Имоти в област Велико Търново за продажба и под наем - страница 3
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Къща с обширен парцел земя близо до гр. Свищов
Близо до гр. Велико Търново , с. Алеково
Селски имот до река в село Алеково, в централата част на Дунавската равнина
Представяме за продажба имот с просторен парцел земя (10 246 кв.м.) в село Алеково. То е разположено в централната част на Дунавската равнина, на 25 км от Свищов и на 50 км от областния център Велико Търново. Намира се на комуникативно място и през него минава редовен автобусен
Продажба
Просторно жилище с предпочитана локация във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Картала"
Напълно обзаведен апартамент с три спални в кв. Картала
Представяме ви просторен и функционално организиран апартамент, разположен в един от най-търсените и динамично развиващи се квартали на Велико Търново – Картала. Районът се отличава с отлична инфраструктура, наличие на магазини, заведения, детски градини и редовен градски
178 000 €(348 137,74 лв.)
(1 483 €/м2) (2 901,15 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Южен тристаен апартамент над „Нова болница“
гр. Велико Търново , до Нова болница
Напълно обзаведено и готово за нанасяне жилище в широкия център на Велико Търново
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на гр. Велико Търново – широкия център, в района над „Нова болница“. Локацията съчетава тишина и спокойствие с отлична градска инфраструктура и бърз достъп до всички
132 000 €(258 169,56 лв.)
(1 886 €/м2) (3 688,14 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-7%
Просторно жилище в планинското градче Елена
гр. Елена
Апартамент на тихо и спокойно място близо до центъра на града
Представяме ви просторен апартамент в китното планинско градче Елена, сгушено в полите на Стара планина – място с неподправено очарование, чист въздух и богато културно-историческо наследство. Районът е предпочитан за туризъм и отдих през цялата година, благодарение на
70 000 €75 000 €136 908,10 лв.146 687,25 лв.
(761 €/м2) (1 488,13 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Двустаен апартамент с потенциал близо до супермаркет и бензиностанция
гр. Павликени , до бензиностанция Лукойл
Панелно жилище нуждаещо се от ремонт в град Павликени
Предлагаме за продажба апартамент с площ от 40 кв. м., разположен на 5-ти, последен етаж в панелен блок на удобно и комуникативно място – в близост до голям супермаркет, бензиностанция и основни пътни връзки.
Жилището се състои от две стаи, коридор, санитарен възел и тераса,
33 000 €(64 542,39 лв.)
(825 €/м2) (1 613,56 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Южен тристаен апартамент в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Функционално разпределено реновирано жилище до Мол Велико Търново
Ремонтиран тристаен апартамент с площ от 76 кв.м. и изцяло южно изложение в предпочитания район Колю Фичето, в близост до Мол Велико Търново, Лидъл, Метро, Дворец на културата и спорта, парк.
Жилищната площ е функционално разпределена, без преходни помещения и включва:
•
190 000 €(371 607,70 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
Къща с градина, лятна кухня, гараж и ферма със стопански постройки
Близо до гр. Велико Търново , с. Сушица
Имот в добро състояние, подходящ за целогодишно ползване на 40 км от Велико Търново
Имаме удоволствието да представим за продажба двуетажна къща и семейна ферма със стопански постройки в живописна и чиста местност в края на голямо село с обширни ливади на 40 км от Велико Търново.
Масивната и здрава къща е на две нива (разгъната застроена площ 200 кв.м) и
Продажба
Масивна двуетажна къща с красива панорама в Еленския Балкан
Близо до гр. Елена , с. Петковци
Къща с голямо дворно място в малко, планинско село на 12 км. от гр. Елена
Къщата е разположена в малко планинско село на 12 км. от гр. Елена в дворно пространство от около 1 000 кв. м. с целогодишен достъп по асфалтов път. Жилищната сграда е построена през 1988 г. от камък, бетон и тухла, с южно изложение и невероятна панорама.
Разгъната застроена
Продажба
Имот с панорамна гледка в предпочитаното село Първомайци
Близо до гр. Велико Търново , с. Първомайци
Новострояща се просторна къща с голям двор и отличен потенциал близо до Велико Търново и Горна Оряховица
Предлагаме имот с изключителен потенциал, разположен в едно от най-предпочитаните и добре уредени села в региона – с. Първомайци. Локацията е стратегическа и удобна – само на около 5 км от гр. Горна Оряховица и на 14 км от гр. Велико Търново, като съчетава бърз достъп до градска
Продажба
Имот в предпочитан район на Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица , гр. Велико Търново
Масивна двуетажна къща с гараж и самостоятелен двор в централна локация
Предлагаме за продажба масивна двуетажна къща, разположена в централната част на гр. Горна Оряховица, в тиха и уредена жилищна зона. Имотът е ситуиран в урегулиран поземлен имот с площ 410 кв.м и съчетава отлична локация, спокойна среда и самостоятелен, поддържан двор, което го
Продажба
Къща с двор в село с минерална вода в Дунавската равнина
Близо до гр. Свищов , с. Овча могила
Имот с потенциал и красива гледка близо до Свищов
Представяме ви имот в комуникативното село Овча могила, разположено в Дунавската равнина, прочуто с лековитата си минерална вода и санаториум. Насленото място е разположено в близост до главния път София-Плевен-Русе, на 30 км от общинския център - гр. Свищов.
