investitsionni proekti в София за продажба и под наем - страница 7
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Четиристаен апартамент в близост до парк „Врана“
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен имот с много подобрения в кв. Дружба 2
Предлагаме ви уникална възможност да придобиете четиристаен апартамент с площ 125 кв. м. в санирана сграда, само на няколко минути от парк „Врана“ и с удобен достъп до спирки на градски транспорт (автобуси 204, 304, 88 и тролей 4). Районът предлага отлична инфраструктура, с
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 792 €/м2) (5 460,68 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 6
Представителен бизнес имот след ремонт
Предлагаме под наем светъл и функционален офис с площ от 152 кв.м, разположен в сграда клас А – Бизнес център, в утвърдения бизнес район на София, в непосредствена близост до The Mall и Касовия център на БНБ.
Имотът се намира на трети етаж и е с югоизточно–южно изложение,
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 152.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Модерен и топъл тристаен апартамент в ж.к. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Напълно обзаведено жилище с две спални в гр. София
Предлагаме за продажба стилен и функционален тристаен апартамент, разположен в ж.к. „Сухата река“, в североизточната част на София. Районът предлага удобен достъп до централната част на града, училища, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт.
Жилището е
325 000 €(635 644,75 лв.)
(3 434 €/м2) (6 716,45 лв./м2)Площ: 94.64 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Офис в нова сграда с Акт 16 в кв. „Малинова долина“
гр. София , кв. "Малинова долина"
Перспективен бизнес имот с лице към улица и южно изложение
Предлагаме за продажба офис със застроена площ от 42,66 кв.м, разположен на партерно ниво в нова сграда с Акт 16 в бързоразвиващия се кв. „Малинова долина“. Имотът е с директен вход от улицата и големи стъклени витрини, които осигуряват отлична видимост и естествена светлина –
Наем
Лукс
Просторен офис с прекрасна гледка към планината на Околовръстен път
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Необзаведен офис с възможност за наемане на паркоместа в кв. Манастирски ливади
Луксозен необзаведен офис в бизнес сграда на Околовръстен път, срещу Резиденция Бояна. Тук ще намерите висок клас довършителни работи, светли помещения, където служителите ви ще се чувстват комфортно и не на последно място отлична локация с бърз и удобен достъп от всички части на
7 232 €/месец(14 144,56 лв./месец)(без ДДС)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 904.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Земеделска земя с лице на Околовръстен път
гр. София , кв. "Враждебна"
Земя с отличен потенциал близо до Летище София
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 3691 кв. м., разположена в близост до Летище София и с лице от 33 метра на Околовръстен път – една от основните транспортни артерии на столицата. Парцелът е с правоъгълна форма (33 м х 111 м) и е ситуиран в бързоразвиващ се район,
369 100 €(721 896,85 лв.)
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 3 691.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
Ексклузивно За частни лица
Подземни паркоместа под наем в нова сграда в Люлин - център
гр. София , кв. "Люлин - център"
Сигурно и удобно паркиране до метростанция „Люлин“ в модерна сграда с Акт 16
Представяме ви подземни паркоместа под наем в нова, модерна сграда с Акт 16, разположена в кв. Люлин – център – една от най-динамичните и добре уредени части на западната столица. Локацията е изключително комуникативна, само на минути пеша от метростанция „Люлин“, спирки на
Продажба
Ексклузивно
Търговско помещение на бул. „Витоша“ 146 срещу Millennium Center
гр. София , кв. "Център"
Голямо партерно пространство с лице на булевард
Представяме Ви мащабен търговски имот с изключителна видимост и стратегическо разположение на бул. „Витоша“ 146, точно срещу Millennium Center. Локацията гарантира постоянен автомобилен и пешеходен поток, отлична видимост и престижен адрес, който сам по себе си работи за Вашия
3 500 000 €(6 845 405 лв.)
(4 200 €/м2) (8 213,73 лв./м2)Площ: 833.41 м2 Партер
Тип на имота:
Заведение
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Парцел за инвестиция в кв. Челопечене, район Кремиковци
гр. София , кв. "Челопечене"
Земеделска земя в Столична община
Поземлен имот (2650 кв.м.) в район Кремиковци, кв. Челопечене, м. Киримица.
Имотът е земеделска земя, категория 4, НТП Нива. Попада в зона Ссб.
Намира се близо до Челопешко шосе за удобна връзка със Софийски околовръстен път за достъп до всички градски удобства и жилищни
Наем
Просторен офис в бизнес сграда клас А до The Mall
гр. София , кв. "Полигона"
Светъл бизнес имот след основен ремонт с удобен достъп до бул. Цариградско шосе
Предлагаме под наем представителен офис след основен ремонт, разположен в сграда клас А в бизнес център в непосредствена близост до The Mall на бул. „Цариградско шосе“. Локацията е една от най-предпочитаните в столицата, в утвърден бизнес район до Касовия център на БНБ и с удобен
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 152.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Офис
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Гараж в нова сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Гараж с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе в кв. Малинова долина
Предлагаме под наем подземен гараж, разположен в модерна жилищна сграда в кв. Малинова долина. Пространството се намира на подземно ниво, с широка рампа и комфортен вход, което позволява безпроблемно влизане и излизане дори при по-големи автомобили.
Гаражът е с площ 16 кв. м.
Продажба
Модерни жилища в нова сграда с луксозни общи части в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременна архитектура, престиж и качество без компромис
Запознайте се с нов елегантен комплекс в сърцето на квартал Малинова долина, където модерният дизайн среща комфорта и функционалността.
Тук всяко жилище е създадено с внимание към детайла – студиа, апартаменти с 1, 2 или 3 спални, които се отличават с изчистени линии, светли
от 115 000 €(от 224 920,45 лв.)
(2 498 - 2 873 €/м2)(4 885,66 - 5 619,10 лв./м2)Площ: 40.88 - 160.12 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Атрактивен парцел с виза за проектиране в София
гр. София , кв. "в.з.Врана - Герман"
Парцел на първа линия на ул. Околовръстен път
Атрактивен и много перспективен парцел във в.з.Врана - Герман. Имотът е с площ 8739 кв. м. и се намира на първа линия на ул. Околовръстен път с лице 102 м. Отлична локация близко до Порше София Изток.
Имотът е на равен терен и е подходящ, както за промишлено, така и за друг
2 534 310 €(4 956 679,53 лв.)
(290 €/м2) (567,19 лв./м2)Площ: 8 739.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Наем
Ексклузивно
Компактен офис в хотелска сграда в кв. Горна Баня
гр. София , кв. "Горна баня"
Бизнес имот в оживен район до парк и минерални извори
Предлагаме на вашето внимание частично обзаведен компактен офис на първи етаж в хотелска сграда с контролиран достъп през рецепцията на хотела. Имотът е подходящ за офис за различен вид бизнес активности благодарение на оживената си локация, близо до парк Горна Баня, Фреш маркет,
Наем
ОТДАДЕН
Обзаведено ателие с панорамна тераса в Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно градско жилище с голяма тераса и модерно обзавеждане
Предлага се под наем стилно обзаведено ателие, разположено в една от най-предпочитаните части на кв. Манастирски ливади. Имотът се намира в нова луксозна сграда с представителни общи части, контролиран достъп и поддържан вътрешен двор, което осигурява спокойна и сигурна жилищна
520 €/месец(1 017,03 лв./месец)
(15 €/м2) (29,06 лв./м2)Площ: 35.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Просторна къща с три спални и Акт 16 на 15 км от София
с. Гурмазово , гр. София
Къща с дворно място и хубава гледка в живописното село Гурмазово
Представяме ви просторна къща с три спални и панорамна гледка, разположена в китното село Гурмазово, само на 15 км от София. Тази новопостроена къща предлага отлична възможност за живот в спокоен и зелен район, в непосредствена близост до столицата, като съчетава удобството на
Продажба
Лукс
гарантиран наем
Прекрасен инвестиционен имот с гарантиран наем на бул. Мадрид
гр. София , кв. "Център"
Партерен магазин с отличен инвестиционен потенциал в централен столичен район
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание партерно търговско помещение с изключителен инвестиционен потенциал и централна локация на бул. Мадрид, само на метри от ул. „Черковна“ – една от най-оживените градски локации в столицата, с постоянен поток от хора, близо до
Наем
ОТДАДЕН
Търговско помещение с отлична видимост в голям комплекс в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Магазин под наем в нов жилищен комплекс с около 1000 апартамента
Отлична възможност за наем на търговски обект с площ от 61 кв. м, разположен в съвременен жилищен комплекс от ново поколение. Проектът включва около 1000 апартамента, като още до края на годината предстои въвеждане в експлоатация на първите 400 жилища и търговски обекти. Това
1 117 €/месец(2 184,66 лв./месец)(без ДДС)
(18 €/м2) (35,81 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартамент с отделна кухня и гледки към Витоша в ж.к. Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Светъл и функционален тристаен имот в санирана панелна сграда с асансьор
Предлагаме ви просторен и светъл апартамент с отлично разпределение, разположен в спокоен и зелен участък на ж.к. Овча купел 2. Жилището се намира в поддържана панелна сграда от 1988 г., с асансьор, обновена фасада и добре организирани общи части — чудесно предложение както за
195 900 €(383 147,10 лв.)
(2 462 €/м2) (4 814,62 лв./м2)Площ: 79.58 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-2%
Просторен и светъл двустаен апартамент в кв. Левски В
гр. София , кв. "Левски В"
Имот с потенциал, нуждаещ се от освежителен ремонт, в близост до бъдеща метростанция
Просторен двустаен апартамент в един от спокойните и зелени квартали на София – Левски В.
Жилището се намира в поддържан панелен блок от 1992 година, разположен на втори етаж от общо шест. Апартаментът е изцяло среден, с площ от 72.39 кв. м. и впечатлява с големината и
167 000 €170 000 €326 623,61 лв.332 491,10 лв.
(2 307 €/м2) (4 512 лв./м2)Площ: 72.39 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Ексклузивно
Просторен тристаен апартамент пред Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Функционално жилище с южна дневна и две спални в нова сграда
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Малинова долина – район с активно развитие, модерна среда и удобен достъп до бул. „Симеоновско шосе“, Околовръстен път, университети и бъдещи инфраструктурни проекти. Имотът е подходящ както за собствен дом в развиващ се столичен
271 272 €(530 561,92 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 113.03 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Офис под наем в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Представително пространство с функционално разпределение в престижна локация
Предлагаме под наем офис с площ от 100 кв.м, разположен на първи етаж в добре поддържана сграда в топ центъра на София. Локацията осигурява отлична видимост, удобен достъп до градски транспорт, административни институции, банки, съдебни и бизнес центрове – ключово предимство за
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)(без ДДС)
(12 €/м2) (23,47 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент във Витоша Вю - получен Акт 16
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен дом с две спални и хубава гледка с бърз достъп до Парадайс център и метро
Тристаен апартамент във „Витоша Вю” / Vitosha View в кв. Кръстова вада. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен магазин „ИКЕА“ и в близост до
238 000 €(465 487,54 лв.)
(3 064 €/м2) (5 993,14 лв./м2)Площ: 77.67 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ремонтиран тристаен апартамент с отлична локация в кв. Люлин 3
гр. София , кв. "Люлин 3"
Уютен апартамент с две спални в поддържана сграда близо до всички удобства
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 84 кв. м., разположен на първи етаж в осеметажна сграда с асансьор в квартал Люлин 3. Булевардите Околовръстен път, „Добринова скала”, „Царица Йоана” и „Панчо Владигеров” осигуряват лесна комуникация с множество точки в
198 900 €(389 014,59 лв.)
(2 368 €/м2) (4 631,13 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Двустаен апартамент с гараж и паркомясто в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Комфортно обзаведено жилище до Южен парк с удобен достъп до метростанция „Джеймс Баучер“
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент с площ 45 кв.м., разположен в един от най-предпочитаните и престижни райони на столицата Лозенец, в близост до Южен парк, Кошарите, бул. „Никола Й. Вапцаров“ и бул. „Черни връх“, магазини, ресторанти, Посолството на САЩ и др.
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(16 €/м2) (30,42 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Обзаведен офис близо до Serdika Center
гр. София , кв. "Оборище"
Просторен офис подходящ за различен тип дейност в кв. Оборище
Предлагаме под наем офис, част от тухлена сграда (2007 г.) с отлична локация в кв. Оборище. Разположението е изключително удобно и предлага тишина и спокойствие и в същото време непосредствена близост до възлови места за столицата. На пешеходно разстояние има спирки на градски
1 250 €/месец(2 444,79 лв./месец)
(6,94 €/м2) (13,58 лв./м2)Площ: 180.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Изискан многостаен апартамент до Народния театър
гр. София , кв. "Център"
Аристократичен просторен имот в сърцето на София
Впечатляващо предложение от пазара за недвижими имоти – многостаен апартамент с високи тавани (3.20 м), заемащ цял етаж в престижна, аристократична сграда в сърцето на столицата, на емблематичната ул. Г.С. Раковски, с възможност за паркиране във вътрешния двор. Истинско бижу,
1 100 000 €(2 151 413 лв.)
(5 903 €/м2) (11 545,01 лв./м2)Площ: 186.35 м2 Етаж: 2
гр. София , кв. "Стрелбище"
Просторни жилища с удобен достъп до метростанция „бул. България“ и Южен парк
Отличен семеен дом, висок клас строителство с удобен достъп до метростанция „бул. България“ и Южен парк!
Нов дом с перфектна локация в един от предпочитаните, южни квартали на столицата. Сградата е разположена както до големи, основни булеварди, така и до парк, детски градини
от 533 330 €(от 1 043 102,81 лв.)
(3 800 €/м2) (7 432,15 лв./м2)Площ: 140.35 - 140.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Напълно обзаведен апартамент в престижния район Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Имот само на 180 метра от метростанция „Европейски съюз“ и Park Center
Представяме на вашето внимание просторен и светъл двустаен апартамент с площ от 63 кв.м., разположен в един от най-престижните и комуникативни райони на София – Лозенец. Имотът се намира само на 180 метра от метростанция „Европейски съюз“ и Park Center, с бърз достъп до НДК, парк
260 000 €(508 515,80 лв.)
(4 115 €/м2) (8 048,68 лв./м2)Площ: 63.18 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент „до ключ“ с панорамна гледка в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл имот на последен етаж с отлична гледка, готов за нанасяне
Представяме ви двустаен апартамент, разположен на последен етаж в тухлена жилищна кооперация с въведена в експлоатация сграда в кв. Малинова долина – район с утвърден инвестиционен потенциал и бързо развиваща се инфраструктура.
Жилището е с площ от 82 кв.м и впечатлява с
178 888 €(349 874,52 лв.)
(2 182 €/м2) (4 266,76 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София