Имоти в област Бургас за продажба и под наем - страница 15
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 7 км
Урегулиран парцел в с. Писменово
Близо до гр. Созопол , с. Писменово
Парцел с проект и разрешение за строеж, с морска панорама и спокойна локация
Търсите място, където да изградите своя дом сред природа и тишина, но с лесен достъп до всичко необходимо? Представяме ви урегулиран поземлен имот в с. Писменово – предпочитана дестинация за ваканционни имоти и целогодишно живеене.
Парцелът е с площ от 920 кв.м, разположен във
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел с вила в района на село Атия
Близо до гр. Бургас , с. Атия
Имот за земеделски труд и почивка, в близост до морето
Търсите място, където да съчетаете спокойствието на природата с възможности за развитие и отдих? Представяме ви парцел с малка вила в района на село Атия – привлекателна локация, която предлага тишина, зеленина и удобен достъп до морето и града.
Имотът е с площ от 600 кв.м и е
Продажба
Етаж от къща с двор в кв. Банево, Бургас
гр. Бургас , кв. "Банево"
Просторен имот с добро изложение, полусутерен и потенциал за модерен дом по ваш вкус
Предлагаме за продажба етаж от къща с двор в кв. Банево, гр. Бургас – имот с отличен потенциал за преобразяване в уютен семеен дом, разположен в спокоен и зелен район, предпочитан за целогодишно живеене.
Жилището е част от масивна къща, построена през 1970 г., и разполага със
Наем
Плаж на 500 м
Обзаведен тристаен апартамент под наем в к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Апартамент с нова кухня, офис кът и тераса с барбекю в малък комплекс с басейн
Търсите имот под наем в спокоен морски район, който съчетава удобство, уют и възможност за работа от вкъщи? Представяме ви напълно обзаведен тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг.
Жилището е с площ от 85 кв.м и се намира в добре поддържана сграда, построена през 2006 г.
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(7,65 €/м2) (14,96 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Партерно търговско помещение в центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Просторен бизнес имот с 15 м витрина, отлична видимост и потенциал за развитие до Стария съд
Предлагаме за продажба партерно търговско помещение в кв. Възраждане, гр. Бургас, разположено само на метри от Стария съд – локация с постоянен човекопоток и отлична градска динамика. Имотът е изключително подходящ за развитие на различни бизнес дейности, благодарение на
Продажба
Лукс
Плаж на 350 м
Стилно обзаведен двустаен апартамент с гараж в жк Лазур
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Луксозно жилище с предпочитана локация близо до Морската градина
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с гараж, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Лазур, в непосредствена близост до Морската градина и морето.
Жилището е с обща площ от 74.35 кв.м и впечатлява с функционално
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
Тристаен апартамент до Борисовата градина в кв. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Светъл и просторен апартамент в широкия център на гр. Бургас
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в широкия център на Бургас – кв. Възраждане, в непосредствена близост до Борисовата градина. Локацията съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до всички ключови точки в града.
Жилището е след
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 364 €/м2) (4 622,87 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Наем
Промишлено помещение под наем в Бургас – 5-ти километър
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Просторен обект с височина 5 м, офис, трифазен ток и отличен достъп до северния обходен път
Предлагаме под наем промишлено помещение с площ от 250 кв. м., разположено в гр. Бургас, кв. „Пети километър“ – стратегическа локация с бърз достъп до северния обходен път, което осигурява удобна логистика и лесна връзка с основните транспортни артерии.
Имотът е подходящ за
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯ
Урегулиран парцел в местност Лафина, Царево
гр. Царево
Урбанизиран поземлен имот за строителство
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот в местност Лафина, Царево – отлична възможност за реализиране на вилно или жилищно строителство в район с перспективно развитие и приятна природна среда. Имотът е подходящ за хора, които търсят място за изграждане на ваканционен
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Двустаен панорамен апартамент до плажа в град Обзор
гр. Обзор
Обзаведен имот в комплекс от затворен тип на първа линия с отличен потенциал
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в град Обзор, разположен на самия плаж в поддържан комплекс от затворен тип. Имотът е отличен избор за хора, които търсят ваканционен дом на първа линия, съчетаващ комфорт, удобства и много добра перспектива за отдаване под
75 500 €(147 665,17 лв.)
