Топ оферти за продажба и под наем на недвижими имоти. - страница 3
ново
Ексклузивно За частни лица
Подземни паркоместа под наем в нова сграда в Люлин - център
гр. София , кв. "Люлин - център"
Сигурно и удобно паркиране до метростанция „Люлин“ в модерна сграда с Акт 16
Представяме ви подземни паркоместа под наем в нова, модерна сграда с Акт 16, разположена в кв. Люлин – център – една от най-динамичните и добре уредени части на западната столица. Локацията е изключително комуникативна, само на минути пеша от метростанция „Люлин“, спирки на
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Прекрасно реновирано студио в затворен комплекс близо до лифта в Банско
гр. Банско
Обзаведено студио с прекрасна гледка към Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание напълно реновирано и обзаведено студио, разположено в уютен затворен комплекс с отлична локация – само на 800 метра от началната станция на кабинковия лифт и на 10 минути пешеходно разстояние от центъра на Банско.
Жилището е разположено на 4-ти
39 800 €(77 842,03 лв.)
(1 508 €/м2) (2 949,68 лв./м2)Площ: 26.39 м2 Етаж: 4
Лукс
Луксозна двуетажна къща с двор в сърцето на Тревненския Балкан
Близо до гр. Трявна , с. Черновръх
Планински имот с басейн с джакузи, барбекю и прекрасни панорами
Новопостроена двуетажна къща в малко планинско село (680 м надморска височина), сред много зеленина и невероятна панорама към в. Ботев и билото на Стара планина, на 8 км от красвивия възрожденски гр. Трявна. Имотът включва дворна площ от 1 450 кв.м. с построените в него двуетажна
Продажба
ново
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯ
Новопостроена къща за гости до река Осъм, близо до гр. Ловеч
Близо до гр. Ловеч , с. Сливек
Напълно оборудван туристически имот за 14 гости в живописно село
Предлагаме за продажба чисто нова, модерна къща за гости, разположена в живописното село Сливек, непосредствено до река Осъм и само на кратко разстояние от гр. Ловеч. Имотът е напълно завършен, обзаведен и готов за незабавна експлоатация, което го прави отлична инвестиция в
Продажба
ново
Двуетажна къща с хубава гледка и поддържан двор
Близо до гр. Свищов , с. Ореш
Селски имот в община Свищов, близо до река Дунав
Представяме двуетажна къща с хубава гледка и поддържан двор в село Ореш - китно и добре уредено населено място, което съчетава спокойствието на селския живот с изключително удобна локация, разположено само на 10 километра от град Свищов и в непосредствена близост до живописната
Продажба
ново
Двуетажна къща с голям двор в Дунавската равнина
Близо до гр. Свищов , с. Алеково
Имот с потенциал в края на развито село близо до гр. Свищов
Представяме на вашето внимание двуетажна къща с двор, разположена в китното село Алеково, в сърцето на плодородната Дунавска равнина. Имотът предлага перфектен баланс между спокойствието на селския живот и бързия достъп до общинския център Свищов. Селото е оживено и добре
Продажба
ново
Чудесна лятна къща в с. Батулци
Близо до гр. Ябланица , с. Батулци
Изгоден имот разположен сред красива природа
Прекрасна лятна къща на около час от София, разположена в село Батулци, находящо се на 100 км от столицата. Къщата е на два етажа свързани посредством външни стълби. На приземното ниво са разположени механа с малък кухненски бокс и тоалетна, както и помещение за инструменти. На
Продажба
ново
Търговско помещение за продажба до плажа в Поморие
гр. Поморие
Две търговски помещения с отлична локация в комплекс
Предлагаме за продажба две търговски помещения, разположени на изключително комуникативно място в град Поморие, в непосредствена близост до Южния плаж. Имотите се намират на улица с интензивен пешеходен поток към плажната ивица, в близост до автогарата и основни туристически и
Продажба
ново
Имот за инвестиция с перспектива в района на Асеновград
Близо до гр. Пловдив , с. Конуш
Енергиен проект с фотоволтаични централи и възможност за изграждане на BESS система
Предлагаме за продажба високодоходен енергиен имот с отлична инфраструктура и значителен потенциал за развитие, разположен в района на Асеновград. Имотът представлява мащабен инвестиционен проект върху терен с площ от 82 декара, със статут за електропроизводство и складова
Продажба
ново
Двуетажна къща с двор в централната част на Елхово
гр. Елхово , гр. Ямбол
Просторен имот, само на минута от центъра на града
Предлагаме за продажба двуетажна къща, разположена само на 1 минута пеша от центъра на град Елхово – спокоен и добре уреден град, разположен близо до границата с Турция и само на около час път от морето.
Имотът е с разгъната застроена площ от 172 кв.м., функционално
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 500 м
Южен тристаен апартамент без такса поддръжка
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 500 метра от Марина Диневи
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните части на Свети Влас, само на около 500 метра от яхтеното пристанище Марина Диневи и морския бряг. Имотът съчетава отлична локация, комфортна жилищна среда и морска гледка, което
141 000 €(275 772,03 лв.)
(1 699 €/м2) (3 322,55 лв./м2)Площ: 83.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Лукс
Просторна фамилна къща с голям двор близо до гр. Русе
Близо до гр. Русе , с. Пиргово
Впечатляващ имот с прекрасни гледки и механа
Представяме ви впечатляваща фамилна къща, разположена в живописното село Пиргово, само на кратко разстояние от град Русе. Имотът съчетава простор, спокойствие и уютна атмосфера, а високата му позиция в селото разкрива красиви панорамни гледки към околната природа и създава
Продажба
ново
Имот с равен двор в село с жп гара
Близо до гр. Велико Търново , с. Бутово
Едноетажна къща с кладенец и допълнителни постройки
Предлагаме за продажба селски имот с отличен потенциал, разположен в добре уредено и оживено населено място в Централна Северна България, само на около 12 км от град Павликени. Районът се отличава с добра инфраструктура и удобни транспортни връзки, като едно от големите
Продажба
ново
За частни лица
Едноетажна къща с просторен двор в с. Ръжево Конаре – на 22 км от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Ръжево Конаре
Къща с просторен озеленен двор в предпочитано село до река Стряма
Уютна едноетажна къща с просторен двор, разположена в едно от предпочитаните села в района на Пловдив – с. Ръжево Конаре. Имотът се намира в спокойна и зелена среда, в близост до река Стряма, и съчетава тишината и чистия въздух на селския живот с удобния и бърз достъп до
Продажба
ново
Имот в село Лесово
Близо до гр. Елхово , с. Лесово
Едноетажна къща с дворно място и красива гледка
Предлагаме имот в село Лесово, разположено на 40 км. северно от град Одрин в Турция. Къщата е еднофамилна, на един етаж със застроена площ от 80 кв.м. До вътрешната част се стига по двойно външно стълбище.
Разпределението е:
- от ляво балкон, коридор и четири стаи, като под
Продажба
ново
Двустаен изцяло обзаведен апартамент с реална площ в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Южно жилище след основен ремонт на среден етаж
Предлагаме за продажба светъл и функционален двустаен апартамент с реална квадратура, разположен в един от най-предпочитаните райони на Пловдив – кв. Тракия. Имотът се намира на среден етаж в добре поддържан панелен блок, предвиден за саниране до края на годината, което ще
119 900 €(234 504,02 лв.)
(2 551 €/м2) (4 989,45 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент с панорамна гледка към морето в Свети Влас
гр. Свети Влас
Светло жилище в поддържан комплекс на 200 м от плажа
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент с площ 70 кв.м. Отоплението се осъществява посредством климатици. Има климатици стандартни. Имотът се предлага със следната степен на завършеност: PVC дограма, интериорни врати, подове с теракот, стени - латекс и стени боядисани с
97 400 €(190 497,84 лв.)
(1 391 €/м2) (2 721,40 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Лукс
Слънчева редова къща в затворен комплекс с панорамни гледки близо до София
с. Владая , гр. София
Функционална къща на 3 нива с двоен гараж и паркомясто в с. Владая
Функционална и просторна редова къща, разположена в изключително добре поддържан затворен комплекс от ново поколение, ситуиран на слънчев югоизточен склон в непосредствена близост до София. Комплексът съчетава спокойствието и зеленината на природата с удобството на бързия достъп
Продажба
ново
Двустаен апартамент с Акт 14 в района на Марково
Близо до гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Южно жилище с веранда и зелени площи в затворен комплекс близо до Пловдив
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в модерен затворен комплекс, разположен в спокойна и зелена среда в района на Марково, в близост до кв. Остромила и град Пловдив. Имотът съчетава усещане за живот сред природата с удобството на бързия достъп до града, което го прави
79 900 €(156 270,82 лв.)
(1 110 €/м2) (2 170,43 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-13%
ново
Триетажна къща с интересна архитектура, просторен двор и голям гараж в кв. Орландовци
гр. София , кв. "Орландовци"
Просторна къща позволяваща рядката възможност за работа, бизнес и живот на едно място
Представяме ви масивна къща, построена през 2002 г., с разгъната застроена площ от 308,20 кв.м., разположена в кв. Орландовци. Това е имот, който впечатлява както с функционалното си разпределение и просторни помещения, така и с оригиналната си архитектура – комбинация от тухлена
Продажба
ново
Упи на изхода на град Долна Баня в посока Боровец
гр. Долна баня
Голям парцел с лице на пътя Долна Баня-Боровец и прекрасна панорама към Рила
Урегулиран поземлен имот с площ от 5608 кв.м., разположен на изхода на град Долна баня в посока Боровец, с прекрасна панорама към Рила планина. Населеното място се намира на 72 км от столицата София и на 115 км от втория по големина град в страната - Пловдив, южно от магистралата
112 160 €(219 365,89 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 5 608.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
ново
Инвестиционно помещение с изключителен потенциал в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Многофункционален имот под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Представяме ви отлично позиционирано бизнес помещение под наем, разположено в една от най-предпочитаните и комуникативни части на кв. Дианабад, в непосредствена близост до бул. Г. М. Димитров и бул. Никола Габровски. Локацията осигурява бърз достъп от всички точки на града, добра
Продажба
ново
Плаж на 400 м
Парцел с виза за проектиране и всички комуникации на 400 метра от плаж
к.к. Слънчев бряг
Парцел в близост до хотел Фламинго в к. к. Слънчев бряг
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ 1 800 кв. м. в близост до хотел Фламинго, Слънчев бряг. Прекрасен имот с отличен потенциал. Разполага с виза за проектиране и всички комуникации.
Показателите на застрояване са както следва:
• кинт 1.5
• плътност 30%
• кота
700 000 €(1 369 081 лв.)
(389 €/м2) (760,60 лв./м2)Площ: 1 800.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Сграда на 2-ра линия в Поморие
гр. Поморие
Последни налични апартаменти в атрактивна сграда на метри от плажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство в Поморие.
Отлично местоположение на 100 м от плажа в прекрасния морски град. В непосредствена близост се намират супермаркети Лидъл и Билла, Музей на солта, кални бани и други градски удобства.
Проектът на
от 70 845 €(от 138 560,78 лв.)
(1 500 - 1 710 €/м2)(2 933,75 - 3 344,47 лв./м2)Площ: 47.23 - 111.79 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
гарантиран наем
Просторно търговско помещение с престижна локация срещу УНСС
гр. София , кв. "Студентски град"
Имот, подходящ за магазин или офис с отличен бизнес потенциал в Студентски град
Предлагаме Ви изключителна възможност за инвестиция или лично ползване – търговско помещение със статут на магазин, разположено в престижен затворен комплекс с отлично поддържани общи части и сигурност чрез бариера и видеонаблюдение. Имотът се намира в Студентски град, точно
Продажба
ново
Подземен гараж с автоматична врата в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Самостоятелен гараж с ток и отлични параметри в един от най-търсените райони на София
Представяме за продажба самостоятелен подземен гараж, разположен в кв. Кръстова вада – един от най-бързоразвиващите се и предпочитани райони на София. Локацията е изключително комуникативна, в близост до бул. „Черни връх“, което прави имота особено ценен на фона на ограничените
Продажба
ново
Лукс
Луксозен имот до Морската градина и Градската галерия
гр. Варна , кв. "Център"
Инвестиционен имот с висока доходност в идеалния център на Варна
Представяме ви уникален инвестиционен имот в идеалния център на Варна, само на 200 метра от Морската градина и на пешеходно разстояние от плажа. 4 самостоятелни студиа с тераси – готови за отдаване под наем. Имотите са с луксозно обзавеждане и оборудване. Намират се в близост до
399 900 €(782 136,42 лв.)
(2 490 €/м2) (4 869,18 лв./м2)Площ: 160.63 м2 Етаж: 2
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Предлагаме на вашето внимание тристаен мезонет на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
220 000 €(430 282,60 лв.)
(1 117 €/м2) (2 184,18 лв./м2)Площ: 197.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Обзаведена къща с двор, магазин и стопанска постройка
Близо до гр. Велико Търново , с. Сушица
Къща в хубаво село в Северна България
Представяме на вашето внимание напълно обзаведена къща в с. Сушица. Населеното място е само на 15 км от град Стражица е едно от най-големите в общината. С добре развита инфраструктура, с хранителни магазини, кафене. В близост до исторически забележителности и магистрала.
За
Продажба
ново
Четиристаен апартамент в близост до парк „Врана“
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен имот с много подобрения в кв. Дружба 2
Предлагаме ви уникална възможност да придобиете четиристаен апартамент с площ 125 кв. м. в санирана сграда, само на няколко минути от парк „Врана“ и с удобен достъп до спирки на градски транспорт (автобуси 204, 304, 88 и тролей 4). Районът предлага отлична инфраструктура, с
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 792 €/м2) (5 460,68 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София