Имотът е построен
Продажба
Двуетажна къща с двор и кладенец в тиха част на Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица , гр. Велико Търново
Имот с отлична локация и възможност за ползване от две домакинства
Представяме ви двуетажна къща с двор, разположена на тиха и спокойна улица в гр. Горна Оряховица, с удобен достъп до всички градски удобства. Имотът е подходящ както за едно голямо семейство, така и за две отделни домакинства, благодарение на самостоятелните входове към двата
Продажба
Уютно жилище с три спални в гр. Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица
Напълно реновиран и обзаведен апартамент в добре поддръжана сграда
Представяме ви уютен и напълно оборудван апартамент за продажба в гр. Горна Оряховица. Местоположението е комуникативно, в близост до магазини, училище, автобусни спирки, бензиностанция и други ежедневни удобства.
Имотът (78 кв.м.) е разположен на четвърти етаж (не последен) в
108 000 €(211 229,64 лв.)
(1 385 €/м2) (2 708,07 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Имот в хълмистата част на Дунавската равнина
Близо до гр. Велико Търново , с. Стрелец
Къща с двор в края на селото
Представяме ви имот, разположен в живописното село Стрелец, сгушено в хълмистата част на Дунавската равнина. Селото се намира на около 28 км от Горна Оряховица и 39 км от Велико Търново, което осигурява удобен достъп до голям град, съчетан с тишина, природа и красиви
Продажба
Модерна новострояща се къща с двор близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Пчелище
Съвременен семеен дом в процес на строителство в спокойното село Пчелище
Предлагаме за продажба новострояща се еднофамилна къща, разположена в живописното и спокойно село Пчелище, само 12 км от гр. Велико Търново. Имотът е проектиран с мисъл за комфортен и устойчив семеен живот, като съчетава модерна архитектура, функционално разпределение и енергийно
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Имот в предпочитано село близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Ново село
Изцяло реновирана едноетажна къща с двор близо до главния път София-Варна
Представяме ви имот в комуникативното и добре развито Ново село, разположено в близост до главния път София-Варна и само на 20 км от областния град Велико Търново. В селото има кметство, читалище, училище, търговски обекти и медицинско обслужване.
Имотът е с площ 1250 кв.м. и
Продажба
Комфортен и просторен апартамент в гр. Свищов
гр. Свищов
Двустаен апартамент, преустроен в тристаен в развиващ се район на крайдунавския град
Представяме за продажба просторен двустаен апартамент в близост до новоизграждащ се супермаркет в кв. Стоян Ников в Свищов. Градът предлага високо качество на живот, което го прави идеален за семейства с деца или хора, които търсят по-спокойно място за живеене, далеч от шума и
43 000 €(84 100,69 лв.)
(524 €/м2) (1 025,62 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Имот в живописно село в Дунавската равнина
Близо до гр. Велико Търново , с. Долна Липница
Обновена къща с добре поддържан двор на 40 км от Велико Търново и 18 км от Павликени
Предлагаме добре поддържана и модернизирана къща в с. Долна Липница, община Павликени, разположено на 40 км от Велико Търново и 18 км от Павликени. Селото е спокойно, уредено и предлага удобства като читалище, детска градина, магазини и редовен транспорт, което го прави
Продажба
Двуетажна къща с голям двор в центъра на 30 км от Свищов
с. Масларево
Масивен имот с отлична локация в едно от най-комуникативните села в Северна България
Предлагаме за продажба двуетажна къща с двор от 1 060 кв.м, разположена на асфалтирана улица с канализация в самия център на село Масларево, община Полски Тръмбеш.
Имотът впечатлява с много добро местоположение и лесен достъп през всички сезони. Селото е с изключително
Продажба
-19%
Едностайно жилище в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Напълно оборудван апартамент с потенциал за отдаване под наем до универистет и автогара
Предлагаме за продажба компактен едностаен апартамент, разположен в сърцето на гр. Велико Търново, само на няколко минути пешеходно разстояние автогара Юг и 5-ти корпус на ВТУ – локация, която гарантира постоянен интерес от студенти, преподаватели и гости на града.