(1 198 €/м2) (2 343,89 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Четириетажна къща за гости с доказана доходност в гр. Приморско
гр. Приморско
Напълно оборудван имот с функциониращ бизнес и отлична локация в морски курорт
Изключително атрактивен имот с инвестиционен потенциал в гр. Приморско – един от най-предпочитаните морски курорти в България. Къщата е преустроена и функционираща като къща за гости, с изградена база, редовни наематели и възможност за незабавно продължаване на
Продажба
Голям парцел за застрояване близо до Несебър и Слънчев бряг
Близо до гр. Несебър , с. Гюльовца
Парцел за инвестиция на път, с ток, вода и възможност за разделяне
Предлагаме за продажба голям парцел за застрояване, разположен в землището на Гюльовца, община Несебър, област Бургас. Имотът предлага отлични възможности за развитие на жилищен проект, като може да бъде разделен на по-малки парцели за изграждане на еднофамилни къщи.
Общата
290 000 €(567 190,70 лв.)
(21 €/м2) (41,36 лв./м2)Площ: 13 712.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Земеделска земя в землището на с. Твърдица
Близо до гр. Бургас , с. Твърдица
Парцел с статут на земеделска земя на 7 км от Бургас
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ от 5,359 кв. м., разположена само 7 км от Бургас. Локацията на имота осигурява лесен достъп до основните транспортни връзки, морето и областния център, което го прави привлекателен избор за инвестиция.
Имотът се намира в
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент над плажа в град Обзор
гр. Обзор
Южен апартамент в затворен комплекс с Акт 16
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип с Акт 16 над южния плаж в град Обзор. В комплекса са предоставени следните удобства - открит басейн, закрит басейн, ресторант, спа център, фитнес, детски площадки, паркоместа, целогодишна охрана.
68 000 €(132 996,44 лв.)
(895 €/м2) (1 749,95 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Два парцела за инвестиция на главен път Поморие-Ахелой
гр. Поморие
Земеделска земя в местност Кротиря
Предлагаме за продажба два съседни парцела, разположени на главния път между Поморие и Ахелой, в местност Кротиря. Локацията е комуникативна и перспективна, с удобен достъп до морето и основните курорти по Южното Черноморие.
Имотите са със статут на земеделска земя и предлагат
Продажба
Земеделска земя с лице на асфалтов път близо до Бургас
с. Твърдица , гр. Бургас
Парцел за инвестиция в местност Извора в село Твърдица
Предлагаме за продажба земеделска земя с отлична локация в местност Извора, в землището на село Твърдица. Парцелът е с лице на асфалтов път, което осигурява удобен достъп през всички сезони и го прави подходящ както за инвестиция, така и за бъдещо развитие.
Имотът се намира
123 662 €(241 861,85 лв.)
(22 €/м2) (43,03 лв./м2)Площ: 5 621.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Двуетажна къща на 15 минути път с кола от курорта Слънчев бряг
Близо до гр. Поморие , с. Порой
Имот в затворен комплекс от къщи с общ басейн в село Порой
Предлагаме за продажба напълно обзаведена двуетажна къща, разположена в уютен и добре поддържан затворен комплекс в с. Порой. Локацията съчетава спокойствие, красива природна среда и удобна близост до морето – само на около 15 минути с автомобил от Слънчев бряг и
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Магазин/офис на главния вход на град Несебър
гр. Несебър
Партерен имот с комуникативна локация до магазин Хикови
Предлагаме за продажба бизнес помещение, подходящо за магазин или офис, разположено на главния вход на гр. Несебър. Имотът се намира на партерен етаж с лице към улицата в сграда до Банка Асет, както и в непосредствена близост до магазини Хикови и Паркетен свят.
Локацията е
Продажба
-24%
Регулиран парцел в местност Аклади в гр. Черноморец
гр. Черноморец
Парцел за инвестиции с панорама към плаж „Златна рибка”
Предлагаме на Вашето внимание прекрасна възможност за инвестиция в земя - УПИ в гр. Черноморец, на 20 км от град Бургас и на 10 км от град Созопол.
Имотът е с площ 717 кв.м., урбанизирана територия с ниско застрояване до 10 м. Намира се в местност „Аклади“ на гр. Черноморец, с
34 995 €45 900 €68 444,27 лв.89 772,60 лв.
(49 €/м2) (95,46 лв./м2)Площ: 717.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 10 км
Триетажна къща с двор в ж.к. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Голяма къща за спокойно съжителство на до три семейства близо до училище и възлов булевард
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на триетажна къща (500 кв.м.), подходяща за спокойно съжителство на до три семейства, като всеки етаж може да се използва самостоятелно, без да се нарушава личното пространство. Офертата включва и двор с площ – 360 кв.м.
Къщата
Продажба
Просторен имот с възможност да се превърне в малък семеен хотел или къща за гости
гр. Свети Влас
Шестетажна къща в Свети Влас
Предлагаме за продажба къща на 6 етажа с общо РЗП 600 м2 като на всеки етаж има по два апартамента. Имотът може да се превърне в малък семеен хотел или в къща за гости. Инвестирайте в качествен имот в предпочитан морски курорт и започнете собствен бизнес.
Къщата се състои
Продажба
Двуетажна къща с двор в местност Лахана
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Чудесна къща в затворен комплекс в кв. Сарафово
Имаме удоволствието да представим за продажба новопостроена къща на два етажа (255 кв.м.) в местност Лахана, в близост до Бургас и Поморие. Къщата е част в затворен комплекс от пет къщи, изградени от висококачествени материали, спрямо съвременните строителни технологии.
Къщата
Наем
Двустаен апартамент в близост до плажа в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Напълно обзаведен апартамент с морска гледка, спокойна локация и 6 месеца предплатена телевизия и интернет
Светъл и просторен апартамент в Сарафово + 6 месеца предплатени интернет и телевизия
Отдава се напълно обзаведен апартамент с площ 55 кв.м в кв. Сарафово. Жилището е светло и функционално, с удобно разпределение и просторна тераса. Подходящо е за сам човек или двойка,
384 €/месец(751,04 лв./месец)
(6,98 €/м2) (13,66 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Инвестиционен парцел с лице към главен път
гр. Бургас , кв. "Банево"
Земя между Ветрен и Банево в района на Минерални бани – Бургас
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ от 3 333 кв.м, намиращ се в атрактивния район на Минерални бани – Бургас. Парцелът е със стратегическа локация – непосредствено до главния път, който свързва Минерални бани с квартал Банево.
Имотът разполага с лице към пътя около 50
Наем
За частни лица
Плаж на 100 м
ОТДАДЕН
Просторен и светъл двустаен апартамент в кв. Аурелия, Равда
с. Равда
Обзаведено жилище с два балкона на 100 м от плажа
Предлагаме под наем светъл и просторен двустаен апартамент (72 кв.м.), разположен на втория етаж в затворен комплекс в спокойния кв. Аурелия. Тук ще откриете перфектната комбинация от ваканционен дух и домашна топлина.
Апартаментът се състои от:
• Напълно оборудвана кухня:
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 250 м
Голям тристаен апартамент в комплекс Съни Виктори/Sunny Victory
к.к. Слънчев бряг
Апартамент за целогодишно живеене само на 250 м от плажа
Предлагаме за продажба напълно обзаведен и готов за ползване апартамент с две спални и две тераси, разположен в добре поддържан комплекс, подходящ за целогодишно живеене или отдаване под наем.
Имотът се намира само на 250 м от плажа, на 100 м от автобусна спирка и на около 35
165 000 €(322 711,95 лв.)
(1 260 €/м2) (2 463,45 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 600 м
Мезонет с две спални и гледка море в Созопол
гр. Созопол
Обзаведен мезонет в сграда с ниска такса поддръжка в Созопол
Мезонет в сграда с ниска такса поддръжка, в началото на Буджака, само на 150 метра от морето. Местоположението на имота е идеално както за целогодишно ползване, така и за инвестиция, с възможност за висока доходност при отдаване на туристи през летния сезон.
Разпределение и
149 900 €(293 178,92 лв.)
(1 209 €/м2) (2 364,35 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Партерен бизнес имот с комуникативна локация в гр. Поморие
гр. Поморие
Търговско помещение на главна улица, подходящо за фитнес, супермаркет, детски център, шоурум, банка, медицински център
Партерен търговски обект (165 кв.м.) с възможност за преустройство за друг тип дейност. Имотът е разположен в комуникативен и облагороден район на гр. Поморие, с уредено паркиране пред магазина. Подходящ е за използвана като фитнес зала, супермаркет, детски център, шоурум, банков
Продажба
Плаж на 300 м
Парцел в местност Аклади – Черноморец
гр. Черноморец
Просторен имот с потенциал за бъдещо развитие
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 1 948 кв. м., разположена в местност Аклади – един от предпочитаните райони край Черноморец. Локацията съчетава близост до морето и удобствата на града със спокойствието на тиха и зелена среда.
След промяна на предназначението