Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Победителите в XII-тите Годишни награди на BULGARIAN PROPERTIES

2019-12-16


На празнична церемония в гр. София по време на коледното парти на компанията BULGARIAN PROPERTIES връчи XII-тите си Годишни награди за постигнати най-добри резултати и особени заслуги в работата.


Представяме ви победителите за 2019 г.!

НАЙ-ГОЛЯМ ОБЕМ ПРОДАЖБИ И ЗНАЧИМ РАСТЕЖ

В тази категория победителите са:

• За "Най-голям брой продажби" и най-голям ръст в обема на продажбите победител е Централен офис София


• Отличие за "Най-голям брой продажби на ваканционно ново строителство" получи офис Боровец за успешната реализация на втората фаза на комплекс Боровец Гардънс


• С приза "Най-голям ръст на продажбите в страната" бяха удостоени oфис Варна

и oфис Стара Загора съответно на първо и второ място


НАЙ-СКЪПИ ПРОДАЖБИ

В тази категория победителите също са няколко:

• Награда за "Най-скъпа продажба на 2019 г." получиха Стойчо Бугов и Росен Станков от централен офис София за продажбата на къща в кв. Симеоново

• Отличието за "Най-скъпа продажба на апартамент" за 2019 г. получи управителя и собственик на BULGARIAN PROPERTIES Михаил Чобанов

• Приз за "Най-скъпа продажба" в сегмента на търговските имоти получи Цветан Кемеров за продажбата на офис сграда в София


• "Най-скъпа продажба на ваканционен имот" реализира Димитър Вълканов за продажба на апартамент на първа линия в Созопол


БРОКЕР НА ГОДИНАТА

• Голямата награда "Брокер на годината" за 2019 г. получиха Росен Станков и Иван Крумов от Централен офис, София за зашеметяващите резултати, които постигнаха в продажбите на нашите ексклузивни комплекси Modera Residence и Park View Residence.


Джулия Тодорова зае второ място в класацията "Брокер на годината" за големия обем продажби в комплексите AMur Residence и Vitosha View.

Емилия Емилова стана носител на бронза в тази категория с трето място. Тя получи това отличие за удвояване на продажбите си през 2019 г. и за отличните резултати в продажбата на комплекс Царица Йоанна в Люлин 2, както и на други обекти ново строителство.

• За "Най-добър нов брокер" беше обявен Даниел Тонев за множество успешни сделки, както и за изключителни постижения при продажбата на луксозен имот на знаменитост.


СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

Награди за специални постижения и особени заслуги през годината получиха:

• Йовко Николов за цялостна подкрепа на продажбения процес и особен принос в обслужването на този голям обем продажби.

и

• Георги Ангелов от Роботик за "Най-успешна иновация" по повод на пускането на изцяло обновения уебсайт на BULGARIAN PROPERTIES.

НАГРАДИ ЗА КОМПЛЕКСИ И СГРАДИ НА ГОДИНАТА

• Призът "Най-продаван комплекс" получи Park View Residence в кв. Банишора, 80% от който успяхме да разпродадем само за 11 месеца!

• Второ място за "Най-продаван комплекс" е Модера Резидънс в кв. Витоша, който е миналогодишният носител на първо място в тази категория който е пред завършване с оставащи 35 налични апартамента.

• На трето място се нареди AMur Residence на ул. Мур, който доказа, че кв. Манастирски ливади е на топ място по предпочитания на купувачите като централен южен район.

• Специална награда за "Най-успешна реализация" връчихме на любимия ни комплекс Vitosha View, който освен емблема на развитието на кв. Кръстова вада се превърна в истинска легенда.


Честито на всички наградени!

Желаем на всички наши колеги, партньори и клиенти щастлива и още по-успешна 2020 година!

Весели празници!





  Още новини

Сподели
☀️ Собствен дом за всеки сезон на морето! Изберете сега 👇
Наслаждавайте се на незабравими преживявания в собствен имот край морето в любимия ви български морски курорт! При нас ще намерите разнообразни предложения за всеки вкус и бюджет. Осигурете си място за почивка и отдих още сега! Вижте нашите топ предложения!
Вижте още
Виртуални огледи с 360-градусови турове!
Усетете уникалната атмосфера на всеки имот с виртуалните огледи, които предлагаме! По всяко време, само с един клик можете да се пренесете в дома на вашите мечти, без ангажименти и предварителни уговорки.

Виртуалните турове са заснети лично от нас и са с гарантирана автентичност. Можете да видите всеки детайл на имота, точно като на живо!
Вижте още

Още Новини

последни новини
📊 Жилищният пазар в София през 1-вото тримесечие на 2026 г. - анализ на BULGARIAN PROPERTIES

След две години на изключително силен ръст на цените, ограничено предлагане и еуфория, подклаждана от очакваното въвеждане на еврото, жилищният пазар в София навлезе в нов цикъл през първото тримесечие на 2026 г.

Периодът се характеризира с налично търсене, но и с по-умерена активност, тъй като купувачите и продавачите преразглеждат поведението си.

Пазарът се промен...

20 Май, 2026
Медиите за нас
Полина Стойкова в статия за Капитал: Какво разкриват 30 000 реални търсения на българи и чужденци

Първото тримесечие на 2026 г. бележи началото на нов етап в развитието на имотния пазар в България, който преминава от период на ускорени сделки (2024-2025 г.) към фаза на нормализация, характеризираща се с по-зряло и рационално поведение на купувачите.

Тази промяна се вижда и в анализ на близо 30 000 реални търсения от януари до март 2026 г. (почти наполовина от българи и чужденци)...

20 Май, 2026
Медиите за нас
Полина Стойкова в интервю за Fakti.bg

Все по-млади купувачи навлязоха на пазара на жилища и къщи през последната година. В същото време тенденцията, която възникна по време на коронавируса, да се мигрира от голям към по-малък град, остава.

От началото на текущата година се наблюдава лек отлив на купувачи и по-силно предлагане. Как обаче да изберем най-добрия имот? От Bulgarian Properties предлагат решение чрез изкустве...

12 Май, 2026
Фирмени
Брокери на месец май 2026 🌼

Пазарът се балансира – а добрите резултати идват с правилната стратегия! ⚖️

Април даде ясни сигнали за новата фаза на имотния пазар – по-умерен темп, по-внимателни купувачи и нарастващо предлагане. И въпреки това – сделки се случват във всички сегменти, когато имотите са правилно позиционирани.

В тази по-зряла и конкурентна среда се отличиха нашите Брокер...

04 Май, 2026

Изпратете запитване