Имотът
117 000 €144 600 €228 832,11 лв.282 813,02 лв.
(3 079 €/м2) (6 021,90 лв./м2)Площ: 38.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-6%
Тристаен апартамент с южно изложение и прекрасна гледка
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Слънчев имот с функционално разпределение в панелна сграда
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ от 77.11 кв.м, разположен на последен (седми) етаж в поддържана панелна сграда от 1985 г., с изключително удобна локация – в близост до магазин “Била”, Спортното училище и футболен терен „Трифон Иванов“.
Имотът се
85 000 €90 000 €166 245,55 лв.176 024,70 лв.
(1 102 €/м2) (2 155,95 лв./м2)Площ: 77.11 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
Двуетажна къща с дворно място на 5 км от Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Леденик
Къща с каменна плевня и гледка към хълмовете в село Леденик
Очарователен селски имот, разположен в едно от най-предпочитаните и благоустроени села край Велико Търново – с. Леденик. Благодарение на близостта си до града (само на 5 км), селото вече е естествено продължение на урбанизираната зона и предлага отличен баланс между спокойствие,
Продажба
Двуетажна стара къща с чардак в град Елена
гр. Елена
Къща с традиционна архитектура близо до центъра, парк, стадион, музеи
Двуетажна къща за ремонт, разположена на спокойна улица на 5-10 мин от центъра на гр. Елена, близо до парк, стадион, музеи. Имотът е подходящ за постоянно живеене и за инвестиция с цел развитие на туризма в района.
Къщата (166 кв.м.) се състои от:
• Приземен етаж - лятна
Продажба
Просторен апартамент в сърцето на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с топ локация и панорамна гледка към хълмовете
Представяме ви просторен апартамент с площ от 110 кв.м., разположен в самия център на Велико Търново, на пешеходно разстояние от автогара „Юг“. Жилището предлага удобно разпределение с две спални, светъл хол, всекидневна, кухня, баня, отделна тоалетна, килер и две тераси, от
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 227 €/м2) (2 400,34 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Многостаен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Просторен и светъл апартамент с обзавеждане до парк, стадион Ивайло, училище, пазар
Предлагаме за продажба изключително просторен и светъл апартамент с отлично разположение в централната част на гр. Велико Търново, в непосредствена близост до парк, стадион „Ивайло“, ПМГ „Васил Друмев“, Централния пазар и други ключови локации и удобства в града, което го прави
415 000 €(811 669,45 лв.)
(2 243 €/м2) (4 387,40 лв./м2)Площ: 185.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Апартамент в центъра на Полски Тръмбеш
Близо до гр. Велико Търново , гр. Полски Тръмбеш
Жилище в добро състояние, готово за живеене
Представяме ви апартамент в Полски Тръмбеш. Градчето е тихо и спокойно, на 38 км от Велико Търново, разположено до главния път Русе-Велико Търново.
Апартаментът се намира на третия етаж в четириетажна кооперация в центъра на града, на тиха и спокойна улица. Жилището е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(833 €/м2) (1 629,86 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Тристаен апартамент в тих и спокоен квартал на Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица
Жилище с потенциал, нуждаещо се от реновиране
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в тих и спокоен квартал на Горна Оряховица – чудесен избор за семейно жилище или инвестиция. Сградата е с асансьор и удобен достъп, а около нея има обособени зони за паркиране.
Имотът е с площ от 77 кв. м., разпределени
65 000 €(127 128,95 лв.)
(844 €/м2) (1 651,03 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Поддържан селски имот в Дунавската равнина близо до гр. Павликени
Близо до гр. Павликени , с. Караисен
Двуетажна къща с двор в добре устроено и комуникативно село
Представяме ви имот в село Караисен, разположено в централната част на Дунавската равнина, на 15 км от гр. Павликени и на 55 км от областния център Велико Търново. Селото е добре устроено, с редовен автобусен транспорт, разположено на пътя Свищов-Павликени и само на три километра
Продажба
Бизнес имот в центъра на Свищов
гр. Свищов
Хотел със заведение и потенциал за развитие на бизнес
Представяме на вашето внимение бизнес имот на централния площад "Алеко" - едно от най-атрактивните места в Свищов. Разположен в централната част на града, имотът гарантира лесен достъп до основни удобства и услуги.
Сградата е сплощ над 2000 кв.м. Разполага с хотелска част и
Продажба
Просторен апартамент в хубава гледка в кв. Бузлуджа
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая близо до магазини
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая – вашият просторен дом с невероятна гледка!
Предлагаме ви многостаен апартамент с мансардна стая, разположен на последния етаж на сграда със стоманобетонна конструкция и тухлена зидария, разположена в удобен и добре развит
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 033 €/м2) (2 021,02 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново