето
Представяме ви новия жилищен проект в Китен, създаден да предложи съвременен морски комфорт, функционалност и усещане за стилен живот край морето. Строителството започва през ноември 2025 г., а завършването е планирано за 2027 г. – срок, в който ще бъде реализирана сграда от
Продажба
Хит
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Стилен комплекс на първа линия до централния плаж на Лозенец
с. Лозенец
Обзаведени студиа и двустайни апартаменти с красиви гледки
Този елегантен комплекс е разположен само на 50 метра от плажа и морето в предпочитан за отдих район в Лозенец.
Лозенец е заобиколен от Странджа планина между градовете Царево и Китен. Комплексът привлича не само с неговата изискана архитектура, но също с много удобна
от 61 947 €(от 121 157,80 лв.)
(1 618 - 1 988 €/м2)(3 164,53 - 3 888,19 лв./м2)Площ: 37.17 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Комплекс от къщи с морска панорама в живописния Черноморец
гр. Черноморец
Къщи с две спални, паркомясто и прекрасни гледки пред Акт 16
Представяме ви модерен комплекс от еднофамилни къщи с панорамна гледка към морето, разположен в едно от най-красивите и предпочитани кътчета по Южното Черноморие – Черноморец. Локацията съчетава в себе си тишината и спокойствието на природата с удобството на бърз достъп до плаж,
Продажба
Лукс
гарантиран наем
Плаж на 500 м
Луксозен морски комплекс в Поморие
гр. Поморие , Аквапарк
Обзаведени апартаменти на 500 м от плажа в комплекс с редица удобства
Представяме ви новия престижен жилищен и хотелски комплекс Aquavista, разположен в известния морски курорт Поморие, само на 500 метра от плажа. Проектът комбинира модерен дизайн, петзвезден комфорт и инвестиционна сигурност, предлагайки напълно готови обзаведени апартаменти с
от 104 406 €(от 204 200,39 лв.)
(2 340 - 2 820 €/м2)(4 576,64 - 5 515,44 лв./м2)Площ: 41.93 - 123.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Ваканционен комплекс в кв. Аурелия на гр. Несебър
гр. Несебър
Поддържан имот с висок инвестиционен потенциал на 200 метра от плажа
Предлагаме за продажба изключителен ваканционен комплекс, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – квартал Аурелия, между Равда и Несебър, само на 200 метра от плажа. Районът е с изключително бързо развиваща се инфраструктура и висока заетост през
Продажба
Студио в нова модерна сграда в кв. Братя Миладинови
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Отлична инвестиция и локация близо до парк
Предлагаме ви студио с площ от 47 кв. м., разположено в нова сграда в един от най-предпочитаните квартали на Бургас – ж.к. „Братя Миладинови“. Имотът се намира на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до парк, детска градина, училище и спирки на градския транспорт,
98 000 €(191 671,34 лв.)
(2 085 €/м2) (4 078,11 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се жилищна сграда в гр. Поморие
гр. Поморие
Луксозна сграда на 500 метра от морето
Изберете своя нов дом в нова жилищна сграда с гаражи, на 500 метра от морето в Поморие, в близост до центъра на града, до комплексите за рехабилитация, супермаркет, музей на Солта, стадион, детска градина, Поморийско езеро и др. Очакван Акт 16 - лятото на 2025.
Проектът
от 89 340 €(от 174 733,85 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 59.56 - 70.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Последен тристаен апартамент в сграда без такса поддръжка в ж.к. Славейков
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Тристаен апартамент във висок клас сграда с отличителна архитектура с Акт 15
Жилищната сграда в ж.к. Славейков, на метри от МБАЛ Сърце и Мозък. Имотът се намира в район с отлична, новоизградена инфраструктура - асфалтирана улица с тротоари и ВиК, която вече извежда потока на автомобили директно към главен път Бургас-София. В близост до сградата се
от 137 000 €(от 267 948,71 лв.)
(1 675 €/м2) (3 276,06 лв./м2)Площ: 81.79 - 81.79 м2 Партер
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова модерна сграда в сърцето на Бургас – район Трапезица
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Съвременен жилищен проект с функционален дизайн и отлично местоположение
Представяме ви нов жилищен и търговски проект в динамично развиващия се район Трапезица, в ж.к. „Братя Миладинови“ – Бургас, разположен на ключовия булевард „Одрин“. Сградата се намира в непосредствена близост до ЕЛКАБЕЛ, бензиностанция LUKOIL, магазини BILLA, Lidl, JYSK, както и
от 98 798 €(от 193 232,09 лв.)
(1 400 - 1 950 €/м2)(2 738,16 - 3 813,87 лв./м2)Площ: 69.58 - 81.04 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Уникална къща в традиционен възрожденски стил в Свети Влас
гр. Свети Влас , пристанище „Марина Диневи“
Къща в комплекс от 8 къщи с басейн, гаражи и ресторант само на 200 метра от плажа и „Марина Диневи“
Ако мечтаете за дом с дух, простор и морски изгреви от терасата – тази къща е създадена за вас.
Представяме ви луксозна къща с характер и история, разположена в елитния комплекс „Панорама Диневи“, само на 200 метра от плажа и яхтеното пристанище „Марина Диневи“. Съчетавайки
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Луксозни вили край морето между Сарафово и Поморие
Близо до гр. Поморие , гр. Поморие
Първокласни имоти, част от комплекс от къщи на 1.5 км от плажа на Поморие
Спокойствието и комфорта са гарантирани със собствена вила на морето!
Изберете луксозен нов дом в комплекс от къщи от затовен тип - Victoria Residences. Всички имоти в комплекса са изградени в подчертан стилов индивидуализъм и разпознаваемост и са с безкомпромисно качество на