Имоти в област Велико Търново за продажба и под наем - страница 4
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Просторен апартамент в сърцето на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с топ локация и панорамна гледка към хълмовете
Представяме ви просторен апартамент с площ от 110 кв.м., разположен в самия център на Велико Търново, на пешеходно разстояние от автогара „Юг“. Жилището предлага удобно разпределение с две спални, светъл хол, всекидневна, кухня, баня, отделна тоалетна, килер и две тераси, от
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 227 €/м2) (2 400,34 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Многостаен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Просторен и светъл апартамент с обзавеждане до парк, стадион Ивайло, училище, пазар
Предлагаме за продажба изключително просторен и светъл апартамент с отлично разположение в централната част на гр. Велико Търново, в непосредствена близост до парк, стадион „Ивайло“, ПМГ „Васил Друмев“, Централния пазар и други ключови локации и удобства в града, което го прави
415 000 €(811 669,45 лв.)
(2 243 €/м2) (4 387,40 лв./м2)Площ: 185.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Поддържан селски имот в Дунавската равнина близо до гр. Павликени
Близо до гр. Павликени , с. Караисен
Двуетажна къща с двор в добре устроено и комуникативно село
Представяме ви имот в село Караисен, разположено в централната част на Дунавската равнина, на 15 км от гр. Павликени и на 55 км от областния център Велико Търново. Селото е добре устроено, с редовен автобусен транспорт, разположено на пътя Свищов-Павликени и само на три километра
Продажба
Бизнес имот в центъра на Свищов
гр. Свищов
Хотел със заведение и потенциал за развитие на бизнес
Представяме на вашето внимение бизнес имот на централния площад "Алеко" - едно от най-атрактивните места в Свищов. Разположен в централната част на града, имотът гарантира лесен достъп до основни удобства и услуги.
Сградата е сплощ над 2000 кв.м. Разполага с хотелска част и
Продажба
Просторен апартамент в хубава гледка в кв. Бузлуджа
гр. Велико Търново , кв. "Бузлуджа"
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая близо до магазини
Панорамен многостаен апартамент с мансардна стая – вашият просторен дом с невероятна гледка!
Предлагаме ви многостаен апартамент с мансардна стая, разположен на последния етаж на сграда със стоманобетонна конструкция и тухлена зидария, разположена в удобен и добре развит
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 033 €/м2) (2 021,02 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
ПРОДАДЕН
Имот в предпочитано село близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Буковец
Къща с двор разполагаща с всичко необходимо за живеене
Продава се масивна двуетажна къща с площ от 120 кв. м., разположена в добре уредено село само на 15 км югозападно от Велико Търново, в района на Дряновския Предбалкан. Селото е предпочитано за целогодишно живеене поради добрата инфраструктура, близостта до града и спокойната
Продажба
ПРОДАДЕН
Напълно обновен тристаен апартамент с отлична локация
гр. Павликени
Готов за нанасяне дом до автогара, жп гара и градски удобства в Павликени
Функционален и изцяло реновиран тристаен апартамент, разположен на втори етаж от шестетажна сграда тип ЕПК (1980 г.), в район с отлична комуникация – в непосредствена близост до автогара, жп гара и голям супермаркет.
Жилището е с площ от 52 кв. м. и впечатлява с изключително
78 000 €(152 554,74 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ПРОДАДЕН
Имот в Дунавската равнина на 27 км от Свищов
Близо до гр. Свищов , с. Александрово
Къща с просторен парцел и кладенец в тихо село
Предлагаме имот, разположен в село Александрово, в сърцето на Дунавската равнина – район, известен със спокойствието си, плодородната земя и добрата свързаност с по-големи градове. Селото се намира на 27 км от Свищов и на 58 км от Велико Търново, което осигурява удобен достъп до
Продажба
Парцел с лице на главен път Е 85 до Велико Търново – отличен за бизнес инвестиция
Близо до гр. Дебелец
Имот близо до интензивен автомобилен трафик и с 40 м лице на международен път – подходящ за транспортен, търговски или логистичен проект
Предлагаме за продажба поземлен имот с отлична локация, разположен непосредствено до главен международен път Е85, само на 2.5 км от Велико Търново и на около 500 м от Дебелец.
Парцелът е с площ от 2 997 кв. м. и разполага с приблизително 40 метра лице към еднопосочно платно с
Продажба
Възрожденска къща с панорама към Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Малки Чифлик
Къща с двор и потенциал за преустройство само на минути от града
Представяме Ви автентичен имот с дух и история, разположен в живописно село, само на няколко минути от Велико Търново. Локацията съчетава спокойствието на селската среда с бърз достъп до града и всички необходими удобства.
Имотът представлява възрожденска къща, изградена около
Продажба
Двуетажна къща с двор в Еленския Балкан
Близо до гр. Велико Търново , с. Бадевци
Селски имот само на 8 км от язовир Йовковци
Представяме за продажба автентична двуетажна къща, разположена в живописно планинско село в сърцето на Еленския Балкан.
Имотът включва къща с разгъната застроена площ от 82 кв.м и двор от 732 кв.м, равен и ограден, с естествена зеленина и възможност за обособяване на кътове за
Продажба
Имот в предпочитано село близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Присово
Просторна къща с потенциал и голям гараж
Представяме ви имот в село Присово, едно от онези специални места, които съчетават спокойствието на чистия въздух с изключителната близост до Велико Търново, което го прави първокласен избор за модерен извънградски дом. Разположено само на няколко минути път от старопрестолния
Продажба
Къща с голям двор между Велико Търново и Полски Тръмбеш
Близо до гр. Велико Търново , с. Куцина
Стара къща с потенциал и голям двор с кладенец
Имот с автентичен характер и потенциал, разположен в сърцето на село Куцина. Тази двуетажна къща носи духа на традиционното българско строителство, съчетавайки солидни каменни основи с масивни дървени греди, които гарантират естествена изолация и непреходна здравина.
Първото
Продажба
Двустаен апартамент в идеалния център на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Южен апартамент с гледка към града – отличен избор за живеене или инвестиция
Двустаен апартамент в идеалния център на Велико Търново, разположен на комуникативно и престижно място, което съчетава удобството на градската среда с приятна атмосфера и красива гледка.
Жилището е с обща площ от 71 кв. м., от които 56 кв. м. чиста площ, 5 кв. м. мазе и 10 кв.
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 106 €/м2) (4 119,10 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Слънчев регулиран парцел в китното село Арбанаси
с. Арбанаси
Предпочитана локация с панорама и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба регулиран парцел, разположен в едно от най-предпочитаните селища в България – село Арбанаси, в непосредствена близост до Велико Търново.
Имотът е с площ от 1164 кв.м и се отличава с изключително благоприятно югозападно изложение, което осигурява слънчева
174 600 €(341 487,92 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 1 164.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Имот на главен път в тихо и красиво селце близо до язовир
Близо до гр. Сухиндол , с. Коевци
Двуетажна къща с двор и магазин в село, богато на хубави гледки и екопътеки
Предлагаме за продажба къща на два етажа с двор, стопански постройки и работещ магазин в село Коевци, близо до град Сухиндол, на 25 км от град Севлиево и на 7 км от язовир Стамболийски. Имотът е частично ремонтиран, полуобзаведен, с изцяло подменена дограма, с нужда от
Продажба
изгодно
Имот близо до Павликени – двуетажна къща с двор
Близо до гр. Велико Търново , с. Патреш
Къща за реновиране с просторен парцел, гараж и кладенец в тихо село
Представяме ви двуетажна къща с двор, разположена в сърцето на Дунавската равнина, само на 7 км от град Павликени – локация, която съчетава удобството на близкия град с уединението на селския живот.
Имотът е разположен в добре устроено населено място и предлага отлична
Продажба
Парцел за жилищно строителство в кв. Зона Б, Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Имот с влязъл в сила ПУП, налични комуникации и красива панорама в бързоразвиващ се район
Предлагаме за продажба парцел с площ от 1121 кв.м, разположен в гр. Велико Търново, кв. Зона Б, местност Пишмана – район с отлично развитие и все по-засилен интерес за ново жилищно строителство.
Имотът е с променено предназначение за жилищно строителство и влязъл в сила ПУП,
108 000 €(211 229,64 лв.)
(96 €/м2) (188,43 лв./м2)Площ: 1 121.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Имот в село с минерална вода близо до гр. Полски Тръмбеш
Близо до гр. Велико Търново , с. Обединение
Къща, нуждаеща се от реновиране, с голям двор и потенциал
Предлагаме на вашето внимание перспективен имот, разположен в сърцето на Дунавската равнина, в балнеоложкото селище Обединение – място, което съчетава спокойствие, природни дадености и добри възможности за развитие. Имотът се намира на стратегическа локация с удобен достъп от
Продажба
изгодно
Голяма къща с двор в село до язовир Александър Стамболийски
Близо до гр. Велико Търново , с. Бяла река
Имот с парцел 2.6 дка и масивна къща с 3 спални на 15 км от главен път София-Варна
Просторен имот в живописно село, в близост до яз. Александър Стамболийски, разположено на 20 км от гр. Павликени и на 15 км от главния път София–Варна. Имотът представлява голям парцел с площ 2,6 дка, в който са построени две стопански сгради и масивна къща със стоманобетонна
Продажба
Атрактивен парцел в кв. Зона Б на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Парцел с панорамна гледка в динамично развиващ се район с ново строителство
Представяме ви атрактивен парцел, разположен в един от най-бързо развиващите се и предпочитани райони за ново строителство във Велико Търново. Локацията се характеризира с нарастващ интерес от страна на инвеститори и строителни предприемачи, което я превръща в отлична възможност
26 500 €(51 829,50 лв.)
(27 €/м2) (51,83 лв./м2)Площ: 1 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-20%
Резервиран
Селски имот в Стефан Стамболово близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Стефан Стамболово
Стара къща с пристройка, нуждаеща се от реновиране и равен двор
Представяме ви имот в село Стефан Стамболово, разположено в предпочитан район, в средната част на Дунавската хълмиста равнина, на 27 км до областния град Велко Търново и на 14 км от Полски Тръмбеш.
Дворът е с площ 1300 кв.м., равен с правилна форма, като в него е разположена
Продажба
Земеделска земя в близост до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Ганчовец
18,000 кв.м парцел на асфалтов път
Предлагаме за продажба земеделска земя с обща площ 18 000 кв.м (18 дка), разположена в землището на Ганчовец, община Дряново, на удобно разстояние от Велико Търново.
Имотът се състои от два съседни парцела с площ съответно 6 дка и 12 дка, като по-големият парцел граничи с
Продажба
Двуетажна каменна къща в центъра на Свищов
гр. Свищов
Имот с потенциал и гледка към река Дунав
Представяме ви масивна двуетажна каменна къща, разположена в самото сърце на град Свищов – локация, която съчетава удобството на централната градска среда с уюта на самостоятелен дом. Имотът се намира в непосредствена близост до основни търговски обекти, административни
Продажба
-27%
Над 60 дка широколистна гора в землището на с. Радковци
Близо до гр. Велико Търново , с. Радковци
Имот в сърцето на Стара планина
Широколистна гора, разположена в един общ парцел с площ от 61 485 кв.м (над 60 дка). Имотът се намира в централната част на Стара планина, в землището на с. Радковци, само на около 20 км от Велико Търново. Районът е известен с чистия въздух, красивите панорамни гледки и
45 000 €61 450 €88 012,35 лв.120 185,75 лв.
(0,73 €/м2) (1,43 лв./м2)Площ: 61 450.00 м2
Тип на имота:
Гора
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Земя в регулация на главен път в Еленския балкан
Близо до гр. Елена , с. Велковци
Регулиран парцел находящ се на асфалтов път
Предлагаме урегулиран парцел с площ от 5 295 кв. м. в село Велковци, находящ се на асфалтов път Елена – Велковци – Буйновци и над 100 м. граница с река, южно ситуиран.
Имотът е със следните параметри за застрояване:
• височина - 10 м.,
• кинт - 1,20
• застроена площ -
48 000 €(93 879,84 лв.)
(9,07 €/м2) (17,73 лв./м2)Площ: 5 295.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Стара къща близо до главен път София - Варна
Близо до гр. Велико Търново , с. Балканци
Селска къща за ремонт с голям двор на 38 км от областния център Велико Търново
Предлагаме за продажба имот в китното село Балканци – спокойно населено място с красива природа и чист въздух, разположено само на 4 км от главен път София – Варна, на 12 км от гр. Стражица и на 38 км от гр. Велико Търново. Локацията осигурява лесен достъп, като същевременно
Продажба
Поземлен имот в уреден жилищен квартал на гр. Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Земеделска земя в гр. Велико Търново
Предлагаме за продажба парцел до регулация с площ от 3964 кв. м., намиращ се в кв. Зона Б във Велико Търново. Градът – богат със своето историческо и културно наследство и известен с живописните си гледки, очарова туристите и ги развълнува със своята красота.
Имотът е със
240 000 €(469 399,20 лв.)
(61 €/м2) (118,42 лв./м2)Площ: 3 964.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Димитър Павлов
Регионален мениджър, Велико Търново
Продажба
Автентична двуетажна къща с двор близо до гр. Елена
Близо до гр. Велико Търново , с. Костел
Традиционна къща със запазена архитектура, южно изложение и красива панорама
Представяме ви изцяло реставрирана двуетажна традиционна къща, разположена в живописно село – в подножието на гористите склонове на Стара планина, по поречието на река Бързица, в сърцето на Еленския Балкан, на 15 км от гр. Елена и на 55 км от областния център Велико Търново.
Продажба
Двуетажна къща на главен път в град Сухиндол
гр. Сухиндол
Имот за реновиране с гараж и допълнителна пристройка
Предлагаме за продажба стара къща в град Сухиндол, находяща се на главен път, в спокоен район. Градът е добре устроен - разполага с училище, детска градина, хранителни магазини, болница, също така е известен с винопроизводство, еко-пътеки и красива природа.
Имотът е за