Имоти в област Бургас за продажба и под наем - страница 11
За частни лица
Плаж на 300 м
Магазин под наем на 300 м от плажа в Слънчев бряг – отлична локация за сезонен бизнес
к.к. Слънчев бряг
Търговско помещение с тротоарна площ и силен човекопоток, подходящо за летен сезон
Предлагаме под наем търговски обект с площ 30 кв.м, разположен на изключително атрактивна локация в к.к. Слънчев бряг, само на около 300 метра от плажа. Към помещението вървят и тротоарна площ 15 кв.м. Имотът се намира на оживена улица с интензивен пешеходен трафик, което го
Продажба
Двуетажна къща с двор и гараж на 10 км от Бургас
Близо до гр. Бургас , с. Черни връх
Реновирана къща близо до язовир Мандра и Бургаското езеро
Двуетажна къща (280 кв.м.) с двор (960 кв.м.) в село Черни връх, разположено на около 12 км запад-югозападно от центъра на областния град Бургас, около 15 км юг-югоизточно от общинския център Камено и около 17 км североизточно от град Средец, в Бургаската низина, северно от
Продажба
Плаж на 150 м
Новопостроени сгради с Акт 16 в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 150 м от плажа
Изберете своя нов дом с една или две спални в нов жилищен комплекс, състоящ се от три сгради с Акт 16, построени на парцел от 2500 м2 с изключително тиха и спокойна локация в кв. Сарафово, на 150 м от плажа, близо до основно училище, детска градина, спирки на градски транспорт,
от 99 900 €(от 195 387,42 лв.)
(1 557 - 2 309 €/м2)(3 045,23 - 4 516,01 лв./м2)Площ: 54.00 - 107.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 300 м
Комфортен тристаен апартамент в елитен комплекс Tarsis Club & SPA
к.к. Слънчев бряг
Имот с гарантиран наем на 300 м от плажа в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 65 кв.м., разположен в един от най-зелените и добре поддържани комплекси в Слънчев бряг – „Tarsis Club & SPA“. Локацията на комплекса съчетава тишина и уединение с удобен достъп до централните части на курорта, което го
102 714 €(200 891,12 лв.)
(1 580 €/м2) (3 090,63 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 450 м
Нов жилищен комплекс на улица "Одеса" – на 450 метра от плажа
гр. Созопол
Уютни апартаменти, студиа, паркоместа и гаражи в престижна курортна зона
Представяме ви нов жилищен комплекс, разположен на улица "Одеса", само на кратко разстояние от плажа. Този комплекс предлага разнообразие от имоти, включително апартаменти, студиа, апартаменти с една спалня, гаражи и паркоместа, които са проектирани да отговорят на различни
от 52 944 €(от 103 549,46 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 44.12 - 68.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведено студио на 100 метра от плажа в Приморско
гр. Приморско
Едностаен апартамент в комплекс на първа линия
Предлагаме на Вашето внимание изключителна възможност за покупка на обзаведено студио в престижен комплекс на първа линия в Приморско, само на 100 метра от плажа. Това изключително светло и уютно студио предлага перфектен баланс между комфорт, съвременен дизайн и панорамни гледки
76 000 €(148 643,08 лв.)
(1 583 €/м2) (3 096,73 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Двустаен апартамент в Роял Бийч Барсело/Royal Beach Barcelo
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Ваканционен дом в сърцето на Слънчев бряг, на 150 метра от плажа
Напълно обзаведен, двустаен имот в луксозния комплекс Барсело Роял Бийч/Royal Beach Barcelo в центъра на к.к. Слънчев бряг, на метри от златистите плажове и морската шир на курорта. Комплексът се намира само на 150 метра от плажа и разполага с градини (9000 кв. м.) и басейни,
87 999 €(172 111,08 лв.)
(1 250 €/м2) (2 445,45 лв./м2)Площ: 70.38 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Компактно студио в комплекс с басейни, ресторант и магазин
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Тънково
Обзаведен апартамент със спокойна локация близо до Слънчев бряг
Предлагаме под наем уютно студио с площ 25 кв.м., разположено в модерен затворен комплекс до село Тънково, близо до Слънчев бряг. Жилището е напълно обзаведено и функционално организирано, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционен престой.
Други
210 €/месец(410,72 лв./месец)
(8,40 €/м2) (16,43 лв./м2)Площ: 25.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Масивна двуетажна къща с панорамна гледка към морето
Близо до гр. Бургас , с. Лъка
Къща с хубав двор в с. Лъка, на 12 км от Бургас
Предлагаме за продажба просторна семейна къща с Акт 16 и РЗП от 240 кв. м., разположена в подреден и спокоен район в село Лъка – само на 12 км от гр. Бургас и морето. Имотът е ситуиран в правоъгълен парцел от 730 кв. м., със стабилна бетонна ограда, възможност за няколко
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Прекрасен двустаен апартамент с морска панорама в Равда
с. Равда
Модерен апартамент в луксозна сграда, само на 50 метра от морския бряг
Предлагаме Ви прекрасен двустаен апартамент, разположен в модерна и луксозна сграда в Равда, само на 50 метра от морския бряг. Жилището с площ от 75,44 кв.м предлага идеалната комбинация от комфорт, простор и неповторима морска атмосфера.
Апартаментът разполага с:
• Светъл и
175 000 €(342 270,25 лв.)
(2 320 €/м2) (4 536,99 лв./м2)Площ: 75.44 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Азимут Ринг – новият модерен жилищен квартал на Бургас
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Мащабен градски проект с визия за бъдещето
Азимут Ринг е нов, съвременен жилищен проект, който поставя началото на изцяло нов градски квартал в Бургас. Проектиран като модерна, зелена и многофункционална среда за живот, проектът обединява жилищни сгради, апартаментен хотел, търговски обекти, подземна инфраструктура и
от 61 167 €(от 119 632,25 лв.)
(1 450 - 1 670 €/м2)(2 835,95 - 3 266,24 лв./м2)Площ: 38.47 - 127.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторни апартамети с прекрасни гледки на плаж Аркутино
гр. Созопол , Аркутино
Апартаменти завършени „до ключ“ в нов комплекс в сърцето на южното Черноморие
Отлични жилища с морска панорама, в луксозен комплекс в местността Аркутино! Място, предлагащо комфорт и безкомпромисно качество на живот.
Прекрасно предложение за покупка на нов ваканционен дом на брега на морето.
Жилища в нов комплекс разположен в сърцето на южното
от 99 091 €(от 193 805,15 лв.)
(1 788 - 3 135 €/м2)(3 497,02 - 6 131,53 лв./м2)Площ: 48.26 - 400.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Обзаведен двустаен апартамент на 150 м от Северния плаж в Приморско
гр. Приморско
Слънчев морски имот с отлична локация, модерна сграда и готов за нанасяне
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в модерна жилищна сграда в Приморско, само на 150 метра от Северния плаж и в близост до хотел De Sol.
Апартаментът се намира на втория етаж от пететажна сграда с асансьор, построена преди пет години. Общата му площ е 67.17
124 000 €(242 522,92 лв.)
(2 067 €/м2) (4 042,05 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Уютен апартамент с югоизточно изложение и гледка към зеленина в Приморско
гр. Приморско
Напълно обзаведен апартамент с една спалня подходящ за целогодишно живеене или инвестиция
Уютен и светъл двустаен апартамент, който впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина. Жилището съчетава функционалност, стил и усещане за спокойствие, като предлага перфектен баланс между живот в града и близост до природата.
Апартаментът
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 209 €/м2) (2 364,51 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова сграда без такса поддръжка в жк. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Просторни нови апартаменти в комплекс от затворен тип до супермаркет, училище и детска градина
Представяме на вашето внимание нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник, зона Д до Кауфланд и на метри от бул. Захари Стоянов, основна пътна артерия, водеща към центъра на града. В близост ще откриете спирка на градския транспорт, хипермаркет, училище и детска градина.
от 68 000 €(от 132 996,44 лв.)
(970 - 1 129 €/м2)(1 897,16 - 2 208,13 лв./м2)Площ: 62.46 - 101.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен затворен комплекс Пенелопе Палас / Penelope Palace
гр. Поморие
Ваканционни апартаменти в 4-звезден комплекс на първа линия в Поморие
Изберете своя нов ваканционен дом в спокойния и тих спа и морски курорт – Поморие, на 7 км от Летище Бургас (кв. Сарафово) и на 15 км северно от центъра на Бургас. Комплекс "Пенелопа Палас" е разположен в непосредствена близост до брега на морето и хотел "Сънсет Ризорт", недалеч
от 106 425 €(от 208 149,21 лв.)
(2 250 - 4 340 €/м2)(4 400,62 - 8 488,30 лв./м2)Площ: 47.30 - 355.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент до плаж Хармани в Созопол
гр. Созопол
Апартамент с две спални в малка сграда с отлично поддържани общи части
Просторен тристаен апартамент, разположен в предпочитан район на Созопол, в непосредствена близост до плаж Хармани. Локацията е сред най-търсените в града – тиха, но същевременно на пешеходно разстояние от плажа, заведения, магазини и атрактивната „весела уличка“, което прави
133 000 €(260 125,39 лв.)
(1 478 €/м2) (2 890,28 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 800 м
Парцел в регулация зад Стадиона в гр. Несебър
гр. Несебър
Три съседни парцела всеки с площ 980 кв. м., с възможност да се закупят отделно или заедно
Предлагаме на вашето внимание парцел с обща площ от 2941 кв. м. ,разположен в района зад Стадиона в гр. Несебър. Имотът е в регулация. В момента не се използва и е обрасъл с храсти и ракита. Отличен избор за строителство на къща, вила или малък комплекс. Плажът е на около 800 м.
Продажба
-3%
Плаж на 1.4 км
Чудесно обзаведена къща в комплекс Алмонд хил до Слънчев Бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , Almond Hill Villas
Хубава къща в добре подържан комплекс за целогодишно ползване
Чудесна двуетажна къща за спокойни семейни почивки в затворен комплекс „Алмонд Хил Вилас“ /Almond Hill Villas във вилна зона Чолакова чешма, разположен на хълм с красиви морски гледки, в близост до Слънчев Бряг (1 км) и на 30 км от летище Бургас.
Къщата (143 кв.м.) е
Продажба
Лукс
Триетажен имот с морска гледка в гр. Свети Влас
гр. Свети Влас , Buongiorno ! Premium
Работеща къща за гости с отличен рейтинг и без такса поддръжка
Предлагаме за продажба триетажна къща с морска гледка, разположена в затворен комплекс в гр. Свети Влас. Имотът е с обща застроена площ 320 кв.м, построен през 2010 г., с Акт 16, присъединен към градската канализация.
Къщата функционира успешно като къща за гости и е
Наем
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен тристаен апартамент под наем в ж.к. Изгрев
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Комфортно жилище в добре уреден и предпочитан район на град Бургас
Модерно обзаведен апартамент, разположен в ж.к. Изгрев – квартал, известен с отличната си инфраструктура, спокойна жилищна среда и удобства за ежедневието. Локацията е изключително подходяща за семейства и работещи хора, благодарение на близостта до детска градина, училище,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (20,74 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Новострояща се жилищна сграда в квартал Хоризонт
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Луксозни жилища в района на Метро Бургас, с бърз достъп до магистралата и градски удобства
Изберете модерен семеен дом в новострояща се сграда, впечатляваща с елегантна и модерна архитектура – истински символ на лукс, комфорт и изтънченост. Имотът е разположен в кв. Хоризонт, с бърз достъп до магистралата и в непосредствена близост до всички градски удобства:
Продажба
Плаж на 600 м
Новoстрояща се жилищна сграда в ж.к. Зорница, Бургас
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 600 м от морето
Направете своя избор от останалите налични тристайни и един двустаен апартамент без такса поддръжка в двете 4-етажни сгради на калкан в процес на строителство в ж.к. Зорница, на 600 м от морето в гр. Бургас.
Жилищата се предлагат на шпакловка и замазка, за да може да ги
от 220 638 €(от 431 530,42 лв.)
(1 800 - 1 930 €/м2)(3 520,49 - 3 774,75 лв./м2)Площ: 114.32 - 134.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Модерна жилищна сграда в ж.к Зорница
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти със спокойна жилищна среда в район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба двустайни и тристайни апартаменти в модерна жилищна сграда, съчетаваща стил, качество и комфорт в сърцето на Бургас - в един от най-зелените, комуникативни и предпочитани райони – ж.к. „Зорница“. Сградата предлага спокойна жилищна среда с отлична
от 146 942 €(от 287 393,57 лв.)
(800 - 2 200 €/м2)(1 564,66 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 71.40 - 323.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 900 м
Тристаен апартамент с голяма тераса в затворен комплекс в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Южно изложение, спокойна локация и отлична инвестиционна възможност
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с голяма тераса и южно изложение, разположен на втория етаж в поддържан затворен комплекс в западната, тиха част на к.к. Слънчев бряг.
Жилището е просторно, светло и топло, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционно
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 2.5 км
Мезонет с две спални и морска панорама в Bay View Villas – с. Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Спокойствие, гледки и целогодишен комфорт близо до Слънчев бряг
Просторен апартамент тип мезонет с две спални, разположен в добре поддържания затворен комплекс Bay View Villas, в живописното село Кошарица. Имотът съчетава тишината и чистия въздух на полите на Стара планина с близостта до морето – само 2 км от Слънчев бряг, около 2,5 км от
95 000 €(185 803,85 лв.)
(864 €/м2) (1 689,13 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2/3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Последни наличности в елитния комплекс на първа линия Olympia Beach
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Съвременен жилищен комплекс на първа линия с перфектен пясъчен плаж
"Олимпия Бийч" / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
от 134 000 €(от 262 081,22 лв.)(без ДДС)
(1 239 €/м2) (2 423,31 лв./м2)Площ: 108.15 - 108.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 300 м
Новопостроена сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Двустайни и тристайни апартаменти на 300 метра от плажа и в близост до комплекс „Атлантис“
Представяме ви модерна жилищна сграда в процес на изграждане, разположена в престижната зона на кв. Сарафово, само на 300 метра от плажа и в непосредствена близост до комплекс „Атлантис“. Сградата се намира в изцяло обновен район с нова инфраструктура – нови улици, улично
от 88 000 €(от 172 113,04 лв.)
(1 239 - 1 241 €/м2)(2 423,27 - 2 427,19 лв./м2)Площ: 70.93 - 88.77 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Жилища в кoмплекс Грийн Парадайз IV / Green Paradise IV в Приморско
гр. Приморско
Напълно обзаведени апартаменти за целогодишно ползване с удобен достъп до Южен плаж
Предлагаме на вашето внимание последни налични двустайни апартаменти в затворен комплекс Грийн Парадайз IV/Green Paradise IV за целогодишно или сезонно ползване с приятни гледки вътрешен двор, басейн, гора и към града. Комплексът е построен в гъста дъбова гора, като локацията
от 78 000 €(от 152 554,74 лв.)
(1 319 - 1 821 €/м2)(2 579,74 - 3 561,57 лв./м2)Площ: 59.13 - 63.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в затворен комплекс в кв. Сарафово, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Готов за живеене или отдаване под наем имот в близост до морето
Предлагаме за продажба напълно обзаведен едностаен апартамент, разположен в предпочитания крайбрежен квартал Сарафово, част от Бургас. Имотът се намира в затворен комплекс с контролиран достъп, който през летния сезон предлага и басейн, създавайки комфортна ваканционна атмосфера
59 900 €(117 154,22 лв.)
(2 119 €/м2) (4 144,12 лв./м2)Площ: 28.27 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас